Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 червня 2018 року

Україна і Польща - як ми будемо далі?

Переглядів: 22642
Додано: 20.03.2005 Додав: Windshield  тем: 49
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 183
 • 11:15 14.06.2005
  0 0
  2 Alex Бандерштадтський

  про громадянство дітей - діти його не набувають так само, як дорослі, а їх громадянство визначається відповідно громадянства батьків. Наприклад, якщо у мене - громадянство України, а у моєї половини - В.Британії, то наша дитина на разі фактично має 2 громадянства. З українським громадянством вона мусить визначитися по досягненню 16 років, коли час отримувати (дорослий) паспорт. Англійське вона може утримувати у будь-якому випадку (у Британії дозволено подвійне, так само як і у США).
   
 • 11:26 14.06.2005
  0 0
  Пане Алексе, власне набагато більшою загрозою для України є східній сусід Росія ,як та ж Польща, так поляки би хотіли крутити бізнес ,гендлювати з Україною ,робити інтерес як вони кажуть ,а Росія то цілий час тримавала українців за горло і тримає,вони не можуть погодитись з незалежністю України ,я вважаю що в минулому столітті Україна тисячокротно більше настраждалась від Росії як від Польщі.

  Не знаю в оригіналі не читав інтерв*ю Валенси ,про що він нахвалявся,особисто за ним не припадаю ,як і більшість поляків,йому деколи важко зліпити пару сенсовних   речень польською ,а хтось перекладаючи його на інншу мову і пізніше коментуючи то сенс тих безсенсовних відповідей є спотворений.
  Моя любов до Польщі ,Ви кажете ,я ніколи не говорив що кохаю Польщу навіть близьким, знайомим а тим паче на форумах,
  то не є любов ,попросту повага до краю де мені прийшлось жити ,бажання слухати і зрозуміти їх /поляків/,потім живучи цілий час і вислуховуючи про старі біди і незгоди ,в ненависті безперервній,я почав слухати їх ,бо я теж колись цілий час бачив нашу тільки українську рацію у тих всіх потичках польсько-українських,потім навчився слухати терпеливо ,коли змінились часи то почав говорити про факти історичні ,котрі їм подавались у дуже спотвореному вигляді і тільки вигідні для них ,бахато тут можна говорити ,скажу Вам що то клопітка робота і виснажлива в відносинах укр.пол ,ви б здивувались які в них були бідні і скромні і до того ж спотворені відомості про Україну і українців ,я тут теж бачу руку Росії у створенні такого іміджу українця в Польщі,

  і ще хочу додати що треба навчитись прощати ,пробачати - то є найважніше ,
  я маю такий характер я не вмію гніватись навіть на жінку в хаті ,відразу пробачаю
   
 • 22:36 14.06.2005
  0 0
  Дешеві прийоми застосовуєте, пане МАН, спускаєтесь нижче рівня стічних вод у Полтві...

  і ще тут ваші лінкиhttp://www.sokyraperuna.org/

  А от тепер попрошу представити докази того, що це "мої" лінки або що я давав такі посилання. За слова свої Вас відповідати вчили, "толеранційний" Ви наш? Чи це у вас в голові рефракція з інтерференцією одночасно відбуваються від бурхливої радості з приводу зради національних інтересів у Львові
  такими ж безбатьченками? Вчіться слідкувати за своєю плідною фантазією, бо життя непередбачуване, добрі люди навчать...

  вАЖКО і мозольно є спілкуватися

  Це у Вас мозолі, либонь, від тяжкої розумової праці і складного політико-історичного дискурсу?

  з кимось хто годує в собі, в серці так багато ненависті!

  Я годую псів на вулиці. Ковбаскою. А національну свідомість потрохи культивую.

  Нахтігаль.
   
 • 23:55 14.06.2005
  0 0
  Але злості маєте   в собі ,безбатьченки ,зрада національних інтересів у Львові ,де ж Ви ту зраду бачите ,в тому написі на камянній брилі?
  Ви що хотіли б жити в державі де самі українці і ще щоб всі думали і поступали так як ви??
  А КОВБАСУ самі з*їжте ,гріх псам на вулиці кидати ,хіба що не можете обігнатись від тих псів ,шо Ви близько псарні мешкаєте ???
  А національну свідомість культивуйте на здоровя хай пускає здорові ,зелені    паростки Українця-Людини з великої Букви, а не родить    бадилля,будячиння, хаблаззя ,пирійство,зело псевдо-патріота шовініста.
   
 • 13:41 15.06.2005
  0 0
  МАН, Ви за свої слова відповідати вмієте? Ви там приписали мені якісь лінки, а доказів катма. Ви покиньте свій пафосний "толеранційний" тон і елементарно навчіться не бути тріплом.

   
 • 14:49 15.06.2005
  0 0
  де ж Ви ту зраду бачите ,в тому написі на камянній брилі?

  А от де: http://bi.gazeta.pl/im/6/2385/z2385876G.jpg

  Ви що хотіли б жити в державі де самі українці

  Хочу. Єдине, що є на потребі, як то кажуть...


