Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 26 січня 2021 року

"Секс та мiсто" або Дещо про дегенеративних янкi

Переглядів: 22659
Додано: 29.04.2008 Додав: Sviatoslav  тем: 23
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 150
 • 19:54 29.04.2008
  0 0
  42-рiчна актриса амер. мильної опери "Секс i мiсто" ("Sex and the City") Синтiа Нiксон вирiшила одружитися зi своєю лесбiйською подругою. Вони познайомилися 7 мiсяцiв назад, пiсля того як Нiксон покинула свого чоловiка, з яким прожила 15 рокiв i вiд якого має двiйко дiтей-11 i 5 рокiв.
  Рiвень дегенеративности американцiв зашкалює! А в нас показують те американське смiття, яке руйнує суспiльну мораль i насаджує дегенеративнi американськi "норми".

  "Cynthia Nixon is planning to marry her lesbian lover Christine Marinoni, it has been claimed.
  The ‘Sex and the City’ star – who reprises her role as lawyer Miranda Hobbes in the upcoming movie adaptation of the hit US TV show – reportedly wants to tie the knot with education activist Christine to show her how much she appreciated her support while she was battling breast cancer.
  A source close to the 42-year-old actress told a national magazine: “Cynthia and Chris want a quiet autumn ceremony in Vermont under the red leaves. It’s supposed to be a very low-key gathering just for close friends and family.”
  Cynthia – who was diagnosed with the disease after a routine mammogram 18 months ago - told friends Christine was her “rock” while she was undergoing radiation therapy for to treat the cancer.
  The couple first met seven months after Cynthia left her partner of 15 years, Danny Mozes, who is also the father of her children – 11-year-old Samantha and five-year-old Charles."

   
 • 19:59 29.04.2008
  0 0
   
 • 21:57 29.04.2008
  0 0
  До:Sviatoslav
  Живу на батьківщині "дегенеративних янкi" з 1990-го. Певна річ, що навіть з того часу зауважив, що суспільство деградувало до певної міри, напр. на початку 90-х не можна було почути слова "ass" (ср-ка) на ТБ, тепер так. Проте яке було моє здивування, коли декілька років назад я, відвідавши Україну, побачив, що на звичайному кабельному ТБ показують вівертий порн. Тут цього не побачиш, принаймі жоден з моїх 500+ каналів не кабелі цього не має. Бажаючі ж за додаткову платню можуть собі замовити і тому обачливі батьки це блокують і справа вирішена. Я веду до того, що США нічим не грішніша/святіша від решту світу, просто складається таке враження, бо джерело всієї нечисті, Hollywood, знвходиться тут. Більшість американців з огидою до цього відносяться теж, але на жаль це захищенно т.зв. свободою друку. А тоді - є запит, є і товар чи продукт. І навіть в Україні цим не гребують.
   
 • 19:18 30.04.2008
  0 0
  всьо мєркнєт по сравнєнію с ДОМ-2 та каналом ТНТ
   
 • 19:39 30.04.2008
  0 0
  На щастя не маю уяви, що таке ДОМ-2, чи ТНТ і жодного бажання.
   
 • 19:48 30.04.2008
  0 0
  До: TrueUk - #146916

  Все це так, але якщо зможете навести приклад коли якась укр. актриса бальзакiвського вiку покинула чоловiка з двома маленькими дiтьми щоб одружитися на лесбiянцi, то я обiцяю з’їсти свою краватку.   
  P.S. А ви дивилися амер. реалiтi-шоу "The Osbournes", в якому пiдстаркуватий рокер-наркоман Оззi Озборн сидячи за столом зi своєю сiм’єю вживав матюки пiсля кожного другого слова, а його жiночка i чада брали з нього приклад i весело з того реготали? Такого дебiльного дегенеративного шоу я нiде не бачив.   
  Згадав-ще є огидне шоу ("Fear factor"-"Фактор страху"), де "дєвушкi" за грошi їдять всiляку гидоту, а потiм блюють мало не на камеру. Чи не є це ознакою дегенеративности амер. суспiльства?

  http://en.wikipedia.org/wiki/The_Osbournes &n...
   
 • 21:33 30.04.2008
  0 0
  2 Sviatoslav.
  Все, що ви описали справді огидні речі, що продукуються в Штатах, але це ще раз зовсім не стосується амер. суспільства і не відображає його моральних цінностей .Бо знову ж завжди знайдуться особи, що за гроші будуть робити, що завгодно. Наскільки Вєрка Сердючка представляє середнього мешканця України? Або "Тату", що вийшли на сцену у майках з написом "йух войнє" мешканця Росії? До речі Osbournes британці і їхнє шоу з лайкою показували на НВО, що є платним каналом, МТV (ще один дибільний канал)показував його з постійним піканням. Fear factor я дивився один раз в житті і то тільки тому,що показували одного знайомого, що свого часу грав зі мною у футбол.
   
