Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 27 червня 2019 року

"Безплатні" адвокати Андруховича

Переглядів: 198913
Додано: 12.05.2007 Додав: Марко  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 816
 • 12:45 01.04.2008
  0 0
  До: Даяна - #144331


  Цитата:
  бо я про Пастернака взагалі не писала.

  Зате Вам написали, же то був радше Пастернак, аніж Солженіцин.

  Цитата:
  то я так підозрюю

  Ви собі підозрюйте на здоров’я. Я ннедавно заледве дочитав "Таємницю" Андруховича. І не тому, що повільно читаю. Насилу подужав ті мляві розповіді про його походеньки, і тільки тому, аби не бути подібним до деяких тутешніх панночок, котрі творів не читають, але авторів наперед осуджують. Так ось, занадто вже нудно виписує цей письмак свою автобіографічну "таємницю", текст одверто слабкий і бідний в художньому плані, видно (принаймні мені), що Андрухович "видихнувся" і подекуди почав повторюватися. До речі, відкрию декому секрет - література є до певної міри мистецтвом, і суб’єктивно сприймати художні твори мені ніхто не заборонить.
  Але, гадаю, у мене є чимало однодумців і серед критиків, і серед звичайних читачів.

   
 • 15:47 01.04.2008
  0 0
  Цитата:
  є чимало однодумців і серед критиків
  О, критики просто шаленіють вже років з 10. Особливо активізувалися після його з Єшкілєвим Малої Української Енциклопедії Актуальної Літератури, в яку не потрапило 99% членів СПУ. (Баран, між іншим, там є). Ще додалися особисті образи. А анти-Андруховичські релігійно-моралізаторські опуси О.Ярового "прикрасили" не один номер ЛУ. Для критиків, Андрухович і Ко. то просто "іменини серця" Тільки усих тих критиків читають разом меньше людей аніж одного-єдиного Андруховича
   
 • 18:52 01.04.2008
  0 0
  До: Nike_Велес - #144350

  Цитата:
  Зате Вам написали, же то був радше Пастернак, аніж Солженіцин.

  З тим, хто мені це писав, я можу на 50% погодитись, бо ця "крилата" фраза стосувалась письменників: як Солженіцина так і Пастерника (першоджерело не доведено, союз письменників СРСР 1958р.- лише одна з версій), але ніколи це не стосувалось фізика-ядерника Сахарова, але менше з тим,.. для літературних критиків, які не змогли стати письменниками, сплутати письменника з фізиком пробачається.
  Цитата:
  Але, гадаю, у мене є чимало однодумців і серед критиків, і серед звичайних читачів.

  Звичайно. Цього ніхто не заперечить, лиш вашу цитату варто продовжити останнім реченням допису SS.
   
 • 00:06 02.04.2008
  0 0
  Безусловно, почалося з Пастернака, бо ж Доктор Живаґо вийшов раніше ніж той же Один день Ивана Денисовича (1961), твір, за який Солженіцина вже можна було починати пресувати. І так само безусловно, що цей вислів не стосується Сахарова. Детальніше тут: http://ru.wikipedia.org/wiki/Не_читал,_но_осуждаю! і тут: http://forum.lingvo.ru/actualthread.aspx?tid=82804
   
 • 00:33 02.04.2008
  0 0
  До: SS. - #144395

  Безумовно погоджуюсь .... частково. Ця фраза звучала два рази: на засіданні союзу письменників СРСР стосовно Пастернака та в газеті "Известия" стосовно Солженіцина, і яке першоджерело зробило її "крилатою" - питання спірне.
  http://www.vestnik.com/issues/1999/1012/win/lazare...
  Тому облишимо це. Достатньо того, що це фізиків не стосувалось.
  До: Nike_Велес - #144350

  Цитата:
  Я ннедавно заледве дочитав "Таємницю" Андруховича. І не тому, що повільно читаю. Насилу подужав ті мляві розповіді про його походеньки, і тільки тому, аби не бути подібним до деяких тутешніх панночок, котрі творів не читають, але авторів наперед осуджують.

  Як же мені вас шкода , стільки мук собі завдаєте, терзаєте так себе, і заради чого? Лишень аби щось довести якісь панночці на форумі? Та це ж літературний садомазохізм !!!
   
 • 01:30 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Каюся, вiдстав вiд лiтературного життя... Чи не могли б ви порекомендувати якiсь аналiтичнi статтi чiльних баранознавцiв щоб я мiг скласти уявлення про лiтературний стиль Є. Барана? Дякую.

  Святославе, я вам чесно зізнаюсь - про існування цього Барана я дізналася щойно на цьому форумі. Тому з цим питанням вам ліпше звернутися до провідного баранознавця України Найка Велеса.
   