   
 • 15:01 15.06.2005
  0 0
  Добре пане Нахтігалю ,доказів нема,думаю кожний справжній українець хоче добра своїй державі і народові .
  Якщо не ваші лінки то перепрошую
   
 • 00:36 19.06.2005
  0 0
  От і прекрасно, от і з’ясували.

  Тимчасом...знайшовсь-таки, як-то кажуть, один козак....
  http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/17060507_...
  ГОЛОВА. Олег Тягнибок, позафракційний. Підготуватися Масенку.

  10:42:14

  ТЯГНИБОК О.Я.

  Олег Тягнибок, голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

  Шановні колеги народні депутати, журналісти, слухачі!

  Уявіть собі ситуацію, що, скажімо, під Москвою, десь там у Бородіно відкривають військовий меморіал з надписом "Загиблим воякам наполеонівської армії в боротьбі за Батьківщину". Це є абсурд, і уявіть собі реакцію російської сторони. В нас же ж в Україні таке є можливе.

  Я би хотів на хвильку зупинитися з історії щодо відкриття оцього пам’ятника "Орлятам" у Львові. Йшла українсько-польська війна 18-20-го років. З однієї сторони воювали українці, захищаючи Західноукраїнську Народну Республіку, з другої сторони воювали поляки, окуповуючи Україну. На стороні Польщі були війська Антанти.

  І тепер в тій ситуації, коли 24 числа має відкритися цей пантеон, надпис на польських могилах має бути наступна: "Тут спочиває польський солдат, полеглий за Батьківщину".

  Що робив польський солдат на українській території? Сьогодні поляки вже сміються, говорять, що, виявляється, Львів - це є польське місто. Яке Львів польське місто, якщо Львів був заснований українським князем Данилом Галицьким і названий на честь його сина Лева.

  Ми не є проти того, щоб вшановувати пам’ять загиблих, їх треба вшановувати, ну але мусить бути проява якоїсь національної гідності, товариство. Нехай буде надпис: "Польським воякам, які загинули в українсько-польській війні". І крапка. Чому писати, що вони "загинули в боротьбі за Батьківщину?"

  Тут, на нашій українській території. І в тій ситуації фактично відбувається певна провокація. Ця провокація пішла з польської сторони, а наша українська влада її підтримала. Викрутили руки фактично депутатам Львівської міської ради, які ще за часів кучмівського режиму не піддавалися на ті провокації.

  І тепер я хочу звернутися до пана Президента. Пане Президенте, ви розумієте, такою ситуацією фактично провокується, навіть якщо політичні партії будуть закликати проти того, але неминучий ймовірний вандалізм, за який потім і вам, і нам прийдеться червоніти перед Європою і перед цілим світом. Тому що Західна Україна ще дуже добре пам’ятає, що таке було польська різня.

  І тому, шановні товариство, я хотів би звернутися сьогодні до Президента: зупиніть оце глумління над гідністю українців, не ображайте пам’ять українських вояків, які загинули, захищаючи українську землю. Нам потрібно негайно зупинити процес того національного приниження. Не маємо права сьогодні провокувати на якісь незрозумілі сутички. Поляки висловили своє бажання - і в результаті Україна погоджується будь на що. Та маймо якусь гідність і національну гордість!

  Я сподіваюся, що до 24 числа ця проблема буде вирішена.


  Побачимо, що до чого...
   
 • 01:06 19.06.2005
  0 0
  Цитата:
  Ви що хотіли б жити в державі де самі українці

  Хочу. Єдине, що є на потребі, як то кажуть...

  А що плануєте робити з жидами та москалями? Серед них також є нормальні люди.
  Нерозумію я нацистську ідеологію. Може поагітуюте, Ви хороший оратор.
   
 • 01:10 19.06.2005
  0 0
  той козак здається вчився на лікаря а в політику заліз?
  політлікар чи айболить його спеціалізація?
   
 • 01:12 19.06.2005
  0 0
  Пан Нахтыгаль вчився на лікаря?
  Він би вилічив якогось москалика.
   
 • 01:13 19.06.2005
  0 0
  Ой, я вибачаюсь. То Ви про Польського солдата.
   
 • 01:13 19.06.2005
  0 0
  Пан Тягнибок вчився на лікаря
   
 • 01:16 19.06.2005
  0 0
  Тьфу. Йду спати, бо вже таку дурню пишу.
   
 • 01:22 19.06.2005
  0 0
  ---але неминучий ймовірний вандалізм, за який потім і вам, і нам прийдеться червоніти перед Європою і перед цілим світом.----

  Пан Тягнибок здається складав присягу Гіпократа ,такі речі вигадує ,хлопчисько хіба булочків з маком об*ївся ,про кого він говорить українці то ж християнський нарід ,богобійний ,до мерців шацунок мають,на цвинтар не підуть хрести корчувати.
   

Україна і Польща - як ми будемо далі?

Наші Друзі: Новини Львова