Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 25 лютого 2020 року

Молодці грузини! (щодо осетинських подій 08/08/08)

Переглядів: 11777
Додано: 08.08.2008 Додав: Gandalf  тем: 84
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 89
 • 22:53 14.08.2008
  0 0
  З того всього що мені довелось почути, риторика трьох найвищих осіб держави (Ющенко, Яценюк,Тимошенко) стосовно війни в Грузії колихалась у межах слів: солідарність, свобода, незалежність, повага до територіальної цілісності... і нічого про агресивну політику Росії.
  Можливо я щось пропустила? (лише президент ПОльщі казав щось на зразок: "Сьогодні ГРузія, завтра Україна,післязавтра Польща....") Може хтось подати лінк, де хтось з трьох наших зазначених висопосадовців охарактеризував Росію як агресора?
   
 • 23:01 14.08.2008
  0 0
  Даяно, ти ж не говориш
  про повітря, яким дихаєш. крім рідких випадків.
   
 • 23:51 14.08.2008
  0 0
  До: п.Коцький - #153066

  Не зрозуміла.
   
 • 00:13 15.08.2008
  0 0
  і нічого про агресивну політику Росії.
  ----------------------------------------
  Та це ж само собою, чого повторювати
   
 • 00:53 15.08.2008
  0 0
  До: п.Коцький - #153071

  «Ці дії Росії є нічом іншим, як драматичною та брутальною ескалацією конфлікту".
  «"Росія вторглась на територію сусідньої суверенної держави і погрожує демократичному урядові, який обрав її народ.»
  Дж.Буш (Президент США).

  "Не важливо, як почався цей конфлікт, але Росія вивела його за рамки ситуації довкола Південної Осетії і вдерлася на територію іншої держави"
  Обама (кандидат в президенти США)

  «Дії російських військ у Грузії є справжнім актом агресії”
  Лех Качинський (Президент Польщі)

  =============================================================
  «Свобода варта того, щоб за неї боротися. Ми завжди повинні пам’ятати, що грузинська нація достойна бути незалежною. Ми приїхали підтвердити вашу суверенність, вашу незалежність, вашу територіальну цілісність. Це є нашими цінностями.»
  В. Ющенко.

  "Ми солідарні з демократично обраним керівництвом Грузії. Грузинський суверенітет і територіальна цілісність повинні поважатися".
  Ю. Тимошенко.


  « ??????????????????????????????????????????????»
  А. Яценюк.

  Як кажуть в одній рекламі: «Відчуй різницю».
  А тим часом людей із секретаріату Президента «наводить на думку….»
  http://e-news.com.ua/show/174117.html
  …. неначе Президент заявляв щось на зразок лідерів Заходу. Навіть тут, знаходячись в однаковій ситуації стосовно тієї позиції, секретаріат проявляє риси війни компроматів майбутніх президентських виборів. До речі,.. а хто згідно Конституції уповноважений робити заяви стосовно позиції держави у тих чи інших міжнародних питаннях ???
  Як співала Пугачиха…. «То ли ещё будет…»
   
 • 01:34 15.08.2008
  0 0
  знову війни... знову видно, наскільки ще далеко людству до Людини - знову Невміння - хоча насправді - ДИКІСТЬ, КРОВОЖАДНІСТЬ - АНІМАЛІЗМ.Одні провокують - інші пішаки нещасні.
   
 • 02:23 15.08.2008
  0 0
  До: Даяна


  Прям ніби провокація якась. А є ще думав - створювати окрему тему чи ні.
  Весь інтернет (і не тільки інтернет) вже давно дивується (чи навіть кричить) щодо мовчання Тимохи ( http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/12186261...
  http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/48a3dc3c6b889/ ), а Даяна видає от таке:

  Цитата:
  З того всього що мені довелось почути, риторика трьох найвищих осіб держави (Ющенко, Яценюк,Тимошенко)


  Ну, по-перше, ти точно нічого не почула, а прочитала от це:

  http://ua.pravda.com.ua/news/2008/8/14/79905.htm

  що само по собі не варто уваги (хіба що сміху та здивування). Але все одно, навіть щодо цієї "заяви", ти пропустила от це:

  http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/12187141...

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/8/14/79932.htm&...

