Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Cучасне сексуальне рабство

Переглядів: 6084
Додано: 23.03.2005 Додав: Олег  тем: 15
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 9
 • 04:14 23.03.2005
  0 0
  Мені здається що ця тема цікава і актуальна, це видержки з виступу , присвяченому сексуальній експлуатації.

  З розпадом СРСР у 1991 році демократія охопила радянську імрерію, це був час вирішальних змін , для багатьох здійснення віковічної мрії жити вільним ,говорити своєю мовою, відвідувати церкву і що найбільш важливо бути госпдарями своєї долі.
  На жаль реальність виявилася дещо іншою.Для більшості населення очікування кращого життя випарувалися досить швидко. Закон і право були швидко попрані, корупцією, жадобою, шахрайством.Одночасно економіка країн була зруйнована і та
  соціальна забезпеченість для більшості населення щезла.
  У цьому хаосі що наступив, десятки мільйонів людей були залишені напризволяще.До кого вони мали звертатися , до уряду? Безумовно ні. Правлячий клас що наступив це клас багатіїв , в цей час коли у більшості сімей люди переживали де дістати кусень хліба щоб дати дітям, їхні рахунки наповнювалися доларами, для них “ Мерседес” чи розкішний дім стали нормою життя, їх турбувало тільки одне “ Скільки” .
  Не забрало багато часу також щоб зрозуміти що з розпадом імперії і прозорістю кордонів щоб привернути ще одну небезпечну силу.Колись непроникна Залізна Завіса яка розпалася з розвалом Совєтського Союзу організована злочинність вирушила владно на терени бувшої імперії, перетворивши Залізну Завісу на пластикову пелернину . Не забрало багато часу для криміналу збагнути що наступила нова ера, де збагатіти можна на всьому, але найбільшою цінністю і найменш    захищеною в цей час стала жінка, ерудована , освічена, без майбутнього.
  У час соціального безладу, розпадалися сімї, покинуті діти опинялися на вулиці. Сотні шукали порятунку у горілці , алкоголізм перетворився в епідемію. Злочинність і знущання проти дітей і жінок набуло широкого розмаху., жінки шукали працю щоб допомогти своїм родинам і сімям . Навіть молоді дівчата що ще не були замужем вирушили на заробітки, щоб прогодувати своїх братів, сестер. У цей час безробіття для жінок становило 80%. Для них просто не було роботи. Розчаровані , безпорадні, вони стали чудовою здобиччю .                
  Почалися появлятися “ благодійники” що обіцяли практично все для цих жінок, що властиво було порятунком для цих нещасних жінок, Роботи такі як жінки для догляду за дюдьми у Греції, Італії, Франції, офіціантки у Австрії, Іспанії, моделі у Північній Америці і Японії. У кожному випадку вербувальники описували кольорові картини добре оплачуваних робіт у благословенних країнах.Для великої кількості цих жінок , які виплекали у своїх мріях романтичні фантазії про Захід це було більше ніж вимріяна праця, це був вихід з сірості і безвихідності їхнього життя. Без надмірного міркування ці жінки вхопилися за цю можливість не уявляючи , що вони загрузли у ще більшу пастку.
  Ці жінки , що згодом прозвані “ Натащі” почали розвозитися по цілому світу. Вони стали останнім криком , бумом у сексуальному бізнесі.Вони наповнили вудиці червоних ліхтарів в Австрії. Італії, Бельгії , Голландії. Вони заповнили борделі Південної Кореї, Боснії, Японії.Вони почали працювати масажистками у салонах , де не тільки застосувували загальний масаж.Вони стали новинкою і насолодою для саудівських шейхів. Вони почали працювати у борделях Великобританії, Ізраїлю.
  Для звичайного обивателя вони злилися у суцільну аморфну масу жінок , що дарували любов за гроші.Здешевим макіяжем, тонкому, викликаючому одязі, на високих каблуках, вони проходжувалися так як всякі жінки їхньої професії, вони сміялися так як сміються вся проститутки світу, і вони це робили бо вони не могли цього не робити, бо вони знали що станеться якщо вони не будуть цього робити.
  Із дня в день “ Наташі” були змушені обслуговувати по 30 мужчин за ніч.Гроші що вони заробляли йшли власнику. Вони жили у жахливих умовах застрашені і часто важко биті.Ці що відмовлялися були важко карані, навіть убиті.
  Більшість людей навіть не мають уяви що ці люди існують. Завинятком вуличної проституції , вони в основному скриті від постороннього ока у помешканнях, борделях, стриптих-клубах. Для їхніх клієнтів вони просто тіло на продаж, не має значення що вони сексуальні рабині. Для більшості їхніх власників вони нічого більше як товар який повинен використовуватися для найбільшої вигоди, прибутку.. І для більшості тих хто займається цією торгівлею, являються найбільш прибутковою формою торгівлі , що існує сьогодні. Торгівля людьми є третя найбільш прибуткова форма нелегального бізнесу , після продажі зброї, і торгівлі наркотиками. Торгівля людьми на сьогодні приносить більше 12 мільярдів доларів.
  На околиці Риму у кавярні , албанський сутенер хвалиться “ Я заплатив 2500 доларів за неї. Я вернув мої гроші за через кілька днів. Згідно з даними Інтерполу одна жінка може принести в рік від 75 до 250000 тисяч доларів. З огляду на прибуток це прекрасна бізнес-модель. Прибуток величезний , попит постійний а товару більш ніж достатньо. Коли ж жінка стає непотрібною або ж перестає при носити прибуток її просто заміщають новою, молодшою.
  Число жертв вражаюче.. У звітіт Державного Департаменту вказано що не має країни що імунна до торгівлі жінками. За підрахунками приблизно 800-900 тисяч людей переправляється через кордони. Як не сумно як вказується у звіті що тенденція до торгівлі на жаль не зменшується а навпаки збільшується і переважна більшість жертв - жінки та діти. У звіті також сказано що торгівля бруталізує жінок та дітей.” проявляючи їх до згвалтувань, тортур, СНІДУ та інших статевих захворювань , інфекційних захворювань.
  Міжнародний базар для жінок не є щось нове- азіатські жінки вже давно являються товаром і армія чоловіків   юрбою наїжджають в Манілу. чи Бангкок на так звані секс базари.
  На протязі орстанніх трьох десятиліть світ був свідком чотирьох хвилей торгівлі жінками або ж різного роду сексуальної експлуатації. Найостанніша , що з центральної та Східної Європи вдвоє збільшила четверту хвилю і їхня швидкість та пропорції вражаючі. Десять років тому навіть і згадки небуло про таке явище як сексуальна торгівля у Центральній та Східній Європі, сьогодні це 25% від усієї торгівлі жінками.
  Перша хвиля це були жінки з Таїланду та Філіпін у 1970 - х роках, друга хвиля це африканські жінки - Гана та Нігерія. Третя - це Латинська Америка, що в основному складалася з жінок Бразилії, Домініканської республіки, Колумбії. Так що як бачите це не те що світ побачив щойно цю проблему, різниця тіл ьки у тому що сьогодні це явище набагато розповсюдженіша і тим загрозливіше.
  Такі вражаючі цифри сучасного рабства. Що робити Чи існує вихід з ситуації? Так і ініціатива прийнято не тільки на Україні , але й у багатьох інщих країнах , включаючи США у 2000 році конгрес прийняв , Trafficking Victims ProtectionAct/, який захищає жінок та дітей та інших людей які незаконно використовуються для робіт, чи різного роду сексуального насильства.
  .

