Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 26 вересня 2020 року

чи подешевшає олія (2.2008)?

Переглядів: 5886
Додано: 01.02.2008 Додав: Fin  тем: 27
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 31
 • 12:39 06.02.2008
  0 0

  Цитата:

  Ринок олійних продуктів в УкраїніРеферати > Розміщення продуктивних сил > Ринок олійних продуктів в Україні

  --------------------------------------------------------------------------------

  Високі темпи експортного відвантаження продуктів переробки соняшника і навіть деяке "перенапруження" ринку експортними зобов’язаннями стали ще однією причиною зростання внутрішніх цін на соняшникову олію і шріт останнім часом. Експортні ціни, незважаючи на відносну стабільність цін світового ринку, також дещо збільшилися, оскільки пропозиція української соняшникової олії і шроту на зовнішній ринок почала відставати від рівня попиту.


  ...

  З одного боку, заводи самі прагнули продати на зовнішні ринки якомога великі обсяги олії, поки на неї високий експортний попит, оскільки відшкодування ПДВ і можливість приховати за кордоном частину прибутків від оподаткування роблять експорт олії більш вигідним, ніж внутрішній продаж, приводячи до штучного обмеження останнього (олія на складах є, але з оплатою в гривнях вона не продається). З іншого боку, цілковита законтрактованість обсягів на експорт наперед аж до серпня примушує заводи більш відповідально ставитися до відпуску олії за іншими (новими) контрактами, що знову ж приводить до обмеження внутрішнього продажу і зростання внутрішніх цін.

  При цьому мова йде про великі підприємства, ринкова поведінка яких є ключовою в ціноутворенні.

  http://www.refine.org.ua/pageid-3989-1.html


  іншими словами, не дочекаємось ми подешевшання тої нашої-ненашої олії

  ...і коли ж ці свині вже наїдяться
  скільки потрібно приховати за кордоном частину прибутків від оподаткування щоб вистачило????
  і вже схоже нема для них осикових кілків
   
 • 12:53 06.02.2008
  0 0

  а щойно їх притиснуть, то починаються такі заяви:
  Цитата:
  Середа, 24 жовтня, 2007 → СПЕЦТЕМИ
  ...
  Копшук заявив, що "зупинка експорту – це крах перш за все для олійних заводів". "У нас вибухонебезпечне підприємство і зупинити його дуже складно", - пояснив він.

  ....
  Таку думку висловив гендиректор об’єднання "Укроліяпром" Степан Копшук

  ох ви ж наші бідолашні
  і всі ж то вам заважають жити й працювати... і всі проти вас
  які ж ви нещасні

  так і хочеться вийняти останні гроші з кишені і віддати

  ну хіба не цирк

  і що найгірше, в підсумку постраждає хто завгодно крім них: і працівники на заводах і споживачі в У. ... а їм що? ну канікули будуть... бо треба ж колись і витрачати частину прибутків приховану за кордоном від оподаткування

  ... пограбування У. не припиняється ні на рік
  відповідь на : "чи може бути інакше?" === В.: "чи подешевшає олія?"
   
 • 19:06 06.02.2008
  0 0
  До: Fin
  Цитата:
  то вона соєва???
  але чому ж вона тоді дорога?

  Мдя, а ив думали, що ваша улюблена соя - то панацея від усього на світі.
  У нас соєва олія дорожча від соняшникової через особливості її виготовлення: для того, щоб із сої витиснути олію, вихідний продукт тре нагріти мінімім до 120 рг Цельсія, бо інакше вийде не олія, а трутка. А для цього тре мати особливе устаткування. Якщо ж зважити, що соєва олія у нас популярністю не користується, бо її смак - як то кажуть на любителя, тож я маємо відсутність конкуренції у цьому виробництві.
   
 • 19:46 06.02.2008
  0 0
  До Чорнобилянки:

  Вже колись писала, що Веґета містить глютамат натрію, що викликає алергічні реакції і взагалі шкодить організмові. Вибачте за відхилення від теми.
   
 • 00:16 07.02.2008
  0 0
  Перше: нікуди я не від"їжджала, просто з"їла весь трафік, а піти владнати це питання не було коли - дописували сценарій. Вчора нарешті все зробила - і ось я знову з вами.
  Друге - стосовно алергічних реакцій глютамату, то це, певно, індивідуальне. Моя родина споживає Вегету вже років зо 20, особливо, якщо сідаємо на дієту з обмеженням солі. І жодної ознаки алергії. та й взагалі я алергіям мало підвержена. пригадую, тільки, років так 15 тому з"їла чимало грейпфруту - дуже вже смачний трапився - отоді сипонуло схоже на краснуху. Але й ту я, десь в році 70-му на ногах перенесла.
  Ну отака я зараза.
  А щодо олії - в Ташкенті мені нахваляли бавовникову. Казали, що вона ніжніша. але оскільки я з дитинства люблю, щоб була густа і пахуча, нерафінована, то мені наша рідна "з сємачок" смакує більше.
   
 • 00:45 07.02.2008
  0 0
  Та то все дрібниці. Як мясо є, то олії не треба. І хліба теж.
   
 • 11:33 07.02.2008
  0 0

  Цитата:
  31.10.07
  Олія: слизьке питання

  На аргумент виробників, мовляв, світові ціни бурштинового продукту диктують підвищення внутрішніх, чиновники наводили інші, не менш переконливі: невже матеріально-технічні ресурси, які йдуть на вирощування соняшнику, закуповуються за світовими цінами? Чи, може, переробники користуються енергоресурсами, що коштують стільки само, як в об’єднаній Європі?

