Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 26 лютого 2021 року

Ідеальна культура

Переглядів: 898
Додано: 30.10.2018
Hi 1 Рекомендую 1 Коментарі: 2
 • 05:18 30.10.2018
  0 0

  Для кожного свій ідеал . Кожен може висловлювати свою думку і в кожного різнятця бачення ідеальної культури. Моя суб’єктивна думка на цю тему така, наша Культура знаходиться на високому рівні серед національних культур, так як у нас ще з давніх давен процвітали дуже талановиті люди, які своєю творчістю можуть доторкнутися до душі.   
  Наприклад Тарас Григорович Шевченко все своє життя займався творчістю тим самим розвивав нашу українську культуру, таких поэтів як Шевченко багато вони «фундамент» нашої культури.
  Поэти нашого сьогодення: Юрій Іздрик, Іван Малкович, Оксана Забужко, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Юрій Андрухович. Вони вражають своєю любовью до української поезії, вони захоплюють і ведуть за собою.
  Ще б хотілося доторкнутися до культури вишиванок, це взагалі - «магія» мистецтво сказти без слів, «червоне – то любов, а чорне – то журба»
  На цю тему багато українських пісень народного та авторського походження: « Два кольори» автор цієї чудової пісні Дмитро Павличко, « Мамина сорочка» - Наталія Май, « Як вечірні зорі, падали над нами» - українська народна пісня про вишиванку.
  Я люблю українську Культуру, для мене це і є ІДЕАЛЬНА КУЛЬТУРА.
   
 • 00:13 10.11.2018
  0 0
  Я думаю так, если ты живешь в Украине у тебя однозначно должна быть вышиванка. Так как это сейчас стало традицией, ходить в них, на любой праздник будь это день рождения или новый год, она всегда подойдет к любому событию. Себе покупала в этом магазине http://vishivano4ka.com.ua/ua/golovna-ua/zhinochi-.... идеальное качество, и красиво смотрится.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Ідеальна культура

Наші Друзі: Новини Львова