Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 20 вересня 2019 року

Побут: У кого є гаряча вода?

Переглядів: 28168
Додано: 16.08.2009 Додав: Aora  тем: 64
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 241
 • 02:29 16.08.2009
  0 0
  Побут: У кого є гаряча вода?

  Просте питання.
  У нас була певний час влітку гаряча вода, а тепер вже кілька днів її немає… хоч ми за все намагаємося сплачувати вчасно…
  І світла може не бути коли завгодно…

  А Вас як?

  Побут – то не надто високі матерії, але він так впливає на настрій населення!
   
 • 02:45 16.08.2009
  0 0
  У мене - постійно.
   
 • 03:17 16.08.2009
  0 0
  З середини травня відключають, потім, добре, якщо в кінці серпня дають, дітей до школи відмити Але, останніми роками, раніше кінця жовтня - початку листопада воду в крані гріти не починаюють.
   
 • 04:47 16.08.2009
  0 0

     Може треба було поставити питання:" У кого є вода?" Бо з холодної води елементарно зробити гарячу.
   
 • 12:26 16.08.2009
  0 0
  До: Aora - #0
  Ото ж то й воно, що ви все намагаєтеся сплачувати вчасно. Тож ті, хто мусить відповідати за гарячу воду, й не чухаються. А навіщо? Чи дадуть воду, чи не дадуть, ви однаково за неї заплатите.
  Перше: у вас стоять лічильники води? Якщо ні - негайно поставте. І платіть рівно за те, що спожили.
  Друге: коли нам вперше підвищили тарифи, ми перестали платити взагалі, але збирали всі рахунки. Коли на нас подали в суд, ми пояснили судді, що наші дії слід розцінювати як протест, що ми хочемо створити прецедент і нарешті - показали, наскільки суми в рахунках, виставлених нам, відрізняються від тих, що були подані до суду. Ясна річ, що відрізнялися вони на користь ЖЕКу, а не на нашу.
  Третє: нам погрожували, що відімкнуть електроенергію. А дзуськи! Бо якраз за світло ми платили регулярно, попросили представника Київенерго, щоб нам надсилали рахунки окремо - вже назавтра у нашії поштовій скриньці була пачка чистих бланків.
  І нарешті - ми й досі платимо за старими тарифами, як би ЖЕК не умовляв, обіцяючи, що "потім перерахують, а зараз заплатіть, бо нема чим людям зарплату платити". Теж дзуськи. Їхня зарплата - не наш клопіт. І хай не розказують казочки, бо нам і так включають у квартплату послуги, яких ми не одержуємо.
  Отож - відстоюйте свої права.
  А! Мало не забула! Той борг, що на початку, нам реструктуризували на 5 років. А що через 5 років вартуватиме та сума? Так ото ж.
   
 • 14:30 16.08.2009
  0 0
  А якщо не ЖЕК? То відповідають, що у Вас кооператив, ми до Вас відношення ніякого не маємо, самі розбирайтеся з водою та світлом… А приватні власники не контролюються ніким, а через те, що монополісти, то і жоден будинок тричі подумає перед тим, як позиватися… говорять, що хто робив спробу, «лише потратилися на адвокатів», та й то не на кращих, бо грошей стільки у звичайних людей немає…
   
 • 17:16 16.08.2009
  0 0
  Якщо в будинку централізоване гаряче водопостачання і немає можливості поставити газову колонку, то найоптимальніше рішення - це поставити лічильники на гарячу воду, як радитььЧорнобилянка, аби не платити за відсутні послуги. А щоб мати ту гарячу воду - поставити в квартирі електричний бойлер. Не така це вже дорога штука.
   
 • 18:16 16.08.2009
  0 0
  Цитата:
  відповідають, що у Вас кооператив , ми до Вас відношення ніякого не маємо, самі розбирайтеся з водою та світлом… А приватні власники не контролюються ніким,
  правильно відповідають.
  Але тут ви заплутались. Приватні власники - це ви, і ваші сусіди. Це саме ви вибираєте собі правління, що складається з Голови правління і бухгалтера (це мінімум) і платите їм зарплатню. Саме в них ви маєте запитатися де ваша гаряча вода.
   
