Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 24 квітня 2018 року

Україна і Польща - як ми будемо далі?

Переглядів: 22353
Додано: 20.03.2005 Додав: Windshield  тем: 49
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 183
 • 15:57 24.03.2005
  0 0
  http://www.prezydent.pl/x.node?id=1011848&eventId=...
  promova prezydenta Polshchi :Ale w stosunku do jednej osoby pozwólcie, że skieruję kilka oddzielnych zdań, do Kawalera Orderu Orła Białego, pana Profesora Bohdana Osadczuka - naszego gościa z Berlina, wybitnego ukraińskiego historyka i publicysty, człowieka, który bliski jest i Ukrainie, i Polsce, i współczesnej Europie. Profesor Bohdan Osadczuk był i jest nadal bodaj najaktywniejszym ze strony ukraińskiej rzecznikiem pojednania polsko-ukraińskiego ponad dramatami historii. Swojej życiowej misji poświęcił ponad 50 lat starań, współpracując z paryską "Kulturą" i nieodżałowanej pamięci Jerzym Giedroyciem. Redaktor przekonywał do polsko-ukraińskiego pojednania i współpracy najpierw polską emigrację polityczną, później całą polską opinię w kraju. Profesor Osadczuk wskazywał na to samo Ukraińcom.


  warto rivniatys   na takyh   ludej
  Haj zywe spivpracia i vzajemorozuminnia miz susidamy!!!!!
   
 • 10:24 25.03.2005
  0 0
  Ґардіан" пише, що незмінними адвокатами Українського членства в ЄС лишаються поляки - 77% опитаних поляків сказали "так".
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/pressreview/story/2...
   
 • 12:38 08.06.2005
  0 0
  Сьогодні на сесії міста Львова розглядатиметься правдопідібно питання відкриття польського меморіалу на Личаківському цвинтарі,
   
 • 15:40 08.06.2005
  0 0
  думаю, будемо далі
  нікуди не дінемося
   
 • 16:22 08.06.2005
  0 0
  Poliaky vriatuvaly nashu revoluciyu, koly stara Evropa, dominovana sociyalistamy, bula zgodna chergoviy raz nas zdaty, aby ne pogirshuvaty stosunky z chekistom z Kremlia....
   
 • 20:08 08.06.2005
  0 0
  Не плетіть дурниць, друже. Революцію в Україні врятували прості українці, перед якими я низько вклоняюся, і світлі образи яких ніхто не забуде, коли повернутися думками у листопадові ночі минулого року. На жаль, революцію зрадили її так звані "вожді", зрадили вже тоді. Але це не дає підстав просторікувати про якусь визначальну роль Польщі, що банально принижує гідність українців, які, без перебільшення, виявили неочікуваний громадянський героїзм.

  Цитата:
  Сьогодні на сесії міста Львова розглядатиметься правдопідібно питання відкриття польського меморіалу на Личаківському цвинтарі,


  Ага, от патологічні колаборанти і заворушилися. Не терпиться побачити таблицю з написами про "польських героїв"?
   
 • 00:33 10.06.2005
  0 0
  do Nahtigal:--Ага, от патологічні колаборанти і заворушилися. Не терпиться побачити таблицю з написами про "польських героїв"? --
  то так як би чув польського шовініста ,котрий на цвинтарі в Павлокомі або в таборі праці в Явожні скаже от кляті бандерівці заворушились своїх героїв захотілось їм вшанувати.

  навчіться бути толеранційним до інших не uкраїнців ,жаль мені таких людей ,видно що в дитинстві хтось вам велику кривду заподіяв,тільки наразі не можу розібрати яку?
   
 • 00:39 10.06.2005
  0 0
  до пана Нахтігала маю питання чи Ви навчаєте дітей в школі ,чи тільки теоретик, не практикуючий історик?
   
 • 00:52 10.06.2005
  0 0
  Україна повинна завдячувати Польщі бо дійсно поляки багато зробили ,підтримуючи різними методами ,найрізноманітнішими, ми тут це бачили масово,яскраво,у всіх сферах,це вражало напочатку дивувало ,це сповнювало радістю,гордістю за Україну,це було неймовірно по стількох роках ,ненависті і небажання слухати одне одного а вже не кажучи про бажання допомагати одне одному солідаризуватись одне з одним,хай утримується цей добрий контакт між двома народами
   
 • 01:05 10.06.2005
  0 0
  do Nahtigal             --виявили неочікуваний громадянський героїзм. ---

  неочікуваний ???!!!ви так вважаєте ??!!ГЕРОЇЗМ ОЧІКУВАНИЙ ,НАБРЯКЛИЙ ,НАБОЛІЛИЙ,СПУХЛИЙ,він цілий час був в українському народі!!!
  Знаєте Ви гарно пишете,красно, але зміст Ваших відповідей,Ваш стиль трішки мені нагадує ЛИСТІВКИ НКВД і АК ,де закликали поляків до морду українців   а українців до унічтоженія поляків ,
  гарний ідеолог би був з вас в тамтих часах ,ТА НА ЩАСТЯ ВОНИ МИНУЛИ І маю надію більше не захмарять пол.-укр відносин
   
 • 00:14 14.06.2005
  0 0
  Вкотре маю приємну нагоду втішатися культуртрегерськими потенціями пана МАНа...

