Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 10 грудня 2019 року

Ідеал культури

Переглядів: 90
Додано: 30.10.2018
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 1
 • 05:08 30.10.2018
  0 0

  Для кожного свій ідеал і бачення на цей світ. Кожен може висловлювати свою думку і в кожного різнятця бачення ідеальної культури. Моя суб’єктивна думка на цю тему така, наша Культура знаходиться на високому рівні серед національних культур, так як у нас ще з давніх давен живуть дуже талановиті люди, які своєю творчістю можуть доторкнутися до душі.   
  Наприклад Тарас Григорович Шевченко все своє життя займався творчістю тим самим розвивав нашу українську культуру, таких поэтів як Шевченко дуже багато вони «фундамент» нашої культури.
  Поэти нашого сьогодення: Юрій Іздрик, Іван Малкович, Оксана Забужко, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Юрій Андрухович. Вони вражають своєю любовью до української поезії, вони захоплюють і ведуть за собою.
  Ще б хотілося дотокнуьися до культури вишиванок, це взагалі - «магія» мистецтво сказти без слів, «червоне – то любов, а чорне – то журба»
  На цю тему багато українських пісень народного та авторського походження: « Два кольори» автор цієї чудової пісні Дмитро Павличко, « Мамина сорочка» - Наталія Май, « Як вечірні зорі, падали над нами» - українська народна пісня про вишиванку.
  Я люблю українську Культуру, для мене це і є ІДЕАЛЬНА КУЛЬТУРА.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Ідеал культури

Наші Друзі: Новини Львова