Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 26 січня 2021 року

"Секс та мiсто" або Дещо про дегенеративних янкi

Переглядів: 22660
Додано: 29.04.2008 Додав: Sviatoslav  тем: 23
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 150
 • 19:42 12.05.2008
  0 0
  До: Пан Крук - #147811

  Цитата:
  Але ж і не асексуал

  Хто зна, хто зна.
  Але чесне слово, ваш хід думок просто змушує замислитись: якщо ваша дружина через щось (байдуже що, у кожній сім’ї таких ситуацій - мільйон) висловить вам своє незадоволення, то ви відразу зробите висновок, що вона "палюбіла друґова"?
   
 • 19:57 12.05.2008
  0 0
  2 Dodger
  "До речі так воно і є: якщо людина антизахідна та антиамериканська, то вона промосковська, але при цьому чомусь докладає всіх зусиль, аби переконати інших у протилежному І починає про неоарійство, трипільську культуру, четвертий гетьманат, єдиноправильне і кириличне православ’я, слов’янське братство (ну, не з усіма, за вийнятком хорватів, словенців, словаків, чехів і особливо за вийнятком поляків ) і цивілізаційну місію соборної України. Але ми ж-то знаємо, хто радіє з того, що в Україні є антизахідні активісти: http://rossia3.ru/ "

  "Ми"-це хто? Галичькi сепаратисти, ненависники всього що по той бiк Збруча? Є така приказка-що дихнЕ-то брехне! Це про вас,бо все що ви перелiчили- безсовiсна i нахабна брехня!
   
 • 20:07 12.05.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #147816


  Цитата:
  якщо ваша дружина через щось (байдуже що, у кожній сім’ї таких ситуацій - мільйон) висловить вам своє незадоволення, то ви відразу зробите висновок, що вона "палюбіла друґова"?


  Пояснюю:

  Якщо дружина чи якась інша сажитєльніца скаже: "Мені не подобається, що ти недостатньо ретельно усуваєш пил з взуття", - це об’єктивна розумна критика, аналогічна тому, якби я сказав: "Мені не подобається, що в США третина населення не має медичної страховки".

  Якщо дружина чи якась інша сажитєльніца скаже: "Мені не подобається той твій колєґа Х, він дебіл і виродок, такий самий як і ти, як я тільки могла зв’язатися з таким, ти навіть на хлопа не подібний" - тоді я відразу зроблю висновок, що вона або:

  а) палюбіла друґова (с) ЮЛЯ;
  б) сама не знає, що хоче конкретно, але просто має бажання самоствердитися приниженням іншого;

  тобто аналогічно сабжу даної гілки обговорення.
   
 • 20:15 12.05.2008
  0 0
  До: Пан Крук - #147820

  є ще варіант
  в)просто її щось дістало і вона не дуже контролює свої емоції. Гадаю, що сабж даної гілки аналогічний.
   
 • 20:18 12.05.2008
  0 0
  До: ЮЛЯ - #147822


  Цитата:
  просто її щось дістало і вона не дуже контролює свої емоції. Гадаю, що сабж даної гілки аналогічний.


  Це за умови, що таке станеться раз. Якщо систематично і без підґрунтя - точно палюбіла друґова
   
 • 01:08 13.05.2008
  0 0
  До: SS.


  Цитата:
  І, мабуть останнє, за "інших", нехай ті самі "інші" і відповідають. Відвикайте від совєтсько/російського патерналізму.


  Це теж не приклад "хати скраю"?
  Є різниця між здоровою повагою до приватного життя та повним суспільним пофігізмом...

  Цитата:
  Потрібно, як мінімум, поважати країну, досягненнями народу якої користуєшся.
  ...
  Мдя, точно, американець - це не національність, це діагноз...


  Тобто для Вас проблемою є не сама тема, а лише те що цю тему створила людина яка живе в Півн. Америці (до речі не США)? Ну, це просто несерйозно...

  До: Dodger


  Цитата:
  До речі так воно і є: якщо людина антизахідна та антиамериканська, то вона промосковська, але при цьому чомусь докладає всіх зусиль, аби переконати інших у протилежному


  Поки що "всіх зусиль" докладаєш лише ти щоб всі (а можливо й ти сам) повірили у твою формулу "не любиш Штати" = "любиш Москву" (ні, ну прям як у таких нелюбимих тобою "совєтів": "сєводня слушаєш ти джаз, а завтра родіну продаш" ), при чому головним аргументом є "воно так є і все!".
  Але можеш так сильно не хвилюватися, з тобою в цьому плані вже давно все ясно, а моє звернення було до тих людей які ще в цьому плані можуть адекватно сприймати та аналізувати інформацію.
   
