Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 26 вересня 2020 року

Економіка України. Стимуляція Зросту

Переглядів: 12412
Додано: 20.03.2005 Додав: Zdravko  тем: 17
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 82
 • 11:00 31.03.2005
  0 0
  «Эксперт»: Новые ж/д тарифы сделают ключевые отрасли экономики убыточными
  21.03.2005 18:08

  «При новых тарифах ключевые отрасли отечественной экономики станут убыточными», - пишет в сегодняшнем номере украинский деловой журнал Эксперт в аналитической статье по проблеме повышения тарифов на ж/д перевозки.

  «Новые тарифы «Укрзалізниці» добавят к инфляции 3-6%», - прогнозирует эксперт МЦПИ Виталий Лукин. При обилии других инфляционных факторов, этот сделает обещание министра экономики Сергея Терехина удержать инфляцию в пределах 12-13% невыполнимым. Скептики уже говорят о 20-25-процентном росте цен по итогам года».  http://proua.com/news/2005/03/21/180825.html
   
 • 18:54 31.03.2005
  0 0
  Для Здравка:

  Дійсно, "якість економічного росту" - не науковий термін, тому пояснюю, що я мала на увазі. Цифри можуть бути дуже показовими, як-от темпи приросту ВВП, але вони не враховують ні того, як цей приріст впливає на екологію (а вплив може бути дуже суттєвим), ні того, як він розподіляється. Країна навіть із дуже великим ВВП на душу населення не може вважатися розвиненою, якщо все національне багатство йде в одні руки (приклад - Бруней, де капітал сконцентрований колосальний, але він увесь в одній кишені).
   
 • 15:12 01.04.2005
  0 0
  Шановні!
  Цифри в Україні сфальсифіковані.Бухгалтерський облік не відображає реального стану речей на підприємствах, які потім дають такі ж невірні звіти в управління статистики, а ті в свою чергу видають "на гора" загальноукраїнські цифри про ВВП.
  Ющенко привів прклад по митникам, що в Україну завезено і розмитнено 1,4 млн. кінескопів.А телевізорів наші підприємства по обліку випустили 400 тисяч.А де дівся мільйон кінескопів?
  То це тільки маленька часточка фальсифікацій в проведенні обліку. Реально можливо судити по доходам окремого , а не середнього громадянина. А з"ясувати це з допомогою того обліку що існує сьогодні наразі неможливо, бо облік не вирішує об"єктивної частини прибутку.

  А те що Ви мені пишете, що в світі існують і митники і податки, то я це розумію. Але ж там і люди живуть , а не животіють як українці.
  А те що Ющенко сказав про митників митникам, то це жах якийсь. Їх всіх потрібно там же і зразу взяти під варту і засудити до страти, або, як в Еміратах, руки їм порубати.А їм дають два місяці на виправлення. Про що мова хлопці. То я й пропонував би займатись на кордоні митною справою прикордонникам строкової служби, а не злодюгам-злочинцям.
   
 • 12:21 13.04.2005
  0 0
  Зростання економіки в Україні припинилось.
  До кінця року всьому українському бізнесу буде СТОП-БІЗНЕС.
  Пани Пінзеник і Тєрьохін продовжують "справу" Кучми по боротьбі з власним народом шляхом ПОДАТКОВОГО АФЕРИСТИЧНОГО ЗАКОНОДАВСТВА і совєтсько-пінзениковської бухгалтерії.
  Співчуваю Президенту Ющенку і Прем"єр-Міністру Тимошенку.
  Інвестицій ніхто НЕ ДАСТЬ під БРЕХНЮ Пінзеника.
  Решта - рятуйся як зможеш. В мусорниках скоро і бомжі нічого не знайдуть.
  Куди дивиться Майдан?!!!
   
 • 12:24 13.04.2005
  0 0
  =Куди дивиться Майдан?!!!=

  І форум на Укрцентрі?
   
 • 13:36 13.04.2005
  0 0
  ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ. СИМУЛЯЦІЯ ЗРОСТУ.
   
 • 12:45 14.04.2005
  0 0
  Нас багато, але яким чином нам збиткову економічну пінзенниковщину подолати?
  Ні симуляції!
  Ні брехні!
   
