Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 21 квітня 2019 року

Як донести українську ідею дітям?

Переглядів: 5825
Додано: 04.11.2005 Додав: Susy  тем: 3
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 34
 • 15:23 04.11.2005
  0 0
  Вітаю усіх! Скоро я буду проходити педагогічну практику в інтернаті. Маю можливість керувати там якимсь позакласним заходом або студією. Я особисто хочу, щоб він був пов"язаний з Україною, нашою культурою і традиціями. Розумієте, я живу на Донбасі, і хочу призвичаїти, навчити дітей любити свою країну. Я і сама ще вчуся, тому чекаю від Вас пропозицій і порад! Допоможіть виховати національно свідоме покоління!
  Слава Україні!
   
 • 14:47 05.11.2005
  0 0
  Знайомство з Україною насамперед починається з книжок. Мені, наприклад, як тільки навчилася читати, приносили казки Верховини, оповідання Коцюбинського, Ольги Кобилянської, «Лісову пісню» Лесі Українки. Мені казали, що ось це і є країна, в якій я живу. Що ось ця мова ї є моя рідна мова. Мені казали, що настане час, коли Україна буде вільною, а зараз я повинна зростати і пам’ятати свою мову.
  Зараз, мабуть, не так і багато змінилося, бо мову таки майже втратили.
  Але, мабуть, треба пояснити, під яким шаленим тиском половина нації відмовилася від своєї мови і культури. Діти повинні знати це, тоді цінуватимуть своє.
   
 • 21:32 05.11.2005
  0 0
  Так, я вірю в те, що діти все зрозуміють, але ж коли вони прийдуть додому, то чутимуть зовсім протилежне, і вийде так, що я просто стану їм ворогом і не зможу на них впливати. Я думаю треба зробити так, щоб вони самі дійшли до того, що є правда. Я згодна, діти зараз зовсім не знають своєї країни, але їхнє знайомство повинно бути цікавим і ненав"язливим. у мене зараз дуже багато думок і ідей, але ніяк не можу зібрати їх до купи!
   
 • 22:27 05.11.2005
  0 0
  Якщо книжки, до яких вони долучаться, будуть їм до вподоби, то вони самі і зроблять висновки. А поясняти мимохідь усе ж треба, бо в дітей чисті душі, і вони зможуть самі зробити вірні висновки, якщо більше знатимуть.
  Батьки зазвичай що кажуть? Кажуть: «чорт знаєт чему дєтєй учат. Єто все западенці придумали, а ми на етом дурацком язикє говорить нє будєм.»
  Їй богу, я не раз таке чула.
   
 • 22:30 05.11.2005
  0 0
  Дітям і підліткам це потрібно робити їхніми методами. Розкажіть, як це круто розмовляти українською мовою, що розмовляючи рідною мовою ви матиме свою індивідуальність і неповторність
   
 • 23:47 05.11.2005
  0 0
  давати діткам слухати пісні Володі Івасюка, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича і добре зерно принесе рясні плоди...
   
 • 09:52 06.11.2005
  0 0
  У мене є надія вести у дітей позакласний гурток Українознавства, я хочу щоб усе проходило у формі бесіди і щоб діти були якомога активнішими. Можна грати в ігри, робити щось своїми руками. А щодо музика- це просто супер, дякую! Я знаю. як широко у нашому інституті застосовують на парах CD програвач, але усе то на англ. мові! А ось ви підкинулии чудову ідею! Хай діти долучаються до справжньої музики!
   
 • 11:40 07.11.2005
  0 0
  звернiться до iсторiї ,наприклад доба - козаччина - хлопцi будуть захопленi ,покажiть їм починаючи вiд одягу козакiв ,опис їх побуту,зброї, ,опишiть їх подвиги , а також обов*язково покажiть поразки i ворогiв обов*язково пiдкреслiть ,хто вiдтинав козацькi буйнi голови,то робить враження i виробляє гордiсть за свiй край .
   
