Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року

Якою Ви бачите Україну за 20 років?

Переглядів: 5116
Додано: 10.06.2007 Додав: Sava  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 16
 • 21:39 10.06.2007
  0 0
  Не змаю як кому,а мені в ній жити(з Божою поміччю).Хочу знати якою вона буде, і чи буде взагалі?
  Прошу висловлювти свої мрії обережно, бо вони мають здатність збуватися.
   
 • 21:51 10.06.2007
  0 0
  Ту буде супер держава. Колонії на Марсі і всяке таке. А ше ми бум мали велику-велику Московську провінцію, ну прям хутір. будем там бураки вирощувати і вогірки які. Або коноплею засадимо по саму Монголію.
   
 • 22:30 10.06.2007
  0 0
  За 20 років ще цвісти і пахнути не будемо, але точно не будемо і в такій дупі, як зараз. Швидше всього, розвиватемося як аграрний відсталий придаток Европи (якщо переможуть помєранці), або не розвиватимося взагалі (якшо переможуть сині баклажанчєґи). Якщо посилюватиметься вплив середнього класу взагалі і танунахів зокрема, то все буде ОК. Україна розвиватиме науку, інноваційні технології в ІКТ, робототехніці, нанотехнологіях. Вже зараз є певні напрацьовки окремих ентузіастів в цих сферах. Так що тут ми маємо декілька варіантів розвитку подій.
  Короче, мой лозунг прост - всю власть танунахам! Танунах ахтунгов!
   
 • 10:38 11.06.2007
  0 0
  Sava
  Все в твоїх РУКАХ!!! Головне бажання
   
 • 11:58 11.06.2007
  0 0
  Нє, народ, ну ви й замахнулися - на 20 років вперед. Тут щоранку встаєш і вмикаєш І-нет, щоб побачити: ми ще в Україні живемо чи вже в якому-небудь Новому Ізраїлі? Тут мало не щодня такі сурпризи - то одного оголошують хорошим, завтра кричать, що він поганий, післязавтра - хорошим-прехорошим.
  У мене є одне фото, де ми разом із одним політиком. То воно у мене раз-пораз переходить із рангу тих, якими підпирають імідж, до компромату - і назад.
  єдине прохання: не наступайте на ті граблі, що постійно били по лобі моє покоління. не вірте казочкам про світле майбутнє, живіть світлим сьогодні.
   
 • 12:24 11.06.2007
  0 0
  і що це вам жиди мішають, якось китайці живуть??? І чи знають вони хто такі євреї?
   
 • 12:29 11.06.2007
  0 0
  Цитата:
  Якою Ви бачите Україну за 20 років?


  меншою, але справжньою
   
 • 12:32 11.06.2007
  0 0
  До: Buchik - #109568
  як це меншою? Ти що бабчин пай продав???
   
 • 18:32 11.06.2007
  0 0
  До: Teren - #109514

  Цитата:
  Короче, мой лозунг прост - всю власть танунахам! Танунах ахтунгов!


  Хай живе український імперіалізм!

  ПС. Задача номер 1 - колонізація Росії.
   
 • 18:59 11.06.2007
  0 0
  До: Buchik - #109568

  Цитата:
  меншою, але справжньою
  Це Ваш комплекс меншовартості, бо справжні зазвичай хочуть більшого.
   
 • 19:03 11.06.2007
  0 0
  До: Авжеж - #109655


  Цитата:
  Це Ваш комплекс меншовартості  Прагнете лаврiв Сенеки? Вiн теж з хамства починав. До речi, для вашої довiдки, в дискусiях європейцi концентруються на ВЧИНКАХ людини, а не її ВДАЧI чи ОСОБI.
   
 • 20:40 11.06.2007
  0 0

  До: Giggs - #109649


  не зовсім. Просто час ще не настав. Хоча дехто з високопоставдених танунахів (деякі політтехнологи) ВЖЕ пробивали стосовно етнічних українців-політиків в Росії. На жаль, поки що з підходящими кандидатами не дуже Але ідея дуже хороша і, НМСД, потенційно реалізовувана. Росія має 5-ту колону в Україні, чому Україна не може мати своєї невеличкої 5-ї "колонки" в Росії? Хіба б нам завадив проукраїнський який-небудь губернатор чи депутат Думи? Звісно, наша держава у вигляді привладних клептократів - тупа тварина, не здатна створювати корисних для себе ситуацій, а спроможна тільки реагувати на вже існуючі подразники (прямо як амеба ), але танунахи, як інтелектуальна еліта, - зовсім інша річ.

  До: Авжеж - #109655

  Вам там у Москві видніше - є якісь гідні, перспективні, кандидатури в Росії українського походження? Якщо є, звертайтеся, - я повідомлю кому слід. Звісно, з баблом сильно поки що навряд чи вдастся допомогти, але дармовий оргресурс, але дармові мізки! Це ж теж дуже важливо!
   
