Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 03 грудня 2020 року

"Безплатні" адвокати Андруховича

Переглядів: 206369
Додано: 12.05.2007 Додав: Марко  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 816
 • 15:04 14.05.2007
  0 0
  До: Марко - #105931

  Цитата:
  Знайшов в нашій електронній Бібліотеці твір згаданого тут автора. Зміст "Дурниці" вражає... Дочекаюся виходу цієї книги іспанською мовою і обов"язково придбаю, щоб діти мали її в бібліотеці нашої церкви (вони вже майже не читають українською).
  Порадьте, що ще варто було б мені почитати. Буду вдячний.


  Отже, як видно з вищеописаного,ви читали твір вищеописаного автора і швидше всього попередні також.

  Цитата:
  Я, скажімо, ніколи не читав творів Барана.


  В такому випадку раджу дочекатись виходу на іспанській мові повного зібрання творів і критичних статей Є.Барана.
   
 • 17:37 14.05.2007
  0 0
  2 Марко
  Цитата:
  Книги Андруховичів продаються погано

  Це факт, чи ваше припущення? Якщо факт, то діліться джерелом.
  Цитата:
  Але якщо він шанує "Лебедину зграю" Василя Земляка чи новели Григора Тютюнника

  А хто з обговорюваних тут укр письменників не шанує цих авторів?
   
 • 11:38 15.05.2007
  0 0
  Замість відповіді літературним фетишистам.

  Сергій Татчин

  Коли зима провінції накрила,
  до трьох столиць злетілися листи,
  щоб нетерплячим висилали крила,
  а терпеливим стругані хрести.

  Тоді і я знайшов собі роботу:
  переписати чергу на Голготу –
  для вознесіння в літо при житті.
  Бо лиш мені, напевно щоб не спився,
  прислали з міста щербленого списа –
  спинити серце людям на хресті.
   
 • 12:27 15.05.2007
  0 0
  2 Марко

  Гаразд "літературним фетишистам" відповідь дали, тепер може до мене черга дійшла?
   
 • 13:12 15.05.2007
  0 0
  До SS.

  Про тиражі.
  1.5 тис.примірників проданих книг чи навіть 5 тис. - це ознака не успіху. Це агонія.
  А ви читали "Лебедину зграю"?
   
 • 13:42 15.05.2007
  0 0
  Ми ж не обговорюємо тут ані мене, ані вас. Я не є якимось письменником з тих, що тут обговорюються і не ставлю вам особистих питань. Ви стверджуєте, що:
  1. Книги Андруховичів продаються погано.
  2. Хтось не шанує "Лебедину зграю" Василя Земляка чи новели Григора Тютюнника.

  Я питаю:
  1. Це факт, чи ваше припущення? Якщо факт, то діліться джерелом.
  2. А хто з обговорюваних тут укр письменників не шанує цих авторів?

  І все. Якщо ви не хочете відповідати на мої прості питання, так і скажіть. Я хіба що дозволю собі прокоментувати вашу відмову і сюди більше не заглядатиму.
   
 • 13:50 15.05.2007
  0 0
  До: Марко - #106048

  Цитата:
  Про тиражі.
  1.5 тис.примірників проданих книг чи навіть 5 тис. - це ознака не успіху. Це агонія.

  Та агонія, агонія, хто ж сперечається. Назвіть мені українське видавництво, яке випускає більші тиражі. Он подивіться, яким тиражем видала "Класика" Борхесів "Алеф". Чи Борхес - це також агонія?
   
 • 13:57 15.05.2007
  0 0
  Книги Андруховича в Україні продаються погано. "12 обручів" -7-8 тисяч приміпників, проданих за останні 3 роки.
  Інформація - від Фронту порятунку української культури, яка ось уже 5 років діє у нашій благословенній Аргентині.
  А те, чи заглянете чюди чи ні - мені байдуже. Одним фетишистом більше, лдним - менше..   
 • 15:05 15.05.2007
  0 0
  До Юлії

  А що ви скажете про Гарріка, того, що Потер?
  Борхес - справді інтелектальне чтиво. Він - елітарний письменник, тому мільйонних тиражів у нього ніколи не буде (в окремо взятій країні)
   
