Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 27 вересня 2020 року

Кого поставити на чолі держави....

Переглядів: 8719
Додано: 29.06.2004 Додав: ivansstef  тем: 12
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 72
 • 02:25 29.06.2004
  0 0
  В 1994 році в Німеччині я та мій товариш з піною біля рота доказували один одному свої переконання.. Сьогодні він подзонив ми разом згадали нашу полеміку , і я пообіцяв що виставлю цю задачу (через 10 років) на огляд сучасної молоді яка зараз має стільки ж скільки нам було тоді... І нехай ця молодь підтвердить.. ну хто ж з нас був більше ближчий до істини Так от

  Прошу сприйняти це з долею гумору, з включенням фантазії та відключееням політичних та особистих чвар...

  Умови задачі.
  Країна на межі розрухи...
  Врятувати її може лише одна людина....

  Кого поставити на чолі держави....

  1. Спеціаліста, профессіонала в своїй справі.. який вміє виводити країну з кризи... АЛЕ !!! Він не українець (москаль, еврей, поляк, турок, інше.......потрібне вибрати)

  2. УКРАЇНЕЦЬ... свідомий, патріот.. (скажімо ідеальний українець), який все віддасть за благоустрій держави, але він на жаль нічого не петрає ні в керівництві, ні в економіці, тобто в тих речах які потрібні для відновлення......

  ПИТАННЯ !!!!!!

  Так Кого б ВИ поставили на чолі держави?

  І коротко так ЧОМУ?

  Дякую.... Після опитування (10 днів), постараюсь написати ЯК змінилася думка молоді за 10 років НЕЗАЛЕЖНОСТІ

  ЗІ.. Прошу не писати типу "мало умов в задачі"... вирішуйте так як є..
  Іван.
   
 • 04:50 29.06.2004
  0 0
  Шановний Іване! Де ви закопали труп того жида,якого вбили? Прошу не писати типу "я нікого не вбивав" і тому подібне. Відповідпайте на питання , яке поставлено.

  Такі тупі питання, на рахунок керівництва державою, ставили собі "інтелегенти" перед і після проголошення незалежності,вправляючись у своїй логіці та націоналістичності.

  Для "відновлення" не потрібно петрати. Для становлення держави потрібна здорова національна воля індивідуума або групи людей. А після цієї волі ідуть методи і наймання працівників, котрі б це робили.

  """""" 2. УКРАЇНЕЦЬ... свідомий, патріот.. (скажімо ідеальний українець),який все віддасть за благоустрій держави, але він на жаль нічого не петрає ні в керівництві, ні в економіці, тобто в тих речах які потрібні для відновлення...... """"

  Нічого собі ідеальний українець. Ото портрет намалювали "ідеального українця". Тупий,який нічого і ні вчому не петрає. Може він читати і писати теж не вміє? Тоді що він віддасть для якогось незрозумілого "відновлення" чи "за благоустрій держави" ?

  """""1. Спеціаліста, профессіонала в своїй справі.. який вміє виводити країну з кризи... АЛЕ !!! Він не українець (москаль, еврей, поляк, турок, інше.......потрібне вибрати) """"

  А де таких готують "спеціалістів" чи "професіоналів у своїй справі""по виведенню країни з кризи"? І чому серед тих людей неможе бути українця?

  Тупа задача. Завжди дивувався, чому люди порівнюють тупого українця,який одночасно є патріотом і ідеальним українцем із розумним,спеціалістом,"професіоналом" москалем,жидом,поляком чи будь ким іншим.
  Ідеальний українець повинен хочаб читати і писати вміти,володіти аналітичним або творчим мисленням, знати історію,географію України та україністику,трохи розбиратись у військовій справі мати просто здоровий глузд і боротись із державними злодіями-професіоналами та злодіями-спеціалістами у своїй справі,принаймні. Тоді він і не дуже то і тупий.
  Я б поставив такого українця на чолі держави,а якщо б він не справився,то я б знайшов іншого українця.
  Але ніколи б не шукав професіоналів ,які б ніби то могли будувати українську державу,серед вікових ворогів України. Ніколи ні поляк ні москаль ні жид не зробили добра ні для України ні для українців,якими б вони(вороги) професіоналами не були б. Сучасна історія України є прямим тому доказом.   
 • 08:46 29.06.2004
  0 0
  Я б хотів бачити на чолі держави жінку.
  Маргарет Тетчер та Голда Меір, на мій погляд, взірець державної людини
   