 • 17:49 14.04.2005
  0 0
  В свій час троха працював в автобізнесі /як автомеханік/...І можу сказати, що просто величезний прибуток можна отримувати з розмитнення автомобілів, якщо його....мінімум вдвічі зменшити!!!...Нечисті на руку ділки з високим поісадовим становищем розмитнювали /і ромитнюють/ авто будь-якого практично року випуску /законно - до шести років ніби тільки/ за 4 000 умовних У-Євських баксів...Що Пассат за 1500 євро, що Лексус за 39 тисячˆ. І, відповідно - гроші за розмитнення - собі в кишеню...А хто захоче офіційно розмитнити при цінах, які вище вартості авто??...От так діло було...А зараз /чув, але не перевірив ще/ ціну офіційного розмитнення ще більше підняли....Ідіоти!!??? Самі ж гроші до кишені злодіям кладемо!!А могли б економіку сильно підняти....Зробити так, щоб вигідніше було в казну заплатити...Нескладно ж!!Я ж знаю скільки авто на продаж женеться - у мене і Ягодин і Устилуг під боком...Клондайк прямо... Ан ні...Думати, блін, треба головою....А не тим місцем, на якому сидять...
   
 • 21:24 14.04.2005
  0 0
  Повністю згоден з федотом, але читав протилежне. Тарифи зменшили до 3-4% в середньому. Якось не вяжиться з вашою інформацією.

  Небайдужий і гопак,

  Скажіть щось суттєве по темі, надоїдає чути скиглення. Потрібні роки щоб реформувати систему
   
 • 18:24 15.04.2005
  0 0
  2Zdravko

  То я і пишу по суті.
  В Україні сьогодні існує кучмівська економічна законодавча база, при якій можливо працювати тільки збитково. А працювати з прибутком, то треба було платити кучминим хабарникам і не працювати по закону. Тепер же хабарі ніхто не бере, а по закону будеш працювати тільки в збиток. Значить економіка в Україні відсутня даже тіньова.
  3% митний тариф, а ще ж до нього 20% ПДВ в час розмитнення заплати.
  А де взяти ці кошти коли ще товар не продано. Бізнес-СТОП.
  А на більшість імпорту потрібно заплатити зразу 10%мита + 20% ПДВ.
  Значить 30% до ціни ще не проданого товару.
  ПДВ на експорт не відшкодовують. Кажуть після планових перевірок , будем зараховувать на ПДВ платіж. А його ще ж треба мати. Дурниця повна.
  Кучмовці брали хабарі, але люди могли заробити на хліб.
  А тепер і хабарі не беруть і працювать неможливо.
  НЕЗАБАРОМ ДРУГИЙ ГОЛОДОМОР НАСТАНЕ В УКРАЇНІ.   
 • 19:15 15.04.2005
  0 0
  До Ferike
  Цитата:
  Цифри можуть бути дуже показовими, як-от темпи приросту ВВП, але вони не враховують ні того, як цей приріст впливає на екологію (а вплив може бути дуже суттєвим), ні того, як він розподіляється. Країна навіть із дуже великим ВВП на душу населення не може вважатися розвиненою, якщо все національне багатство йде в одні руки

  Біда всякої влади – що вона влада. Звикла бути окремо і зверху.
  Включаю, чую звернення президента і таке душевне, зрадів – нарешті, та даремно: не до свого – до варшавського люду...
  Поки революція – кожен потрібний, перемогли – пішов на фіг...
  До біса ті цифри! Людям - треба тепле слово і відчувати себе здатними щось зробити, заробити на нормальне життя і на біса їм мерси і марципани!
  Я обійдуся велосипедом і кусенем сала, тільки не говори мені через ящик, що я лох. Не напихуй мене чужою дибільною музикою, не став перед необхідністю мати кучу проституток, болячок, ідіотських іграшок , товарів і засобів, захисти мене від нахабної рогозінщини-жириновщини і все!
  Скажи, що бути УКРАЇНЦЕМ – оце і є щастя!
  За душі треба боротись (і постійно, а не два тижні революції), а не за шлунки, як Задорнов каже.
  Піднімати ж треба село, туризм і наукові, високотехнологічні сфери, а не зас..ти природу!
   
