Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 26 вересня 2020 року

Економіка України. Стимуляція Зросту

Переглядів: 12413
Додано: 20.03.2005 Додав: Zdravko  тем: 17
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 82
 • 21:35 20.03.2005
  0 0
  Які сприятливі заходи, на вашу думку, повинен прийняти кабмін для розвитку української економіки, створенню робочих місць тощо?

  - середнє мито вже знизили до 3-4%, а найбільше на рівні 12% Чи пройшов законопроект через Раду?

  - як справи йдуть щодо реструктуризації податкової бази?

  - багато роботи з детінізацією економіки? які конкретні дії були прийняті?

  - на які підприємства, окрім Криворіжсталі будуть розпрягати олігархів?
   
 • 02:00 21.03.2005
  0 0
  Люди, перше, що треба зробити, це розiгнати тих мордатих депутатiв, запроданцiв, змiнюючих кольори, i лiквiдувати скаженi пiльги, що вони їх для себе вигадали. (Не кажучи вже про те, що до такої ситуацiї краще було б не допустити).
  Вони ж, йолопи паскуднi , тормозитимуть, все, що зможуть.
   
 • 08:27 21.03.2005
  0 0
  Вибори треба провести після того як всядуться порохи після президентських виборів. Треба щоб нова команда не напорола боків, дала людям відчути економічні зрушення. Бо знову комуняки і регіони зі Сходу пройдуть в Раду і будуть портити кров.

  Але це трішки оффтоп, давайте краще поговоримо про економіку радше ніж політику. Тут тем про політику вистачає, хоча обидві тісно переплітаються.

  Я не бачу проблем з теперішнім складом Ради при хорошій роботі органів. Єдина проблема може бути блокування важливих законопроектів.
   
 • 08:33 21.03.2005
  0 0
  Щодо проблем з депутатами ямав на увазі коррупцію, але й навіть при відносно чистому МВС/СБУ з цією проблемою не впоратис яза короткий час. Насамперед треба піднімати зарплати чиновникам середньої а потім нижньої ланки.

  Офіційно, наприклад, віце-прем"єр дістає $800 USD Для Києва, це мало хоча б щоб солідно вбратися для зустрічей.
   
 • 19:59 21.03.2005
  0 0
  Шановне панство!
  Для того щоб заробити потрібно віднайти тих людей-відтворювачів матеріально-фінансових ресурсів, які вміють заробляти прибуток і створити їм умови для роботи.А вже потім віднімати податками і ділити серед робітників-споживачів те що в прибутку.
  "Здохла корова не дає молока". В Україні сьогодні існує "совєтсько-азаровська бухгалтерія", по якій можливо працювати тільки в збиток справі і собі. Зроби справу невигідно і в збиток то це буде правильно і законно.
  Працювати потрібно з кожною людиною, з"ясовуючи хто вона і що їй дать, а що вона зможе.
  Якщо Юля "підніме ці дві страшні глиби дуризму", вона зробить українців заможними. У світі гроші і товари рухаються вільно і ніхто не має права до них торкатись, чи забороняти. Якщо є надприбутки, чи ви несете морально-фізичну шкоду державі, тоді громадян захищає закон і держслужбовці.   
 • 22:58 28.03.2005
  0 0
  Проводяться форуми, брифінги з великими інвесторами. Таким чином може прийти крупняк в Україну.

  Одночасно треба змінювати закони, вводити прозору бухгалтерію і так далі. Ці процеси взаємно пов"язані в економіці. Коли правила бізнесу будуть налагоджуватися, це заохотить малі й середні бізнеси.
   
 • 11:41 29.03.2005
  0 0
  Панове, от ви поясніть мені чи є загроза від іноземних інвестицій?
  Бо якщо інвестори прийдуть і все тут покупляють, то хоч і працюватимуть підприємства, люди отримуватимуть зарплату, держава - податки, але ж доходи інвестори забиратимуть собі. А якщо вони ІНОЗЕМНІ, то і доходи підуть за кордон.
   
 • 14:15 29.03.2005
  0 0
  2Іван
  Я думаю потрібно видавати заміж наших дівчат за цих інвесторів, вони народять їм дітей і зареєструють в Україні.Тоді інвестиції точно залишаться в Україні, адже дітей потрібно буде годувати.
  Це гумор, а якщо по правді, то НІЧОГО В ДЕРЖАВІ НЕ ЗМІНИЛОСЬ НА СЬОГОДНІ.На місцях сидять ЖЛОБИ з ВЕЛИКИМИ ДЕРЕВ"ЯНИМИ ЛОЖКАМИ І ХЛЬОБАЮТЬ, ЯК І ХЛЬОБАЛИ З ВЕЛИКИХ МИСОК.І чхать вони хотіли на Ющенка разом з ТИмошенко Юлею. Таможня показує Ющенку свою роботу на тих, хто працює законно і з виплатою мита, затримуючи грузи, збираючи десятки нікому не потрібних папірців і всіляко заважає нормальній роботі.А ті хто є контробандисти, то вони працюють і далі нормально, тому що ніяких паперів нікому не дають і не дадуть. І ніхто їх не заважає це робити. Те ж саме робить і податкова, адже ставки податків ніхто не міняв. Ці МУДАКИ ІДІОТИ І ЗЛОЧИНЦІ користуючись повноваженнями від держави гроблять свої українські підприємства.
  Ніякі інвестиції сюди не прийдуть при таких підходах.
  І доходи ваші залишаться нашим ЖЛОБАМ і НАХАБАМ.