 • 22:22 11.06.2007
  0 0
  Янукович зробить з вас цукорку http://www.pravda.com.ua/news/2007/6/11/60188.htm за три роки, ...двадцять...
   
 • 23:28 11.06.2007
  0 0
  До: Teren - #109664

  Цитата:
  Росія має 5-ту колону в Україні, чому Україна не може мати своєї невеличкої 5-ї "колонки" в Росії? Хіба б нам завадив проукраїнський який-небудь губернатор чи депутат Думи?

  Хто за двома зайцями гонится, той жодного не злапає. Ідея взагалі то непогана - але абсолютно непотрібна. Краще в свій бардак припинити і ваш "дармовий оргресурс і дармові мізки" для цього використати.
   
 • 00:37 12.06.2007
  0 0
  До: Сян - #109683

  Цитата:
  Хто за двома зайцями гонится, той жодного не злапає. Ідея взагалі то непогана - але абсолютно непотрібна. Краще в свій бардак припинити і ваш "дармовий оргресурс і дармові мізки" для цього використати.

      Дозволю собі з вами не погодитися. Зважаючи на те, що наш "бардак" не в останню чергу культивується Москвою... Зрите в корень, как говорится. Тим більше, йдеться про проект, який здатний давати розв’язки в кількох задачах одночасно (т. зв. "метадія").
  1)Точка опори і м’яке українське лобі в Росії(який небудь завалящийся проукраїнський зам. директора, напр., "Газпрому" нам не завадив би, пра? ;))
  2)здатність впливати на події в САМІЙ УКРАЇНІ шляхом використанням ресурсів рос. лобістів України. Виходимо з того, що "баз" у "армії" ніколи не буває забагато і ніколи ще один "запасний аеродром" не буде зайвим
  3)підтримка української діаспори як потенційної 5-ї колони (он, в Москві закрили українську бібліотеку )
  4)і головне! Про це, правда, довго писати, але один з постулатів українського імперіалізму - зробити проект "Україна" об’єднавчим, вперше за його історію. Тобто, використовувати дуже зручну ситуацію з "демократією" в Росії собі на користь.
       4.1)В тактичному плані йдеться про створення стереотипів "недемократичний=російський" та "демократичний=український" як виграшних для України (відштовхуюся від того, що тенденції у світі такі, що демократія уцілому перемагає, тож коли впадуть останні бастіони тоталітаризму, як Білорусь чи Росія - тільки питання часу). Мова йде про просте стимулювання і так присутніх тенденцій. Прогресивні демократи з Росії з надією дивляться на Україну. Он Шустер до нас збрив, Нємцов частий гість. Інша річ, що нашій владі просто не вистачає мізків використовувати таку ситуацію
       4.2) Погляд з точки зору стратегії. Зараз демократи в Росії витіснені на маргінес і дуже слабкі, їх витиснули з політичного рингу. Але вічно так тривати не може. Все має свій початок, і свій кінець, і тоталітарний режим в Росії - не виняток. Питання тільки в тому, щоб на момент падіння тоталітаризму в Росії якомога більше рос. демократів були "зав’язані" на Україну - на них працювали українські політтехнологи (бажаючі з нашої сторони будуть. Вже є), вони освоювали гранти українських фондів сприяння розвитку демократії (май мізки наші політики - давно так робили б), активісти "Пори" проводили безкоштовні семінари і тренінги для хлопців-каспаровців і т.д. і т.п. Демократи в Росії НАСТІЛЬКИ слабкі, що приймуть будь яку допомогу. Абсолютно будь яку. А коли росіяни будуватимуть демократію, важливо, щоб вони будували її саме за українським зразком і з українськими підказками
        4.3) як вже говорилося, дуже важливою є можливість перетворити нарешті проект "Україна" на об’єднавчий. Тобто не обов’язково бути етнічним українцем чи спілкуватися вдома українською, щоб бути УКРАЇНЦЕМ. От як 3/4 населення Сингапуру є китайцями, проте 96% ідентифікують себе саме як "сингапурці". Нагадаю, імператив простий, як двері: "демократичне=українське, недемократичне=російське". Це ключ до порятунку держави і виведення поняття "українець" за межі стереотипу "село, сало, кум Микола і хата зі стріхою". Це спосіб забрати бренд "справжній українець" у галицьких націоналістів з ідеологією позаминулого століття, який вони незаконно прихватизували. З чим ми зараз зустрічаємося? Он пише пан А з Москви, пан G з Владимира чи пан S з Одеси, а їм тикають, ви, мовляв, несправжні українці. Так бути не повинно. І так більше не буде.
   

Якою Ви бачите Україну за 20 років?

Наші Друзі: Новини Львова