Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 28 травня 2020 року

В чому секрет успіху євреїв?

Переглядів: 19600
Додано: 15.09.2007 Додав: Teren  тем: 110
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 184
 • 17:26 15.09.2007
  0 0
  Таке ось простеньке питання Чому євреї, переважно, досягають у житті більших висот, ніж гої? В чому тут, на вашу думку, справа?
  ЗІ: велике прохання до модераторів, викидати антисемітські гасла та образи за національною ознакою... Хочеться поговорити серйозно, а не вислухати велику купу звинувачень і хамства.
   
 • 17:48 15.09.2007
  0 0
  Все дуже просто....
  Євреї дуже дружні
  "Якщо в українця згорить хата, то він спалить і сусідову,
  Якщо єврей купить машину, то він допоможе і сусіду з придбанням авто"
  Дослівно не пам"ятаю цей анекдот, але він на мою думку відображає суть
   
 • 17:54 15.09.2007
  0 0
  До: колібрі - #119048


  А я б не сказав, що аж надто дружні.(хоча, звісно, на фоні взаємовідносин українців поміж себе, можна сказати, що навіть турки з вірменами дружать ) Наприклад, переконаний, що навіть ті ж росіяни дружніші за євреїв...
   
 • 18:36 15.09.2007
  0 0
  До: Teren - #119049

  Євреї напевно на відміну від інших націй майже не піддаються асиміляції і намагаючись вижити як нація у чужій країні,допомагають один одному. Враховуючи історичні обставини, де у більшості країн їм не надавали рівних прав, особливо щодо земельної власності і т.п. , вони ставали торговцями, лікарями... тобто проявляли себе преважно у невиробничій сфері. Звичайно такі люди більш відомі і знаменитіші від робітників чи колгоспників. Єврей, який досяг вершин у будь-чому, тягне за собою іншого єврея.Для прикладу Кобзона сьогодні скоріше всього ніхто і не знав би, якщо свого часу його не "витягнув" композитор (чи то Френкель, чи Фельцман). З іншого боку,євреї, які досягають успіхів у ЗМІ, через телебачення, радіо, газети і журнали роздувають досягнення інших євреїв. І нехай Жванецький буде в сто разів гіршим від Задорнова, але йому створять умови, щоб він був не менш популярним. Ну й що з того, що картина Малевича "Чорний квадрат" - то абсурдна фіґня? Але ж певні люди через ЗМІ втулять туди страшенно глибокий зміст!!! Неважливо, яку роль в історії людства відіграла теорія ймовірності, але ж її створив Енштейн, і цього достатньо! Прикладів можна наводити безліч, але думаю, що своє бачення я тут вже виклала.(при цьому заважу, що я не антисемітка, а українцям у євреїв є багато чому повчитись).
   
 • 18:40 15.09.2007
  0 0
  А що це за слово таке ГОЇ? Як перекладається?
   
 • 18:53 15.09.2007
  0 0
  Таж рідні брати жидів,-вірмени,теж семіти,ніколи не
  скаржились на антисемітизм,араби теж. Тож давно пора змінити
  сам термін. А термін придумали жиди,і як усе зроблене ними,
  є фальш.
   
 • 18:53 15.09.2007
  0 0
  До: п.Коцький - #119051

  Цитата:
  А що це за слово таке ГОЇ? Як перекладається?


  Семітське пояснення: http://toldot.ru/rus/articles/art/1741

  Антисемітське пояснення: http://www.1-sovetnik.com/articles/article-448.htm...
   
 • 18:54 15.09.2007
  0 0
  Цитата:
  Євреї напевно на відміну від інших націй майже не піддаються асиміляції і намагаючись вижити як нація у чужій країні,допомагають один одному. Враховуючи історичні обставини, де у більшості країн їм не надавали рівних прав, особливо щодо земельної власності і т.п. , вони ставали торговцями, лікарями... тобто проявляли себе преважно у невиробничій сфері. Звичайно такі люди більш відомі і знаменитіші від робітників чи колгоспникі

  О, дуже і дуже близько до того, що я вважаю за найбліш суттєвий факор успіху євреїв. Але ключового слова не прозвучало

  До: п.Коцький - #119051

  Гої - чужородці.
   
 • 19:05 15.09.2007
  0 0
  До: Teren - #119055

  Цитата:
  Але ключового слова не прозвучало

  Озвуч!
   
