Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Terri Schindler-Schiavo - ваша думка.

Переглядів: 5159
Додано: 25.03.2005 Додав: gaya  тем: 5
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 28
 • 21:05 25.03.2005
  0 0
  Хотiла б знати думки форумчан вiдносно Террi, що роздiлило Америку на двi частини див. лiнк:
  http://www.mignews.com.ua/articles/156193.html
  Пробачте що лiнк росiйською мовою, укрїнською не знайшла.
  А ось ще английською:
  http://www.terrisfight.net/
   
 • 00:33 26.03.2005
  0 0
  Це те, що я називаю "людянiстю третього роду" - ну хiба не можна було вигадати кращого способу для вбивства, нiж голод i спрага?! Я цiлком розумiю батькiв Террi, хай навiть шанси на її видужання практично нульовi. Рiшення суду цiлком вписується в український стереотип про "тупих американцiв". Це не можна назвати евтаназiєю(хiба це легка смерть - лежати два тижнi без води та їжi?!). Це ще одна форма легалiзованого вбивства, до того ж, жорстокого.
   
 • 08:54 27.03.2005
  0 0
  У Террі Шайво - по медичному аноксична гіпоксія ( недастатня кількість кисню, кисневе голодування) головного мозку викликало незворотні явища і смерть кори головного мозку. Чим довше людина перебуває у цьому стані, тим менше щансів на виздоровлення, коли ж особа у цьому вегетативному стані уже 15 років - немає шансів на будь-яке покрашання. Хворі у такому стані не відчувають болі, тому ймовірно що вона болі не відчуває.
  Серед усіх видів евтаназії відмова від їжі вважається одним з найменш болючих ( кілька місяців у журналі американської медичної асоціації розглядаляся різні види евтаназії і виявилося що останній найбільш " спокійний").
  Хіба є форми убивсть не жорстокі?
  Це етичне питання яке вкрай складно розвязати, з огляду на це що Террі не мала письмового документу який би стверджував що у випадку смерті вона відмовляється від надмірної допомоги , якщо шанси на виздоровлення є мінімальні. Тому то і йде боротьба між батьками і чоловіком.
  А які б батьки не хотіли щоб їхня дитина не жила , незалежно у якому стані вона(він) пербуває. А може їхня дитина не хотіла б такого життя, може б вона б вибрала смерть замість цього.
   
 • 22:15 27.03.2005
  0 0
  Цитата:
  Серед усіх видів евтаназії відмова від їжі вважається одним з найменш болючих ( кілька місяців у журналі американської медичної асоціації розглядаляся різні види евтаназії і виявилося що останній найбільш " спокійний").
  Разом з тим, голод є одним iз найтривалiших варiантiв смертi. Людина має достатньо неприємнi вiдчуття - хiба нi? У всi часи голод вважався одним iз методiв тортур. Невже не краще зробити смертельну iн’єкцiю? Так, звичайно, це має хтось зробити, i вiн почуватиме себе вбивцею...
  Втiм, можна припустити, що людина в такому станi нiчого не вiдчуває, i тому нема принципової рiзницi мiж способом смертi.

  Цитата:
  А які б батьки не хотіли щоб їхня дитина не жила , незалежно у якому стані вона(він) пербуває. А може їхня дитина не хотіла б такого життя, може б вона б вибрала смерть замість цього.
  Будь-яка людина хоче жити. Навiть якщо її тiло паралiзоване. Стан, у якому перебуває Террi, називають вегетативним, iншими словами, "рослинним". Питання: чи може чогось бажати чи не бажати людина в такому станi? Але якщо людина не виявляла бажання померти, будучи при свiдомостi, як ми можемо стверджувати, що вона була б рада смертi зараз? Крiм того, за американськими законами, це рiшення суду автоматично набуває сили закону, i будь-яку людину, що перебуває в аналогiчнiй ситуацiї, можуть вбити незалежно вiд її бажання чи небажання - просто з волi чоловiка, дружини чи когось iз близьких родичiв, навiть якщо, скажiмо, її батьки будуть проти цього.
   
 • 23:25 27.03.2005
  0 0
  Я тут можу не згодитися з голодуванням як з видом катування, бо це тривалий процес. Тільки від обезводнення людина вмирає на 7-8 день.
  Хто повинен здійснювати саме акт ( не знаю) убивства чи милосердя? Лікар що прийняв клятву Гіпократа і поклявся в першу чергу " Non nocere" ( Не нашкодь) і скільки таких знайдеться і як оцінювати їхні дії у майбутньому? Як убивця? Як рятівник? Які юридичні наслідки цього акту, скоєного лікарем. Є такий лікар, який зараз відбуває 7 років цюпи за умертвлення невиліковних пацієнтів, його так і назвали " Dr. Death" .
  Щодо другої частини це і є надзвичайно складно. Вони була молода сильна , красива ну кому б у голову прийшла думка що я повинен написати зараз заповіт щоб у майбутньому лікарі знали як вони мають поступати. Причина її випадку - гіпокаліємія внаслідок іншої психіатричиної вади яку вона мала - булімія ( людини свідомо викликає рвоту з ціллю похудання), що в свою черку веде до втрати К через рвоту.
  Згоден що рішення суду щодо Тері приведе до ряду інших вироків у випадках подібних до цього.
   