 • 15:14 15.05.2007
  1 0
  До: Марко - #106051

  Я шось вуйка з арґентинщини не розумію. Спробую проаналізувати його дописи.
  1. Данка Лихоманка проплачена Андруховичем. У дописах Це виражається у надмірному вживанні лапок навколо слова безплатні. Ну що ж, видно Андрухович виявився достатньо багатим, щоб проплатити Данці замовний матеріал.
  2. Крім того, як виявилося, усі, хто тут критикує вуйка, теж проплачені Данкою, якій, нагадаю, попередньо заплатив Андрухович. Очевидно, сума проплачена Андруховичем Данці, виявилася достатньо великою, щоб можна було заплатити з неї ще кільком "адвокатам".
  3. Дві попередні тези ніяк не грають з тезою вуйка про те, що у Андруховича малі тиражі. Якщо відслідкувати весь споживчий ланцюжок від Андруховича через Данку і до нас грішних, прОстих, то виявиться, що у Андруховича повинні бути мільйонні, так-так, мільйонні тиражі, аби утримувати армію "безплатних" "адвокатів" на всіх форумах і у всіх газетах.
  4. Особливо вразила мою хворобливу уяву теза вуйка про тоталітаризм у літературі. Уявилася така картина: мільйони... ні, не побоюся цього слова - МІЛЬЯРДИ спраглих літературою українців страждають від гніту самопроголошеного Патріарха, змушені читати обох Андруховичів, а на додаток, як нав’язаний бонус, священну трійцю ЖаданКарпоДереша і ні кроку вбік, інакше розстріл, чи (ой леле!) позбавлення права читати.
  5. В українському підпіллі діє таємна організація робінгудів від літератури - Баран, Процюк та кілька їхніх соратників. Вони самовіддано, з ризиком для життя борются проти зазомбованих (за іншою версією - проплачених) адептів Андруховича. Вони дуже талановиті. Але їх ніхто не хоче читати. Бо усі зазомбовані (проплачені).
  6. Лише в Анґентині зрозуміли небезпеку, яку несе тоталітаризм в українській літературі і вислали на допомогу борцям свого найкмітливішого і найдотепнішого агента - вуйка Марка. Вуйко - боєць зі стажем. Для того, аби справжні наміри вуйка не були розкриті ворожими диктаторськими аґентами, вуйко розмовляє дуже плутано, підмінює тези, вигадливо заперечує сказане собою у попередньому дописі. Відчувається неабияка підготовка, що свідчить про фінансову могутність Арґентинської дияспори. Також, про це свідчить той факт, що дияспора отримує свіжий "Поступ" ще до того, як він з’являється у Львові.
  7. Ще один факт фінансового добробуту україншької дияшпори в благословенній Арґентині - це те, що для неї, дияшпори, особливо для "Фронту порятунку української культури" (а назва яка, назва!!!) три тисячі - це не тираж, а так собі, хуй собачий, дурничка. Виникає логічне питання: а чому ж дияшпора не видає стотисячними тиражами Барана, Процюка і Гуменюка і не перекидає в Україну контрабандою, використовуючи існуючі кокаїнові канали збуту? Відповідь проста - там (в Україні) усі зазомбовані (проплачені) фетишисти. І нема на то ради. Міцно вкоренився Андрухович в україні, як спрут пустив коріння і не викинеш його. І змушена арґентиншька дияспора пердіти безпомічно на форумах, нарікаючи на нерозумних менших братів-салоїдів. І нема на то ради.

  До чого я веду?
  Вуйко прийшли повчити нерозумних братів хохлів розуму? Але ж вуйкові самому клепки бракує - вуйко не можуть достеменно пояснити чому тут всі фетишисти, а вони, вуйко, блядь, монте-крісто. Стежу за дописами вуйка уже кілька днів і доходжу до висновку, що вуйко - типовий арґентинський селюк з типовим дияшпоранським жлобським світоглядом, плутаними думками, яких налічується насправді аж дві. Перша думка не піддається формулюванню, а друга "який же я розумака!".
  Ходить цілий день весь в гамні і шо-то вообража. (с)ЛП
   
 • 15:31 15.05.2007
  0 0
  Самійло Немирич

  Тут декого, бачу, прорвало. Люди, виховані поступівськими Данками, саме на такому рівні й можуть вести дискусії.

  Слава цивілізації рагулів!
   
 • 15:32 15.05.2007
  0 0
  До: Марко - #106043

  Цитата:
  Замість відповіді літературним......

  Отож бо, замість відповіді!!! Замість відповіді на питання,замість аргументів і доказів - віршик, ги-ги..., а також відхилення від теми... про тиражі.А на противагу наведете інший приклад стосовно своїх підзахисних? Чи ви лише тут у ролі прокурора? Хіба талант вимірюється тим, як продається? Ну тоді Слава Гарі Потеру,Вєрці Сердючці,А.Шварценеггеру! Про шо ще поговоримо? Пропонуєте про В.Земляка? Але це вже оффтоп. Треба якусь іншу тему починати, бо він же думаю- не "безплатний" адвокат..
   
 • 15:34 15.05.2007
  0 0

  До teresh

  Не уявляю мільйонних тиражів й Умберто Еко, навіть в Італії.
   
 • 15:37 15.05.2007
  1 0
  До: Марко - #106060

  А на якому рівні з тобою дискусію вести, бику дияшпорянський? Я розмовляю з тобою так, щоб ти зрозумів, піклуюся про тебе, про твій кволий розум.
   
 • 15:48 15.05.2007
  0 0
  До: Марко - #106060

  Цитата:
  Тут декого, бачу, прорвало. Люди, виховані поступівськими Данками, саме на такому рівні й можуть вести дискусії.
  Слава цивілізації рагулів

  Нагніться, я вам на вушко шось скажу: пошепки:Ви не звертайте на то всьо уваги.Справа в тім, шо тут весь форум проплачений Андруховичем. Для прикладу я - насправді не Даяна, а Ю.Винничук.За статтю під псевдо Лихоманки мені Юрко забашляв 200 баксів.Тут на форумі кожне повідомлення на його користь коштує 10 баксів. Пропоную заплатити мені більше (я буду посередником), і ми тут зачнемо таке писати,шо вся Україна стане в чергу за книжками Є.Барана.Тільки нікому не кажіт.Пропозиції- мені в приват.     
   

"Безплатні" адвокати Андруховича

Наші Друзі: Новини Львова