Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 05 липня 2020 року

Біогаз

Переглядів: 23680
Додано: 10.09.2004 Додав: Іван  тем: 27
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 26
 • 11:26 10.09.2004
  0 0
  Отже нова тема. З не я пропоную відійти від політики і переключитися на економіту та науку.
  Чи багато з вас чули про БІОГАЗ? Його виготовляють з когов"ячого гною. Він пає дещо нижчі характеристики ніж природній через наявні негорючі домішки. Проте на Заході біогазові установки мають багато фермерів.
  Чи не здається Вам, що біогаз хоч і не панацея, проте може стати однією з цеглинок в побудові енергетичної незалежності України?
  Дотого ж грошовою підтримкою сільського господарства!
   
 • 14:29 10.09.2004
  0 0
  Пане Іване, винайти можна і не таке. У Київській області я на власні очі бачила агрегат, який перепалює на газ будь-яке сміття. температура горіння цього газу значно вища, ніж сировини. Але ніхто не поспішає поставити ці агрегати в широке виробництво. Чому? Відповідь дуже проста: як перейдуть на сміття, якого у нас до біса, то що ж буде їсти Бакай і ті, хто перейняв від нього естафету? Як бачите, куди не кинь, а політики не уникнеш.
   
 • 08:48 11.09.2004
  0 0
  Років 5 назад також стикався з одним кулібіном зі Львова - так у нього газ вироблявся з простої пічки з стружки деревної. Показував за 5 грн. як фокусник, справді був газ. Його агрегати навіть продавалися, щось 200 баків середній. Були встановлені в особняках. Газ виявляється той нешкідливий зовсім і навіть дозволу не тре було. Йшли на ура такі агрегати в карпатах. Навіть казав, що авто таке на цьому газі споруджено було за кордоном

  2 чорнобилянка
  А отут на 100% згоден
  це і до термоядерної енергетики і біогазу, і спирту замість бензину. Поки нафту недопалять - нічого ніхто відкривати нового не буде
  Така вже система
   
 • 17:54 26.04.2006
  0 0
  Якщо ціни на газ-бензин-електрику піднімуть до європейських, підприємства відразу візьмуться за голову. З"являться альтернативні джерела. Зараз це - не дуже вигідно
   
 • 19:19 10.05.2006
  0 0
  КЛЮЧ ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУВЕЙТУ ЗНАХОДИТЬСЯ У ЛЬВОВІ

  http://www.zn.kiev.ua/nn/show/596/53253/
   
 • 00:40 18.06.2006
  0 0
  підкажіть де можна знайти інформацію про біогаз,але трохи конкретніше на хлопський розум
   
 • 10:54 18.06.2006
  0 0
  Вдячний Іванові за розпочату тему для корисного спілкування.
  Бажаю, щоб така тема поєднала людей, що хочуть спільними зусиллями побороти залежність від пропонованих нам джерел монопольної та недешевої енергії. Ми є заручниками цього становища.
  Як альтернатива цьому, могли б бути не тільки наш пошук та обмін інформацією на цю тему, а можливо і наші вітчизняні дослідження та розробки.
  Нижче подана інформація, яка на цю тему мені сподобалась.
  1. Енергозберігаючі технології у будівництві:
  http://www.isomax.stollar.com.pl/cotojest.htm
  http://www.mdmsystems.com.ua - вважаю, що за цією технологією найближче майбутнє.
  2. Енергія сонця, води, вітру:
  http://www.velacreations.com/chispito.html - Chispito Wind Generator не складний у виготовленні вітрогенератор. Характеристики -100W machine. It outputs14volts at 275 rpm, so it starts putting power into your batteries in low wind speeds (5-7mph). В США коштує $250. На сайті www.instructables.com надано креслення. Впевнений, що в Україні знайшлися наші рідні кулібіни, які б виготовили б цей «дівайс» дешевше. Ще й на цьому заробили.
  http://www.computerra.ru/online/things/267819/ - сонячний акумулятор для живлення побутової електроніки.
  3. Біоенергія.
  Я цікавлюсь сучасними пристроями (технологією) піролізу деревини. Для виробництва і забезпечення сільського домашнього господарства деревним вугіллям. Те що зараз на цю тему виробляє для людей Росія, дороге і з малим ККД. Може у нас в Україні є щось на цю тему? Підкажіть.
  А якийсь наш сайт, де б умільці могли б поділитись своїм досвідом, схожий на www.instructables.com у нас є? Буду вдячний за підказку.
  Прихильників та послідовників ідеї Cold Fusion (холодний синтез), або ж LENR (Low Energy Nuclear Reactions), прошу не турбувати.
   