  Цитата:
  Водночас 5 канал навів заяву прес-секретаря Тимошенко Марини Сороки, якою вона спростувала заяви віце-прем’єра Григорія Немирі, які він зробив в четвер від імені Тимошенко про солідарність з керівництвом Грузії.

  "Прем’єр не висловлювала своєї позиції щодо конфлікту на Кавказі. Мені нічого про це невідомо. У випадку, якщо такий коментар з’явиться, він обов’язково буде розміщений на урядовому порталі", - наводить 5 канал слова Сороки.


  А заяву вона мала дати, й балачки про розподіл повноважень просто смішні настільки що ці виправдання можна пояснити хіба що справжньою дивною закоханістю в Ґриґян, бо ж юльки нічого ніколи не казали про розподіл повноважень коли Ґриґян балакала про міфічну європейську систему безпеки, замість однозначної підтримки НАТО, викладала під своїх іменем геополітичні статті Немирі в західних газетах, проводила свою власну зовнішню політику тощо.
  Щодо заяв Ющенка, то перший раз чую такі серйозні претензії що він недостатньо жорстко висловлювався або діяв, навпаки дехто каже що він перебільшив. А укази щодо пересування ЧФРФ? Треба ж мати хоч трохи об’єктивності... Чи може щоб до неї підштовхнути варто нагадати певні поїздки до Москви однієї особи, блокування аверсного викорстання Одеси-Брод, кількамісячного непідписування ухваленої постанови Уряду про те саме пересування ЧФРФ, недофінансування армії? Але то все вже справді для іншої теми...
   
 • 10:51 15.08.2008
  0 0
  До: Gandalf - #153075

  О...точно! А я думала, що то її власна заява. Отож стосовно Тимошенко і Яценюка - вони одне одного варті (у питанні позиції стосовно російської агресії).Фе!
  Цитата:
  ...варто нагадати певні поїздки до Москви однієї особи, блокування аверсного викорстання Одеси-Брод,недофінансування армії..... Але то все вже справді для іншої теми ...

  От - от... до іншої теми. Я не збиралася тут грати в "настольний теніс" Ющенко-Тимошенко. Просто загребла під одну гребінку всіх трьох, але, лиш серед них опинився В.Ю., то його прихильники одразу:
  "Ти на Тимоху уажніше дивись!... "

  А стосовно Ющенка, то зважаючи на те, що він говорив лише про солідарність з груз.народом і поважання їх свободи і територіальної цілосності, то про це номінально говорить і Росія. У цьому сенсі такі заяви нічим від російських не відрізняються (на відміну від позицій західних лідерів, які крім загальнодекларованої любові до грузинів дали належну оцінку діям Росії).
  А от стосовно Указу по ЧФРФ, то тут Ющенко молодець, хоча надзвичайного у цьому нічого немає, тому що подібна практика є в інших країнах, таке потрібно було зробити вже давно,тим більше, що цього вимагають закони України, в т.ч. Конституція. (У Росії іноземці не можуть вільно пересуватись по країні, не зараєструвавшись і не взявши дозволу на це, не кажучи вже про передислокацію чужих воєнних формувань, про які в України навіть відомостей про їхню чисельність і кількість озброєння немає).
   
 • 17:09 15.08.2008
  0 0
   
 • 00:54 18.08.2008
  0 0
  п.Коцький писав

  Цитата:
  Інтрига подій у будь якому разі на поверхні не лежить. Навряд чи ми взнаємо, що існує за кулісами спектаклю. Спонтанно це не робиться. Москалі ведуть себе підозріло стримано, ніби щось знають.


  Потім була газопровідна тема. Потім Lan писав:

  Цитата:
  ми напередодні нападу США і Ізраїлю на Іран і саме тому вони дали зелене світло іСаакашвілі


  Ця тема певний час активно виникала в Інеті. Далі відомий росіст Глєбушка Павловський висловів здивування щодо неї, мовляв, розмін Осетії на Іран занадто не рівноцінний: http://www.news.join.com.ua/full/28/69/17/7/

  Цю думку в подальшому підвердила й україно-підлегла тінь росіста (українська філія затулінського Інституту СНД – чи створення Інституту створення проблем в СНД?) – дехто Корнілов. Спостергіаючи за цієї «грузо»вертю, я все більше і більше западаю на «версію обміну». Варто лише зрозуміти його рівноцінність.

