Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 22 січня 2021 року

Новини метареальності (фантастика, футурологія, незнане)

Переглядів: 11984
Додано: 30.04.2009 Додав: Spacer  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 75
 • 18:03 09.05.2009
  0 0
  До: Spacer - #167710

  Цитата:
  Доречно нагадати, що й Україна не пасе тут задніх. Чого варта лише нещодавня вдала атака на державні сайти Заходи, здійснена з території нашої країни!


  А чому Ви, власне, аплодуєте.
  Тому що вітчизняні "кракери" - по суті своїй ламери (від слова "ламати").
  Ну так "ламать - не строить" (с). Герострати мля.
   
 • 18:15 09.05.2009
  0 0
  До: ETNA - #167895

  Ну, по-перше, оплески мої мають іронічний характер: подивіться на мармизу на смайлику
  А, по-друге, може, через хакерів Україну хоч якось в сучасному світі поважати почнуть? Адже, наприклад, хто б знав про Сомалі, якби там не було місцевих піратів?
   
 • 15:11 11.05.2009
  0 0
  Фантастичний роман Еллен Клейджис «Білий пісок, червона загроза» (White Sands, Red Menac) завоював Золоту Медаль у категорії юнацької літератури 78-ої Каліфорнійської книжкової премії (California Book Awards). Нагородження пройде 4-го червня в Сан-Франциско.

  * * *

  Режисер Девід Слейд зніме новий фантастичний трілер-жахливик «Холодна шкіра» (Cold Skin), дія якого відбуватиметься на дуже холодному острівці, мешканців якого методично пожирають хижі люди-амфібії. Головний герой - фахівець з вивчення вітру, що бореться з потворами лише за допомогою місцевого дурника Гюнтера. Зйомки стрічки почнуться в 2010 році - бюджет планується невеликий, у районі 25 мільйонів доларів.

  * * *

  Автори «Маленької міс Щастя» Джонатан Дейтон та Валері Феріс поставлять НФ-Комедію «Used Guys», зірками якої стануть Бен Стіллер і Різ Візерспун. Дія відбуватиметься у футуристичному світі, де панує матріархат. Жінки тут купують і вимінюють собі чоловіків-клонів. Герой - клон для сексуальних задоволень, чий строк придатності майже підійшов до кінця. Боячись утилізації, він втікає від господарки в надії потрапити до легендарного чоловічого раю - Ментопії.

  * * *

  8-го травня в столиці Білорусі авангардисти з санкт-петербурзької групи НОМ виступили з новою програмою, яка має увійти до їхнього майбутнього фільму «Зоряний ворс». Програма «Цегла в живіт» в Мінську була представлена в лайт-варіанті - Андрієм Кагадєєвим, Іваном Туристом та Миколою Гусєвим. Що стосується майбутнього фільму, то в ньому окрім НОМу знімаються Сергій Шнуров, Олег Скрипка й Сергій Михалок. За інформацією авторів, фільм буде фантастичною космічною Одиссеєю , герої якої летять у Всесвіті в пошуках щастя. «Хоча нас цілком влаштовує й цей світ, в якому прогрес набуває катастрофічні форми», - зауважив Іван Турист, на питання про те, чи не тісно їм на власній планети.

  * * *

  У той час як сотні мільйонів землян намагаються протистояти кризі, деякі мешканці нашої планети будують плани на майбутнє й розмірковують про переселення із задушливих мегаполісів до космосу. Одному з таких мрійників - канадському школяру Еріку Яму (Eric Yam) - не тільки вдалося представити громадськості свою ідею, а й перемогти в конкурсі проектів колонізації космосу, організованому НАСА (NASA’s Space Settlement Competition). На 92 сторінках доповіді Ерігс спромігся розглянути практично всі питання й нюанси, що стосуються проектування, будівництва й введення в експлуатацію гігантського житлового комплексу, якого юний інженер назвав на честь єгипетського бога сталості - Астена (Asten). На думку Яма, ідеальне космічне поселення для 10 тис землян повинне мати форму циліндра висотою 1,6 км, складатися із серій кілець-рівнів і обертатися навколо своєї осі. Відповідно до підрахунків, будівництво Астену триватиме 12 років, ще три роки піде на заселення колонії. У цілому проект обійдеться людству в 563 млрд. доларів. Усього в конкурсі взяли участь 875 школярів віком від 11 до 18 років з 309 проектами.

   
 • 17:29 11.05.2009
  0 0
  Здається в Used Guys мав зніматись Джим Керрі, але студія Фокс закрила прожект через надто великі ГОНОРари акторів. Справді набридло, дивишся не кіно, а безсюжетний мультик і потім довго відпльовуєшся. Але ж кошт який!
  Щось змінилось?
  Ідея мо й не нова, але цікаво б було подивитись на втілення ;)
   
 • 14:09 12.05.2009
  0 0
  Видавництво «Tor» випустило новий роман ветерана фантастики Бена Бови “Фактор безсмертя» (The Immortality Factor) - НФ «ближнього прицілу» на медичну тему. Два головних герої - брати-науковці, які зовсім по-різному дивляться на питання відповідальності науки перед суспільством. Камінь спотикання - фантастична технологія в області регенерації тканин. Книга є розширеною й переробленою версією роману Бови «Браття» (Brothers), що вийшов ще в 1996 році.

