Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 29 травня 2020 року

В чому секрет успіху євреїв?

Переглядів: 19601
Додано: 15.09.2007 Додав: Teren  тем: 110
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 184
 • 19:57 15.09.2007
  0 0
  Солженіцин відповів на багато питань.Читайте "200 лет вместе"
  А відносно асиміляції,-то вона відбулася повністю.
  Нема жодного "чистого" жида.Я довго сміявся,коли Познер сказав:
  "Ну євреи же белие". Комедія.
   
 • 20:17 15.09.2007
  0 0
  Цитата:
  Якщо в українця згорить хата, то він спалить і сусідову


  Ну-ну... І хто на цьому форумі спалить сусідську хату якщо не матиме власної?
  Хлопці... ви з такими прикладами вже *****. Якщо вам хочеться спалити сусідську хату - хоч не думайте що всі такі ж *****.

  п.Коцький
  Гої - всы хто не гебреї
   
 • 20:23 15.09.2007
  0 0
  Цитата:
  А відносно асиміляції,-то вона відбулася повністю.

  На релігійно-культурному рівні напевно що так, відбулася. На рівні національної ідентичності - ні.

  Цитата:
  А ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ АНТИСЕМІТИЗМ?! Дія породжує протидію...

  Антисемітизм є не у всіх країнах, де проживають євреї, а з огляду їхнього процентного складу це взагалі здається дивним.На мою думку переважно антисемітизм приживається там, де люблять причини певних невдач шукати у зовнішніх та внутрішніх ворогах.
   
 • 20:31 15.09.2007
  0 0
  До: Smoke - #119066


  То що [цензура] з такими прикладами, так це точно.

  От до речі, одна з багатьох відповідей на питання "в чому секрет успіху євреїв?" - в тому що вони змогли призвести до такої ситуації що багато хто себе асоціює зі словом "гой" (і відповідним поділом "позитив-негатив"). Що за меншовартісний маразм?!
   
 • 20:37 15.09.2007
  0 0
  До: Gandalf - #119070

  Цитата:
  ... в тому що вони змогли призвести до такої ситуації що багато хто себе асоціює зі словом "гой" (і відповідним поділом "позитив-негатив").

  Насправді я ніде не чула, не бачила і не читала, що євреї нав’язують (чи навіть вживають) таке поняття як гой, хоч воно десь і існує у певних літературно-історичних джерелах. Все це - результат антисемітської інфи, і якщо хтось і асоціює себе з цим, то це його власні проблеми.
   
 • 20:41 15.09.2007
  0 0
  "В Московській імперії та Речі Посполитій корона та окремі магнати здавали землю в довгострокову оренду жидам, через що, де факто, в Україні жиди були володарями величезних просторів землі."
  **************************************************************
  1) На Р.П. та М.Ц. світ клином не зійшовся. Євреї жили навіть у Марокко та Мексиці (хоча це не по темі).
  2) Періоди не плутай. Заборона на землеробство для євреїв у деяких країнах Європи, якщо не помиляюся, стосується більш ранніх періодів: ще тоді, коли інквізиція виганяла євреїв з Іспанії. А за часів Р.П та М.Ц., звісно, євреї, як люди заможні, могли бути землевласниками.  "Про утиски жидів при жидівській СРСРівській владі взагалі смішно читати."
  ****************************************************************
  А "дело врачей"? А Єврейська автономія на краю світу? А 5-та графа (з "єврей" дорога була не закрита, але су-у-уттєво обмежена)? Якщо Хрущов та Брєжнєв були хохлами, та й багато апаратчиків були хохлами, я що, маю стверджувати, що Голодомору не було?
  Добре працює пропаганда сіону, ще кілька років пройде й різні НЕантисеміти (от якого біса треба наголошувати що "я не антисеміт" звідки цей твариний страх?! ) будуть вже писати що то не переважно жидівські загони НКВС забирали хліб в українців, а то українці, падлюки такі, не годували бідних жидів.
  **************************************************************
  Євреїв-військовослужбовців з усього Союзу, мабуть, не вистачило б, щоб провести конфіскації у всіх селах. Давай дивитися правді у вічі: в загонах були, очевидно, євреї, але й дофіга росіян, і хохлів. Та й місцеві "активісти" незле допомагали. А ким вони були? Та тими ж односельчанами, теж хохлами тобто.
      Цитата:
      На відміну від українців

  На відміну від жидів, більшість українців воювали та померали за свою землю, а не тікали на край світу. От якщо б жиди були "ненависні та гнані" на власній землі, тоді б можна було б ще про це дискутувати, а то так як втікли від римлян які дозволяли їм використовувати свою мову та жити за своїми законами (!) (до речі чомусь інші народи нікуди не тікали), так вони й "ненависні та гнані" на чужих землях!
  *************************************************************
  Розумієш, поняття "чужа земля", "своя земля" - вони відносні дуже. Хохли тут живуть десь нехай 1000-1500 років, євреї - років 450-500.
  До цього то була земля різних племен: скіфів, саматів, гуннів... Прикинь, з’явиться якийсь "потомствєнний" гунн і скаже: "чухайте звідси, зайди-українці! Наші предки тут раніше оселилися!"  "    Цитата:
      Ключ до успіху євреїв - антисемітизм інших народів!