  Тим більше, що і дивовижностей в цій війні вистачає. Для мене особисто виокремлюються наступні:
  1. неуважність грузинської сторони до проблеми Рокського тунелю:
  2. недолугість російської сторони під час бомбордування джейханського трубопроводу;
  3. самий дивно-пасивний характер ведення «військових» дій з обіх сторін на безпосередній території Грузії (росістські окупаційні війська за їхнім виразом «інвентарізують» - тобто грабують в нормальному значенні слова– грузинське майно, а окуповані обмежуються словесними протестами). Цікаво, до речі, чому під час останнього візиту Меркель так і не було оголошене анонсоване звернення до нації Саакашвілі? Торгуються?

  В цьому світлі (і якщо прийняти до уваги спостереження Lan‘а та п. Коцького), не можна не погодитись з Павловським. Але що в цій ситуації може бути «рівноціннним обміном»?

  Передивися я оце свою папку «Осетія» і...

  Як на мене, рівноцінним обміном може бути вступ Грузії до НАТО, за який вона розраховується з Росією частиною своїх територій. Територією Осетії, на якій знаходиться стратегічний для входу на Південий Кавказ Рокський тунель, та територією Абхазії, на якій з часом можна збудувати військово-морські (і майже рівноцінні!) бази замість кримських.

  Територія останнього (Криму, тобто), до речі, може використовуватися в аналогічних торгах України з РФ.

  Звісно, усе це маячня. Тим більше, що я зараз сиджу перед комп‘ютером, смакуючи смачнющу (особливо в нашій спеці) крижану горілку, але... Але немає кінця варіантам в евереттовських всесвітах
   
 • 02:00 18.08.2008
  0 0
  Деякі непослідовні суперечності у ставленні до війни в Грузії:
  1. США, підтримуючи сепаратистів там де їм це вигідно (наприклад в Косово) виступає проти сепаратистів в Грузії.
  2. Росія, борючись з сепаратистами там де їй це вигідно (наприклад в Чечні), підтримує сепаратистів в Грузії.
  3. Росія, критикуючи США за військове втручання у косівські події, те ж саме робить в Грузії.
  4. США, втрутившись у косівські події, засудили такі ж самі дії Росії в Грузії.
  5. Грузія, проявляючи солідарність з сепаратистами Чечні, користується досвідом Росії у придушенні сепаратизму в Грузії.
  6. Україна (а також галицькі сепаратисти на цьому форумі,співчуваючи чеченським сепаратистам і будуючи плани на галицький сепаратизм , засуджують таких же абхазців і осетинців), підтримують Грузію.
  Бардак повний.
  Як уникнути подвійних стандартів? Як виробити загальновизнаний критерій оцінки сепаратизму? Як взагалі ставитись до т.з. сепаратизму ???????
  У контексті назви цієї теми,- як розібратись,- хто є "молодці" у плані єдиного критерію?
   
 • 10:47 18.08.2008
  0 0
  Хм, колись критерієм розмежування позитивного національно-визвольного руху від негативного сепаратизму з погляду марксистсько-ленінської ідеології було те, що національно-визвольний рух вважався прогресивним явищем, оскільки боротьба велась проти імперіалізму/капіталізму, а сепаратизм характеризувався як перепона досягненню єдності сил в антиімперіалістичній боротьбі, оскільки відбувалось протистояння вузьконаціональних інтересів і правильних з соціалістичним шляхом держав.
  У наш час теж, в принципі, можуть бути тенденції до розмежування "хорошого" і "поганого" сепаратизму - відповідно до поглядів на правильність політичних режимів...
   
 • 18:30 18.08.2008
  0 0
  Та ж давно сказано про дишло!
   
 • 08:38 16.05.2016
  0 0
  Хочу поблагодарить и сказать большое спасибо инструкторам с фитнес-клуба «SportUP» за отличную работу и профессиональную помощь новичкам)сейчас,к сожалению не могу заниматься,много работы,но за 4 месяца занятий я подкачался,стал сильнее,теперь чувствую себя очень прекрасно и бодро ...как только появится возможность снова запишусь в этот клуб...
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Молодці грузини! (щодо осетинських подій 08/08/08)

Наші Друзі: Новини Львова