 • 00:46 12.01.2007
  0 0
  Кого не запитаю - всі кажуть, що жити в Україні легше не стало. Недавно в Косів Катруся Ющенко привезла до районного шпиталю нове устаткування. Думаєте, що народ здоровіщим буде відразу? Фіга з маком. Або - столиця Гуцульщини стала багатообіцяючим курортом...Обіцяє то багато, але дороги до курорту паршиві, і ті ресторани, що виросли, як гриби, навкруги, зрештою втратять популярність. В чім проблема? Я думаю - проблема в системі оподаткування, а ще більше - в її прозорості. Бізнес, в принципі, непроти платити податок, але сам факт, що ті грошики ідуть в податкову, як в бездонну бочку, а тієї дороги так і немає - ось де причина. Є місто, район, область. Якби то наші місцеві депутати та вели просвітницьку роботу серед населення - в місцей бюджет поступило стільки-то мішків грошей, від області і Києва, на спеціалізовані проекти - стільки-то.З них: півтора мішка пішло на комин до міськради, решта - туди і туди. Для відбудови берегових укріплень потрібно така-то сума. З бюджету на цю тему виділяється стільки-то.
  Гарна казочка. Зараз виявиться, що на нинішний рік грошей в касі є стільки-то, а потреб - аж он скільки. Нестає грошей. Треба тепер глянути, чому нестає. Хіба це не дивно, що в кожній хаті світло горить, і машин навкруги появилося дуже багато, а місто як було обдерте, так і лишилося, в загальному? Та дивно, хіба тільки трохи.
  Колись, за совка, людина діставала зарплату. Бугалтерія справно виплачувала, а про податки, як такі, ніхто і гадки не мав - щось там робиться. Гроші ідуть в центр, а той чентр переводить - в інший, і кошти на міські потреби виділялися також з того центру. Що ми тоді мали - нехай 2000 працюючих. А що тепер - та ті самі 2000 ніби працюють. Але хто - де. Центр натискає, щоб його, центрові гроші були переведені, а з того, що лишилося - стає на комин і на фарбу до вхідних дверей. Бо з тих двох тисяч податок платить хоч би половина, а решта не платить і не буде! Доки уряд не забезпечить нормального законодавства, щоб займатися бізнесом мав можливість кожен бажаючий, щоб реєстрація була простою, щоб податки були прозорі і доступні, а не так, ніби то в Україні проводиться якийсь гігантський експеримент над народом, на виживання.
   
 • 12:34 10.05.2009
  0 0
  Таке враження що автори скаржаться та не знають що вдіяти.
  Ось рецепт -

  А ось те, що безперечно було, і цьому навіть зараз є живі свідки, від цього нікуди не дітися. У 30-ті рр.. минулого сторіччя, в Австрії, за кілька років до аншлюсу, мер одного дрібного містечка, будучи чоловіком неординарним, розумним, рішучим і в міру авантюристичним, законодавчим (локально!) порядком увів демереджеву систему в своєму окрузі. Що він зробив? Він взяв касу міста (зібрані податки), досить незначну суму, тому що в Австрії тоді було туго з грішми і взагалі була криза, поклав її в банк як гарантійне забезпечення, і ввів у обіг нові гроші. Які технічно являли собою листки паперу, на саму гору яких клеїли щомісяця спеціальні марки. Ці марки зменшували вартість листків - нових місцевих грошей - на 1%. За рік кількість грошей зменшувалася на 12%. Насправді, і всі це чудово знали, гарантійне забезпечення (державна валюта Австрії, шилінг!) лежало собі цілісіньке в банку. Але в побуті всі взаєморозрахунки робили ось цими папірцями.

  Що стало відбуватися в цьому містечку цікавого? Якщо раніше, випущені мером в життя шилінги (оплата за які-небудь послуги або товари) миттєво городянами починали ховатися, накопичуватися у схованках, а нових грошей не надходило нізвідки (була криза в країні!), то зараз збирати їх не було жодного сенсу. Оскільки мер особисто пообіцяв, що на кожен випущений ним папірець-грошину є еквівалент в твердих австрійських шилінгах і тому кожен має можливість у будь-який момент обміняти ці папірці на шилінг, а тому ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ приймати нову валюту як засіб платежу, то все місто стало потроху обмінюватися цими папірцями ... як австрійськими шилінгами. Непокоїтися змушував один факт, що раз на місяць на папірець мала була наклеюватися марка, що зменшує його цінність на 1%. Тому, вже на другий місяць маркування відбувалося в магазинах містечка, куди ці гроші, миттю стікалися всі до одного якраз до моменту наклеювання чергової марки. Самі ж гроші змінювали власників з немислимою досі швидкістю. Збирати їх не було жодного сенсу. От і намагалися всі них позбутися якомога швидше. Але й позбутися них можна було лише через купівлю чогось. А прискорення купівель означає їх збільшення. А збільшення вже означає кипіння економічного життя.

