Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Україна на 70-му місці в світі за людським потенціалом

Переглядів: 4393
Додано: 30.07.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 3
 • 06:51 30.07.2004
  0 0
  Джерело: Уніан

  Україна займає 70-ме місце серед країн світу за рівнем розвитку людського потенціалу. Про це йдеться в доповіді, підготовленій Програмою розвитку ООН, передає РІА "Новости".

  Експерти ООН склали індекс розвитку людського потенціалу (ІРЛП) у 177 країнах світу. В основі рейтингу лежить аналіз статистичних даних за трьома основними напрямами розвитку людини - тривалістю життя, рівнем освіти і доходами.

  Згідно з оцінками експертів, до п'ятірки країн, що очолюють список, входять Норвегія, Швеція, Австралія, Канада і Нідерланди.

  США посідають восьме місце, Велика Британія - 12-те, Франція - 16-те, Німеччина - 19-те місце.

  За даними Програми розвитку ООН, всі країни СНД відносяться до країн з середнім рівнем розвитку людського потенціалу.

  Так, Росія посідає 57-ме місце - між Болгарією і Лівією. Росію випереджають такі країни, як Барбадос (29-те місце), Коста-Ріка (45-те місце), Багамські острови і Куба - (51-ще і 52-ге місця відповідно).

  Найближче до Росії в цьому рейтингу розташована Білорусь - вона посідає 62-ге місце, потім слідують Україна (70-те) і Казахстан (78-ме). Завершують список найменш розвинені країни, в основному, країни Африки - Гвінея Бісау, Бурунді, Малі, Буркіна-Фасо і Нігер. Найменш розвиненою країною в світі, на думку експертів ООН, є Сьєрра-Леоне.

  У доповіді наводяться дані про тривалість життя в різних країнах світу. Найдовше люди живуть в Японії - майже 82 роки. Жителям Швеції і Ісландії вдається дожити до 80, а Австралії, Канади, Швейцарії - до 79 років. У Росії, в середньому, живуть до 67 років. Громадяни Грузії є своєрідними довгожителями на теренах СНД - 73 роки. У Вірменії, Азербайджані середня тривалість життя досягає 72 років, а в Білорусії і Україні - 70 років.

  У Свазиленді і Сьєрра-Леоне середній вік жителів становить лише 34 роки, а в Зімбабве і Замбії - 33 і 32 роки, відповідно.
   
 • 05:01 25.09.2015
  0 0
  Доброго времени суток) Вчера друзья посоветовали попробовать новое пиво «Радой», сначала не очень хотелось, так как привык пить черниговское,но попробовав его,я резко поменял свое мнение,очень вкусное пиво,плюс зделано на основе Росторопши,все компоненты исключительно натуральные)Если захотите отдохнуть за кухлем пива после трудовых будней,то рекомендую пиво «Радой»,будете очень довольны)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 01:11 30.03.2016
  0 0
  Мы учили читать с помощью журнала с детства ребенка всячески пытались приучить так что б потом они сами понимали, что правильно что нужно, и что к чему, почему и когда.Важно что б и интересно было и в голову заложилось что-то. но пока нас полностью устраивает журнал Познайко, он на украинском языке, есть много про Украину, про все что окружает.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Україна на 70-му місці в світі за людським потенціалом

Наші Друзі: Новини Львова