 • 23:07 30.04.2008
  0 0
  До: TrueUk - #147001
  Я швидше за все з`їм свій телевізор, ніж переключу на МТV...
   
 • 23:43 30.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Синтiа Нiксон вирiшила одружитися зi своєю лесбiйською подругою
  Шановні! Дві жінки влаштували своє особисте життя. Двома невротиками на світі менше. Та хіба ж це погано? Чи краще, щоб вони "бо так положено" пиляли своїх чоловіків? Я на вас дивуюсь.
   
 • 00:03 01.05.2008
  0 0
  2 SS
  Зі всією повагою до вас зазначу, що це точно, чого мудрегелі голівуду намагаються досягнути, а саме вбити в свідомість людей те, що гомосексуалізм зовсім нормальний, як вони кажуть, альтернативний спосіб життя. Певна річ, що в таких як я вони досягнуть мало: педераст є педераст - як його не переіменовуй, але з"являються ілюстровані книжечки на кшталт "Івасик має два мамуні". Все правильно: моральність суспільства треба вдарити в саме серце - зіпсути дітей і позбавити їх таких "непотрібних" речей як погяття добра і зла, аджеж все пізнається в порівнянні.
   
 • 00:23 01.05.2008
  0 0
  До: TrueUk - #147009

  Цiлком згоден. Але в Штатах ще пiв-бiди, там передастичнi та лесбiянськi шлюби не узаконенi. В Канадi натомiсть-рай для секс. меншостей i не дай Боже щось проти них сказати-по судах затаскають i клопотiв не оберешся! Навiть термiн придумали-гомофобiя, тобто ненависть до "нетрадицiоналiв". Ще й дiтей до того привчають-в початковiй школi запровадили новий предмет, де навчають дiтей, що є сiм’ї де вiн i вона, вiн i вiн, вона i вона i що треба всi цi види сiмей поважати i не допускати їхньої дискримiнацiї.
  Музульмани спробували було протестувати проти цього предмету, але де там!
  А шоу Озборнiв я дивився без пiкання, то мушу вам сказати що я не вiрив своїм вухам-кожне друге слово в Оззi, його жiнки, доньки-пузатої лярви i синка-дегенерата було "фак(iнг)", "шiт i "креп". I ця дегенеративна сiмейка весело реготала i "мала багато фану", коли хтось видавав найпохабнiшу реплiку.
   
 • 01:01 01.05.2008
  0 0
  я ставлюсь до маскульту радикальніше - скоро святкуватиму 10 років як не маю в хаті телевізора Вкрали колись, а новий ми не купляли. А щодо різних гомо-штучок, то подивіться на Схід, Китай, Індія. Там для всіх збоченців є місце без скандалів.

  Виходить так, що тільки християнська цивілізація публічно зрікається педерастизму. І слабувато це в неї виходить Згадайте скандали в католицькій церкві. Між іншим, це все набагато глибше, бо жінка для багатьох церковників - це "сосуд гріха". Але подивіться, вони (гомосєки) спокою не мають, самі усвідомлюють свою інакшість. І те, що Захід, під машкарою "політкоректності", начебто вибачається за свою нормальність, то його проблеми. Про Канаду і США взагалі мовчу.

  А про мусульман не кажіть - "малчик, девочка, для кайфа какой разніца". Такого не чули?
   
 • 01:23 01.05.2008
  0 0
  "10 років як не маю в хаті телевізора" - це напевно найправильніший підхід. Тай чхати на всі ті сотні каналів якщо там лише всіляку фігню показують. Я дивлюся "Discovery, history, history international (клас), fox news, fox soccer, science channel, а також місцеві новини.
  А про католицьку церкву (я не католик)то був політичний хід роздутий збоченою мас-мідією, щоб помститися за їхню проти-гомо та проти-абортну позицію. Можуть бути тисячі порядних і відданих священників, а знайдеться один, чи два поганих, то справа буде розкручена з такою силою, що складеться враження, що мало не кожен другий такий.
   
 • 01:28 01.05.2008
  0 0
  Тепер я розумію, чому "падоньче" означення для американців як нації та гомосєків є ідентичним: піндоси
   
 • 01:32 01.05.2008
  0 0
  і я ж про це! Насправді, в житті їх набагато менше, просто галасу навколо багато. А діти, щоб вони правильно орієнтувалися сексуально, нехай змалечку, щоб це на стадії формування психіки було, вчать віршик:
  Крошка сын пришёл к отцу
  И сказала кроха:
  "Пися в писю - хорошо!
  "Пися в попу - плохо!"

  Заразом іноземну мову підучать    
   

"Секс та мiсто" або Дещо про дегенеративних янкi

Наші Друзі: Новини Львова