Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 05 серпня 2021 року

Підтримай петицію про зміни клімату до українських чиновників

Переглядів: 1088
Додано: 04.11.2009 Додав: Violis  тем: 10
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 4
 • 17:27 04.11.2009
  0 0
  Підтримай петицію про зміни клімату до українських чиновників

  Твій голос має значення! Зайди і підпишись під петицією!
  http://www.petition.org.ua/?action=view&id=239869 ' target='_blank' class='a_blue'>http://www.petition.org.ua/?action=view&id=239869  Нині температура підвищилась на 0,6 градусів порівняно з передпросмиловим періодом. І вже зараз є наслідки цієї ситуації: тануть льодовики в Альпах та Гімалаях, активізувались лісові пожежі, зникає лід в Арктиці - зі швидкістю гіршою, ніж будь-які песимістичні прогнози експертів, посилились стихійні лиха, гинуть коралові рифи.

  Підвищення температури на 2 градуси призведе до загибелі прибережних країн, в Європі підвищиться кислотність океану (а це смерть для маленьких живих організмів), літо стане спекотнішим, зникнуть Гімалаї та Анди, нищівні наслідки для сільського господарства. Також це означає смерть для «легенів Планети» - Амазонки, активізуються лісові пожежі, а новий ліс не зможе вирости за такого клімату. При підвищенні рівня СО2 до 550 чнм (а зараз їх 390 чнм) - розтануть полюси, 80% земної кулі, на якій проживають люди, опиниться під водою, інша частина земної кулі перетвориться на пустелю. За таких обставин подальшу зміну клімату не можливо буде зупинити. Проте вже зараз світові лідери допускають можливість підвищення рівня СО2 до 450 чнм як прийнятну для Планети, що буде далі – не відомо...

  При підвищенні температури на 5-6 градусів – знищення людської цивілізації. Зникне 99,9% життя на Планеті... «Зустрінемося через мільярд років»

  За прогнозами екологів, у людства залишилося лише 10-15 років до того моменту, коли викиди СО2 в атмосферу досягнуть критичної позначки і запобігти зміні клімату вже буде неможливо! Аби цього не трапилося, упродовж наступних п’яти років потрібно вжити всіх необхідних заходів для обмеження викидів та впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій.

  Група екологічних активістів, екологічних НУО, представників екологічного бізнесу і громадян закликає світову спільноту з усією серйозністю поставитися до підготовки нової міжнародної угоди про скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу, що покликана замінити діючий до 2012 року Кіотський протокол. Остаточний варіант документа планується ухвалити на саміті з питань захисту клімату, який проходитиме 7-18 грудня 2009 року у Копенгагені (Данія).

  Вихід є, не будь байдужим. Твій голос має значення! Зайди і підпишись під петицією!

  http://www.petition.org.ua/?action=view&id=239869
   
 • 18:11 04.11.2009
  0 0
  Цитата:
  новий ліс не зможе вирости за такого клімату

  Зможе-зможе, аби його не рубали.
  До появи людини природа прекрасно давала собі раду. Тільки з виникненням людини з її девізом "разрушим да аснаванья а затєм... " став реальним п...ць всьому живому.
   
 • 18:04 05.11.2009
  0 0

  До: Violis - #0

  1) виправте посилання
  Цитата:

  Вихід є, не будь байдужим. Твій голос має значення! Зайди і підпишись під петицією!

  нмсд, має значення голос тих падлюк-олігархів (причому не наших шапкокрадів, а з країн 1-го світу), які накинули Африці, Амазонії і НАМ кредитний зашморг... Радіють, що знаходяться "бажаючі" мати на своїй землі металургійні заводи... рубати ліс в горах а потім топитися...
  ... А на поч. 90-х років США не бажало підписуватись під зобов’язаннями про скорочення викидів парн газів і при цьому шось хотіло від 3-го світу...


  Цитата:
  За прогнозами екологів, у людства залишилося лише 10-15 років до того моменту, коли викиди СО2 в атмосферу досягнуть критичної позначки і запобігти зміні клімату вже буде неможливо! Аби цього не трапилося, упродовж наступних п’яти років потрібно вжити всіх необхідних заходів

  Дійсно, треба пожити
  Поблукати в Карпатах не 7 тижнів, а 7 місяців, бо потім може бути пізно
   
 • 00:25 14.04.2016
  0 0
  Фитнес-клуб «SportUP» - для меня с недавних пор стал родным домом, провожу там как можно больше времени по возможности конечно. Новый, и очень уютной клуб, с приветливыми людьми, хорошими инструкторами. В общем все есть для идеальных занятий и физической прокачки, Так что не жалуюсь))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Підтримай петицію про зміни клімату до українських чиновників

Наші Друзі: Новини Львова