 • 11:45 07.11.2005
  0 0
  розкажiть дiтям про вишиванки ,сорочки ,рушники ,про писанки ,про iкони ,заведiть їх до таких майстрiв ,хай побачать на власнi очi ,
  а пiснi нашi народнi ,жодний край i люд не є такий спiвочий як українцi ,люди iншої нацiональностi менi задростять ,що ми ,українцi ,як збираємось разом ,то спiваємо без кiнця ,всi дорослi i малi ,на сiмейних iмпрезах чи на iнших зустрiчах
   
 • 11:58 07.11.2005
  0 0
  скажiть їм про сумнi i трагiчнi сторiнки нашої iсторiї ,про Голодомор , про виселення з рiдних земель , про лiквiдацiю української греко-католицької церкви ,про акцiю Вiсла,про традицiї українськi ,Рiздво ,Великдень про заборону цих свят i переслiдування вiруючих в часи комунiзму ,
  що не зважаючи на це українцi пережили i зберегли своє рiдне культуру мову ,традицiї ,вiру батькiвську

  скажiть що українцi мешкають не тiльки в Українi а у всiх куточках планети ,говорять тою самою мовою щой українцi в Українi ,активно пропагують своє ,мають свої оранiзацiї ,церкви ,ансамблi ,школи, факультети,радiо ,i т д.
  Нас Багато ,ми багатi духово ,зсередини ,
   
 • 13:51 07.11.2005
  0 0
  Плетіння з бісеру з традиційним українським орнаментом - в підлітковому віці так звані "фєнєчки" це саме те, що вони зможуть зробити собі самі, носити, бо з українську сорочку мало хто вдягатиме. Поруч з тим розповісти про значення тих візерунків, долучити орнаменти Трипільської культури. І взгала розповісти дітям, що то є таке
   
 • 14:27 07.11.2005
  0 0
  До: Євшан - ¹10


  моя дитина охоче вдягає вишивану сорочку
  До: Susy - ¹0

  а Вам можна позаздростити скiльки всього чудового українського є щоб донести то дiтям i велика i почесна така мiсiя є!
   
 • 14:34 07.11.2005
  0 0
  Не забувайте, що людина живе в Донецьку, де більшість москвинів та інших мають паталогічну ненависть до всього Українського... Так що поради треба давати з урахуванням цього факту... а не так щоб похизуватися хто більше чого знає... Треба розробити стратегію й тактику так би мовити...
   
 • 00:11 08.11.2005
  0 0
  Одного разу в автобусі чула таке: дитинка в розмові вжила замість слова "тєтрадь" -"зошит", так дбайлива матуся не забарилася виправити. Протистояння відбувається тут величезне, і навіть інколи, після спілкування з отакими гамотіями, я думаю а чи не примарні усі мої прагнення і надії? І чи взагалі можливо щось зрушити на цій виховательській ниві й виорати на дні моря поле? Але події, які трапляються в житті, доводять, що геть усе на світі можливе. Щодо стратегії, без сумніву, вона необхіна. І саме в цьому питанні треба прорахувати усі можливі варіанти. Я планую почати із простих бесід і невимушеного спілкування. Скоріш за все мені дадуть 3 клас, тобто діточки маленькі. Саме завтра вирішиться це питання. Я вважаю, за основу треба взяти вже готовий план відповідного шкільного курсу, а потім вже наповнювати його патріотичним змістом.
  Про плетіння з бісеру, цим, до речі, займається із дівчатами у школі моя мама, вони використовують спеціальні станочки і плетуть гердани, я і сама такий маю. Дітям це дуже подобається, і вони набирають собі роботи поза школою!
  У нас у місті в деяких школах малих діток Реєстрове Козацтво приймає у козачата: непогана ідея, так?
  Розказати дітям про страшні події, поневіряння і знущання над Україною необхідно, але все одно треба завершити все оптимістично. Бо, незважаючи ні на що, Україна живе і квітне!
   
 • 10:58 08.11.2005
  0 0
  до МАН

  Дужа рада за Вашу донечку - вона щаслива дитина, яка тримається свого коріння і має чудовий батьківський приклад.

  Я не знаю скільки їй років, але у 12-13 років у східному регіоні одягнути вишиванку на вулицю чи на танці, чи просто у школу - треба мати величезну внутрішню силу і стійкі переконання
   

Як донести українську ідею дітям?

Наші Друзі: Новини Львова