  * * *

  Мартін Полл у черговий раз оголосив про наступну екранізацію «Загубленого Раю» Джона Мільтона. Ця класична англійська поема вперше була опублікована в 1667-му році - розповідає вона про бунт Люцифера проти Бога й вигнання Адама з Євою з Раю.
  Уперше Полл зажадав зняти фільм ще в 1960-х., однак жодна студія не захотіла зв’язуватися з цим досить своєрідним проектом. У середині 1970-х сценарій написав видний американський прозаїк Джон Кольєр, що потім переробив його в роман. Потім сценарій склав сам Артур Пенн («Бонні й Клайд», «Маленька велика людина»), що збирався ставити картину, але потім відмовився від цієї думки. Нині М.Поллу вдалося знайти спонсорів в особі компаній «Granite Entertainment» і «STV Networks». На ролі Адама й Єви найняті невідомі актори Девід Данхем і Патриція Лі Брайан. Одначе на роль Люцифера Полл планує запросити голлівудську зірку найвищої проби.

  * * *

  Режисер оновленого «Зоряного Шляху» Дж. Дж. Абрамс разом із своїм співтоваришем по роботі над серіалом «Залишитися в живих» Деймоном Лінделофом переговорили зі Стівеном Кінгом щодо екранізації «Темної Вежі». Раніше розмова йшла про серіал, нині ж в Абрамса й Лінделофа на руках права на кіноваріант. Планується кинофранчайз не гірше «Владаря Кілець»…

  * * *

  Лідером американського кінопрокату на минулих вихідних став 11-й за рахунком рімейк фантастичного фільму «Зоряний шлях» (Star Trek) режисера Джеффрі Джейкоба Абрамса, що зібрав, по даним boxofficemojo, за вихідні дні 72,5 млн. дол. Це найвдалішій старт картини, бюджет якої становить 130 млн. дол., зі всіх десяти попередників. Однак «Зоряному шляху» не вдалося побити рекорду найуспішнішого в 2009-му році дебюту фільму «Люди Ікс. Початок. Росомаха», що вийшов до прокату 29-го квітня й зібрав за перші травневі дні 85 млн. дол.

  * * *

  Американський шаттл "Атлантис" приступив, мабуть, до найнебезпечнішої місії в історії польотів "космічних човників". Апарату треба буде пройти через хмару космічного сміття, після чого екіпаж шаттлу спробує полагодити орбітальний телескоп «Хаббл», що дії вже з 1998-го року.. Науковці НАСА не виключають, що за час цієї місії "Атлантис" цілком зіпсується і астронавтів звідти прийде евакуювати.

  * * *

  Всі ми уявляємо, що в недалекому майбутньому будемо переміщатися на літаючих автомобілях, і, дивлячись на концепт від компанії «Honda», майбутнє здається ще ближче, ніж ми цього очікували. «Honda Fuz-o» – автомобіль вертикального зльоту й посадки. Концепт «Fuz-o» футуристична фантазія із чотирма потужними турбінами. Як передбачається Honda Fuz-o розвиватиме швидкість до 644 км/год, керування здійснюватиметься за допомогою двох джойстиків, розташованих на підлокітниках. І як будь-який летючий автомобіль «Honda Fuz-o» матиме колеса, що висуваються, і виготовлені з ультралегких і надміцних матеріалів, із застосуванням кевлара й нано-часток. Автомобіль здатний розмістити трьох чоловік, включаючи водія.  У Люксембурзі з’явився російський дерев’яний коллайдер!

  Російський художник Микола Полисский і його помічники з артілі " Никола-Ленивецькі промисли" відкрили в Музеї сучасного мистецтва Люксембургу інсталяцію "Великий адронний коллайдер", цілком виконану з дерева й лози. Проект "проробить" у Люксембурзі до вересня, причому по закінченні виставки в музеї залишиться одна з його складових частин - "дробарка кварків". Автор так пояснює свій задум: "Важливим є пафос: що от науковці, вони дерзнули на таку справу, і ніхто не знає, що вийде, чи то прорив у світогляді - як виник Всесвіт, а може, піде ланцюгова реакція й усе гикнеться, кінець світу... Ну що поробиш, ми в лісі живемо, але хочемо робити щось важливе й головне. Ми йдемо в ліс і робимо коллайдер - щось неймовірно пафосне. Ну всі роблять коллайдер, чому ми не можемо?.."

   
 • 15:11 12.05.2009
  0 0

  Цитата:
  У цілому проект обійдеться людству в 563 млрд. доларів.

          Обійдеться людству, а користуватиметься братія з півн-америки і зах-європи...
          Втім, якщо інопланетники за цим спостерігають (див тему "Інопланетяни - чи варто їх шукати?"), то сумнівно, що вони пустять жити в космос планетників, що не спромоглись навіть свою планету зберегти життєздатною...


