Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 02 червня 2020 року

хто мої предки?

Переглядів: 6855
Додано: 31.07.2007 Додав: марта  
Hi 0 Рекомендую 1 Коментарі: 9
 • 14:39 31.07.2007
  0 0
  нічого не знаю про свій родовід.javascript:emoticon(’’) батьки навіть не цікавились у своїх батьків про це. я - це поєднання сходу та заходу Європи, а ким були предки,звідки до Другої світової, адже саме війна звела різні культури, релігії, - невідомо. як можна жити не знаючи свого походження? вже 18 років живу, як і всі заради майбутнього, але не знаючи минулого. по-моєму, це ненормально.
  javascript:emoticon(’’)
   
 • 15:15 31.07.2007
  0 0
  Спитайте в батьків
   
 • 15:26 31.07.2007
  0 0
  Ще й скульптор відомий
  Ернест Невідомий


  Зробіть як О.Македонський,- запишіться у нащадки Зевса.
  А ще можна у діти лейтенанта Шмідта.
   
 • 17:27 31.07.2007
  0 0
  Мене от теж цікавить родовід (ну я знаю всіх дідів та бабусь та деяких прадідів, але цікавить далі і в деталях). Але перший крок - це установлення повних імен ваших дідів та бабусь, а також дати та місце народження та дати та місце смерті. Я от думаю колись принагідно поїхати до Любачева (містечко у Польщі коло Перемишля) і зайти у архів та зробити певні пошуки, а спочатку побувати на цвинтарі та переписати інформацію з могил родичів. Є також багато вебсайтів, які допомагають встановити родинне дерево, але матеріалів з країн колишнього Союзу там нема.
   
 • 20:26 31.07.2007
  0 0
  Дослідити своє родинне дерево - справа досить складна, бо те дерево досить довго рубали під корінь. Совєтам вигідніше було мати справу з "родства не помнящими". А дехто приховував свої корені, щоб не потягли на Колиму як сина ворога народу, цитуючи при цьому Сталіна: "Син за батька не відповідає".
  А скільки архівів згоріли у війну!
  А мої чорнобильські архіви - то взагалі не знаю, де вони. Хтось казав - у Іванкові, але щось мене сумнів бере.
  минулого тижня була на батьківщині свого роду по лінії батька. Щоб розпитати про свого діда, який, на жаль, помер, коли я була ще зовсім маленька, довелося шукати найстаріших мешканців. Але ж згадали!
  Відтак - я взяла за душу свого дядька і сказала: згадуйте! Примусила записати все, що він пам"ятає стосовно нашого роду.
  ТОму поки ще не пізно, варто просити старих людей, щоби покопалися у пам"яті.
   
 • 12:43 22.10.2007
  0 0
  До: Чорнобилянка - #115020


  Цікаво - Ви мешкали безпосередньо в місті Чорнобиль, чи з навколишніх сіл? Чи є у Вас фотографії "до аварійного" Чорнобиля?
  Дякую.
   
 • 13:53 22.10.2007
  0 0
  Саме в Чорнобилі. Коло лікарні. На жаль, мою хату знесли. Є фото - десь 60-х років. І будинків, і людей - це навіть дореволюційні.
   
 • 14:52 22.10.2007
  0 0
  До: Чорнобилянка - #122996


  Дякую за оперативну відповідь.
  Справа в тому, що я цікавлюсь історією Чорнобильської зони відчуження.
  Останні 10 років проводив наукові (екологічні, радіобіологічні) дослідження в зоні відчуження. Вивчаючи зону, звичайно, зацікавився її історією. Як виявилось історія Чорнобилю є досить цікавою, а культурно-етнографічна складова, взагалі, унікальна.
  З цього приводу маю мету створити сайт про чорнобильску зону, в якому окрім сучасної характеристики (екологія, радібіологія, об.єкт "Укриття"), продемонструвати давню культуру та історію цього краю.
  На даний момент, уже існує мій сайт про зону www.chernobyl-serp.narod.ru (не для реклами - просто щоб засвідчити Вам серйозність мого відношення до ціїє проблеми), але зараз працюю над його суттєвим доповненням\зміною.
  Планую зробити його, крім усього, україномовним.

  Так от, якщо Ви зможете надати електронні фото, про "доаварійний" Чорнобиль та інші населені пункти Чорнобильської зони відчуження, я б залюбки представив би їх на сайті про зону відчуження в Інтернеті (звичайно з збереженням Вашого авторства і т.д.).


   
 • 01:08 18.04.2016
  0 0
  мне очень в этих вопросах помог мой тренер, которого я долго искал, в в фитнес-клубе «Sport UP» уже 4 месяца занимаюсь, и набрал массу 6 кг, чем доволен. Так что молюсь на своего тренера и спорт зал, зал шикарен)) в нем есть все что нужно, и персонал веселый)
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

хто мої предки?

Наші Друзі: Новини Львова