 • 01:12 13.05.2008
  0 0
  До речі, прохання до дописувачів займатися розмовами про деструктивність або позитиви християнства, його різних деномінацій та/або будизму, ісламу, індуїзму тощо у відповідних темах і розділах.
   
 • 18:18 13.05.2008
  0 0
     
  До: Додж


     Цікаво, а що як ти спростуєш вислів "якщо ти любиш США, то ти автоматично любиш Росію"? Адже у ньому точно стільки ж "правомірності", як і у тому, яке ти намагаєшся тут подати за абсол. та неспростов. істину. Таке враження, що у твоїй біполярній системі геополітичних уявлень такої країни, як Україна, просто немає (як і її ВЛАСНИХ інтересів).
   
 • 19:47 13.05.2008
  0 0
  До: Gandalf - #147842
  Цитата:
  Це теж не приклад "хати скраю"?
  Є різниця між здоровою повагою до приватного життя та повним суспільним пофігізмом...
  Звичайно що ні. Не приклад.
  По-друге, різниця безусловно є, але ви задали заширокий діапазон, аж до повного пофігізму. В мене про це не йшлося, а здоровийпофігізм ще й буває і корисним (тіпа - солдат спит, а служба идёт). А оскільки за власну життєву позицію відповідати врешті решт перед власною совістю, то й: а) намагаюся сам (і рекомендую іншим) вибирати своє місце в будь-якій ієрархії самостійно, б) намагаюся сам (і раджу іншим) утримуватися від втручання в чужі справи. (І студентам, якщо наполягають на, на мою думку, дурницях, навіть не подаю негативних коментарів, бо це їхнє життя, і може те, що для мене є дурницею їм принесе самі вигоди. Але це так, ліричний відступ.)
  Цитата:
  Тобто для Вас проблемою є не сама тема, а лише те що цю тему створила людина яка живе в Півн. Америці (до речі не США)? Ну, це просто несерйозно...
  Абсолютно несерйозно. Тільки це не до мене Бо якщо ви придивитеся уважніше, то побачите, що мій комент стосується того, що разом із звільненням бібліотек від гомолітератури, ті кляті американські розумники заразом звільняють їх і від власної класики.
   
 • 19:53 13.05.2008
  0 0
  До: Gandalf - #147842
  Цитата:
  Тобто для Вас проблемою є не сама тема, а лише те що цю тему створила людина яка живе в Півн. Америці
  для мене проблеми немає , це проблема саме тієї людини, яка цю тему створила. А мені цікаві і цінні думки і пояснення "тієї людини" і решти учасників в чому ж проблема
   
 • 00:48 27.07.2009
  0 0
  Дегенерує не окремо взята країна, а ціла цивілізація. І почалося це давно, тоді, коли мистецтвом став чорний квадрат.
  А фільм той - поганий приклад дегенерації - це серія приколів, з яких (ясно, тим, в кого все в порядку з почуттям гомору) можна щиро реготати. Там же кожна серія мало того, що повчальна, то ще й смішна.
   
 • 01:21 27.07.2009
  0 0
  Та взагалі ніхто не деградує... купка мрійників щось собі вигадала і все стогне, що реальність не відповідає їх мріям Як стогнали шо світ деградає 2000 років тому, так стогнали й 1000 років тому, так і заре стогнуть... і ще стогнатимуть вічність. Нарід, заспокойтесь, поставте клепки на місце - все нормально, все йде своїм ходом.
   
 • 02:13 27.07.2009
  0 0
  До: Smoke - #172724
  мабуть так і є
   
 • 21:49 02.10.2009
  0 0

  Ще є суто американський фільм (типовий чорний гумор) - "Серійна мама" (у головній ролі та ж акторка, що була у головній ролі в "Романі з каменем", тільки тут ніякої романтики!)
  Може хтось бачив цей фільм?   
   
 • 00:26 14.04.2016
  0 0
  Фитнес-клуб «SportUP» - для меня с недавних пор стал родным домом, провожу там как можно больше времени по возможности конечно. Новый, и очень уютной клуб, с приветливыми людьми, хорошими инструкторами. В общем все есть для идеальных занятий и физической прокачки, Так что не жалуюсь))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

"Секс та мiсто" або Дещо про дегенеративних янкi

Наші Друзі: Новини Львова