Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: четвер, 03 грудня 2020 року

Чорна несправедливість

Переглядів: 4898
Додано: 23.10.2006 Додав: Leya  тем: 18
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 34
 • 23:08 23.10.2006
  0 0
  Оце хочу поділитися з вами своїм обуренням.Сьогодні мого братика вчителька вигнала з уроку. І знаєте за що? За те що він патлатий! Нє, ну ви уявляєте? Я, наївна, думала шо такі вчителі навіть в нашій школі вже перевелися, а то виявляється зовсім не так. Ну яке, скажіть її діло які в мого брата патли?! Та хай собі там хоч квіточку намалює, що то має до навчання? Та вчителька впринципі дурепа, я з нею так мордувалась доки школу не закінчила, а вона ще й таке умудрилася викинути! Аргументи "залізні": " бо мені то не подобається, йди геть з тим" Бляха-муха, вона сама всьому класу не подобається, та що там класу, її весь район посилає, але ж ніхто її не виганяє за то шо в неї причухан якийсь страшний!
   
 • 23:12 23.10.2006
  0 0

  А може просто в твого брата ще кращий причухан, от вона його із заздрості і вигнала.
   
 • 02:04 24.10.2006
  0 0
  Раз вчителька математики, "маша", викинула мене з уроку. Я читав на третій чи четвертій парті, зправа, під вікном, на математиці П.Мирного "Повія". Грубезна книжка була. Та справа не в книжці. Маша вчителювала математичкою в школі, де учителював мій Тато. Їх кабінети були поруч, в неї - 16-й, в мого Тата - 17-й. Це був хіба 7-й або 8-й клас. Я незчувся, як "маша" буквально досягла мене з-за учительського столу. До сих пір памятаю її вираз обличчя. В коридорах -тишина. Я швиденько перебіг за кут і спостерігаю. Що ти думаєш ? Маша вилетіла, і, тут-же, стукає до мого Тата кабінета в двері(там також урок). Прочухан напевно був. Я того не памятаю. Але назавжди запамятав "машу", ще ми її називали - маша дубініна, або просто Маріка.
   
 • 02:23 24.10.2006
  0 0
  Хм. А от я нічого такого не па"ятаю - я в школі був ботаніком

  Але наш вчитель фізики любив прикладати руки до найбільших бунтівників. Звичайні, інколи перегинав палку, але його уроки були доволі цікавими і змістовними ))
  А от директриса , вона чув ще досі дам працює викладала асромомію - Айрон Мейден місцевого штибу, примушувала нас вчити книгу напам"ять а потім переказумити
   
 • 09:38 24.10.2006
  0 0
  А в мене в школі з фізичками був напряг. Кожен рік змінювалися, й одна була придурастіша за іншу. Почалося все з Кокори (ого, я навіть пам’ятаю її прізвище, хоча імені вже не згадаю), після нашого класу вона влаштувалася в школу для важких дітей...
  потім була ше якась чувіха, в яку наші хлопці віником кидалися посеред уроку... вона завагітніла і пішла в декрет...
  а під кінець нам дали таке "чудо": 1,5 м зростом, і вона постійно з сарказмом змушувала вгадувати нас різні фізичні терміни, казала: діточки, а що це таке, на букву "і" починається і на букву "с" кінчається?..

  та найунікальніша в нас була біологічка, ми її "Червяк" називали, а цілий її клас (паралельний нашому) - "червяки"...
   
 • 11:40 24.10.2006
  0 0
  На практичне вождіння наразі ходжу з одним патлатим хлопаком, так от, ціково те, що інструктор, перед тим як пустити патланя за кермо, мінімум хвилин десять вичитує його, яка він сволота, що носить довге волосся і трохи пол-чорному жартує. На зразок: "Бєнзінчіком поллєм, спічку кинем і буде гарна прічьоска". Отаке воно, патлате життя
   
 • 14:41 24.10.2006
  0 0
  якщо він такий патлатий, то хай піде пострижеться!
  а якщо він конкретний "металіст" -то це круто
   
 • 21:13 25.10.2006
  0 0
  На жаль, шановні, історія з моїм братиком закінчилась погано: він пішов і постригся. Отак здався чувак, ще ніколи не викликав в мене такої неповаги мій рідний брат. ( ну хіба коли він мене за комп не пускав, бо своє Фіфа шпіляв) Такий от песимістичний кінець металістського руху в Середній школі номер 2 міста Пустомити.
   
 • 22:45 25.10.2006
  0 0
  До Leya:

  Хай братик напише листа до Романа Зварича - він же недавно робив рейд по школах, пояснював школярам, як можуть притісняти їх права, і розказував про те, як його в дитинстві вчителі ображали Буде слушна нагода показати, як-то він відстоює дитячі права. От тільки з ним самим слабенько, видно, попрацювали - брехати гарно так і не навчився. А ще міністр юстиції, називається...

