Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Чому дружба закінчується іноді трагічно?

Переглядів: 3223
Додано: 21.02.2005 Додав: Ruslana  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 13
 • 06:08 21.02.2005
  0 0
  ludu xto moshe pojasnutu chomy dryshba dekolu sakinchuetsja dyshe trahichno ,a dekolu dyshe dobre ?chomy moshna spershy tishutus vsim sho e na semli i svuchajno ne sabyvatu cho v tebe e druh chu podryshka ,ale dyshe chasto sabyvat pro tebe tu pochyvaeshcja pokunytum i odunok navit dekolu sdaetsja nikomy ne potribnum .Kolu tu dilushsja svoimu sekretamu s drysjamu,tobi vid zoho stae dobre,a dekolu shos skashesh tak ot tebe i obhovorye piv mista bo tu shos srobyv, hiba ze pravelno?????ludu xto moshe pojasnutu chomy tak byvae????
   
 • 13:14 21.02.2005
  0 0
  Tomu w’o l’ydu rizni. Ot napruklad mu po riznomy vukorustovyemo transliteraqiy, a mety maemo spil’ny - spilkuvann’a. Tak os’ i y Vas - rizne spruu’nn’att’a sutyaqii’... W’ob porada bula bil’w sutt’evou’y - Vu Ruslana u’aka - pusanka 4u spiva4ka ?
   
 • 16:26 21.02.2005
  0 0
  Спершу дайте відповідь, причому не мені, а собі, на такі питання:
  1. Чи варто свої секрети розповідати іншим людям? Може, все ж таки, таємниці на тіе і є таємниці, щоб залишатися нерозкритими?
  2. Чому ви вважаєте, що люди, котрих ви вважаєте друзями, варті, щоб їх посвячувати геть у все? Чи не краще підстрахуватися? Адже ті, кому ви довірилися, можуть подумати: раз він так відверто розповідає, то це ніякий не секрет? Завважте, фраза "Тільки нікому не розповідай", як правило, спрацьовує навпаки: тоді кожному аж свербить якраз розказати хоч комусь.
  3. Чому вам обов"язково треба бути КОМУСЬ потрібною? В першу чергу ви потрібні СОБІ. Самотність - це зовсім не погано. Це як потреба трішечки тиші після галасливого дня. Сьогодні ви всім потрібні, вас смикають на всі боки, чогось від вас хочуть, а завтра - ви раптом опинилися наче в невагомості. Нормальна життєва ситуація. Відпочиньте, приділіть трішечки більше уваги собі коханій. І не влаштовуйте з того трагедію - воно того не варте.
  Якщо ж ви прийдете до висновку, що вам конче необхідно з кимось ділитися - заведіть собі кота чи собаку і їм усе розповідайте. Вони уважно вислухають, поспівчувають (моя колишня кицька кидалася мене втішати, коли чула, що я плачу). ТІЛЬКИ НЕ ПАПУЖКУ, РОЗЛЯПАЄ, ХОЛЄРА!
  Люди іноді бувають жорстокі до своїх ближніх, самі того не підозрюючи. Тому не переоцінюйте їх.
  А Олекса правильно сказав - з тими дівчатками, які не користуються транслітом, ніхто не дружить (жарт)
   
 • 19:31 21.02.2005
  0 0
  Oleksa
  JA Ruslana spiva4ka
   
 • 19:38 21.02.2005
  0 0
  Hatalka-4ornobuljanka(vubachte sho troxu ne tak napusala)Tak ze pravda ne moshna roskasatu vshe ale kolu tak dijsno treba srochno shos skasatu to potim tebe hodjat i obhovoryyt,nashal ne savshdu staetsja tak jak toho xochetsja .Dyshe dakyy sa poradu ja vshe davno nad zum dymay tak treba kohos savestu kota chu sobachky,ale cho ja potim bydy s numu robutu?a jaksho vonu saxvoriyyt?!i sho potim she sa kotukom chu sobachkoy symyvatu?tak shutja shtuka serjosna,ale jaksho dobre podymatu jak ne s drysjama i ne s bluskumu tobi ludmu to komy she mosh shos roskasatu?nikomy...
   