 • 09:54 29.06.2004
  0 0
  Німця як кажуть у нас в Галичині.
  Грузина (сталіна) як кажуть на сході.
  --- і може мають рацію

  На мене фаховість презедента і його націоналізм(в українському розумінні) в важкі для країни часи не мають значення.
  Фаховість у економіці, керівництві ... - для того існують радники і міністерства.
  А що таке по вашому фаховість у керівництві (державою) - голова колгоспу, червоний директор, випускник курсів ЦРУ для керівників Сх. Євр. країн, б/у -шний президент(ну Клінтона взяти собі наприклад ) - думаю невірний критерій

  Головне - це послідовність, рішучість, безкомпромісність, вміння просто і чітко висловлювати свою думку(оратор), вища освіта(більше не треба - бо у наш кожен зек потім стає академіком як на президента), не колабораціоніст західний-східний(для України майже нереально такого знайти ), не соціаліст(такt власне переконання як для україни - країну треба не розбазарювати наразі пару років )

  Далі ще додам...
   
 • 10:31 29.06.2004
  0 0
  Путина
   
 • 12:32 29.06.2004
  0 0
  Мене
   
 • 12:38 29.06.2004
  0 0
  2 Дядечко Пінгвін
  А Антарктиду на кого полишите???
   
 • 12:39 29.06.2004
  0 0
  Іра -

  ... угу, счас заплачу «от умиления».

  Я не проти колгоспу, але не в нашому селі.
   
 • 12:40 29.06.2004
  0 0
  Та у нас там просто таки утопія. Пора і Україну з кризи виводити.

  P. S. утопія-від слова "утопити".
   
 • 12:55 29.06.2004
  0 0
  Дайош утопію! Антарктида - споконвічна територія риб! Срібних!
   
 • 13:40 29.06.2004
  0 0
  2 reh

  90-го року Маргарет Тетчер порівняла Україну з Каліфорнією і Техасом, які колись були окремі від США. І закликала Україну не рвати братерські зв"язки з метрополією.

  Гарний президент. радше дійсно Дядечко Пінгвін.
   
 • 13:45 29.06.2004
  0 0
  Гм, Пінгвіни люблять Рибу. Це логічно. Але от чи Рибі сподобається там, де багато Пінгвінів?
   
 • 14:04 29.06.2004
  0 0
  2 Самійло Немирич
  Звісно, сподобається! СрібнаРиба надто велика, щоб бути їжею для Пінгвіна. Та ще й металева
  Для інформації: Ющенко за гороскопом - Риби
   
 • 14:08 29.06.2004
  0 0
  А я Овен Друзі, що робити?!
   
 • 14:09 29.06.2004
  0 0
  Я б поставила на чолі України конкретну людину - сербського єврея Драгослава Аврамовича (Reh, не поспішайте радіти). Цей супер-дід, як його називали в Бєлграді вивів з кризи спершу Чилі, а потім блокадну Югославію. Це геній економіки наших часів. на жаль, у нас його навіть слухати не стали, коли він приїхав, Кучма відмовився навіть прийняти. і ми ще два роки раком вилазили з інфляції. не знаю, чи дід ще живий, бо вже тоді, в середині 90-х був добряче старий. Але ось що цікаво: про нього чомусь знають лише в Югославії та Чилі, а от про усіляких там злодюжок-рабиновичів як про благодійників усього єврейства репетують на всіх світових перехрестях.
   

Кого поставити на чолі держави....

Наші Друзі: Новини Львова