  Але, треба зазначити, підгрунтя для подорожчання бурштинового продукту все-таки є. З економічних: на 10 — 15 відсотків нижчий від минулорічного зберемо врожай, і позахмарний злет цін на соняшник, що у собівартості олії становлять до 80 процентів. Йдемо далі. Світові ціни справді впливають. За кордоном соняшник подорожчав, бо в багатьох країнах порушено баланс використання олії на харчові й технічні цілі. Нині там пріоритет — виробництво біопалива. У світі дедалі більше площ відводиться під технічні культури. Врожай ріпаку, пальмова олія «спалюються» у двигунах внутрішнього згорання. Соняшник в об’єднаній Європі, яка зацікавлена в українській сировині, ще більше подорожчав.

  У цьому контексті, стверджують вітчизняні переробники, є сили, які роздмухують продуктові конфлікти, аби самим заробити на цьому. Бо запровадження Україною обмеження експорту олії потягне за собою зупинку багатьох наших заводів та активізує вивезення соняшнику за межі держави.

  так, підгрунтя знайти завжди легко... думаю для грабіжників — не важче ніж для всіх інших

  цікавить інше... чому національне багатство повинно потрапляти в чиїсь одні руки? ті руки, що якимись правдами-неправдами захопили тут землю і завод, керують виробництвом дешевої (порівняно зі світом) олії і продають вже там де вона дорога; при цьому, піднімаючи ціну, зменшують можливість українців купувати олію.

  здавалося б все просто:
  1) або сільгоспвиробник соняшнику й працівники на олій-заводах в У. миттєво отримують збільшення офіційних прибутків вдвічі чи втричі (з відповідним зростанням надходжень в бюджет)... повинно ж їм колись пощастити, чи не так?
  2)і/або уряд піднімає вивізне мито (і на олію і на соняшникове насіння) доти, поки на внутрішньому ринку У. з’явиться дешева олія (ціна = собівартість + нормативна рентабельність). Це було би свідченням того, що надприбутки при вивезенні олії за кордон отримує вже не лише якась олігархічна купка, а бюджет країни (в ідеалі — У. в цілому)

  але це просто лише за умови, що існує влада зацікавлена не тільки в наповненні свої кишень а й в наповненні бюджету й підвищенні добробуту населення....

  але попри всі їх волання ми дамо вам цілу купу добробуту схоже на першому місці, як і раніше, залишають свої кишені
   
 • 11:37 07.02.2008
  0 0

  цитата була зі статті в газеті «Голос України» (газета ВР!!!)
  Цитата:
  Роздрібна ціна підскочила до 12 гривень за літрову пляшку, порівняно з вересням на 35 — 45 відсотків. «Голос України» вже писав, що Кабмін, де вважають підвищення необгрунтованим, кинувся регулювати ситуацію: під час свого засідання пригрозив великим компаніям—виробникам бурштинового продукту експортними санкціями. Мовляв, якщо зупинити вивезення олії за кордон, пропозиція на внутрішньому ринку значно перевищуватиме попит, відповідно впаде і ціна.

  Але обійшлося без заборони — компанії відбулися самими лише погрозами. І без цього застосовані урядом важелі впливу виявилися вельми переконливими для переробників. Експортні санкції для них — наче кістка у горлі. Продаж за кордон приносить чималі прибутки.
  Галина КВІТКА.
  http://www.golos.com.ua/article/1193753731.html

  Але обійшлося без заборони .... як традиційно....
   
 • 0 0
   
 • 13:18 07.02.2008
  0 0
  До: Murat - #137902
  Мурат-джан, ви мене знову дивуєте. Чи ви забули, що найстрашнішою стратою в древні часи було посадити гяура в яму або клітку і їсти давати ТІЛЬКИ М"ЯСО! Без овочів, хліба і будь-якого гарніру. За кілька днів людина вмирала від жахливого отруєння: саме лише м"ясо у шлунку перетворювалося на трупну отруту.
  (страшилка на ніч, як згадаю, то ще щось розкажу). До речі, як ви здогадалися, таку страту придумали саме слуги ісламу.
   
 • 13:32 07.02.2008
  0 0
  Це якась нісенітниця. М"ясо ніколи не шкодить.
   
 • 13:43 07.02.2008
  0 0
  До: Murat - #137970

  я теж чув; має бути правда
  тому подорожчання олії на тлі здешевшення трупного м’яса (= тваринне) поганий знак ( )
   
 • 15:27 28.02.2008
  0 0
  RE: чи подешевшає олія (2.2008)?
  == чи збуваються мрії?


  втішає лише те, що набрав на рік вперед по 10грв/літр
   
 • 05:34 01.10.2015
  0 0
  Привет,совсем случайно я накткнулся на интересную газету,которая помогает мне в работе и в бизнесе,она называется ВОБУ,содержит массу статей правового характера и в ней можно найти ответы на интересующие вас вопросы в данной сфере.подробнее вы сможете увидеть на страницах газеты Все Об Бухгалстерском Учете.
   
 • 03:53 09.10.2015
  0 0
  Привет)Возможно моя информация и не в тему,но я хотел бы порекомендовать пиво «Радой»,вчера попробовал и мне очень понравился его вкус,решил прогуглить данный пивас,инфи о нём очень много…и то что оно на основе Расторопши,и что оно полностью натуральное,делается с помощью новых технологий,но читать можно многое,нужно пробовать…Так что дерзайте,друзья,будете довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   

чи подешевшає олія (2.2008)?

Наші Друзі: Новини Львова