Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

14 жовтня? Особливу увагу приділяємо вітру

Переглядів: 794
Додано: 13.10.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 6
 • 23:23 13.10.2012
  0 0
  Цитата:14 жовтня (на Покрову) особливу увагу приділяли вітру: якщо у цей день вітер зі сходу чи півночі - зима буде холодною; з півдня - буде теплою; з заходу - до сніжної зими; а якщо вітер мінливий, то й зима буде непостійною.
  прошу поспостерігати!!!

  Це ж
  Цитата:У наших пращурів була перша зустріч зими.
   
 • 23:33 13.10.2012
  0 0
  нє....
  в цей день особлива увага - історії
  Цитата:Колишній полковник держбезпеки Георгій Санніков, який брав участь у війні проти Організації Українських Націоналістів і допитував у київській в’язниці МДБ командувача УПА полковника Василя Кука, у книжці спогадів “Велике полювання” (Москва, 2002) писав: “Я поважав цю людину, свого противника, за його ідеологічну стійкість, за непокірність долі, за безстрашність і мужність”. Санніков упродовж багатьох років прагнув зрозуміти, чому він та його колеги “виграли цю війну в Західній Україні, але так і не перемогли”. І сам відповів на це запитання: “Що змушувало упівців майже ніколи не здаватися? Що змушувало їх гинути з піснею “Ще не вмерла Україна”? Які пружини приходили в дію, коли останньою думкою смертельно пораненого, вже вмираючого упівця було рішення підірвати себе гранатою, та при цьому притиснути її рукою до обличчя і висмикнути чеку в останню секунду ще живої думки — так знівечити обличчя, щоб ніхто не міг упізнати і використати його у роботі проти підпілля? Що ж це за сила така? У подібних випадках ця сила називається любов’ю до Батьківщини”.
   
 • 07:08 14.10.2012
  0 0
  До: marysienka - #238873
  "полковник держбезпеки", тобто кат (якщо визначати рід його діяльності простіше, як селюки)?
  До чого тут згадка про катів України?
   
 • 08:08 14.10.2012
  0 0
  Щоправда...
  слід нагадати:
  Цитата:Наближається дата 14 жовтня, яку в конструктивістському дусі "винайдення традиції" прийнято вважати датою утворення Української Повстанської Армії.

  Ця ідея, як відомо, народилася наприкінці 1940-х років в середовищі української політичної еміграції та була імплементована у 1949 р. наказом Головного командира УПА Романа Шухевича.

  Ідейно-політичний задум запровадження "червоного дня календаря" був обумовлений не тільки потребами виховної робот з учасниками підпілля в Західній Україні та членами закордонних формувань ОУН.

  Опинившись під зрозумілим контролем західних демократій, закордонні політичні центри націоналістів воліли підкреслити країнам-переможцям, що український націоналістичний рух уключився в активну антинацистську боротьбу ще до корінного перелому у ході Другої світової.

  До того ж у руках англосаксів опинилися архіви німецьких спецслужб, де вистачало документів про співробітництво командування УПА з німцями та їх союзниками у розвідувально-диверсійній сфері наприкінці 1943–навесні 1945 рр.

  Насправді у жовтні 1942 р. мали місце лише вельми локальні бойові зіткнення повстанських відділів на Волині з гітлерівськими окупантами (зокрема, підрозділу Григорія Перегійняка-"Коробки").

  Певний час назва "УПА" взагалі належала збройним формуванням Тараса Боровця-Бульби (частково знищеним загонами, підконтрольними ОУН (С.Бандери), частково "добровільно-примусово" влитим до "класичної" УПА).

  Політично підконтрольна ОУН (Б) УПА реально почала формуватися як організована військова сила навесні–влітку 1943 р. Проте ми б зосередилися на проблемі, яка більш значуща і для розуміння історії УПА, і для порозуміння у сучасному українському суспільстві.
   
 • 04:35 20.09.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 01:11 30.03.2016
  0 0
  Да наверное подготовка самое оно.А бабушка это вообще замечательно,мы ещё год за год до того как ребенок научился что либо понимать строили планы, что да как будем делать для ребенка, чем его увлекать и с помощью чего развивать, помочь узнавать мир, и хотелось конечно же как каждому радителю сделать это как можно раньше. Мы конечно не стремимся сделать с них вундеркингов, но хотелось что б у ребенка была отличная память, логика, гу и вообще что б быстро и хорошо соображал. Так что спасибо бабушке большое, которая посоветовала мне очень хорошую книгу, если точнее то журнал Познайко. В котором много информации, причем для подходящего возраста ребенка, он растет с ним можно так сказать. И главное что можно приобрести на интересующем для вас языке, мы берем на украинском, так как хотим что б ребенок был патриотом и знал родной язык.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

14 жовтня? Особливу увагу приділяємо вітру

Наші Друзі: Новини Львова