 • 06:57 28.03.2005
  0 0
  Таке враження, що, живучи в такій країні, як США, дійсно необхідно написати заповіт. Навіть коли молодий і здоровий. Воістину, MEMENTO MORI
   
 • 07:39 28.03.2005
  0 0
  Авжеж! Особливо коли молодий і здоровий, коли голова працює і ти відповідаєш і свідомий своїх вчинків але зрозуміло що ніхто цього не робить у такому молодому віці.
  Очевидно тут існує і фінансова сторона медалі. Не знаю скільки коштує один день перебування для Шайво, думаю що більше ніж тисяча доларів. Один день перебування у госпіталі, без лікування - 1000 дол.
   
 • 21:38 28.03.2005
  0 0
  Цитата:
  Очевидно тут існує і фінансова сторона медалі.
  Як ви гадаєте, чому чоловiк так вперто вiдстоює "право на смерть" своєї дружини? Невже це просто спiвчуття???
   
 • 01:45 29.03.2005
  0 0
  Не знаю але мені здається, що він просто хоче поступити по людськи і припинити страдання нещасної, хоча з іншої сторони, знаючи захланність американців до грошей, можливо тут присутній елемент користі, адже він виграв суд і на користь Шайво було виплачено мільйон доларів а він як за флоридськими законами є її душеприкажчиком ( не певний чи добре переклав ) і розпоряджається цими грошима.
  Взагалі це неприродньо що так багато політики навколо цієї нешасної жінки.
   
 • 20:41 29.03.2005
  0 0
  Цитата:
  він просто хоче поступити по людськи і припинити страдання нещасної
  По-людськи??? Дивна якась людянiсть...
  Цитата:
  можливо тут присутній елемент користі, адже він виграв суд і на користь Шайво було виплачено мільйон доларів а він як за флоридськими законами є її душеприкажчиком ( не певний чи добре переклав ) і розпоряджається цими грошима.
  А я що кажу!
  Цитата:
  Взагалі це неприродньо що так багато політики навколо цієї нешасної жінки.
  Якщо держава дозволяє вбивати своїх громадян, якi не є злочинцями, невже це не стосується кожного громадянина? Судове рiшення стає законом, i далеко не кожен хотiв би померти, опинившись на лiкарняному лiжку...
   
 • 02:03 30.03.2005
  0 0
  Тут багато узагальнень у цьому пості з якими можна згоджуватися або ні.
  Хіба не можуть бути страданнями життя яке веде(вела) Шайво? Хіба будучи при свідомості хтось хотів би прожити таких 15 років? Тому він знаючи свою жінку і вирішив що ця ситуація найбільш моральна.
  Тепер узагальнення щодо убивства своїх громадян це явно перебільшено, адже йде мова про людину для якої факт існування є дискутабельний, адже відсутні всі відчуття, немає кори. Ці питання повинні б вирішуватися у колі сімї а не виноситися на загал, адже тут держава втрутилася лиш тоді коли конфлікт не було розвязано у колі сімї
   
 • 02:51 30.03.2005
  0 0
  Цитата:
  Хіба будучи при свідомості хтось хотів би прожити таких 15 років? Тому він знаючи свою жінку і вирішив що ця ситуація найбільш моральна.

  А чому ви впевненi, що нi? Дуже дивний пiдхiд до питаня. Вирiшили за всiх? [:Н:] Я бачив багато смертей але нiколи людина що мала жити ще хоть 1 день не хотiла померти ранiше. Тому таке узагалнення не допустиме. В цьому питаннi зiграв свою функцiю його величнiсть ДОЛАР. Для багатьох осiб стала вигiднiша смерть.
   
 • 04:50 30.03.2005
  0 0
  Тому що людина у якої втрачена кора головного мозку, не усвідомлює самого факту свого існування, тому то й називається вегетативний стан, до речі у неї навіть були відсутні базові несвідомі рефлекси такі як ковтання.
  І я зовсім у такій ситуації не впевнений і не знаю як треба правлильно поступити, чи ще 15 років тримати таку нещасну , чи скажем за ці гроші допомогти таким Настям перед якими пласт життя.
  У мене немає на цей рахунок ствердної відповіді.
   
 • 04:53 30.03.2005
  0 0
  Цитата:
  Тому що людина у якої втрачена кора головного мозку, не усвідомлює самого факту свого існування

  Ce vam ta ljudyna skazala?
   
 • 05:00 30.03.2005
  0 0
  Для цього не потрібно питати, тільки треба добре вчитися в інституті, бо це занадто очевидно.
   

Terri Schindler-Schiavo - ваша думка.

Наші Друзі: Новини Львова