Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 02 червня 2020 року

Продукція, яка на вашу думку мусить бути заборонена в Україні.

Переглядів: 5550
Додано: 02.03.2007 Додав: Владику  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 33
 • 22:47 02.03.2007
  0 0
  Продукція, яка на вашу думку мусить бути заборонена в Україні.

  По-перше, скажу, я американець українського походження. Коли відвідував Україну помітив декількох
  американських речей, яких не купиш в США. Я розумію,- деякі речі, наприклад, цигарки ідуть просто з привабливими назвами для європейців хоч і містять туж саму отруту як і американські. То й не говоритиму про цигарки.
  Чого ж я ніколи небачив в США?
  1.Жуйку «Стіморол»,
  2 Шоколяду «Марс», однак це все дрібнички яких безліч. Дивує мене наявність на українському ринку продукція кампанії «Procter & Gable» Аріель. Витративши пару годин на інтернеті, виявилось, що цей продукт, який так подобається українцям, заборонений в деяких країнах,зокрема в США.
  Чому? А тому, що відсоток фосфору, який так якісно робить брудне білля білого кольору, перевищує зазаначену норму.
  А чому, і що то за норма така? І що страшного в фосфорі?
  В маленьких дозах фосфор – корисна річ, допомогає росту рослин, уберає брудні плями з білля, тощо.
  В великих дозах – зовсім інша справа. Весь цей фосфор з прального порошку врешті акумулюється в ріках, озерах,в морі та океані.
  І що тоді? Фосфор дуже полюбляють вживати як корм мікро-водорості. Дати їм необмежений корм, й вони ростуть необмежено, забарвлюючи воду в зелений або жовтий колір, вода цвіте.
  Що робиться далі? Соняшні проміні не можуть проникнути на глибину. Донні водорості після страждань від голоду вмирають. Риби мають забиті зябри й деякі вмирають від кисневого голоду(не дуже приємна смерть).
  Крім того, деякі типи мікро-водорості виробляють токсини, людське купання може в цьому випадку може стати останнє.

  Знайшов такий приклад: В 2002 року в шт.Вісконсін, США з-за викидів фосфору в озера розвилася мікро-водорость названа «ціянобактерією». Вона виробляє в процесі своєї життєдіяльності невротоксіни, які впливають на нервну систему, та гепотоксіни, які шкодять печинці. Одна людина вмерла після ковтків озерної води в час купання.
  Це один лише приклад. Можна знайти ще, як що пошукати.

  І це в США, де за викідами фосфору ретельно слідкують з 70-х років. В деякіх штатах продаж продукції з фосфором не дозволяється, в деякіх, наприклад пральний порошок мусить мати концентрацію фосфору менш ніж 8,7%. Канада дозволяє з 1972 року лише 2,2 %.

  Ось і збагніть собі, - чи купити «Арієля» та мати отруєні водні простори, чи ні.
  В Україні не живу, але думаю, альтернативні продукції всеж маються.

  Який другий продукт, що вважаю, мусить бути заборонений в Україні.

  Маю ще одного. Цигарки «Бєломорканал».
  Чому? З-за ідейних переконань. Канал був побудован в‘язнями таборів, переважною кількістю яких були, так звані «палітіческіє» в‘язні, з Білорусі, України, та іншіх країн.
  Це ж теж саме що в Ізраїлі продавати німецькі цигарки під назвами «Аушвітц» або «Бухенвальд».
   
 • 00:01 03.03.2007
  0 0
  З ідеологічних переконань вважаю що не варто виробляти і продавати в Україні кондоми, поневаж їх і так забагато на вулицях і в державних установах міст, як своїх, так і спродукованих у З’єднаних Штатах Гамерики.
   
 • 00:19 03.03.2007
  0 0
  Згідна з Владикою. В Україні дуже мінімальна обізнаність з безпекою продуктів щоденного використання. Від використання Comet у прибиранні до "підсипання" пестицидами городини. Чи може ви думаєте, що наших курей не годують антибіотиками та всякими гормонами? Чи може ковбасу та рибу куплену на ринку справді вудять?
  А потім дивуємося: чому зростає неплідність, чому такий високий рівень патологій при народженні і т.д. Навіть і Чорнобиль непотрібний.
   
 • 06:41 03.03.2007
  0 0
  До: Владику - #0


  Хотілося б отримати конкретні посилання на конкретні дослідження (Аріель, Стіморол, Марс). Хто сказав що що чому шкодить і коли і де.
   
 • 12:53 03.03.2007
  0 0
  До: Dodger - #96085


  Про Аріель не знаю, але ось про Стіморол і Марс скажу!!

  Стіморол - це та сама ЯЗВА!!! така як ДІРОЛИ, ОРБІТИ і тому подібні.
  А МАРС я просто не люблю
   
 • 19:32 03.03.2007
  0 0
  Історія з “Аріелем”. Чому саме він.