   
 • 19:01 30.03.2005
  0 0
  http://www.mdoffice.com.ua/pls/MDOffice/MDOff.MDOf...
  Ющенко відкритим текстом на представленні нового керівника митної служби сьогодні "влив відро в ... таможні", але наші митники тільки злішими стають і затягують удавку суб"єктам ЗЕД які працюють по закону ще сильніше. А контрабандисти процвітають.І це правильно, бо якби Президент ліквідував всю митну службу і доручив це діло прикордонникам, то справа б пішла на лад...а так тільки муки людям.
  Мабуть Президент не розуміє, що люди, товари і гроші повинні рухатися вільно.Ніяка рука не повинна доторкатися до чужої власності.
   
 • 21:29 30.03.2005
  0 0
  Моя думка щодо першого посту, який почав дискусію: зростання української економіки (себто ріст ВВП) стимулювати не треба, наші показники в цьому плані об"єктивно найкращі в світі - понад 12% приросту ВВП 2004 року! Маємо чим пишатися.

  Отже, треба стимулювати не кількість, а якість економічного прогресу. Детінізацію так просто не проведеш, одним махом знищивши тіньовий бізнес, знищиш і мільйони людей, яких він годує. Так само і з податками, і з реприватизацією, і з пільгами. Як би не діяв обережно, одначе всі задоволені не будуть... Таке життя.
   
 • 21:49 30.03.2005
  0 0
  1небайдужий,

  Цитата:
  якби Президент ліквідував всю митну службу і доручив це діло прикордонникам
  Мабуть Президент не розуміє, що люди, товари і гроші повинні рухатися вільно.Ніяка рука не повинна доторкатися до чужої власності.


  Ви на якій планеті живете? В кожній розвинутій країні є митна служба! І повсюди стягається мито. Та і взагалі щось таке сказали, що просто диву даєшся...

   
 • 06:12 31.03.2005
  0 0
  Ферік

  Щодо 12% зросту, то тут не все так просто. Яну могли всього-навсього намалювати ці цифри. 12% занадто доре звучить, зріст ВВП Китаю наприклад в районі 9%, що вважається дуже добре.

  Також тут є інший нюанс. Навіть припустимо ВВП виріс на 12% за один фіскальний рік. Це добре, але державі потрібно підтримувати стабільний середній зріст в районі 8% щоб через 15 років вийти на рівень економік нових членів ЕС. Так що один ривок це непогано, але важливіше підтримувати стабільний розвиток, хай навіть повільніший.

  Ще не чув такого виміру як якість економічного прогресу, якість відображається в цифрах, зрості ВВП і т.д.

  Небайдужий

  Щодо вільної торгівлі. Поняття вільна торгівля відносне. Абсолютно вільної торгівлі немає в світі. Наприклад індустріалізовані члени СОТ в середньому мають тарифи 3%

   
 • 06:17 31.03.2005
  0 0
  "Панове, от ви поясніть мені чи є загроза від іноземних інвестицій?
  Бо якщо інвестори прийдуть і все тут покупляють, то хоч і працюватимуть підприємства, люди отримуватимуть зарплату, держава - податки, але ж доходи інвестори забиратимуть собі. А якщо вони ІНОЗЕМНІ, то і доходи підуть за кордон."

  А яка загроза якщо обидві сторони мають зиск? Так працює бізнес в цілому цивілізованому світі. Чим більше прямих закордонних інвестицій (будова заводів, вклади в виробництво і техніку) тим краще для країни до якої вони вливаються. Це аксіома.
   
 • 06:53 31.03.2005
  0 0
  Хто знає який був показник інфляції за минулий рік?
   
 • 08:00 31.03.2005
  0 0
  Цитата:
  Чим більше прямих закордонних інвестицій (будова заводів, вклади в виробництво і техніку) тим краще для країни до якої вони вливаються. Це аксіома.
  Це теорія, а не аксіома Яка далеко не завжди справджується в реальному світі.
   

Економіка України. Стимуляція Зросту

Наші Друзі: Новини Львова