  А тут взагалі такий брак елементарної логіки, що покоління фізиків та математиків просто в трунах перевертаються. А ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ АНТИСЕМІТИЗМ?! Дія породжує протидію..."
  *******************************************************************
  ЯКА САМЕ дія?
  А така логіка - штука хитра взагалі. А де гарантія, що єврейський націоналізм не є протидією на ворожі дії стосовно себе титульних народів? Адже дія породжує протидію
   
 • 20:47 15.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #119068


  Вимірювати "антисемітизм" "в думках" ми не можемо. Але можемо вимірювати відкриті прояви "антисемітизму": тобто висловлювання в пресі тощо. Так от маємо тут доволі прогнозований результат: такі висловлювання зменшується пропорційно зі збільшенням законодавчого регулювання таких висловлювань, що, в свою чергу, збільшується з кількістю жидів в вищих ешелонах влади. При чому треба, звісно, брати поправку на "волелюбність" населення - якщо суспільство вже сильно вражено вірусом лібералізму то воно не в стані серйозно протидіяти "окупаційним" законам (що бачимо в Західній Європі, поки що...), але якщо воно ще не забуло цілком що таке воля, то воно не дозволить впроваджувати відверто сіонські закони, така ситуація є й в Україні, де, попри засилля жидівства при владі, суспільство просто не проковтне закон, про, наприклад, "заборону антисемітизму" (а не щось "розмите" на кшталт "розпалювання міжнаціональної ворожнечі"). До речі під "законами" я тут маю на увазі не лише юридичні закони держави, а й загальноприйняті правила (що з’являються внаслідок промивання мозоку), й, відповідно, "влада" то не лише конкретно дежавна влада, а й ЗМІ, "суспільні авторитети" тощо.
   
 • 20:52 15.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #119071


  Ага, то українці видумали то слово, й самі до себе почали використовувати.
  Треба читати не тільки Андруховичів, Жаданів, Карпу та іже з ними, а й ще українську літературу 18-19 сторічя, розстріляне відродження тощо.
   
 • 21:02 15.09.2007
  0 0
  До: Gandalf - #119074

  Цитата:
  Вимірювати "антисемітизм" "в думках" ми не можемо. Але можемо вимірювати відкриті прояви "антисемітизму": тобто висловлювання в пресі тощо. Так от маємо тут доволі прогнозований результат: такі висловлювання зменшується пропорційно зі збільшенням законодавчого регулювання таких висловлювань, що, в свою чергу, збільшується з кількістю жидів в вищих ешелонах влади.

  Я не бачу підстав вважати, що провадниками подібних законів є євреї. Ющенко, Яворівський .... та майже всі українські політики засуджують антисемітизм і все подібне до нього. У кожній цивілізовній країні держава законодавчо регулює заборону різних ворожнеч: наіональних, релігійних... і у цьому немає нічого надзвичайного і дивного. І скажімо Закон України про свободу совісті і віросповідання був прийнятий не по причині збільшення в ешелонах влади мусульман, баптистів, іудеїв чи крішнаїтів.
   
 • 21:13 15.09.2007
  0 0
  До: Gandalf - #119076

  Цитата:
  Ага, то українці видумали то слово, й самі до себе почали використовувати.
  Треба читати не тільки Андруховичів, Жаданів, Карпу та іже з ними, а й ще українську літературу 18-19 сторічя, розстріляне відродження тощо.

  Якщо і я десь писала, що на даний момент читаю, то ніде не звітувалась про все прочитане. Це по-перше. По-друге, не узагальнюй питання літературою, а доведи, що євреї нав’язують це поняття, бо крім антисемітскої літератури я то ніде не зустрічала. Наведи єврейські приклади, а не твори українських письменників 18-19 століття, яких я дійсно чула в основному лише в обсязі шкільної програми (за винятком 2-3 книжок). До чого тут література? Спитай тих, хто асоціює себе з гоєм,- звідки він знає це слово,- євреї його так обізвали?????
  http://toldot.ru/rus/articles/art/1741
   
 • 21:17 15.09.2007
  0 0
  До: Teren - #119072


  1.) Я давав приклади що близькі нам. Така сама практика існувала в Англії, Франції, Нідерландах тощо.
  2.) Інквізиція вбивала не тільки жидів, а й протестантів, астрономів, географів, але чомусь це не використовується як доказ "антипротестантизму", "антяастрономізму", "антигеографізму".
  3.) Заборона землеробства взагалі НІДОЧОГО. Коли якийсь народ приходить на якісь чужі землі в нього за визначенням є лише 2 варіанти подальшого розвитку: "а ля цигани" (красти, їхати далі), "а ля жиди" (спекулянти, торговці, "інтелігенти").
  4.) Щодо СРСР то навіть відписувати нічого не хочеться... Але... Реально влада була жидівська (набагато більший відсоток жидів при владі ніж в населенні), це ФАКТ. Берія, Ягода... Щодо загонів НКВС під час Голодомору, то я вже про це писав:
  http://www.ukrcenter.com/forum/message.asp?message...

