Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 26 січня 2021 року

Сучасні віяння чи замах на традиції?

Переглядів: 2773
Додано: 29.07.2004 Додав: vakuolka  
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 7
 • 12:19 29.07.2004
  0 0
  Традиції - історія народу... А зміна цих традицій в сучасності? Маю на увазі те, чи варто підтримувати новітні тенденції.. От наприклад... Поява молодого хлопця на весіллі у вишиванці і джинсах - у старшого покоління викликало обурення.. Мовляв, це насмішка над вишиванкою... Мовляв, на весілля треба з"являтись у певнім стилі одягу, наприклад, в костюмі з кантиком (для мужчин) і в вечірніх платтях(для жінок)...
  Може це дійсно так? І поєднання такого варіанту як джинси і вишиванка - неповага до традицій?
   
 • 13:57 29.07.2004
  0 0
  Джинси (з вишиванкою чи без) на весілля (я так розумію класично-традиційне) - то неприйнятно. Вам ба приємно було, якби на вашому весіллі гості в джинсах були? ("так, міма шол і зашол")Джинси - то є робочий одяг, і ніде у світі на весілля джинси не вдягають (хіба що то якась неформальна вечірка, де і молода у джинсах).

  А взагалі комбінувати джинси з вишиванкою можна - чому б ні? Але треба знати, куди то носити.
   
 • 14:34 29.07.2004
  0 0
  2Адвокат
  Але треба знати, куди то носити.

  Куди, наприклад?

  Не сперечаюсь, що джинси за кордоном - то спецодяг! Але сам бачите, що зараз в моді поєднання непоєднуваного..
  Може дійсно варто заклеймити такий стильодягу як несмак?

   
 • 15:04 29.07.2004
  0 0
  2 vakuolka
  Мені здається, що поєднання національного і модернового(якшо джинси можна такими назвати) - це якраз те, що і рятує від повного помирання національного колориту країни. І гарно приємно подивитись коли хтось одягнений в вишиваній сорочці, навіть якщо і в поєднанні з джинсами (і це до речі зовсім не погано виглядає). А на рахунок того, що джинси на весілля - то дійсно нікуди не годиться...
   
 • 17:21 29.07.2004
  0 0
  джинси, вишиванка. Dobre wo vzagali e wo vdiagnytu.
  A 4omy b i ni???
  Pora modernyvatu.
   
 • 05:01 25.09.2015
  0 0
  Привіт,друзі)Вчора в клубі друзі пригостили новим,українським пивом «Радой»,дуже мені сподобався цей півас,дуже приємний присмак і зроблено на основі лікарської Розторопші)Тепер я п*ю лише цей півас,і вам рекомендую,будете вражені смаком пива «Радой»)Хто захоче замовити його не встаючи з ліжка,то така можливість також є,просто потрібно перейти по ссилкі)
  http://radoy.com.ua/ru/page/beer.html
   
 • 01:11 30.03.2016
  0 0
  Да наверное подготовка самое оно.А бабушка это вообще замечательно,мы ещё год за год до того как ребенок научился что либо понимать строили планы, что да как будем делать для ребенка, чем его увлекать и с помощью чего развивать, помочь узнавать мир, и хотелось конечно же как каждому радителю сделать это как можно раньше. Мы конечно не стремимся сделать с них вундеркингов, но хотелось что б у ребенка была отличная память, логика, гу и вообще что б быстро и хорошо соображал. Так что спасибо бабушке большое, которая посоветовала мне очень хорошую книгу, если точнее то журнал Познайко. В котором много информации, причем для подходящего возраста ребенка, он растет с ним можно так сказать. И главное что можно приобрести на интересующем для вас языке, мы берем на украинском, так как хотим что б ребенок был патриотом и знал родной язык.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Сучасні віяння чи замах на традиції?

Наші Друзі: Новини Львова