 • 19:10 15.09.2007
  0 0
  Пiсля того, як Левiтаса пiдсидiли його ж эдиновiрцi, бо вiн недостатньо активно проводив полiтику того, що нацменшина - синонiм "эврей", а всi решта - цигани, грузини, молдавани в Украiнi випадково опинилися - так от коли я дiзналася, що Левiтаса своi ж виперли з Комiтету у справах нацiональностей - я сказала, що эврейська солдарнiсть - то казка. Для них важливо лише грошi.
   
 • 19:30 15.09.2007
  0 0
  До: Чорнобилянка - #119058

  Ну.. якщо його звідти витурили його єдиновірці, то значить ці єдиновірці проявили єврейську солідарність у цьому, раз не справлявся. Взагалі, перший раз чую про якогось там Левітаса, але не зрозуміла, до чого там гроші.
   
 • 19:32 15.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #119057

  Ключ до успіху євреїв - антисемітизмінших народів! Тільки так і не інакше! Як вже правильно було сказано, притискання євреїв у свій час і заборона займатися землеробством призвели до того, що вони перетворилися на урбанізовану націю, націю торговців. На відміну від українців, яких радо русифіковували, євреї завжди були ненависні і гнані, в них дуже часто не було шансу "змінити шкіру". Як розповідав на ФУПі Ігор Зорьков, він на все своє життя запам’ятав розмову із своїм татом:
  " - Ігор, ти зробив уроки?
  - Так.
  - То йди зроби ще раз.
  - Навіщо?
  - Бо ти єврей і тобі треба знати як мінімум в 2 рази більше, ніж неєвреям, щоб досягнути хоча б того самого, що й вони!"

  До: Чорнобилянка - #119058

  Цитата:
  Пiсля того, як Левiтаса пiдсидiли його ж эдиновiрцi, бо вiн недостатньо активно проводив полiтику того, що нацменшина - синонiм "эврей", а всi решта - цигани, грузини, молдавани в Украiнi випадково опинилися - так от коли я дiзналася, що Левiтаса своi ж виперли з Комiтету у справах нацiональностей - я сказала, що эврейська солдарнiсть - то казка. Для них важливо лише грошi.

  100% Багато єврейських поромів за часів царської росії фінансувалися ... самими євреями. В Мойші була крамниця, і в Лейби була крамниця. Конкуренти. Башляє Лейба чорносотенцям - і немає конкурента Це була дуже поширена практика.
   
 • 19:35 15.09.2007
  0 0
  Цитата:
  Багато єврейських поромів
  ... поГромів
   
 • 19:38 15.09.2007
  0 0
  До: Чорнобилянка - #119058


  Жид що пішов проти генеральної лінії жидівства вже не вважається жидом (насамперед серед своїх), або принаймні не отримає такі самі привілеї. Так що Ваш приклад зовсім не спростовує реально існуючу жидівську "солідарність".
  Але Ви сказали що "для них важливо лише грошi" - так питання ж в тому й є що вони свою "солідарність" використовують (і утримують) здебільшого в цілях особистого збагачення.
   
 • 19:56 15.09.2007
  0 0
  До: Teren - #119060


  Суцільне історичне невігластво.

  В Московській імперії та Речі Посполитій корона та окремі магнати здавали землю в довгострокову оренду жидам, через що, де факто, в Україні жиди були володарями величезних просторів землі.
  Про утиски жидів при жидівській СРСРівській владі взагалі смішно читати.
  Добре працює пропаганда сіону, ще кілька років пройде й різні НЕантисеміти (от якого біса треба наголошувати що "я не антисеміт" звідки цей твариний страх?! ) будуть вже писати що то не переважно жидівські загони НКВС забирали хліб в українців, а то українці, падлюки такі, не годували бідних жидів.

  Цитата:
  На відміну від українців


  На відміну від жидів, більшість українців воювали та померали за свою землю, а не тікали на край світу. От якщо б жиди були "ненависні та гнані" на власній землі, тоді б можна було б ще про це дискутувати, а то так як втікли від римлян які дозволяли їм використовувати свою мову та жити за своїми законами (!) (до речі чомусь інші народи нікуди не тікали), так вони й "ненависні та гнані" на чужих землях!

  Цитата:
  Ключ до успіху євреїв - антисемітизм інших народів!


  А тут взагалі такий брак елементарної логіки, що покоління фізиків та математиків просто в трунах перевертаються. А ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ АНТИСЕМІТИЗМ?! Дія породжує протидію...
   

В чому секрет успіху євреїв?

Наші Друзі: Новини Львова