Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Лабораторний портал Labprice.ua і Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочали співпрацю в рамках освітн

Переглядів: 651
Додано: 30.09.2012
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 8
 • 09:53 30.09.2012
  1 0
  Популяризація наукових здобутків завжди була актуальною для нашого суспільства. З одного боку, українці вірять у різну нісенітницю, виникають міфи, які ніякого відношення до науки не мають. З іншого боку, наші ЗМІ часто розповідають антинаукові речі, а українська аудиторія «ведеться» на це. Та й рекламодавці часто-густо використовують псевдонаукові міфи, щоб продати чудодійні води, різноманітні «біопродукти» та інші товари, користь яких досить сумнівна. Дійсно потрібно, щоб український споживач був грамотний, а в цьому йому можуть допомогти лише професіонали - українські науковці.
  Науку потрібно робити цікавою для людей, доносити до них у доступній формі інформацію про останні досягнення світової та української науки, а також спростовувати псевдонаукові нісенітниці.
  Один з кроків до популяризації науки здійснили інтернет-ресурс «Провідний український лабораторний портал www.Labprice.ua» і Науково-сервісна фірма «ОТАВА», що спеціалізується в галузі наукових досліджень. Вони розпочали співпрацю в рамках освітньої програми «Науковці для пересічних громадян українською цікаво».
  Мета програми - популяризація наукових знань в українському суспільстві, підтримка й розвиток української мови.
  У рамках цієї програми Labprice.ua публікуватиме серію науково-популярних статей, які будуть допомагати пересічним українцям розбратися в новітніх товарах і послугах, робитимуть його життя екологічно безпечнішим. До підготовки статей залучатимуться провідні українські науковці в галузі природничих наук.
  Важливою умовою написання статей є те, що всі вони будуть унікальні за змістом. Організатори проекту принципово відмовилися від будь-якої форми копіпасту. Перевага надаватиметься актуальним та несподіваним аспектам, явищам, фактам, про які ще не розповідалося, та аналітичним статтям.
  Фінансування програми забезпечує Науково-сервісна фірма «ОТАВА» (www.otava.ua)
   
 • 11:50 30.09.2012
  0 0
  До: Юлія Моторна - #237849
  Цитата:Популяризація наукових здобутків завжди була актуальною для нашого суспільства
  Коли це?..

  Цитата:Дійсно потрібно, щоб український споживач був грамотний

  Важко не погодитися

  Цитата:Науку потрібно робити цікавою для людей, доносити до них у доступній формі інформацію про останні досягнення світової та української науки...

  потрібно? Бажано...
  Цитата:а також спростовувати псевдонаукові нісенітниці

  якщо вважати наукою все гарно логічно побудоване й одномірне, то... у Вашій науці Ейнштейна й... та багато ще нетрадиційно мислячих геніїв, виникнути не могло б, якби не виникало періодично щось невідповідне її вимогам
   
 • 09:50 01.10.2012
  0 0
  До: Orysya - #237852

  Цитата:якщо вважати наукою все гарно логічно побудоване й одномірне, то... у Вашій науці Ейнштейна й... та багато ще нетрадиційно мислячих геніїв, виникнути не могло б, якби не виникало періодично щось невідповідне її вимогам


  Для того, щоб не вестися на байки про памнять води або шкідливість ґлютамату, в теорію Айнштайна заглиблюватися не потрібно.
   
 • 23:16 01.10.2012
  0 0
  До: Пан Крук - #237917
  пан має схильність все спрощувати...
  І мислити лише як матеріаліст
  (із властивою мені делікатністю не додала, перед "матеріаліст" слово "вульгарний", хоч це інколи і простежується у пана)
   
 • 09:32 02.10.2012
  1 0
  До: Orysya - #237947


  За темою маєте що сказати?

  Як поживає переливання крові при анафілактичному шоку?

  Що б з цього приводу сказав Айнштайн?

   
 • 20:56 02.10.2012
  0 0
  До: Пан Крук - #237966


   
 • 05:18 27.09.2015
  0 0
  Привет)Возможно моя информация и не в тему,но я хотел бы порекомендовать пиво «Радой»,вчера попробовал и мне очень понравился его вкус,решил прогуглить данный пивас,инфи о нём очень много…и то что оно на основе Расторопши,и что оно полностью натуральное,делается с помощью новых технологий,но читать можно многое,нужно пробовать…Так что дерзайте,друзья,будете довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 05:07 25.03.2016
  0 0
  очень важную роль играет зал, там должны быть все виды тренажеров, и хорошие инструктора. Мне по совету друзей, как же без них, очень один понравился фитнес-клуб «SportUP». Сумасшедшие люди с сумасшедшими нагрузками есть на кого ровняться, так что и стимул присутствует)))Та и народ общительный, так что весело и хорошо проходит время и важно что с пользой, тренера расслабится не дадут)))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Лабораторний портал Labprice.ua і Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочали співпрацю в рамках освітн

Наші Друзі: Новини Львова