Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 26 вересня 2020 року

2000 Євро митниці Або підтримай вітчизняного виробника

 • 09:26 24.05.2004
  0 0
  "Мудрість" наших законотворців не має меж.
  Особливо в автогалузі. Ну бояться певно корків бідаки на дорогах, коли простий Іван зможе назбирати собі на авто. Краще нехай їздить на гнилому українському "тазіку" Таврії спадкоємниці легендарного Горбатого. А як не хочеш - то викладай державі пару тисяч Євро
  http://ukr.for-ua.com/news/2004/05/22/160101.html
  Так що альбо ти бидло і їзди на гужевому транспорті, маршрутках, пенсійних тролейбусах, або ти платиш як лох нашим доблесним митникам.

  Все це звичайно прикривається "підтримкою вітчизняного виробника", у якого звичайно що потенціал більший ніж в опелів, мерсів, бімерів, фольксвагенів і ауді разом взятих, але не дають генію автомобілебудування буржуї розвернутися - скільки законів не приймай.
  А там робочі місця Хоча існує думка, що якщо дати Заходу цивілізовано продавати тут свої машини, а не підозрілому Деу - то кількість
  робочих місць по гарантійному обслуговуванню і сервісу таких машин зросте можливо навіть більше.
  Але то певно хибна думка, бо у нас звичайно свій унікальний шлях розвитку, особливо автомобільної галузі.
  Бо не дай бог зявиться середній клас на фольксвагенах і опелях, якось не так буде почуватися депутату на дорозі на останній моделі американського джипу.
  Буде відчувати бідака конкуренцію.

  Але думаю пора пересадити чиновників, законотворців і нашого президента на славні Таврії. Але звичайно, що не на звичайні - що вони бидло якесь - пропоную деякі варіанти Кучмовозів

  Наприклад.
  Кучмовоз-кадилак(броньований) для українських делегацій і гаранта

  Кучмовоз-джип(з мигалками) для генералів армії, спецслужб, для виїзду гаранта на полювання для прикладу, для депутатів які виїзджають з Києва в народ


  Яке ваше ставлення до захисту вітчизняногот виробника таким способом?
   
 • 09:53 24.05.2004
  0 0
  Та й бензин підскочив до 3-ьох гривнів.
  Єдиний вихід - Таврія, або велосипед
   
 • 18:58 24.05.2004
  0 0
  Ми з татком позавчора взяли МАЗДУ Е2200 - мікроавтобус. Якраз до введення закону встигли... Ідіотизм якийсь - ці всі мита. Краще б на казапські авто вводили (500% - не менше )
   
 • 18:59 24.05.2004
  0 0
  Панове я давно вже бойкотую кацапські товари, проте цього замало.
  Необхідно оголосити загальноукраїнський бойкот! Чи це буде людина чи підприємство ні в як разі неможна класти в кацапську кишеню крівно зароблені гроші. Ігноруйте російськомовні видання (скачуйте їхні варіанти з Нету, а не купуйте), а при змозі і людей!!!

  ВІЙНА КАЦАПАМ!!!
   
 • 10:19 29.05.2004
  0 0
  2 Іван
  Як стало відомо - кацапи самі собі обявили війну
  А уряд залишив в дурнях тільки нас
  http://www.autonews.ru/news/html/newsline/index.shtml?/2004/05/28/50280

  А наша країна стає єдиним притулком для їх ВАЗів. Дуумаю російський консорціум купив за дешево Януковича і його бордель під назвою "українськи уряд". Що ще раз засвідчує
  УКРАЇНА - БАНАНОВА РЕСПУБЛІКА і банани купляють і садть тут росіяни
   
 • 04:49 25.09.2015
  0 0
  Всем,привет)
  Я так как и много из подписчиков люблю пить пиво,недавно я открыл для себя что то новое,пиво под названием "РАДОЙ" попробивал его и понял вот он идеал,настоящее пиво)
  Придя домой забил в инете название пива "РАДОЙ",хотел узнать его состав и на удивление я был очень ошеломлен,в этом пиве используют отвар из натурального растения Расторопша.
  Пиво "РАДОЙ" участвовало и победило во многих конкурсах пивоварения.
  Пиво варят в Украине на новейшем Германском оборудовании Kaspar Schulz,самое идеальное оборудование которое только может быть на сегодняшней день в мире)
  Теперь когда я хочу выпить пива,я покупаю пиво "РАДОЙ",только у него такой утонченный вкус и отличное качество,всегда свежое и кстати на официальном сайте (http://radoy.com.ua) есть доставка под двери квартиры)
  Очень доволен пивом,сам пью и Вам советую)
   
 • 01:07 30.03.2016
  0 0
  Мы стараемся по меньше ребенка усиживать перед компом, телевизором, больше уделять время развитию ребенка, к примеру просматривать журналы. сейчас к примеру мы сморим постоянно Познайку.
  И пытаемся сильно не налегать на детей, что б у них не было отвращения к всему тому что их обучает и развивает, и потом когда пойдут в школу что б не были в томе нехочушек и не отлынивали.
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

2000 Євро митниці Або підтримай вітчизняного виробника

Наші Друзі: Новини Львова