Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 17 жовтня 2019 року

"Безплатні" адвокати Андруховича

Переглядів: 200136
Додано: 12.05.2007 Додав: Марко  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 816
 • 21:21 15.07.2007
  0 0
  Тоді ви просто самозакохана базіка. І як кажуть у нас в Аргентині - коваль коня кує, а жаба й собі ногу пхає. А про композиторів - то розиови для інших форумів. Хоча тільки людина з нульовим почуттям гумору могла так серйрзно поставитися до того, що я писав про Ю. А., орган і Бетховена. Тим паче, що насправді він грав щось із Шнітке.

  Прощавайте, данусю-іннусю-юрасю.
   
 • 09:34 16.07.2007
  0 0
   
 • 12:04 16.07.2007
  0 0
  До: Марко - #113537

  Цитата:
  І як кажуть у нас в Аргентині - коваль коня кує, а жаба й собі ногу пхає.

  Хе-хе. То суто аргентинська поговірка? І це ви себе уявляєте у ролі коваля? Вашу "компетентність" і "обізнаність" ви вже продемонстрували у цій темі. Є над чим посміятись.
  Цитата:
  А про композиторів - то розмови для інших форумів.

  Я згідна. Отож не пишіть про композиторів, про яких не знаєте і в творчості яких не розбираєтесь.
  Цитата:
  Хоча тільки людина з нульовим почуттям гумору могла так серйрзно поставитися до того, що я писав про Ю. А., орган і Бетховена.

  Ага,.. і висміювати те, що Бетховен присвячував твори українцям і використовував в них укр. мотиви,- це теж гумор? І те що у Бетховена є 6 концерт (а не симфонія) - це теж такий гумор? Вважаєте це великою дотепністю.Чи може це те нульове почуття гумору, про яке ви пишете? Не викручуйтесь, пане, і не приховуйте свою необізнаність.
  Цитата:
  Тим паче, що насправді він грав щось із Шнітке.

  Ви ж самі навели посилання на статтю, де пише "...На моє прохання написав Андрухович преамбулу до фестивального буклета (без жодного гонорару - як він сказав - “гратіс”, тобто, з поваги) і погодився не лише виступити зі сцени з коментарем до виконаних у моєму концерті творів, а й самому заграти на органі хоча б одну фразу із загальновідомого твору Баха..."
  Отож, ви не читаєте не тільки те, про що пишете, а навіть свої посилання, бо у вашій підсвідомості код: "війна з Ю.А.", і цей код затуманює очевидно ваш мозок. У цій війні ви воювали з Ю.А., потім зі мною і іншими форумчанами, потім з Д.Лихоманкою,Винничуком, потім з видавництвом, яке друкує Ю.А. Вам залишається тепер воювати з папером,на якому друкують книжки Ю.А., "аргентінський" ви наш Дон Кіхоте.
  Цитата:
  Тоді ви просто самозакохана базіка.

  Ця характеристика підходить більше вам, оскільки це ви базікаєте про те, чого не знаєте, чого не читаєте і робите наклепи, нічим їх не обгрунтовуючи.
  Цитата:
  Ваш тон учительки ......

  Отут я визнаю свою "вину". Буду з вами відверта. Розумієте у чому справа... тут на форумі я реалізую те, чого не можу зреалізувати в реалі.Тому що в реалі я скромна дівчинка, якій виховання і вік не дозволяє втирати соплі таким дядькам як ви. В реалі я би розгубилась, а ви мені лише одним поглядом змогли би закрити рота. В цьому і є весь кайф, бо ніхто не знає, ким я є насправді, як виглядаю і скільки мені років. За це я і полюбила Укрцентр. От ви думаєте, що я Д.Лихоманка, інші думають інакше (варіантів вже було багато). Клас !!!
  Цитата:
  Прощавайте, данусю-іннусю-юрасю.

  Ще раз надіюсь, що ці слова є закінченням цієї вашої безглуздої теми.

  Дануся-іннуся-юрась.
  Гм... ні, краще так: Балюк Валерій Георгійович, старшина десантної роти.    
   
 • 13:30 16.07.2007
  0 0
  До: Даяна - #113616

  Даяно, та киньтесь ви того ровера. Всім вже й так ясно, хто цей "варґантинець", а він тілько ся тішить, що йому стільки уваги.
   
 • 14:24 16.07.2007
  0 0
  До: Даяна - #113616


  Цитата:
  бо ніхто не знає, ким я є насправді, як виглядаю і скільки мені років.
  МАЙЖЕ ніхто не знає
   
 • 14:24 16.07.2007
  0 0
  До: ЮЛЯ - #113634

  Ок.    
   
 • 21:50 16.07.2007
  0 0
  До: Teren - #113635

   
 • 11:09 03.08.2007
  0 0
  Де поділися мої сторожові п...?
  К ноге!
   
 • 09:48 13.09.2007
  0 0
  Усі до зброї!

