Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 24 квітня 2019 року

Сатанізм! ЗА? ПРОТИ?

Переглядів: 6492
Додано: 18.02.2008 Додав: Freddy Kim  тем: 16
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 32
 • 16:04 18.02.2008
  0 0
  З дуже давненького часу я полюбляю Black metal (особливо симфонічний, якщо хтось розуміє)... Музика музикою та ... нещодавно я потрапила на сайт українських сатанистів( українською мовою - - прикиньте!!! (хоч сатанисти патріоти)). Спочатку почитала статті і відчула себе стереотипною (хоча борюся з цим щосили, ненавиджу тих тьолок шо тіпа всьо а жизні ані знают і такіх оні нє паважають). Я поясню, що саме маю на увазі: 1) сатаністи не є вандалами, вони не руйнують могил; 2) обожнюють дітей; 3) вважають себе ідентичними тваринам; 4) дають пожертви на храми . . . Наступним моїм кроком у пізнанні стала "Сатанинська Біблія", що вже абсолютно знищила мої упереджені засади, щодо "темного і світлого".
  Пропаганду чи рекламу сайту робити не буду,і свою думку формуйте особисто, але спитати хочу, скоріш дати на загальне обговорення таке питання: "Сатанізм: за і проти?"
   
 • 16:25 18.02.2008
  0 0
  Не витрачайте часу даремно. Зміст життя дуже простий.
  Чому просто не можна навчатись, працювати, любити і бути вище тих тьолок - вони теж думають, що знають ЩОСЬ, такий вік.
  Нащо випендрюватись, все дуже просто!
  Те, що ви пишете - банальна дурість. Краще йогою займіться, хоч користь буде. Філософів почитайте. Мову іноземну вівчіть. Дерево посадіть. Наркомана підтримайте і допоможіть його вернути до нормального життя.
  Якщо вам таке в голову приходить, значить матеріальне становище ваше нормальне, так що використайте це з користю.
   
 • 20:23 18.02.2008
  0 0


  Нам ще того свинства,мягко кажучи,бракує.Геть з нашого форуму,геть з України!
   
 • 12:48 19.02.2008
  0 0
  Шановний забу ! Оголосили себе правдошукачем, а скоріш є заскарублою монашкою чи тим дядьком, що ніколи нікого не слухає. Сказати щось штибу: "Закрийте РОТ " - легко та почути і зрозуміти питання як виявилося для Вас тяжким тягарем!!! Через такий підхід до речей в нашій країні повно свідків Єгови , бабтистів , сектантів типу Санді Абіладжі !!!! Саме такі як ви сказали шо сексу нема, а СНІД собі ходив країною, ГРУБО скажете, але ФАКТ. Ми правильні і хароші скидаємо все на них паганіх (ай вона ... ги-ги... вона написала слово сатаністи.. от жах).
  А щодо наркомана -сам собі винен!!! Я наприклад ніколи сигарет не курила, наркотиків не пробувала і пяною в повний капець не була (ХОЧ НА то розуму стало )
   
 • 13:08 19.02.2008
  0 0
  сатанізм це примітивно, тому складно бути за чи проти - ну є собі - хай буде.
   
 • 13:39 19.02.2008
  0 0
  мда.
  а шо так слабо    ...а.. а давайте зашарiть тему ’Вбивство людини - за i проти’ .. ’наркотiкi пiд одною голкою.за i проти.’
   
 • 14:09 19.02.2008
  0 0
  До: Freddy Kim - #139751

  Цитата:
  наприклад ніколи сигарет не курила, наркотиків не пробувала і пяною в повний капець не була (ХОЧ НА то розуму стало


  А котиків на цвинтарі не потрошили? (жартую)
   
 • 15:45 19.02.2008
  0 0
  Найкраще різні організації чи релігії судити по їхніх вчинках.

  Мудацький примітивізм сатаністів
  *****, ***** якась виходить...

  Дехто Радус (в миру Радій Радутний), що позиціонує себе "письменником-фантастом" (???), якось на літфорумі www.litforum.net.ua у темі "Релігія" заявив, ніби "всі нормальні люди походять від мавпи". На що я передав привіт його прабабці - мавпі, звичайно. А от відповідь була справді така, яка довела, що цей "пІсатель" - гідний внук орангутанга, - він брутально і боязливо (бо через інтернет) обізвав мою дружину коровоподібною і півторарічну (!) мою дитину - австралопітеком. Скурвий син!... це ж до чого може дійти нащадок зоофілійного поєднання пітекантропа і мавпи! Він отримав гідну відповідь, звичайно... І тут відбулись речі, ганебні для форуму. Модераторки Acid Drinker (в миру "поетеса" Галя Глодзь, насправді недовчена студентка Могилянки і сатаністка за релігією) і Profet (така сама курва) не зробили за три дні жодного(!!!) зауваження Радусу, ніби так воно і треба. Мою відповідь вони видалили, бо, виявляється, їх примітивний інтелект визначив у моїй відповіді порушення Правил, Радус же нічого нібито не порушив, його допис, з точки зору модераторок, в акурат відповідав темі Релігія. Ну й не ********?  І що це за форум, коли друзям дозволений беспрєдєл, а всім іншим - Правила, наїзди за власну думку дописувача, яка не подобається недовченим тупим коровам-модераторкам? (ці курви вимушують так висловлюватися у відповідь, бо одверто стають на сторону таких ось Радусів - радіїв радутних... комуняцькі ім’я та прізвище у нього - не просто так, кагебістське виховання - уже в крові). Але так просто це їм не минеться.                   
  Зрозуміло, що www.litforum.net.ua - уже ацтой, а не форум! Безнадійний уже, хана йому.

