Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 20 серпня 2019 року

Ти любиш людей?

Переглядів: 15134
Додано: 10.08.2004 Додав: Kleo  тем: 8
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 95
 • 15:26 10.08.2004
  0 0
  "Ти занадто довірливо і добре ставишся до чужих людей" - каже мій знайомий, - "і занадто прискіпливо до своїх".

  До чужих людей потрібно ставитися з підозрою і недовірою, бо то людина. - каже він.

  Як говориться "Людина людині вовк". Якби людина людині в суспільстві була те, що вовк вовку у стаї, то нам не потрібно було б боятись, в крайньому разі, вбивств.
  Вовк вовка не вб`є. Та й гвалтувати вовчицю не буде.

  А "любити ближнього свого" - це що означає?
  Любити, але не довіряти Чи: Любити "ближнього", тобто лише "свого".
  Чи ще якісь варіанти?
   
 • 19:07 10.08.2004
  0 0
  так, цікаво що це означає "люби свого ближнього, як самого себе". Це означає:xтось інший - ближній, отож на першому місці стоїш ти, твої інтереси, а вже потім - його?
  Егоїзм.
   
 • 20:37 10.08.2004
  0 0
  Олівер зараз вам пояснить
   
 • 22:40 10.08.2004
  0 0
  про любов до себе пише Еріх Фром в книзі "Мистецтво любити". взагалі то дійсно цікава книжка, раджу. невеличка ) там про різновиди любові він пише... от любов до себе--один з них. любити себе людина повинна, інакше вона не зможе любити інших. любов до себе--це вміння адекватно себе оцінити, сприйняти себе таким, усвідомити себе таким і ПОЛЮБИТИ себе таким.

  а про ставлення до людей...правило--як ти до інших, так інші до тебе--страшенно затерте, не всі вникають в його зміст.. але скільки разів траплялося. що посмішка, доброзичливий погляд змінювали нейтральні, або й ворожі стосунки на приязні ) багато разів! ) перший крок назустріч--то не слабкість, то велика мудрість--так хтось великий сказав, не пам"ятаю хто   
 • 09:27 11.08.2004
  0 0
  для мене мій особистий досвід був завжди важливішим, ніж будь-які книжні істини, і він каже, що той, xто занадто любить себе - ніколи по-справжньому не полюбить іншу людину, оскільки в любові потрібно "розчинитися", якщо можна так сказати: себе ти практично втрачаєш, "ти" або "я" вже не існує(тут і Фромм би погодився ). Отже, якщо у тебе є таке почуття, як любов до себе - ти не забажаєш пожертвувати своїм великим та цінним "Я" в ім’я чого б там не було...IMHO
   
 • 14:15 11.08.2004
  0 0
  Якщо людина не любить себе, вона не любить в собі все. Оскільки, якщо вона любить в собі хоть щось, вона таки себе любить, а все інше "погане" пробує викорінити.

  Якщо ж людина не любить себе, то такі ж риси як її (на її схожі) ніколи не зможе полюбити в інших.

  Виходить або людина повне лайно, тоді вона не любить себе, а любить інших, оскільки вони кращі. (Тільки питання - любов до інших тоді теж погана риса?)

  Або людина любить себе, любить в собі гарні риси, ставиться толерантно до своїх поганих рис, і аналогічно ставиться до інших.

  Біблійське "Любити ближніх як самого себе" передбачає також любов до себе
   
 • 15:06 11.08.2004
  0 0
  2 :-))

  Ніхто не каже, що любити себе треба занадто. Просто в кожній людині повинен бути присутній здоровий егоїзм. Ніхто не любить рабів і безликих створінь, то чи варто розчинятися в тому, кого любиш?
   
 • 16:30 11.08.2004
  0 0
  розчиняєшся не в комусь, а в любові.

  Цитата:
  Виходить або людина повне лайно, тоді вона не любить себе, а любить інших, оскільки вони кращі. (Тільки питання - любов до інших тоді теж погана риса?)

  ну це занадто вузьколобе бачення речей: якщо людина себе не любить, вона - лайно і взаґалі?..Таке можна почути лише від самозакоxанниx людей. Це не повинна бути любов, акцептації досить: я такий(-а)який я є, ні кращий(-a), ні гірший(-a) за іншиx, крапка. На мою думку, це набагато здоровіше, ніж все інше.


   
 • 16:49 12.08.2004
  0 0
  RE: Ти любиш людей?
  ... я люблю собак. Вони ніколи не зрадять. А люди...еехх...
   
 • 18:42 12.08.2004
  0 0
  2 Blink_Hrystia
  khocha tut treba postavyty
  Ale popry ce ja wazaju,shcho do liudej treba stavytysia dobrozychlyvo i vidkryto i varto robyty samomu pershyj krok
   
 • 10:56 13.08.2004
  0 0
  Любов є різна, тоб то вона одна, але мотивів любові може буть декілька - це захопленя (любов фанів), жалість (коли спроможний щось зробити робить це для тих хто не може), однодумство чи братство(коли люди думають однаково, відчувають приязнь один до одного і допомогають друг другу) і так далі.

  Вислів Ісуса Христа : "люби свого ближнього, як самого себе" я розумію так. Став себе на місце іншого, дивись на світ як він, побувай хоч трохи в його шкурі і тоді ти зрозумієш мотиви його дій, а раз так то можеш його простити (якщо щось створив проти тебе) чи взяти за зразок (коли він зробив те до чого б ти не додумався). Якщо знаєш мотиви дій, то можеш допомогти йому, а це краще ніж рубити з плеча, да так що людине вже ніколи не підніметься. "Не судіть - не судими будете" - це теж звітти, спочатку спробуйте пізнати мотиви людей (а як? - тільки ставши на його місце), а потім уж промивайте кості.

  І ще про любов. Любов - безмежна, вона може покрити все і всіх, для любові не треба зусиль, тому вона поширується з кожною хвилиною без затримок як кинутий предмет в космосі. Але так любов можлива лиш тоді коли є Мудрість. Любов - це дієва сила мудрості, а Любов і Мудрість це крила досконалості людини.

  "Будьте досконалі як Отец ваш Небесний, котрий як сонце світить на все і всіх однаково освітлює, так і ви любіть людей. Бо якщо ви будете любити своїх, то і погани так роблять, і яка в тому користь? А я кажу вам - любіть і ворогів своїх..."
   
 • 10:55 14.08.2004
  0 0
  Як мене питають, що найбільше люблю у цьому світі - то перше, що спадає на думку - людей.

  Те саме і на питання, що не люблю
   
 • 02:59 15.08.2004
  0 0
  Спочатку я всіх люблю, принаймні стараюся. А потім, коли людину вже можна оцінити за її виглядом, висловлюваннями, діями і т.д.,тоді думка може так кардинально змінитися! А може і ні
   
 • 13:25 15.08.2004
  0 0
  Регулярно
   
 • 13:29 15.08.2004
  0 0
  Регулярно
   

Ти любиш людей?

Наші Друзі: Новини Львова