  5.) Хохли тут живуть десь нехай 1000-1500 років

  Не знаю про хохлів.
  А от Українці-Русини тут живуть принаймні 1600 років. Й коли наші пращури воювали проти жидівського каганату в полках Святослава, вони воювали за свою землю, на якій жили їхні пращури, а за що буде воювати середньостатистичний жид в сьогоднішній Україні теж зрозуміло - за що завгодно, тільки не за цю землю.

  6.) А де гарантія, що єврейський націоналізм не є протидією на ворожі дії стосовно себе титульних народів? Адже дія породжує протидію

  Гарантій жодних немає. Але логіка є, й логіка підказує вибирати те що є найвірогіднішим, й, як на мене, вважати що, наприклад англійці о 10 сторіччі які мали купу вільної землі, депопуляцію, й нічого, за великим рахунком, не знали про жидів, раптом почали б їх ненавидіти просто так, є, м’яко кажучи, абсурдом.   
   
 • 21:23 15.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #119077


  Що за практика "не помічати" певні деталі в повідомленнях.
  До чого тут заяви Ющенка, Яворівського чи хоч Вітренко?!
  От якщо б, скажімо, професора Яременка кинули б у в’язницю за його публікації, як це б зробили у переважній більшості країн західної Європи, тоді була б розмова про схожість законів тощо. Що тут не зрозуміло?!
   
 • 21:33 15.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #119078


  До чого тут "обізвали"? Зараз вони звісно рідко це вживають у повсякденні (але не між собою), а от раніше (чому я тобі й порадив відповідну літературу читати) українцям вбивалося (у спілкуванні з жидівськими володарями своєї землі) що вони не українці, не люди, а що вони "гої". Зі зміною часів, змінилася тактика. Але стратегія була й залишається - щоб українці вважали себе за щось менше ніж жиди. А результат бачимо навіть в цій темі:

  "Чому євреї, переважно, досягають у житті більших висот, ніж гої?"

  Чому людина сама себе називає словом, яке використовувалося/використовується як зневажливе, презирливе узагальнення по відношенню до його пращурів та його самого. Як таке може навіть в голову прийти?!
   
 • 21:39 15.09.2007
  0 0
  До: Gandalf - #119079

  Цитата:
  Інквізиція вбивала не тільки жидів, а й протестантів, астрономів, географів, але чомусь це не використовується як доказ "антипротестантизму", "антяастрономізму", "антигеографізму".

  ЯК почитати деякі протестантські книжки, де вони описують свою історію, то можна багато побачити про "антипротестантизм", хоча терміну такого не було, а ситуація зрештою потім змінилась.
  Цитата:
  Коли якийсь народ приходить на якісь чужі землі в нього за визначенням є лише 2 варіанти подальшого розвитку: "а ля цигани" (красти, їхати далі), "а ля жиди" (спекулянти, торговці, "інтелігенти").

  Ти цим самим не заперечив, а підтвердив нашу з Тереном думку.Лише слово "спекулянти" - то є совітський штамп.Зараз такі спекулянти- у кожній торговій палатці. Та й "інтелігенти" думаю не варто брати у лапки.
  Цитата:
  ...набагато більший відсоток жидів при владі ніж в населенні

  Ось тут погоджуюсь. Факт є фактом. І тепер у В.Р.- так ж ситуація. Але питання: хто їх обирав туди? Євреї?
  Цитата:
  ...й, як на мене, вважати що, наприклад англійці о 10 сторіччі які мали купу вільної землі, депопуляцію, й нічого, за великим рахунком, не знали про жидів, раптом почали б їх ненавидіти просто так, є, м’яко кажучи, абсурдом.    

  Нажаль я про це нічого не знаю, тому цікаво: що зробили євреї англійцям у 10 ст.?
   
 • 21:45 15.09.2007
  0 0
  До: Gandalf - #119081

  Цитата:
  "А результат бачимо навіть в цій темі:Чому євреї, переважно, досягають у житті більших висот, ніж гої?"
  Чому людина сама себе називає словом, яке використовувалося/використовується як зневажливе, презирливе узагальнення по відношенню до його пращурів та його самого. Як таке може навіть в голову прийти?!

  До: Teren - #119072

  Терене! Чому ти так сформулював питання? ЯК тобі таке в голову могло прийти?
  До Гендальф: Він напевно начитався антисемітської літератури.
  Цитата:
  Зараз вони звісно рідко це вживають у повсякденні

  Спитай будь-кого, хто таке чув від євреїв.
   

В чому секрет успіху євреїв?

Наші Друзі: Новини Львова