Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 14 жовтня 2019 року

Що принесе перемога Руслани?

Переглядів: 9554
Додано: 18.05.2004 Додав: Модератор  тем: 25
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 77
 • 08:15 18.05.2004
  0 0
  Що принесе перемога Руслани?

  На Євробаченні побачили і відчули музичний номер з виразно українським забарвленням і почули українську мову. Для багатьох глядачів у Європі виступ Руслани був своєрідним відкриттям України та її культури. Наскільки це сприятиме затвердженню іміджу України як європейської держави? Чи здатна буде Україна закріпити цей успіх, коли наступного року їй доведеться виступити в якості господині конкурсу Євробачення-2005? Що ви думаєте з цього приводу?

  Тема взята з форуму
  http://www.bbc.co.uk/ukrainian/
  Пропоную обговорити її у нас.
   
 • 08:16 18.05.2004
  0 0
  Подія історична, безперечно. Найсильніше враження вона справила, мабуть, на росіян. Бо якщо Кличків можна назвати "словянами" і вважати їх майже своїми (такими їх виставляють російські мас-медія), то у випадку з Русланою цього не можна зробити. Це прорив у свідомість як Європи, так і Росії. Ми для них стаємо сильними, а це означає, що багато хто з росіян згадає, що вони українського походження. Це резерв нашого "стратегічного партнерства" на рівних. Якби свою українськість так само демонстрували і стверджували наші посадовці на самому вершечку владної драбини, то велика кількість питань як у Європі, так і в Росії вирішувалися б краще. Цього одразу не станеться, але маємо приклад чину. Тож нехай кожен у своїй діяльності подбає про власний, може непомітний, чин. І тоді владі доведеться підвищувати ефективність своєї діяльності. Таким чином Україна впорається і з "цією бідою".

  Юрко, Київ
   
 • 08:18 18.05.2004
  0 0
  Не українські політики репрезентують Україну, але українські люди. Час найвищий, щоб нарід украінский почувся господарем у свой рідній хаті, а не рабом. Своя хата, свій голос, своє народне право. Щиро сердечні побажаня Руслані за талан та українську душу, серце та совість. Щиро дякую.
  Марія, Англія
   
 • 08:18 18.05.2004
  0 0
  Вітаю всіх українців з перемогою Руслани! Безсумнівно перед Україною зараз стоїть великий шанс показати Європі свою країну культуру й мову. З цієї "безкоштовної реклами" Україна мусить скористатися. Час покаже, а ми чекатимемо дальших успіхів!
  Семен, Польща
   
 • 08:18 18.05.2004
  0 0
  Однозначно це велика і грандіозна подія в історії України, але будьте прагматиками і подумайте, про що співала Руслана, які мотиви, мелодику, тип хореографії скомпонувала в своєму виступіi? Хіба не наші, не народні, не гуцульські??? Бачите, світові подобається!!!!! А ми співаємо російські типові пісні-кліше, всі на одну мелодію, які представила Юлія Савичева з Росії. А чому не співати своє: коломийки, лемківські, бойківчанські, подолянські пісні? Що є мелодійніше??? Перш за все я поважаю Руслану за те, що подала нам чудовий урок, як потрібно бути самими собою і вас високо оцінять. Я дивився її виступ з багатьма людьми з різних країн світу. Мені було дивно і водночас приємно, як вони всі підтримували нашу Руслану. Тому зараз на їхні прохання я співаю їм наші народні мотиви Well done Ruslana!!!!!
  Богдан, Флекке, Норвегія
   
 • 08:18 18.05.2004
  0 0
  Руслана знову показала, що українці можуть перемагати. Потрібно ставити перед собою амбітні цілі і дмагатися їх з такою самою енергією як Руслана. Не держава творить народ, а люди, кожен з нас - державу.

  Роман, Крим
   
 • 08:19 18.05.2004
  0 0
  Я цілком погоджуюся з Павлом з Польщі! Руслана зробила для іміджу України за останні три місяці більше ніж Кучма за роки свого президентства... А от Євробачення наступного року, як на мене, варто проводити у Херсонській області - у них є досвід проведення Таврійський Ігор.

  Андрій, Ванкувер, Канада
   
 • 08:19 18.05.2004
  0 0
  Руслана МОЛОДЕЦЬ! Вона зробила для України більше ніж сотні дипломатів.ВОНА ЗАСЛУГОВУЄ НА ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ !!!!!!