   
 • 00:31 26.10.2006
  0 0
  Як зовнішні вигляд учня впливає на його знання?
  Вчителька-маразматичка.
  О,у мам моєї була учениця-з довгою ,дуже гарною косою майже до колін.І от одного разу приходить вона до школи, без коси ,шапку не знімає.Мама моя делікатна,і їй було все одно,що в учня на голові чи на ногах,тож вона спокійно почала урок.А тут приперлася директорка з інспекцією і почала лементувати"почему головной убор не сняла?"І здерла з голови дівчини шапку.А замість волосся-залисини страшні.Дівчина в сльози.
  Потім вона мамі розповіла,що її п"яний батько намагався постригти її,поки вона спала..жах
   
 • 01:13 26.10.2006
  0 0
  А хоч одна вчителька Вам кричала :"Виверну мордяку на другу сторону..."??? і ще й не таке...
   
 • 20:50 27.10.2006
  0 0
  Цитата:
  Вчителька-маразматичка.

  Та не те слово! В неї кличка була Клізма, бо та зараза була сама злюща вчителька в школі. Я просто сьодні до школи ходила, щось так згадалось. Деколи її ще називали КатаКлізма. Та вона і до мене примахувалась що було б незле мені постригтись(знаю що то якось дико звучить, але ж то наніц відірвана кубіта) але фіга з два я б її послухала! А ось Андрія мені шкода, бо те, що він постригся це так ніби всі діти нашої школи програли якусь велику битву за демократію. А надворі 21 століття, до речі.
   
 • 21:35 27.10.2006
  0 0
  Кумедний в тебе, Христя, брат, покірний. А от я б просто не вийшов з класу - і все тут! І що б, цікаво, вона мені зробила б? Було в мене шось подібне класі так в 9-10-му на фізиці. Вчителька ("сєтка", москалька) просто шаленіла, плювалася хвилин 5 - а я посміхався . І, до речі, таки моя взяла - вона покричала, а потім здалася, мусила продовжити урок. А от знайомі пацани з Червонограда розказували, що колись своєму вчителю на пропозицію "зачинити двері з іншого боку" відповіли: "А ти не хочеш, щоб тебе серйозні люди в багажнику покатали?"(брат одного з них - "авторок"), він і втихомирився. Взагалі-то я зовсім не агітую за те, щоб старшим(викладачам) хамити, просто іноді особливо нахабно "розпоясавшихся" потрібно обламувати.
   
 • 21:54 27.10.2006
  0 0
  У мене батьки вчителі.Я у них не вчилася,але пам*ятаю,як маленькою сиділа на уроках мами,і дуже пишалася нею.Колишні учні батьків іноді заходили но них в гості-просто провідати.Батьки колишніх учнів вітаються з моїми батьками і зупиняються поговорити.Така дружня атмосфера склалася.
  Коли я працювала в школі,не звертала уваги на зовнішній вигляд дітей,ті всякі пірсінги-шмірсінги.Взаємоповага набато краща за ненависть та приниження.

  Дуже важко зрозуміти,чому деякі викладачі ставляться до учнів зневажливо та всіляко намагаються зламати сильну особистість
   
 • 21:56 27.10.2006
  0 0
  А, ледь не забув - був ще прикол в універі, на першому курсі. Математик за поганялом "пінгвін" (Понеділок Г.В., трясця його матері), мені, відміннику, вирішив комісію вліпити! Це при тому, що я з 10-ти завдянь розв’язав 8(тобто тверде "4"), просто він мене запитав, скільки коренів має квадратне рівняння, якщо Д=0. Ну і я, як в школі вчать, відповів, що 1. Тут він радісно потер руки і відказав, що все ж таки 2, просто вони рівні один одному, а тому припускають, що розв’язок 1 - і послав на комісію. Я зганяв із скаргами до пінгвінового завкафедри(хоч його вперше в житті бачив),в деканат (і там, і там мене погнали), потім - до директора інституту, який мене перше теж хотів витурити як "нєвмєняємого", але коли я, ігноруючи його, став оформлювати скаргу в письмовому вигляді і обіцяючи, шо доберусь до міністерства - здався і пообіцяв розібратися... Вреші погане пінгвінисько переді мною виправдовувалося і навіть казало, що п’ятірку хотіло ставити,а про комісію ніби-то пожартувало (во гумор, ЙПРСТ!!!). Правда, я відмовився від його жлобської п’ятірки і сказав, щоб ставив чесно заслужену четвірку. Більше таких пригод зі мною за час навчання не траплялося
  ЗІ: на випадок, якщо б справедливість не була б відновлена, я абсолютно всерйоз думав про те, щоб з пацанами спалити пінгвіняче "Ауді-100", а біля автівки залишити записку: "наступного разу в ній будеш ти!". Красиво, пра’?... (мрійливо зітхає...)
   

Чорна несправедливість

Наші Друзі: Новини Львова