Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 04 липня 2020 року

Харків’янам!!!

Переглядів: 2649
Додано: 22.12.2006 Додав: Лариса  тем: 12
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 14
 • 20:55 22.12.2006
  0 0
  Запрошую всіх бажаючих до новоствореного українського мовно-культурного клубу. Перша зустріч відбудеться у вівторок, 26 грудня о пів-на-сьому вечора, тобто після роботи, щоб було зручно всім.
  Будемо спілкуватися на теми української поезії та літератури, слухати та готувати цікаві невеличкі доповіді на ці теми, а також грати та слухати українських поетів, музикантів, бардів та інших цікавих людей. Приміщення надали поки що в Палаці дитячої творчости, але хай це ні на що не вплине, бо вік бажаючих - не дитячий.
  Пишіть мені в приват, відповім на всі питання.
   
 • 19:31 27.12.2006
  0 0
  "Будемо грати ... українських поетів, музикантів, бардів та інших цікавих людей"

  Super!
   
 • 22:13 27.12.2006
  0 0
  Не знаю, що так завадило форуму працювати, але якраз його канікули співпали з цим моїм оголошенням. Але перша зустріч вже відбулася, і було цікаво. Наступна зустріч 9 січня. Запрошуються всі, кому цікаво згодом дізнатися про творчість Зерова, Гната Хоткевича, Івана Багряного, тощо, почути вірші українських класиків та наших сучасників, а також проспівати або послухати українські пісні під гітару або кобзу. Також, пізніше, будемо і трохи подорожувати по місцям, пов’язаних із творчостю наших видатних митців.
  Вік значення не має, приходьте і почувайтеся, як вдома.
  Чим більше прийде людей, тим цікавіше буде.
   
 • 07:51 03.01.2007
  0 0
  Усіх з Новим роком!
  Агов, харків’яни, хто вже відійшов від святкування та зазирнув на цей форум, гуртуйтесь та збирайтесь дев’ятого у клубі. Обіцяю, не пошкодуєте.
   
 • 21:40 25.01.2007
  0 0
  Повідомляю, що зустрічі клубу тепер плануються щовівторка (крім одного, пізніше напишу). Минула зустріч пройшла просто чудово. Було багато нових людей, співали, грали, читали, знайомилися, не хотіли розходитися, і, як виявилося, не мало жодного значення, що люди були різного віку.
  Хто ще не чув про клуб — запрошую.
   
 • 21:18 28.01.2007
  0 0
  Запізнився...
  А шкода
   
 • 21:26 29.01.2007
  0 0
  Добродію, чому ж запізнилися? Завтра приходьте. Нам дозволили збиратися тепер щовівторка. Мабуть, за виключенням першого. Чи, може, третього — я повідомля пізніше. Не обіцяю, що будуть тіж люди, що минулого разу, але сподіваюсь, що буде цікаво.
  Знайшовся спонсор, і нам придбали дещо з меблів.
   
 • 08:32 06.02.2007
  0 0
  Нагадую, що сьогодні вівторок, і збирається наш клуб.
  Поки що — щовівторка, а там буде видно.
  Знайшлися спонсори, придбали нам меблі, та й склад клубу трохи змінився, бо зацікавлених людей прибуває. Минулі рази було багато молоді. Мої знайомі дивувалися: не думали, що в Харкові є така молодь — розумна, дотепна, обізнана, принципова.
  Особливо клуб набуває значення, зважаючи на те, що Остання барикада, як кажуть, припиняє своє існування.
  Приходьте. Приносьте цікаві вірші, повідомлення або знайомте нас із своїми улюбленими авторами. Хто грає - беріть гітару, або в кого що є.
  Сподіваюся, що наприкінці лютого в один з вівторків виступатиме професор Ярещенко. В нього ось-ось виходить нова книжка з історії нашого краю. Повірте, це буде дуже цікаво. Ярещенко - ще й філолог. Розповість багато чого такого, про що ви не чули.

  До зустрічі.
   
 • 22:33 08.05.2007
  0 0
  Палац дитинячої творчості, це біля універмагу "Україна" так?
   
 • 23:00 08.05.2007
  0 0
  Це метро "Університет".
  Кімната 26, щовівторка. Не бійтесь, що можете запізнитися: люди приходять до нас, коли мають змогу. Буває, що молодь йде після концертів, ввечері. Маємо вже більш-менш сталий склад клубу, цікаву форму проведення зустрічей, що виділяє наш клуб з решти подібних центрів, в яких іноді, бува, все зводиться до бідкання про занехаяну мову і "жидів з москалями".
  На початку я боялася, щоб майбутній клуб не тримався на одному лиш моєму ентузіазмі, але тепер бачу, что ентузіазму там вистачає і без мене, на щастя.
  До нас ходять дуже цікаві поети, співаки, правозахисники, філологи, історики, просто студенти, взагалі — люди різні за фахом, рівнем володіння мовою і навіть за національністю.
   
 • 08:41 09.05.2007
  0 0
  Отак ляжеш спати раніше за інших, а вранці дивишся: понаписували за ніч стільки, що мою тему тему дощем у ринву змило. І не спиться ж людям...

  Повторюю для Юрія та інших харків’ян. Приходьте.
  Тел. для зв’язку: 8 097 535 76 83
   
 • 20:53 13.01.2010
  0 0
  Я трошки побула «привидом укрцентру», а зараз зроблю невеличке оголошення.

  16 січня 2010 р. о 17 годині
  у приміщенні крамниці «Є»

  (Харків, вул. Сумська, 3)
  відбудеться урочистий вечір,
  присвячений початку нового етапу в житті
  українського культурно-мовного клубу «Апостроф»,
  а також його третій річниці.

  Плануються виступи цікавих авторів поетичного та пісенного жанрів.
  Запрошуються всі, кого цікавить українська поезія та пісня у виконанні авторів.

  • З програмою вечора та переліком учасників можна буде ознайомитись у першій декаді січня.
  • Поети та барди, що хочуть взяти участь у концерті, можуть зв’язатися з організаторами (бажано до 10 січня).

  Життя не стоїть на місці: мале підростає, недосвідчене набирається досвіду, а загалом — все змінюються, і практично завжди — на краще.
  Змінився і український культурно-мовний клуб «Апостроф». Вже майже два роки він має дві самостійних гілки, два напрямки: загальний і поетично-пісенний. Всі, хто у різні проміжки часу був причетний до клубу, тепер можуть долучитися до його життя, вибравши один з напрямків і долучивши до нього свою ініціативу та енергію, що вітатиметься. Особливо хочеться бачити в клубі нових талановитих українських поетів та бардів Харкова.

  Зустрічі поетично-пісенної частини клубу «Апостроф» тепер відбуватимуться двічі на місяць у крамниці «Є». Долучайтесь!
  Відгук пишіть тут.
   
 • 20:54 13.01.2010
  0 0
  Перепрошую, не викреслила про першу декаду січня
   
 • 00:24 14.04.2016
  0 0
  Хочу поблагодарить и сказать большое спасибо инструкторам с фитнес-клуба «SportUP» за отличную работу и профессиональную помощь новичкам)сейчас,к сожалению не могу заниматься,много работы,но за 4 месяца занятий я подкачался,стал сильнее,теперь чувствую себя очень прекрасно и бодро ...как только появится возможность снова запишусь в этот клуб...
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Харків’янам!!!

Наші Друзі: Новини Львова