  У Львові скривдили Юрка зі Станіславова. Жюрі Форуму видавців одностайно зігнорувало роман-шедевр "Дурниця" (офіційна назва "Таємниця"). Під час рейтингового голосування за висунення на кращу книжку року, ніхто із сорока членів журі не віддав свого голосу за безсмертне творіння Юрка.
  Галичани, чи ви здуріли? Негайно пошліть до п. Андруховича делегацію з перепросинами!   
   
 • 12:18 13.09.2007
  0 0
  Ех, давала слово більше не писати сюди... але ж бараняча впертість "фронту невидимої літератури" заставила.
  На цей раз даю слово: це моє останнє повідомлення літературним баранам.
  Всім, хто звернеться до цієї теми, раджу почитати її спочатку, щоб посміятися над тим, як тут ганьбився один літературний фронтовик.
  Всі його наклепи і брехня були безпідставними і недоведеними. На жодну свою думку не дано аргументованого доказу. Вибріхувалися неіснуючі цитати, звинувачення і т.п. Жоден, хто читав цю тему (більше 2700 переглядів) його не підтримав. Звичайно він і надалі буде тут писати (де ж ще він може надрукуватись... він же сам про це писав), але прошу всіх йому не відписувати. Нехай відригує собі сюди свою заздрість собі на потіху і на сміх іншим.
  І на останок подаю учасників "Форуму видавців", щоб ще раз всі пересвідчились у тому, як морально низько може падати людська заздрість.:
  http://www.bookforum.com.ua/?421
  А стосовно "Книжки року", то не може ж автор постійно перемагати завжди у всіх номінаціях і у всіх конкурсах. І так у нього регалій стільки, що вистачить на всіх літературних баранів разом узятих.
  Так що ніхто його не скривдив і нічого надзвичайного не сталося. Нехай і інші підтягуються до того рівня, нехай і інші перемагають у різних номінаціях, бо ж не може література країни триматися на 2-3 письменниках. Чим більше - тим краще. І чим більше буде крім нього різних переможців і різних досягнень, тим більше від цього виграватиме читач. Ну... а декому прийдеться звичайно писати лише по форумах. Таке життя.....
  Безплатний адвокат Ю.А. з останнім повідомленням у цій темі - Даяна.
   
 • 14:15 13.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #118810


  Заїло бабу на смерть.
  Навіть провал її кумирця вона готова подавати як перемогу усієї літератури.
   
 • 15:59 13.09.2007
  0 0
  До: Даяна - #118810

  І насамкінець - щодо літературного барана. Від кози це й чую...
   
 • 10:46 14.09.2007
  0 0
  До переліку найкращих видань на львівському книжковому форумі потрапила лише одна книжка прози - "Слуга з Добромиля" Галини Пагутяк. Усе інше - документалістика, історія та художні альбоми.
  Я страшенно тішуся за Галину. Вона - неповторна авторка химерної української прози. Водночас залишається людиною Непублічною, бридиться усіляких піар-акцій.
  Однак загалом результати конкурсу, проведеного на форумі, волають про агонію сучасної української літератури. Що нового і цікавого пропонують видавництва? Бубабіську попсу двадцятирічної давності, Роздобудько, Єшкілєва із замовним романом про Й. Пінзеля. І все?       
  Чому так сталося? Причин є багато. Але я не про це.
  ФПЛ вирішив діяти, щоб допомогти і талановитим авторам, і видавництвам. Задля цього ми створюємо Фонд підтримки української літератури, для якого вже зібрали майже 100 тис доларів.

  ДО УВАГИ АВТОРІВ ТА ВИДАВЦІВ!
  Ми готові підтримати проекти з видання 4-5 книг прози, поезії, драматургії, за умови, що ці книги пройдуть професіне рецензування (щонайменше три рецензії з рекомендаціями до друку) і будуть представлені на розгляд комісії Фонду видавництвами. Відібрані рукописи побачать світ у 2008 році.

  Усі деталі - при особистому спілкуванні.
  ЦЕ - НЕ ЖАРТ.      
 • 01:09 15.09.2007
  0 0
  Цитата:
  за умови, що ці книги пройдуть професіне рецензування (щонайменше три рецензії з рекомендаціями до друку)

  А "добро" від Політбюро ЦК КПСС не потрібне? Чи рекомендація лічно товаріща Сталіна?
   
 • 09:37 15.09.2007
  0 0
  ДО УВАГИ АВТОРІВ ТА ВИДАВЦІВ!
  Ми готові підтримати проекти з видання 4-5 книг прози, поезії, драматургії, за умови, що ці книги пройдуть професіне рецензування (щонайменше три рецензії з рекомендаціями до друку) і будуть представлені на розгляд комісії Фонду видавництвами. Відібрані рукописи побачать світ у 2008 році.

   

"Безплатні" адвокати Андруховича

Наші Друзі: Новини Львова