  Що таке комерційнасексуальна експлуатація?     Це акт що здійснюється примусово, із застовуванням сили або коли особі які заставили здійснити цей акт   менше ніж 18 років.                                        
       
   
 • 07:50 23.03.2005
  0 0
  Все началось с того, что в Интернете мы наткнулись на необычное объявление. В числе прочего на одном из известных сайтов развлечений рекламируются интимные услуги. В списке между «фантастической блондинкой» и «горячей Машенькой» стояло совершенно уникальное предложение: «Хочешь попробовать новенького? .............
  http://spb.kp.ru/2005/02/19/doc53680/
   
 • 09:57 23.03.2005
  0 0
  На цю тему фільм є - називається, якщо не помиляюсь, "Lilja 4ever". Після перегляду депресія як мінімум на пів дня гарнтована.
   
 • 18:35 23.03.2005
  0 0
  Здається найбільш детально цю тему розкрив у своїй книжці " The Natashas" Victor Malarek
   
 • 21:01 23.03.2005
  0 0
  http://www.siin.ee/bestdesign/?keel=rus&mid=1&incl...

  http://www.vitryssland.nu/v03/lilja.html]

  скупа реалістична історія цинічного життя
   
 • 04:55 24.03.2005
  0 0
  А що цей сайт не переводиться по англійськи
   
 • 00:33 18.06.2009
  0 0
  MESSAGE
   
 • 00:27 14.04.2016
  0 0
  Фитнес-клуб «SportUP» - для меня с недавних пор стал родным домом, провожу там как можно больше времени по возможности конечно. Новый, и очень уютной клуб, с приветливыми людьми, хорошими инструкторами. В общем все есть для идеальных занятий и физической прокачки, Так что не жалуюсь))
   
 • 18:31 20.09.2017
  0 0
  Для сильной эрекции лучше использовать проверенный препарат http://annahelp.ru/lekarstva/fortezh.html . Побочные действия свидены до минимума, эффект быстрый и продолжительный. Для мужчин, которые столкнулись с такой щекотливой проблемой это идеальный вариант. В общем пробуйте.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Cучасне сексуальне рабство

Наші Друзі: Новини Львова