Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 29 березня 2020 року

чудернацьке морозиво

Переглядів: 2987
Додано: 29.05.2004 Додав: FataMorgana  тем: 3
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 15
 • 00:09 29.05.2004
  0 0
  Кияни знають, що наш обожнюваний метрополітен не страждає від недостачі реклами у вагонах. Так ось, одного разу, повертаючись з інституту, я не мала що почитати (ну книжку вранці дома залишила!) і почала розгладати всяку дурничку на стінах поізда. Поглдя зупинився на рекламі морозива МАСЯНЯ. Мене надзвичайно зацікавило слово, що було написане наступним чином
  ЗА - БА
  ЙО - НЕ

  Що воно означає я не зрозуміла, але інтерес майбутнього філолога та лінгвіста невпинно зростав. Тижні через два я спробувала підійти з іншго боку і прочитатти так, нібі написано в стовбчик.
  Людоньки, мене ледь навпіл не зігнуло!
  Прочитайте самі. можливо, ви зрозумієте, що мали на увазі виробники.
  А слівце як раз із репертуру Масяні :-)
   
 • 00:25 29.05.2004
  0 0
  Просто тим дурникам-покидькам, що ще вчора курили план і тупо ржалали над американськими тупими-непристойними фільмами , а зара стали PR-менеджерами, рекламістами бракує елементарної етики. Їм то здається смішно, бо вони вважают, що їх оточують покидьки. Звичайно, що їсти то за#обане морозиво Масяня можуть їсти тільки придурки після такої вдалої кампанії.
   
 • 09:24 29.05.2004
  0 0
  Дивно, що "тим дурникам-покидькам" смішно від того, що їх оточують придурки.
   
 • 09:27 29.05.2004
  0 0
  2 me myself and I
  А то справді так і є. Вони визначають цільову аудиторію і скоріш за все - цільовою аудиторію по дослідженям виявився такий собі придурок поїдач Масяня.

  Доречі ненавижу Масяня. Задовбали пітєрскі інтілігєнти з своїм потним гумором
   
 • 09:41 29.05.2004
  0 0
                 2 Alex Бандерштадтський
  Починати треба було з того, що ти ненавидиш Масяня. І не всі, хто люблять/любили цей мультик є придурки.
   
 • 09:47 29.05.2004
  0 0
  2 me myself andI
  Ні - я тільки но зара звернув увагу на назву і звичайно, що то аж ніяк не визначає тих людей, хто любить цей мульт.
  Переважно це середностатистичні дєвушкі, які читають якогось там палєвіна чи як його там Тобто з притензіями на оригінальність ..
   
 • 03:09 31.05.2004
  0 0
  Алексе, давайте не будемо змішувати кольори та плутати зеелне і холодне. Масяня -то є Масяня. Кому подобається -будь ласка, нехай дивитться. Ми сприймаємо цей світ так, як хочемо його сприймати. Я була шокована, прочитавши ту рекламу,а хтось - не звернув уваги, ніби так і треба, хтось інший і взагалі на неї не дивився. Мультик хтось дивиться і регоче з кожного жарту як молодий жеребчик, а хтось шукає помилки у мовленні та ляпи в малюнку. дехто просто оцінить роботу і знайде міру критиці,а можливо, що знайдуться й такі, хто зрозуміє, що Масяня -це певний соціальний портрет. Ні, не треба ставитись глобально -лише терпимо і не відбирати у людей їх думки, принаймні допоки вони не починають відбирати ваші. Будьмо собою, аби не асимілюватися з дурниками-покидьками, гаразд?
   
 • 13:11 31.05.2004
  0 0
                            2ALex
  А чому "палєвін" з маленької літери?
   
 • 15:44 01.06.2004
  0 0
  А, властиво, чому таке обурення? Рекламний трюк, де вживається iснуюче слово, що вiзуально схоже на матюк, є одним з найпопулярнiших в advertising. Для тих, хто не знає, що таке забайоне - дивитись тут: (десерт це такий iталiйський)

  Zabaglione [zah-bahl-YOH-nay] is a simple Italian dessert
  made of egg yolks, sugar and Marsala wine and served warm.

  www.gourmetsleuth.com/recipe_zabaglione.htm

  У Англiї, наприклад, вiдома фiрма French Connection скоротила своє лого до FCUK (French Connection United Kingdom)i наштампувала масу футболок i т.п. з цим написом. Комерцiйний успiх був (i є) шалений - хоча їм довелося обмежити вживання лого у певних фразах (як от I love FCUK)
   
 • 15:58 01.06.2004
  0 0
  Кока-кола колись випустила партію банок, де в хаотичному переплетінні ліній можна було прочитати "sex".
  Та й зараз в будь-якій грамотно зробленій рекламі можна знайти сліди діяльності психологів-фрейдистів. Дамочку з фотоапаратом бачили? Входіт і виходіт...
  А "Nokia - connecting people"?
   
 • 21:50 10.06.2004
  0 0
  2 Адвокат

  Чудова теорія щодо італійського десерту. Але стривайте, ви пропустили одну літеру, а саме -л. Я знаю, що таке ЗабаЛьоне :-))

  А нещодавно помітила іншу рекламку того ж морозива, але вже в газеті. так там була фраза "забайована енергія від Масяні"
  Ну що тут скажеш: черговий рекламний трюк. Мабуть, час просто непомічати такі дурниці
   
 • 11:10 11.06.2004
  0 0
  2 Fata Morgana:

  Для вашої інформації, існують два варіанти написання (і відповідно, вимови), цього слова - zabaglione i zabaione:
  http://www.e-rcps.com/pasta/dsrt/zabaglione.shtml

  Як людина, що серйозно цікавиться і захоплюється кулінарією, можу вам сказати, що останній варіант у практиці вживається частіше (можливо тому, що у європейській кулінарії задають тон французи, а французька версія цього слова - sabayon).

  Але я погоджуюсь з вами, що "масяньці" у своєму словотворенні сягли досі небачених "висот"


   
 • 21:00 22.06.2006
  0 0
  Чого тільки не пишуть задля реклами? Я наприклад їла цукерку"Йомайо".   А потім заклопотані батьки питають звідки їхні діти набрались тих словечок.І до чого світ котиться?!
   
 • 22:22 22.06.2006
  0 0


  винайду ровер: проблема в поганій рекламній політиці.
   
 • 01:48 30.04.2016
  0 0
  Для меня лучше всего, как отдых, и развлечение уже не первых год является спорт. Правда как всем известно что спорт залы переполнены, что в неком вроде плюс но и минус) так как приходиться иногда становиться в очередь как за хлебушком. По этому долго пришлось искать что то новое и понятное дело с хорошим тренером, как по мне без него результатов либо можно много ждать либо вообще не дождаться. Но я нашел выход на одном из форумов фитнес-клуб «SportUP. И не пожалел))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

чудернацьке морозиво

Наші Друзі: Новини Львова