  Богдан, Львів
   
 • 08:19 18.05.2004
  0 0
  Оце я розумію! Кінець-кінцем Україна завдяки Руслані показала свою оригінальність, свій талант, свою красу. І серед всього цього бруду в медіях про тероризм, різні вибухи, Ірак, війни... Україна (завдяки Руслані) зблиснула чимось красивим і добрим. Своїм виступом Руслана дала насолоду і радість не тільки українцям і Україні, а й усім європейцям і Європі... навіть Австралії, бо переглянув - усі найголовніші австралійські газети писали про суботній виступ і тріумф української Руслани!

  Роман, Норвегія
   
 • 08:20 18.05.2004
  0 0
  Руслана на Євробаченні була кращою!!! Але при чому тут Україна у Європі? Конкурс Євробачення себе давно вичерпав. Всі країни делегують початківців, а тут Руслана. На Україні вона справжня Зірка. Талановита, надзвичайно щира та відкрита. А для глядача ситої Європи всі ці танці - це просто екзотика. Щось не схоже на звичну для них попсу. Приїхала б Сердючка зі своїми танцями - відрив був би ще більший. На минулому конкурсі Пономарьов намагався виглядати як європеєць - і програв. Ми цікаві саме тим, що не є європейцями. У нас ще є енергія, нереалізована потенція, бажання вирватися з цього багна. Ми голодні і веселі. А вони вже ситі і нудні. Будьмо самі собою і ми переможемо!

  Ігор, Олександрія
   
 • 08:20 18.05.2004
  0 0
  Сприятиме, але наскільки - сказати важко. Головне те, що наші люди, особливо молодь, наблизяться до усвідомлення того, що вони не молодші брати-слов'яни, не хохли, не совки, а представники нації, яка спроможна давати клас. Мені 56 років, я, мабуть, не можу так захопитися цим мистецтвом, але ж наскільки набрид шароварно-гопаково-козацько-співучо-стежинний патріотизм! Так само Вєрка Сердючка і Кролики попри певний талант теж є продуктами для харчування совків, а Руслана, сподіваюсь, покаже, на що здатні - не хохли! - українці. А от чи здатна Україна закріпити успіх - життя покаже, хотілося б вірити. Львів, Руслано, я вдячний вам!

  Євген, Харків
   
 • 08:20 18.05.2004
  0 0
  Ми спроможні показати світу, а особливо Європі і США, що українська ментальність і національні традиції породжували і породжують таланти світового масштабу як раніше, так і сьогодні: Кличко, Шевченко, Руслана... A може, ми вище і цього рівня і гідні більшого... Ми велика і шляхетна нація. Слава моїй Україні.

  Юрій Сидоряк, Массачусетс, США
   
 • 08:21 18.05.2004
  0 0
  Я живу в Україні, але зараз вчуся в Туреччині. Вболівала за Україну так, що майже не побилась з туркенями. Вона була просто чудовою. Браво! Я дуже нею пишаюсь.

  Світлана, Туреччина
   
 • 08:21 18.05.2004
  0 0
  Я просто хочу знати, чи вона не хоче приїхати до Америки, щоб співати.

  Джим, США

  Я вірю, що Руслана не тільки найталановітіша, а також найпривабливіша в світі. Мені хочеться (як майже усім в Україні) танцювати з нею усю ніч. Вона символ сьогоднішньої України, разом з Леонідом Кучмою. Найкраща в Європі, а тут ми думаємо, що найкраша в світі. Колі вона приїде з концертном туром до Америки? ...Її вболівальники дуже хочуть з нею побачитися.

  Сергій, США

  Я не вірю своїм очам. Це найкращий день в історії України. Як вона гарно співає... як вона носить одяг печерної людини. Я пишаюся моєю Русланою. Можливо, вона переїде до Америки. Вона стане новою Брітні Спірс. Я бажаю щоб вона одружилася з Кличком. Їхні діти зможуть співати та боксувати водночас. Це була би дуже гарна демонстрація талантів! Мене турбує, що вона просто своїми словами (якщо їй завгодно) вирішить наслідки президентських виборів! Дуже багато влади! Широ дякую! Ми ніколи не забудемо твою перемогу. Це наша нова причина продовжувати життя.

  Леонід, США
   
 • 08:23 18.05.2004
  0 0
  А яка ваша думка? Не забудьте вказати країну, або місто
   

Що принесе перемога Руслани?

Наші Друзі: Новини Львова