  P.S. згадалось принагідно - "сукі правят бєспрєдєл"...
  Але вірні Динамосу Люди стануть на прю з цим мудацтвом! будьмо уважні ...

  http://nike-weles.livejournal.com/


   
 • 17:09 19.02.2008
  0 0
  Цитата:
  Ну й не ********?

  Відповідаю: справді ********. То й не витрачайте на нього сили, час і здоров"я. Хай воно горить.
   
 • 19:06 19.02.2008
  0 0
  До: Nike_Велес - #139781

  Цей ваш фантаст до певної міри має рацію. Бо спочатку Бог створив євреїв (Адама та Еву), від них пішли мавпи, а від мавп уже всі нормальні люди. А загалом, сатанізм - позитивне явище. Я - за.
   
 • 09:51 20.02.2008
  0 0
  Дорогий Велес, "сука" це не релігійне уподобання і навіть не інтелектуальна належність до деякої соціальної касти, це напевне, якщо можна так сказати "стан душі" чи "життєва позиція". Це не залежить від стану політичної стабільності в країні чи інфляції і тим більше від сатаністів ...це все простіше вона просто вподиласа такою ...пі..пі. і все!!!!
  А щодо котиків ... Не надо ... ми котіків любимо (в доброму сенці цього слова... не дивіться шоу Опри... "всюди ці педофіли, ексгібіціоністи...бє і зоофіли - яй!").
   
 • 10:26 20.02.2008
  0 0
  До: Чорнобилянка - #139804


  Та я вже ніби заспокоївся зараз. Але уявіть мій стан тоді! Коли один сатаніст обзиває мою півторарічну донечку, а інша сатаністка толерує то... через три дні, побачивши, що порятунком потопаючих ніхто, крім мене, не займеться, я відписав у тому ж стилі, і був негайно заблокований за порушення правил літфоруму!

  До: Murat - #139817


  той радутний справді схожий на орангутанга, який abstammt (походить) від євреїв   

  До: Freddy Kim - #139878


  То чого ця галя глодзь позиціонує себе   
  Цитата:
  сатаністкою
  ? ви її там просвітіть в цесю тему? а то котиків Ви любите, а опонентів - ні! яко мусульмани?
   
 • 17:50 20.02.2008
  0 0
  Кожна дорога веде до істини, треба тільки не зупинятись...Якщо хтось може таким чином пізнати Бога то чому б і ні. Але моє особисте ставлення до сатанізму не надто позитивне. Особливо після того Ла Вея, хоча я його і не дочитала. Знаю тільки що така релігія може бути ефективною лише в дуже високоморальному суспільстві, а таких немає. Во. Зрештою, це частина християнства і вона не менш нам чужа.
  А Дімму Боргір ета харашо...
   
 • 13:03 21.02.2008
  0 0
  Дімму Боргір ета харашо... Крендли ще лучше...

  Просвітити можна людину, а не якусь самохвальну дуру... А я раз кажу не всі хто називають себе сатаністами є ними в дійсності. З того і почалася наша розмова, адже я так само як і Ви думала:"Сатаніст - довбень,збоченець, схожий на наріка приблуда, який забив на все болт, ходить в чорному і лиш думає як замордувати незайману дівчину або хлопчину ".

  Я обожнюю опонентів, бо інакше б почала цю компроментуючу розмову. Слід зауважити, що сих пір тільки одна людина висловилась однозначно і чітко ЗА, решта ,зважаючи на свою толерантність, оминають слова ЗА чи ПРОТИ (звичайно крім забу, що вже надто радикально сприйняв все до серця).
   
 • 13:25 21.02.2008
  0 0
  До: Freddy Kim - #139973
  ну в цьому контексті абсолютно не зрозуміло....навіщо вас, сатаністам, знати чи люди "за" чи "проти"? Вам необхідне самоствердження?
   

Сатанізм! ЗА? ПРОТИ?

Наші Друзі: Новини Львова