 • 01:41 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  текст одверто слабкий і бідний в художньому плані

  Цитата:
  література є до певної міри мистецтвом, і суб’єктивно сприймати художні твори


  Якщо повернутися, до, оцінки творчості будь-якого письменника, то, очевидно, потрібно розрізняти об’єктивні і суб’єктивні речі. Ніхто не заперечує, що твір може подобатися, чи не подобатися. Але не визнавати за творами А-ча професійності - це, даруйте на слові, непрофесійно.

  (Хоча той же Л.Толстой, наприклад, не визнавав Шекспіра... )

  Цитата:
  про існування ... я дізналася щойно на цьому форумі
  "О сколько нам открытий чудных Готовят просвещенья дух..." (с) Пушкін
   
 • 12:52 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Хоча той же Л.Толстой, наприклад, не визнавав Шекспіра...

  Відомо, що фактично одночасно Достоєвський і Толстой оцінили твори один одного, як "не то..."
  Щодо читання - та ж читати потрібно! Щоб дізнатися про бачення світу іншими, та й ще - ану натрапиш десь на якусь цікавинку, а ще отримаєш естетичне задоволення! Хто шукає, той знаходить (часто не те, що шукав від початку), а дорогу долає той, хто йде.
  Щодо Андруховича - шкода, але цікавого я побачив у його творах мало.Такі собі писаннячка переважно про письменицьку братію та про нелюбов до Москви. Може хто з "адвокатів" наведе протилежні приклади? Тому нема чого, нмд, носитися з ним, як з писаною торбою.
   
 • 13:57 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Достоєвський і Толстой
  щось я мабуть пропустив. Достоєвський і Турґєнєв, про конфлікти цієї пари добре відомо, а що Достоєвський не поділив з Толстим?
   
 • 17:09 02.04.2008
  0 0
  До: SS. - #144423


  ну то почитайте (перечитайте уважно) щоденники цих класиків російської літератури
   
 • 17:23 02.04.2008
  0 0
  публіцистичні антимілітаристські твори Сахарова оцінювали, до речі, аналогічно, як і твори Пастернака чи Солженіцина, та ще й обзивали Сахарова "Цукерманом" і т.і. Сахаров, Пастернак чи Солженіцин - тут не потрібно чіплятись до прізвищ, а розуміти суть "совкової" горе-критики... "нє чітал, но асуждаю" - саме з таких позицій в темі про Андруховича мене хочуть критикувати, хоча будь-яка людина може мати власну думку про творчість того чи іншого автора, не будучи письменником... хіба роботу кравця можуть оцінювати тільки кравці???
  Давайте не відходити від теми вбік. Хочете, Юлю чи Діано, написати про критиків Андруховича - створіть відповідну тему! Подискутуємо!
   
 • 19:15 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  Хочете, Юлю чи Діано, написати про критиків Андруховича - створіть відповідну тему! Подискутуємо!
  Ага, розбіглись. Коня кують, а жаба й собі лапу підставляє.

  А взагалі, панове, скажіть, відкіля знова ці шмарклі на три сторінки про якесь "осуждання" Велесової творчості. Ну, я розумію, що захотілось чолов’язі "сверкнуть бєдром" і порівняти себе із Сахаровим. Але хто і де його писання тут "осуждав"? Бігме, ситуація зовсім як у тому анекдоті - "гвалтуйте, бо рятують".

  Я так бачу, що Баранів "Санчо Панчо" - просто майстер по пересмикуванню слів і фактів. Підозрюю, що з тим кличним відмінком в івано-франківськму кафе - така ж "правда", як і з "осужданням" писання Велеса на цьому форумі.
   
 • 20:13 02.04.2008
  0 0
  Цитата:
  а де твори його опонентів?


  Юля
  Цитата:
  Як де? Та ж тувово, на 24 сторінках сесього форуму


  Наведені цитати доводять, що Юля НЕ ЧИТАЛА творів опонентів. Чи не так?

   
 • 20:37 02.04.2008
  0 0
  До: Nike_Велес - #144446
  Про те й мова... Якщо Ви вже такий знавець "цікавинок" то наведіть хоча б одне посилання. Щоб можна було порівняти. Можливо Є. Баран і його творчість дійсно варті уваги! Твори були б найпереконливішим доказом у цій суперечці. Був би адвокатом того Барана, неодмінно б виставив твори, щоб всі бачили який геніяльний мій підзахисний! Але ж я підозрюю, що цих творів просто нема! Замість доводити безталанність Андруховича, спробуйте довести обдарованість Барана. І тоді мо хтось і повірить у неї.
   
 • 21:09 02.04.2008
  0 0
  До: Nike_Велес - #144446
  Цитата:
  Наведені цитати доводять, що Юля НЕ ЧИТАЛА творів опонентів. Чи не так?

  Паночку, та не читала, не читала. І не збираюсь. Але скажіть мені, де я їх "осуждала"?
   

"Безплатні" адвокати Андруховича

Наші Друзі: Новини Львова