Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 17 січня 2022 року
Тексти > Тематики > Релігія  ::  Автори > Українські > Народна Творчість

Мага Віра

Переглядів: 14345
Додано: 07.05.2003
Hi 1 Рекомендую 2 Відгуки 8
«Мага Віра»
(1)  РОЗУМІЙ І ЛЮБИ БОГА ПО-РІДНОМУ
Ми, Українці, по ВІРІ УКРАЇНЦІ. У нас, Українців, українське розуміння Бога, і в це розуміння ми вкладаємо силу свого розуму і багатство своєї душі. Ми свято віримо, що для нас рідне розуміння Бога найпритаманніше, найкраще. Жодна чужа віра не може замінити нашу Рідну Віру так, як не може чужа мати, замінити рідну. МИ розуміємо і любимо Бога по-рідному. МИ є МИ, наше «Я» наше, бо рідне в нас рідне. Жодна в світі чужа духовна сила нашу душу не поневолить!.
(2) НЕ ПОКЛОНЯЙСЯ ЧУЖОМУ ПОНЯТТЮ  БОГА
Ти є той, кому ти поклоняєшся. Ти поклоняєшся Конфуцію—значить, ти китаєць українського походження. Ти поклоняєшся Ісусові — значить ти юдеєць українського походження. Ти поклоняєшся чужим духовним істинам—значить ти чужовір. Тобі .....
 

Відгуки 8

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 1
  Біблія- огидна жидівська, кривава шовіністична книга аморальної нелюдської ідеології жидофашизму- знищення жидами всіх інших народів... Вірити у бога-жида є повним маразмом ! Мага Віра- є цікавою і пізнавальною авторською релігійною догмою масона Леоніда Силенка, який використав масонські наукові реконструкції дохристіянських вірувань і звичаїв нашого народу Володимира Шаяна, вартою вивчення ! Але, на часі УКРАЇНСЬКИЙ АТЕЇЗМ, продовження традицій Шевченка, Франка, Українки, ін. геніїв-атеїстів
 • 0 0
  Я вважав, що це велика книга.. автор патріот! можливо занадто зацикленний на націоналізмі (на початку), на мою думку потрібно більше віддавати перевагу духовному єднанню з природою, та розкриттю поннять "природа та я", саме це притягує мене до язичництва. Все інше людина усвідомить внаслідок.
 • 0 0
  Повністю погоджуюсь із думкою Леоніда. І не творіть собі кумирів, бо Мага Віра це навіть не націоналізм, а псевдонаціоналізм. Рідновірство є руйнійним для УКРАЇНИ, нашої єдності та суверенності. А бажаючим пропоную перечитати [URL=http://www.banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmist2/zmist203]Декалог українського націоналіста[/URL].
 • 0 0
  Націоналізм возведений в релігію. Видумати бога можу і я сам, без допомоги націоналістів. А справжня віра - це поклоніння істинному нерукотворному Богу. Такому Богу буду поклонятись, а не національним постулатам якоїсь людини.
 • 0 0
  Вибачте, не маю украйiнського шрифту. Але можу сказати,що взагалi бувають iдеологiйi двух типiв: аборигенна, або корiнна й плодоносна, й eкзогенна, або окупацiйна, що, як правило, перш за все приносить користь тiльки йiйi мiсйонерам та йiх народовi. Про це доведено у багатьох книжках, наприклад див. взагалi http://grinko.tk або конкретно http://dih.nm.ru/read.htm на прикладi Росiйi. Про комунiзм як чудже вчення всi вже здогадалися, а про iншi ще мають надiю, що не так. Можна й треба прибирати усякi чужi наробiтки, як японцi, наприклад, але тiльки пiд свойiм корiнним обережним керивним опробуванням.
 • 0 0
  Після прочитання Мага Віри я зрозумів , що тільки маючи рідну віру український народ зможе стати насправді великим і почати панувати на рідній землі . І я вірю , що так станеться , ми вже 1000 років живемо в рабстві , пора скинути кайдани і показати усім поневолювачам , що українці-оріяни не забули предків своїх і будуть так само як і вони боротися за волю , сиравжню волю власного народу
 • 0 0
  Мене дуже вразила книга Мага Віра , яку я прочитав , завдяки ній я став духовно вільною людиню , став вірити в Бога по рідному .
 • 0 0
  ПРОШУ НЕ ПЛУТАТИ - "МАГА ВІРА - АЖ НІЯК НЕ НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ, А РІДНА, ПРАБАТЬКІВСЬКА ВІРА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ! УКРАЇНЦІ, УВАЖНО ПЕРЕЧИТАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, "БІБЛІЮ" І ПРОЧИТАЙТЕ,Я БІЛЬШ НІЖ ВПЕВНЕНИЙ, ПЕРШИЙ РАЗ, "МАГА ВІРУ" І САМІ ПРЕКОНАЄТЕСЯ, ЯКА ВІРА ДЛЯ ВАС Є РІДНОЮ. ПАМ"ЯТАЙТЕ "НАЩО НАМ ЧУЖОГО БОГА, КОЛИ СВІЙ БІЛЯ ПОРОГА !" ГОСПОДЬ УКРАЇНИ-РУСИ АЖ НІЯК НЕ ІСУС ХРИСТОС, А ДАЖБОГ. На сьогодній день товариство, яке я маю честь представляти, готує до розміщення на одному із сайті Інтернету ПОВНИЙ ВИКЛАД "МАГА ВІРИ" - Святого Письма Української Нації. Коли ця робота буде закінчена, я обов"язково повідомлю шановне товариство адресу сайта. З Дажбогом, рідновір Святослав
Наші Друзі: Новини Львова