  Стіморол та Марс я назвав лише щоби показати деякі товари, які не можна купити в США.
  Це не означало, що вони якимось чином шкідливі безпосередньо людському тілу.
  Стіморол – данська кампанія, і її продукція розповсюджується по Скандінавії та Європі, та зараз і Азії.
  Марс існує в США під іншіми назвами та трошки іншіми, в деяких випадках, інгрідієнтами.
  На зараз я непропоную бойкоту супроти цих двох товарів.
  Я пропоную почати ретельно спостерігати що ми купляємо. Існують багато статей, в яких доводиться щкода від фосфорового забруднення води. Я знайшов тисячи лише попри “Яху-Пошук” англійською мовою. Ось деякі з них -
  http://www.lochalpine.org/lasa/phosporus.htm
  http://bcn.boulder.co.us/basin/data/COBWQ/info/TP....
  http://www.epa.gov/glnpo/glindicators/water/phosph...
  http://washington.sierraclub.org/legislative/tracker/HB2322.html
  http://www.co.missoula.mt.us/wq/Nutrients/automati...
  http://www.lanfaxlabs.com.au/laundry.htm

  Чому я зупинився на “Аріелі”? Бачив в мексиканському магазині “Аріель”, подивився на інгрідієнти, фосфор там мався десь 12%. Пакунок був повністю іспанською мовою, і зроблен в Мексике. Покопався трохи в інтернеті, знайшов більше інформації, зробив висновок. Свій висновок виклав УкрЦентрові.
  Може український Аріель і не містить стільки фосфору як мексиканський... Скажу так, - давайте уріжемо споживання продукції з великою концентрацією фосфору. Мешкаю я в далі від України, але не можу бути байдужім до її екологічного руйнування. Політичні сили з часом міняються, і, власне, мінятимуться на ліпше, а екологічна ситуація гірше й гірше.
  Ще додам від себе, я користуюся пральним продуктом “Армз енд Хеммер”. На ньому написано - “не містить ніяких фосфатів, викіди біологічно руйнуються без сліда”, і ніяких проблем навколишньому середовищу. Так що альтернатива є! І якщо громада знатиме, і вибератиме біологічно ліпший продукт – альтернатива буде розвиватися. І все буде гаразд.
   
 • 16:33 04.03.2007
  0 0
  Ага, а давайте взагалі прати без порошків, а попелом, як прали наші пра-пра-прабабусі. Тоді довкілля точно буде неуражене.

  При стані нашої львівської річки Полтви, якою ось уже кілька десятків років течуть і каналізаційні стоки, і промислові (в т.ч. хімічні) відходи, оці плачі на метвими "донними водорослями" і кисневим голодуванням риб, можуть викликати лише гомеричний сміх.
   
 • 18:53 04.03.2007
  0 0
  До Юлі:

  можна хоча би прслухатися до тих, хто на цю тему має трохи більше інформації. адже зараз, на щастя, маємо вибір.
   
 • 21:37 04.03.2007
  0 0
  До: voldemar - #96234

  Якої такої інформації? Зібраної в пошуковій системі Yahoo? Може б цей пан, замість того, щоб бідкатися над долею риб, убієнних спожитим українцями Аріелем, замислився, яка країна і чому найбільше доклалася і продовжує докладатися до виникнення парникового ефекту і глобального потепління?
  А відносно пральних порошків - то який ми зараз в Україні маємо вибір? Я в нас у Львові порошку “Армз енд Хеммер” шось не здибувала. Може, Ви, шановна Вольдемар, підкажете, які з доступних в Україні марок пральних порошків містять низький процент фосфатів? Бо ці канадійсько-американські повчання "нетямущих тубільців" вже потроху починають діставати.
   
 • 04:28 05.03.2007
  0 0
  До Юлі ¹ 96662:
  Господарське мило, Юлю, господарське мило... А взагалі, читайте складники на пачках з порошком, якщо є.

  А глобальне потепління спричинене не тільки людською діяльністю. Хіба що вірити тільки ООН... чи колишньому амер. віце-президенту?
   
 • 10:50 05.03.2007
  0 0
  До: Владику - #0


  Просто жах! Але не треба дурити нас, маленьких Аріель - торгова марка походженням з Великої Британії, порошок під цією назвою не продавався в США, проте в Європі продається з кінця 60-х-початку 70-х років. Переконаний, що в США існує його аналог під іншою назвою. Наприклад, в Європі не знайдете засобів до прання Downy, Dreft, Era, Gain, Ivory - один з них і буде американським аналогом Аріелю (думаю, що це Gain).

  ...А ще дурні європейці купують наприклад авта Opel (чи Vauxhall в UK та Ірляндії), не знаючи, що справжнє авто має називатися GMC...

  А льоди Альґіда підозрюю теж шкідливі, бо інакше вони би мали називатися HB...

   
 • 12:23 05.03.2007
  0 0
  До: voldemar - #96293

  Пані, я розумію, що в Канаді тепер модно прати господарстким милом в ночвах, але нам, дурним українським тубілкам, така мода не до шмиги. Ми й далі примітивно перемо і будемо прати в автоматичних пральних машинках.
   
 • 12:44 05.03.2007
  0 0
  До: ЮЛЯ - #96314

  Ех ЮЛЮ, не шариш ти рамантіки. Отак вийшла взимку до річки гінкою ходою, на голові кошик з пранням, під пахвою пральна дошка, а там вже сидять колєжанки, і ви отако собі перете, пісень веселих співаєте...
  А то позакривалися по квартирах зі своїми пральками і сидять...
   
 • 13:34 05.03.2007
  0 0
  Цитата:
  до річки... а там вже сидять колєжанки, і ви отако собі перете, пісень веселих співаєте...
  де там сидять - стоять, нахилившись до води і, трохи зігнувши в колінах ноги, ритмічно рухаються взад-вперед, вверх-вниз... (бо ж об дошку терти потрібно) Фосфор відпочиває. Разом з водоростями і рибою. І як це ім тільки про прання в такій позі думається
   
 • 23:57 05.03.2007
  0 0
  Мдя, куди-куди, а на форум весна прийшла.
   

Продукція, яка на вашу думку мусить бути заборонена в Україні.

Наші Друзі: Новини Львова