 • 13:42 18.06.2006
  0 0
  Раджу всім учасникам теми ознайомитись з інформацією розміщеною на сайті Групи Розвитку Проміжних Технологій ITDG – the Intermediate Technology Development Group http://www.itdg.org . Група знайома ще за совітських часів. Публікувалась у журналі «АНГЛИЯ», що видавався британцями для СРСР. Група займається впровадженням проміжних (всього того, що можна виготовити своїми руками з підручних матеріалів) технологій з енергетики та безлічі інших корисних речей для громадян третього світу. http://www.itdg.org/?id=biogas та http://www.itdg.org/?id=biogas_expertise інформація по біогазу. На сайті є багато літератури – інструкцій, схем, розрахунків, креслень, що будуть корисні для будь-якого кулібіна. Наприклад http://www.itdg.org/?id=small_scale_wind_power : надано достатню інформацію для виготовлення вітрогенератора в домашніх умовах – креслення та опис технології виготовлення (навіть самого електрогенератора). http://www.itdg.org/docs/energy/blades_manual.pdf - Wind Rotor Blade Construction – конструкція крил вітряка вітрогенератора. http://www.itdg.org/docs/energy/pmg_manual.pdf - Small Wind Energy Systems for Battery Charging (PMG Manual) – електрогенератор та схеми зарядних пристроїв для акумулятора. Всі подані знання достатні для рівня школяра початкової школи. Єдине – МОВУ треба знати (англійську)! Хоча, всі інструкції гарно ілюстровані, тож одномовний інтелект, що знає тільки одну мову – напр. російську, - теж у всьому розбереться….
   
 • 15:56 30.07.2006
  0 0
  Здрастуйте. Для мене актуальною є тема пошуку способів практичної реалізації технології отримання енергії з органічних речовин. А саме: біогаз та біодизель. буду вдячний за інформацію на ці теми. При наявності сотанньої скиадйте її прямо на мій e-mail: nemezis_w@rambler.ru. Я маю достатньо можливостей для констроювання таккої установки (як і більшість рядових інженерів), мені потрібні структурні та принципові схеми, бажано з розрахунками. але я буду вдячний за будь-яку інформацію.
   
 • 16:29 30.07.2006
  0 0
     Та, дійсно, наші кулібіни на все здатні! За потреби і синхрофазотрон з запчастин бензопили і мопеда скомпонують! От один фермер, знаю, взагалі зе електрику майже не платить. Просто він в школі вчив трохи фізику, і поставиви під ЛЕП, що проходили коло його ділянки - металеві стовпи. Струм, звісно ж, індукувався .
     А ще, взагалі-то, в США та в Коцапчєгленді працюють над вивільненням енергії штучного протонного розпаду. В перспективі така операція дозволяє вивільнити енергію десь в 1000 раз більшу, ніж при термоядерній реакції. А ще навідміну від реакцій термоядерних реакція протонного розпаду не потребуватиме , напр., критичних значень мас чи якихось інших фіксованих параметрів. Прийнято вважати, що для проведення реакції вивільнення енергії протонів підійде взагалі будь-яка речовина! От-тоді буде всім щастя! (якщо ніякий дебіл не додумається використатти протонний генератор як зброю, звісно ж... )
   
 • 10:44 29.08.2006
  0 0
  http://www.membrana.ru/lenta/index.html?6341

  Амерські вчені працюють над тим, щоб отримати можливість генетично модифікувати дерева. Мета - створити швидкоростучі види. Вважається, що такі дерева як джерело енергії здатні з часом замінити видобувні види палива, як то газ чи нафту. Мова йде, звісна річ, не так про використання дерева як джерела дрів, а про деревину як джерело видобування етанолу, що після переробки цілком може замінити бензин.
   
 • 11:52 13.03.2009
  0 0
  Мені досить цікава тема!!!Але де можна знайти креслення установок і детальну інформацію про ступінь переробки відходів в біогаз???Навіть най примітивніші установки?підкажіть...
   
 • 14:17 13.03.2009
  0 0
  До: EkoBil - #164392

  У правовласника викупити патент.
   
 • 20:35 14.08.2009
  0 0
  Багато інформації прол вітоенергетику можна знайти і скачати тут      http://legenda.ucoz.net/.
   
 • 21:24 14.08.2009
  0 0
  нема на вашому сайті ніякої інформації... йдіть нафіг
   

Біогаз

Наші Друзі: Новини Львова