  то так як би чув польського шовініста ,котрий на цвинтарі в Павлокомі або в таборі праці в Явожні скаже от кляті бандерівці заворушились своїх героїв захотілось їм вшанувати.

  Ви, шановний, не порівнюйте квадратне із слизьким ...в Павлокомі і Яворжно поляки вбивали і катували беззбройних українських селян, що однозначно є злочином і яскравим прикладом іманентного польського свинства, а у Львові в листопаді 1918 року відбувалися бойові дії, де з обох сторін були жертви, і полеглі поляки--це вбиті у нерівній боротьбі за українську державність польські агресори.

  навчіться бути толеранційним до інших не uкраїнців

  Красненько дякую, прилучатися до "ідеології смердів", як писав дядько Донцов, не маю жодного бажання: мені "толеранційність" потрібна, як трактористу підйомний кран.

  жаль мені таких людей

  Ви свій жаль прибережіть, не розкидайтеся таким цінним надбанням марно...

  до пана Нахтігала маю питання чи Ви навчаєте дітей в школі ,чи тільки теоретик, не практикуючий історик?

  Навчаю, пане МАН, навчаю підростаюче покоління українців доброму, розумному і вічному, а зокрема тезі "Україна понад усе" в історичному контексті.

  Україна повинна завдячувати Польщі

  Затямте собі раз і назавжди: Україна нікому і нічим не повинна завдячувати в принципі, принаймні у розрізі політичної карти цього поки що недосконалого світу.

  бо дійсно поляки багато зробили

  У кожному разі, не більше від УКРАЇНЦІВ, отож немає підстав розводити панегірики про героїчну місію оплоту західної цивілізації із порятунку "молодших братів на сході", бо це примітивна ідеологема польської верхівки, що прагне компенсувати тотальний провал у внутрішній політиці імітацією успіхів у політиці зовнішній.

  неочікуваний ???!!!ви так вважаєте ??!!ГЕРОЇЗМ

  Так, я саме так і вважаю, бо саме так мені підказує побачене у вересні-жовтні 2004 року тут, в Україні. Апатія, штучне нагнітання пристрастей за порожнім у ідеологічному плані фасадом...у Львові свого часу було найбільше по Україні антизаконних затримань активістів "Пори", тож якби хоч десята частина тих, хто тусувався на Майдані у листопаді вийшла на вулиці у Львові у жовтні з протестом проти свавілля влади, революція пішла б значно далі.

  Героїзм, виявлений на вулицях Києва був дійсно неочікуваний...пригадую кількох кремезних дядьків у баранячих кожушках, з якими познайомились біля адміністрації. Вони приїхали з віддалених гірських районів Франківщини, і стояли кілька ночей, незважаючи на погоду...і от у розпалі чергового раунду "переговорів за участю міжнародних посередників", коли багато кого охоплював відчай, вони так спокійно сказали, що незважаючи на всілякі там переговори, з Києва не поїдуть до перемоги. Навіть якщо Ющенко скаже. Бо масштаби трошки неспівмірні--майбутнє їх дітей і різні там діячі. І таких дядьків зустрічалося немало, з ними можна було гори перевернути....

  гарний ідеолог би був з вас в тамтих часах

  А я і зараз кваліфікований політвиховник-витівник. Якщо так звана "українська" держава не може виробити власну стратегію поширення національних цінностей, до справи візьмуться добровольці.

   
 • 00:44 14.06.2005
  0 0
  --навчаю підростаюче покоління українців доброму, розумному і вічному, а зокрема тезі "Україна понад усе" в історичному контексті.**

  це чудово гарно патріотично ,я теж так вчу і вчитиму дітей!!!

  але тут ваші цитати написані на цьому форумі:
  **Треба брати МГ-42, "дєгтярь" і гранати та поки ще не пізно прати всю наволоч**
  ***Давайте я напишу про Великий Український Райх, де жиди просять дозволу поцілувати в дупу Бригаденфюрера Українських Збройних СС.

