Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 23 травня 2019 року

як його забути?????

Переглядів: 50290
Додано: 02.12.2008 Додав: Shade  
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 65
 • 18:30 02.12.2008
  1 0
  Як забути хлопця,з яким зустрічалася дуже довго,при згадці ,якого в серце зжимається,і який має дівчину,при згадці про це розпирає гнів і образа!!!!кохання ,може вже і немає,але часто згадую все що ми пережили разом.....Я ХОЧУ ЗАБУТИ ЙОГО!!!!!!але не можу...вже майже рік...   
   
 • 16:46 03.12.2008
  0 0
  Знаєш, чесно кажучи, я тебе розумію. Легко в такому випадку щось радити, накшталт " це просто не твоє, треба відволіктися, зайняти думки чимось або кимось цікавим..." - тільки це зазвичай не дуже допомагає. Розумна людина колись сказала :" Якщо ти не впевнений у приналежності чогось (когось)- відпусти це. Якщо воно дійсно твоє, то обов’язково повернеться, якщо ж ні - воно ніколи не було твоїм". Певно ти вже безліч разів намагалася, але спробуй ще раз НЕ просто змусити себе забути, тому що, будемо чесні- ніхто не знає своєї долі, і зовсім не факт, що цей хлопець не створений саме для тебе. Просто морально відпусти його. Є вищі сили, які усим цим керують. Це як вигулювати собаку без повідка. Просто усвідом - ТИ власними силами зараз нічого зробити не можеш. Залиш усе як є - і цілком можливо, що потім будеш приємно здивована результатом.
   
 • 00:21 05.12.2008
  1 0
  Ніяк. Не забувається. Роками буде ходити за тобою пам"ять - це якщо справжнє. Забудеться, коли прийде інше, або коли вивітряться всякі спомини і залишиться пустота.
  Хтось з великих сказав:
  Жодна людина не заслуговує твоїх сліз, а ті, хто заслуговують, не змусять тебе плакати.
  Не плач, через те що це закінчилось. Посміхнись, тому що це було.
  Не прикладай стільки зусилль, все саме краще трапляється несподівано.

  Це все дуже розумно, але знаю з власного досвіду - не помагає.
   
 • 21:11 05.12.2008
  1 0
  у мене аналогічна ситуація, тільки я не можу забути дівчину))
  я намагався пів року її забути, але нічого не вийшло. недавно дізнався шо у неї є хлопець вже. це було як удар молотком. я понаписував їй всяких дурниць, і намагався взагалі стерти її з пам"яті. але тут психологія втрутилася : чим більше ти хочеш щось забути то тим більше воно засідає в голові. це як надоїдлива попсова пісня : зранку причепилася і цілий день не дає спокою. в такому випадку цю пісню не намагаються викинути, треба наспівати або щось інше, або не боротися з нею.
  але, нажаль, у стосунках це не завжди допомагає.

  ми творці свого життя і своєї долі. у мому випадку я вирішив відновити звязок з колишньою дівчиною, налагоджую стосунки. а далі ви самі здогадуєтеся...
  та я маю впевненість щодо нашого майбутнього(вчіть соціоніку), попри те, що вона у києві, а я у франику. і мені треба змінити багато чого щоб завоювати її знову.

  а тобі, Shade, можу сказати лиш шо ти повинна добре подививтися у середину ваших стосунків, і, без суб"єктивізму, сказати чесно чи він той з яким ти б провела все життя. якшо так то борися, якшо ні, то ти його забудеш, бо знатимеш шо він не той якого тобі потрібно
   
 • 03:09 23.12.2008
  1 0
  Чому всі шкодують за тим, що пішло і не радіють тому, що лишилося?
  Яка дурість.
   
 • 09:22 26.12.2008
  1 0


     А хлопець любить та й забуде,а ти,дівчино, жий сама.

                                      Народна пісня.
   
 • 18:35 26.12.2008
  0 0
  Все що відвається, відбувається на краще! Вітаю з отриманням власної свободи!
   
 • 02:22 04.01.2009
  1 0
  Майбутнє може бути набагато кращим за минуле, то не треба постійно жити минулим, а ліпше дивитися з оптимізмом у майбутнє! Схаменіться й живіть своїм теперішнім життям, а не минулим!
   
 • 01:04 18.01.2009
  0 0
  Я сьогодні сиділа з друзями в барі і розказала їм свою ситуацію.Я дуже люблю одну людину і він мене,може й ще більше, але він одружений.Хоч говорить що розлучиться,і давно говорить.Але я розумію,що його треба забути...Мені сказали,що ми любим тих кого хочемо любити.Головне дати собі установку.Я спробую,можливо допоможе.Тому що це так важко морально.Це просто вбиває...
   
 • 14:41 18.01.2009
  0 0
  Говорить? Всі вони говорять. А ви не вірте. Бреше. Це точно.
   
 • 18:41 18.01.2009
  0 0
  А... я зустрічався із дівчиною (якщо її так можна назвати) один рік, але... Як виявилося, вона вважала, що усі відносини, їхня структура - усе залежить від хлопця, а яка її роль - я так і не зрозумів.
  Той факт, що мені із нею було добре - це звісно класно, але... Якби ще в неї розуму було більше...
  І от що трапилося: вийшов я зі школи, поступив в універ... І, все одно не забувається! І що ви думаєте? Я просто перестав думати про неї - і ... !!! УРА!!! Мені вдалося викинути цю (***) із голови, серця, душі і пам’яті, тому моя порада - хочеш забути - просто не згадуй!
   
 • 19:00 18.01.2009
  0 0
  сьогодні сиділа з друзями в барі
  -----------------------------
  Нізащо не сприймав би серйозно дівку,
  що вештається по барам
   
 • 22:07 18.01.2009
  1 0
  Цікаве питання - як його (її) забути... до автора питання - тут немає однозначної відповіді, бо у кожного свій підхід до відносин. Ніхто ще не дав однозначного, завжди працюючого рецепту для цїєї "хвороби" - кохання. Бо як тут багато замітили, якщо кохаєш когось, то відпустити ту людину зі свого серця набагато важче ніж просто фізично вийти із їх життя. Так, це бере багато сили волі, кохаючи дати іншій людині волю від себе-самого коли вона того хоче.
  Але іншого виходу немає, самого прагнення бути з нею, яке б воно сильне не було, не вистачить якщо та людина вже не хоче вас у своєму житті.

  Це тяжка праця, кохачи - відпусити, бере сили день у день, від вечора до вечора, не набрати її телефон, не поговорити, не бачити, не дати знати що ти відчуваєш до неї... але рано чи пізно, коли ви побачите що та інша людина щаслива без вас - прийде момент коли ви зрозумієте що і вам пора знайти своє щастя з іншою, не тією що ви до цих пір кохаєте, людиною - але дайте собі час.

  Саме головне - дайте собі час, щоб ви не кинулися у нові відносини коли ви ще тримаєте ту іншу у своєму серці. Бо то буде обман в найпершу чергу для самого себе. Дайте собі час...
   
 • 00:18 19.01.2009
  0 0
  До: п.Коцький - #159142
  Я колись теж таких дівок серйозно не сприймав, але (!!!) коли побачив у гуртожитку яка насправді може бути п’яна дівка - повірте, я вже нічому не дивуюся: по барах, ще по якихось місцях... Мене цим вже не здивуєш...
  Скажу одне - дівка хоче рівності із хлопцем, але не так вона її добивається...
   
 • 02:01 19.01.2009
  0 0
  А я й не дивуюсь,-
  Просто знаю,щоце таке
   

як його забути?????

Наші Друзі: Новини Львова