 • 18:33 16.08.2009
  0 0
  Гарячу воду і світло надають не вони… існують інші служби, з якими підписуються договори, а, оскільки вибору немає, то договір такий, який тицяють до підпису… оце і мається на увазі, коли говоримо «монополісти»…
   
 • 20:24 16.08.2009
  0 0
  Цитата:
  інші служби, з якими підписуються договори
  Безумовно. Ваше правління, це представники власників кооператива (ваші представники). Вони підписують договори і вони контролюють виконання цих договорів. Тобто ви нагадуєте вашій бухгалтерії скільки днів не було води, і їхня робота полягає в тому, щоб монополісти-постачальники послуги зробили перерахунок. І не в кінці року навіть, а вже на наступний місяць.
  За це ви правлінню зарплатню платите.
   
 • 22:16 16.08.2009
  0 0

     І об’єднання співвласників є, і лічильники на гарячу воду є, і котли є,і сплачуємо вчасно, але води в Трускавці немає, подають по графіку ще з незапам’ятних часів. Я зробив помилку при покупці котла, він працює лише коли є подача холодної води, а треба мати великий збірник води і котел, що може гріти цю воду.
     А, взагалі, то велике свинство влади міста, що безперервно будує нові санаторії, які споживають велику кількість води (будуючи резервуари), а до жителів відношення, як до худоби, ми роками прив’язані до графіка подачі води. Бо коли пропустиш час і не набереш повні відра і баняки, то не буде чим злити унітаз, вимити посуд, випрати білизну і.т.д.
   
 • 03:11 17.08.2009
  0 0
  Але ж в Трускавці є такі чарівні місця, така пречудова природа!
   
 • 03:36 17.08.2009
  0 0

     І чудові басейни, джакузі в санаторіях, з водою, звичайно, а в місцевих жителів вода по графіку,

  Цитата:
  Гарячої води не дочекаємось?
  Гарячої води в Трускавці немає і її подача в найближчому майбутньому навіть не планується. Чи не тому прізвище Юрія Алієва було єдиним, яке мешканці Трускавця під час оголошення подяк на святкуванні Дня міста зустріли не оплесками і не в нейтральному дусі, а улюлюканням і свистом. Так само невідомо, куди спрямовується левова частина коштів, які мешканці курорту сплачують як квартплату, адже реальних зрушень у житлово-комунальній сфері не видно. Люди реально хочуть реальної гарячої води в кранах, реального тепла взимку та реального звіту за використані кошти платників-споживачів послуг. І нехай навіть окремим платникам «ніколи не стати депутатом», як пророкує п. Алієв у окремих приватних розмовах, все ж теперішні депутати, за яких голосували мешканці (як голосували – це вже інше питання), мали б відстоювати інтереси громади хоча б в цьому. Бо від такої «роботи» комунальної служби, коли роками немає гарячої води, страждає в першу чергу імідж міста-курорту Трускавець. А тим часом у листах, які надсилає КП «Наше місто» у відповідь на звернення громадян, звучить цинічна пропозиція – не встановлюйте автономне опалення, бо це, мовляв, незаконно, а ставте собі «в міжопалювальний період» бойлер для підігріву води. Це так, якби та гаряча вода була в опалювальний період. І що тут скажеш? Правду кажуть деякі депутати – не плюй в очі, бо здається, що то дощ…
  23.06.2009 р.
  /quote]
   
 • 14:39 17.08.2009
  0 0
  До: забу - #174811
  Цитата:
  велике свинство влади

  Це як опіканий премєршою і кучмами Артек - вода тече цілодобово з усіх дірок, а ту воду повідбирали у місцевого населення і отримують ті бува по 1! годині - через день, а то й через два!
  От і розвинь там зелений (від дизентирії) туризм!
   
 • 14:38 18.08.2009
  0 0
  Цитата:
  все ж теперішні депутати, за яких голосували мешканці (як голосували – це вже інше питання), мали б відстоювати інтереси громади хоча б в цьому.

  Такі припущення вже давно викликають у мене гіркий сміх. Депутати, котрі відстоюють інтереси громади - це треба перенести в тему "Ги-ги... анекдот!". Вони відстоюють інтереси дуже-дуже обмеженої громади.
   

Побут: У кого є гаряча вода?

Наші Друзі: Новини Львова