  Через якийсь час з’ясувалося, що швидкість обігу цих нових грошей серед городян стала такою, що з’явився якийсь навіть їхній надлишок. Який дозволив (а податки теж збиралися в папірцях) навіть започаткувати програми благоустрою міста.

  Через рік мер зібрав усі папірці вкриті 12 марками, знищив їх, але тут же запустив точно такі ж, проте нові. І знову на суму еквівалентну гарантійній сумі, що лежить без руху в тому ж банку.

  До цього часу, сусідні містечка, з подивом виявили, що ось в цьому життя кипить, всі задоволені, з’являється навіть надлишок грошей, приїжджали, вчилися, дивились і вирушали до себе, щоб теж почати такий же експеримент. Але в цей же момент прокинулася і центральна влада Австрії, стурбована тим, що крім австрійського шилінгу, заснованого на лихварському відсотку, з’явилися якісь місцеві валютинки, дивного виду та дивного способу дії і почали перетікати економічні засоби з шилінгу в невідомі папірці. Точніше навіть не перетікати, а просто шилінгом переставали користуватися. А коли грошима не користуються, коли не шукають способів, як їх, грошики, дістати, в державі може настати колапс.

  Тому меру надавали духопеликів і законодавчо заборонили впроваджувати демереджеві валюти в життя. Мешканці міста Вергль із задоволенням можуть показати всім бажаючим ... міст, який було побудовано саме тоді і саме на ті гроші. Без жодного шилінгу, як кажуть, все на свої. Коштом швидшого обігу бездефіцитний грошей.
   
 • 18:33 16.05.2009
  0 0
     Чесно кажучи, ХЄР ЙОГО ЗНАЄ, що то робити (пардон за мою французьку). З одного боку, смішно вважати, що зростання економіки визначається тільки матеріалізацією благ (тобто, більше чогось наклепали - краще), оскільки у розвинених країнах світу локомотивом розвитку давно є хай-тек, у ряді країн вже більше ніж половину зростання ВВП забезпечує інноваційна діяльність. Тобто, "рулять" мізки та високі технології, що цими мізками продукуються. Так що очевидно, що вкладати слід у освіту і основні регулятивні заходи вживати саме у цій площині(якщо ідеться про заходи на тривалу перспективу, а не за тимошенківським принципом "зранку заробити - увечері пропити"). Тут вам і більш свідомі громадяни візьмуться, оскільки розумнрою людиною не настільки легко маніпулювати, отже, і електоральне поле у різних черновецьких-ющенків-тимохо-регіонів зменшиться, отже, з"явиться суспільний запит на більш адекватних (читай - чесних) керівників. Проблема проте у площині глобалізації, конкретніше, у мобільності трудових ресурсів. Оці, відірвані від пенсіонерів і медицини, кошти, що їх потрачено буде на освіту, є інвестиціями у економіки РОЗВИНЕНИХ ДЕРЖАВ, оскільки наші "вундеркінди" миттю поповнять собою трудові ресурси старіючої Європи подібного до того, як то вже зробили Адвокат, ЛЕВ, Пан Крук, Бучік, Сенека та тисячі їм подібних... Коротше, здавалося б, єдиний вихід - розвиток науково-інноваційної складової економіки, але якщо трохи задуматися, то і то, виявляється, не вихід (в силу наведених обставин)
   
 • 18:31 18.09.2009
  0 0
  В аптеках в Україні найбільш популярними для поліпшення травлення є таблетки "Мезим" та "Фестал". Знайомий медик розповідав, що наш препарат "панкреатин-Здоров’я", який вдвічі дешевший від "Мезим" нічим не поступається від останнього. Причиною цього є те, що "Мезим" виробляють без захисної оболонки і він розчиняється в шлунку, а не в стравоході, що зводить його дію на "0", тобто технологія виробництва "Мезим" для Німеччини і для України суттєво різняться. Отже, краще платити вдвічі менше і за вітчизняний товар, ніж в двічі більше викидати гроші на вітер.
   

Економіка України. Стимуляція Зросту

Наші Друзі: Новини Львова