  Вони не сплять.
  Нахтігаль. *****
  і ще тут ваші лінкиhttp://www.sokyraperuna.org/

  першу цитату підтримую ,далі наші дороги і погляди на світ ,на ближнього діаметрально протилежні,Дякую
  вАЖКО і мозольно є спілкуватися з кимось хто годує в собі, в серці так багато ненависті!


   
 • 01:30 14.06.2005
  0 0
  http://fakty.interia.pl/news?inf=634295
  Власне міська рада Львова проголосувала за відкриття польського меморіалу на Личаківському цвинтарі ,як було заплановане раніше,
   
 • 05:07 14.06.2005
  0 0
  после разгрома Тухачевского, было совместное заявление нэалежных Украины и Польши: "без нашей свободы нет вашей свободы, и без вашей свободы нет нашей свободы!"! Напомнить дальше, чем закончилась эта история для Западной Украины или сами вспомните?
  Хтось одержав бублика, а хтось i дiрку вiд нього!!!

  Бойтесь данацев, дары приносящих, говаривали древние....
   
 • 07:52 14.06.2005
  0 0
  Цитата:
  вАЖКО і мозольно є спілкуватися з кимось хто годує в собі, в серці так багато ненависті
  Ненависть? Невже як людина не має бажання вилизувати польському пану чоботи(з відповідною аргументацією своєї "недостойної" поведінки) - то цим виказує свою ненависть. Для мене ваша любов до Польщі однозначна до такої ж самої любові затурканого хохла на сході до братньої Росії, де навіть українська мова вважається непристойним виразом ненависті до братнього народу. Якщо бажаєте побачити ненависть то не звертайтеся тільки до постів Нахтіголя, а перегляньте й свої щодо Росії.
  Згадалася чудовий галицький вираз щодо ляхів: Прошу пана до гіляки Хіба ж то ненависть

  Щодо рішення рагульні в міській раді ...
  Це вже такі часи - не маючи жодних успіхів ні в економіці, ні в зовнішній політиці основним заняттям теперешньої влади(від самого Супербухгалтера з бандою до міських рад) є торгівля національними інтересами(ну бо Кучма матеріальні вже розпродав раніше).

  Глянемо на ту ж "допомогу" у помаранчевій "революції" до якої ви так апелюєте, отже
  - Польщі подякували. Довго поляки й не чекали, а з перших днів(ще тоді як ви MAH казали, що президент не зняв руку з конституції) заявили віддавайте борг. Зухвала заява польського опозиціонера мала підтримку польського президента під час візиту Юща(коли нашому надарували мішок гривнів). Ну якось вже розрахувалися, правда чомусь інтересами саме того регіону, якому впершу чергу повинен завдячувати новообраний президент Парадокс.
  - Америці одразу віддячилися по повній офіційно. Ну по праву заслуговують. (Доречі(не по темі) хтось чув, що там з громадянством 2-х дітей нашого президента, народжених у штаті Флоріда? Хотів запитати, бо не знайшов жодних новин щодо прийняття українського громадянства дітьми.)
  - РОСІЇ подякував Кум нещодавно Путіну. Так так - саме за нашу революцію саме секретар тої самої національної безпеки і оборони як це не дико виглядає. Такі політичні трупи як Нємцов в ролі радників напряму воюють з Кабміном. А на відкуп усяким Вексельбергам і іншій мразі напряму віддано стратегічні галузі. І це звичайно, що тільки початок.
  - Ще дякували Грузії, Соросу, хлопчику з обрізом(не тільки в штанах), голові СБУ(трохи невдала операція, але піпл в основному схавав)

  Щодо Польщі то згадалася з одного боку кумедна, а з іншого і нагла, нахабна історія ще одного польського ГЕРОЯ НЕНАШОГО ЧАСУ(бравого електрика)
  http://ru.obkom.net.ua/articles/2005-05/04.0941.sh...
  Про що це свідчить? Пусти свиню під стіл - то наші горе-патріоти одразу починають молитися на неї і шукати, щоб то віддати як борг. А страждає імідж(поняття невичерпне для України) держави, складається враження як про якусь бананову республіку яка всім по гроб винна.

  Щодо боргу перед народом - то це питання вже не суттєве і повністю компенсується Тимошенко в Плейбої і фразою "про нас почули навіть в ...". Гасла мільонів людей "Банду на нари", "Кучму за грати", "Ківалов підрахуй"(це у відповідь на "достовірну" інформацію Комітету національного порятунку про хабар у 20 мільонів доларів дочці Ківалова) зараз вже не актуальні. Дивно чому поважний голова одеської юракадемії Ківалов не подасть на владу в суд за наклеп, чи може він таки взяв і поділився.
   

Україна і Польща - як ми будемо далі?

Наші Друзі: Новини Львова