Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 29 травня 2020 року

День незалежності України

Переглядів: 2917
Додано: 10.07.2005 Додав: yanya  тем: 7
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 10:11 10.07.2005
  0 0
  Я знаю що ще надто рано вітати вас усіх із цим святом. Справа тут в іншому. 24 серпня до мене приїжджає друг із Нідерландів і ми будемо на святкуванні грандіозного свята в Києві (сама я з Рівного). В країні він вперше і в листах своїх він жваво цікавиться що саме ми зможемо побачити в Києві. Сама в Києві я була разів 3, один з яких був у палатках, тому особливих місць я не знаю. А також не знаю як саме проходить День Незалежності в Києві. Розкажіть будь ласка хто знає то!!!

  Які заходи, як правило, проводяться крім концертів?
  Чи буде якийсь конкурс краси?
  Коли починається святкування?

  І все, що ви знаєте будь ласочка напишіть! Хочеться представити Україну в найкращому ракурсі і нічого не лишити поза увагою! Він і так завдяки Руслані закоханий в Україну і вивчає українську мову.

  Дуже вдячна наперед!
   
 • 12:33 11.07.2005
  0 0
  Я живу у Києві зараз, і обхожу ті масові свьєта далекими вулицями.

  Якщо Київ подивитись - то можна, є багато гарних місць.
  А масові дійства - ну що в них цікавого?
  Колись я любила поштовхатись на них. Зараз уже щось не відчуваю від того радості, а коцерти на площі, де зібралось 200 000 людей? "В чьом прікол?" сказали б мої знайомі.
   
 • 13:31 11.07.2005
  0 0
  24 серпня на Майдан - погана ідея . Гори сміття, повно чуваків із пивом (а то й міцніше ), напружена атмосфера, а коли повертатись, то уяваіть, що декількасот тисяч ломиться до метро Якщо ви Києва ще фактично не бачили, то є безліч інших місць, де можна значно краще провести час, як на мене.
   
 • 18:50 11.07.2005
  0 0
  Власне цей концерт - це і є мета його приїзду фактично. Він є засновником сайту Руслани, але ні разу не був на її концерті, а так випала можливість побачити її виступ і розгледіти принади України. Тому без концерту - ніяк. Його також цікавить українська музика, а от пяних чуваків вже якось поясню....
   
 • 19:19 24.07.2005
  0 0
  Привіт! Я теж з Рівного, проте у Києві буваю досить часто. Раджу показати твоєму гостю Київ у всій його красі: окрім концерту можна сходити у Лавру, на Андріївський спуск, побродити Хрещатиком, поїсти смачненько у "Здоровенькі були" чи приміром, у "Перваку", а потім — обов’язково поїхати у Пирогово. Це величезний музей під відкритим небом. Там буде надзвичайно цікаво!!!!! Якщо ще щось тебе цікавить — пиши на емейл Taniason@list.ru
   
 • 13:36 25.07.2005
  0 0
  2 LAE
  А я не згодний, минулого разу, коли я був на відкитті Євробачення на Майдані і їхав у повному метро то ми усім вагоном співали "Веселі яйця"
  Але так... купи порожніх пляшок. Та це завжди так...
   
 • 14:07 24.08.2012
  0 0  Зі святом всіх!!!
   
 • 05:19 27.09.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 05:07 25.03.2016
  0 0
  вот недавно начал активно заниматься собой И занимаюсь в фитнес-клуб «SportUP» уже достаточно долго и очень доволен, так как + еще недалеко от меня находится, хотя ето не принципиально та и нашел много друзей,стал более физически развитым,за это при большое спасибо при спасибо инструкторам,залы хорошо обустроены) чему очень рад,тренажёры новые,график подходит для всех...хотелось бы почаще ходить,но вот работа,но пока ущемляет меня) зато время провожу с пользой) причем уже есть быстрые результаты
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

День незалежності України

Наші Друзі: Новини Львова