 • 19:51 21.02.2005
  0 0
  2 Ruslana

  Ну, якщо так дуже потрібно комусь розказати - розказуйте тут, на форумі! Вам легше стане, а оскільки форум - річ анонімна, то ніхто ходити і обговорювати вас не буде, бо не знатиме, хто ви (тобто обговорювати може і будуть, але ви на то зможете просто споглядати збоку) .
   
 • 14:01 22.02.2005
  0 0
  все, що можу сказати:
  читання транслітом мене змучує, тому я його не читаю
  хоча зайшли на тему подивитись, що тут, і прочитала тексти українською

  по темі: як на мене, дружба ніколи не закінчується трагічно.
   
 • 03:30 23.02.2005
  0 0
  Advokat
  Dakyy bydy probyvatu.....
   
 • 14:01 24.02.2005
  0 0
  2 Ruslana Так, звісно, може захворіти і померти і котик, і собачка, і друг. Всі ми смертні, а тому доводиться вибирати між самотністю і МОЖЛИВОЮ гіркотою втрати. Щойно я хотіла запропонувати, щоб ви ділилися наболілим тут, на форумі, де ніхто не буде обговорювати, як це вже зробив Адвокат. Значить, це слушна думка.
  Ще один аспект: адже можете захворіти і ви. І тоді можете одержати несподівану допомогу. У мого свекра був котик, який лапками вправляв йому грижу. На власні очі бачила, як котик, тільки-но почує, що дід стогне, стрибав йому на коліна і починав м"яти лапками живіт. і допомагало! Є коти, які здатні гасити мігрень. та й взагалі гладити їх по шерсті - корисно для нервів.
  А свекор, до речі, помер раніше від кота.
  Маленька порада: щоб не мучитися з написанням таких довгих ніків, як мій, робіть, як я: Ctrl-C - Ctrl-V. Бо і у вас, як і у мене немає на клаві, наприклад, отого Г з хвостиком, яким хизується Гонта.
   
 • 17:54 24.02.2005
  0 0
  Дружба іноді закінчується трагічно, коли від друзів забагато вимагається. Як кажуть араби ( своїми словами): якщо тебе хтось підвів під монастир, не він - винен, а ти - не на того понадіявся!
       Згоден з Наталкою, якщо з собою - скучно, то ніхто не допоможе, ніякий друг!
       Солідарний з Клео - дуже рідко читаю галіматью чужими літерами!
  Жива тварина поруч в квартирі - і щастя, і обуза, тут треба відповідально самому вирішувати!
   
 • 21:05 26.06.2005
  0 0
  справжня дружба не таке вже i часте явище. справжня - це, мабуть, тодi, коли друг надiйний, не пiдведе, не зробить пiдлостi, постарається допомогти, коли ви в потребi. не засуджує, коли поступите не так, як треба, а ви маєте вiдвагу розповiсти йому про те, знаючи, що не засудить. бо разом легше пережити життєвi труднощi
  мабуть, кожному мрiється такий друг.
  а дружба iнколи закiнчується трагiчно, бо люди вмiють "косити" пiд друзiв, а так насправдi ними не є.
   
 • 04:28 25.09.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 01:08 30.03.2016
  0 0
  Мы учили читать с помощью журнала с детства ребенка всячески пытались приучить так что б потом они сами понимали, что правильно что нужно, и что к чему, почему и когда.Важно что б и интересно было и в голову заложилось что-то. но пока нас полностью устраивает журнал Познайко, он на украинском языке, есть много про Украину, про все что окружает.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Чому дружба закінчується іноді трагічно?

Наші Друзі: Новини Львова