  Цитата:
  Однак «Зоряному шляху» не вдалося побити рекорду найуспішнішого в 2009-му році дебюту фільму «Люди Ікс. Початок. Росомаха», що вийшов до прокату 29-го квітня й зібрав за перші травневі дні 85 млн. дол.

          Якого френеля вони так довго чекали (людей Х2 я дивився з диску ще років 5-7 тому)?
   
 • 17:21 12.05.2009
  0 0
  До: Bobua - #168059


  Цитата:
  Обійдеться людству, а користуватиметься братія з півн-америки і зах-європи...


  І правильно, що користуватимуться! Доти, допоки наші школярі не навчаться брати безпосередню участь в таких заходах, а не читати про них на якихось дурнуватих "Новинах метареальності"
  Щодо Людей Х, то чи ви впевнені, що саме цю стрічку дивилися? Адже їх вже вагон та малесенький візочок Хоча б отут - http://x-men3.movieblog.ru/
   
 • 15:39 15.05.2009
  0 0

  1) неправильно
  2) впевнений... там Росомаха якраз блукав по засніжему заводу... щось си шукав

  А тре би, мабуть, тему про фант фільми — описи, відгуки... щоби не пропустити чого вартного
   
 • 12:58 21.10.2009
  0 0
  Уфологічний клуб УФОДОС - http://ufodos.org.ua - створив у Всесвітній Мережі інтерактивну карту аномальних подій в Україні! Тепер кликаючи мишкою на кожну з областей країни, можна побачити на карті місця посадок та появи НЛО з описами й датою, а також найбільш улюблені території їхньої появи й пори року - http://ufodos.org.ua/index/0-33
   
 • 16:46 21.10.2009
  0 0

  До: Spacer - #180576

       Шо ж вони досі не зробили людської або, ще краще нелюдсько-інопланетно-досконалої фото і відео-сесії тих прибульців!
       У кожного другого — купопіксельні фотики і відеокамери, а віз і нині там
       Чого ж ті прибульці такі сором’язливі

       Зла на них ВСІХ не вистачає
   
 • 17:17 21.10.2009
  0 0
  У нло вже є свій фанклуб

  Цитата:
  найбільш улюблені території їхньої появи й пори року


   
 • 02:52 22.10.2009
  0 0
  а справжні інопланетяни - ті хто створюють і лазять в подібних сайтах!
   
 • 14:51 23.10.2009
  0 0
  До: Андрік746 - #180634


  Цитата:
  а справжні інопланетяни - ті хто створюють і лазять в подібних сайтах


  Продвожуємо отримувати повідомлення від інопланетяшок

  Астрономи виявили на Місяці отвір, що, можливо, веде до тунелю, розташованого під поверхнею супутника Землі. Стаття з описом відкриття прийнята до друку в журнал Geophysical Research Letters. Округлий пролом був виявлений японським зондом «Кагуя», що досліджував поверхню Місяця впродовж двох років. У червні 2009-го року зонд завершив свою місію, розбившись об поверхню Місяця. Отвір розташований неподалік вулканічного плато, яке отримало назву Пагорби Маріуса.
   
 • 19:07 23.10.2009
  0 0


  Цитата:
  В районе Совиниона г.Одесса,
  напротив Ильичевска летела красно-бордовая
  точка со стороны юга, как летит обычно
  самолет из Стамбула на посадку в аэропорт,
  но она была очень яркой и привлекла
  внимание. Затем остановилась и полетела
  параллельно горизонту на запад, потом стала
  резко приближатся опять с юга на
  северо-запад и появилось из одной точки -
  три в виде вершин треугольника на
  одинаковом расстоянии. Через пару минут три
  точки стали резко удаляться, опять слились
  в одну и исчезли из за быстрого набора
  скорости.


  це вирізка із вказаного сайту...і як можна серйозно це сприймати??
   
 • 18:11 27.10.2009
  0 0
  До: Андрік746 - #180784

  Цитата:
  це вирізка із вказаного сайту...і як можна серйозно це сприймати??

  Та не треба із серйозністю!!! Спробуйте з цікавістю
  Але, йдемо далі...

  Професор-богослов Еллен ван Волде стверджує, що перший рядок Книги Буття "Спочатку створив Бог небо й землю" - є неправильним перекладом з давньоєврейської мови. Відповідно до аналізу, якому професор піддала давній текст, автори Біблії не бажали казати того, що наш світ був створений Богом, і що насправді Земля вже існувала, коли він створив людей та тварин. 54-річна ван Волде вважає, що дієслово давньоєврейської мови "бара", що використане в першому реченні Книги Буття, не означає "створювати", а лише "роз’єднувати в просторі". Таким чином перше речення варто читати "Спочатку Бог відокремив небо від землі". За твердженням Волде, початок Біблії був не початком часу, а початком оповіді. "Ця фраза означає, що Бог дійсно створив людей і тварин, але не саму Землю", - каже вчена.
   

Новини метареальності (фантастика, футурологія, незнане)

Наші Друзі: Новини Львова