Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 21 жовтня 2020 року

А ви любите сало?

Переглядів: 35434
Додано: 12.04.2004 Додав: Zak  тем: 2
Hi 1 Рекомендую 0 Коментарі: 244
 • 14:40 04.02.2009
  0 0
  До: Чорнобилянка - #160430


  П.Наталко, що ви рекомендуєте на ніч молоді, ви праві, ітернет їм протипоказаний,а тим - більше "дасістфантастіш", поки молоді вони повинні поїсти сала і зайнятися до ранку коханням, а вдень усе інше.
  А можна і вдень кохання!
   
 • 15:06 04.02.2009
  0 0
  От, доречі, п.Чорнобилянка, нагадали ви мені
  про бісову купу роботи. Справа в тому, що набрався добрий мішок
  відеокасет, звичайно, більш пристойного жанру, ніж згаданий,
  які б хотілося перефоматувати на СД, або вінчестер, бо інакше
  пропадуть записи. З роками плівка сохне і сипеться.
  А в мене все руки не доходять.
  А отого "дасістфантастіш"у, і в онлайні повно, аж набрид.
   
 • 15:34 04.02.2009
  0 0
  п.Коцький: а може взяти той мішок інтелекту, та поміняти на такий самий мішок прозаїчного натурпродукту в онлайні.
   
 • 16:51 04.02.2009
  0 0


  Оскільки мова, мабуть, про свиней, то ось знайшов уривок:
  Цитата:

  Бернард Вербер
  Революція мурах

  Мурахи – 3


  74. СВИНІ І ФІЛОСОФИ

      …
      Головна магістраль Фонтенбло була заблокована маніфестаціями фермерів, які вимагали 1) більше дотацій, 2) менше парових земель і 3) припинення ввезення іноземного м’яса. «Врятуємо французьке сільське господарство» і «Смерть імпортним свиням» — волали їхні плакати.
      Вони захопили вантажівку зі свинями з Угорщини й облили бензином клітки з тваринами. Полетіли сірники. Повітря розітнуло страшне виття підпаленої заживо худоби. Жюлі будь-коли не думала, що свині аж так жахливо кричать. Майже як люди! Запах горілого м’яса став страхітливим.
      — Я вас благаю, їдьмо звідси!
      У цю хвилину агонії свині, здавалося, вирішили заявити про свою подібність з людиною... Вони все ще кричали, Жюлі згадала слова вчителя на уроці біології про те, що людині можна трансплантувати органи однієї-єдиної тварини — свині. Видовище смерті цих незнайомих двоюрідних братів стало для неї цілковито нестерпним. Свині дивилися на неї благаючими очима. Шкіра у них була рожева, а очі — блакитними. Жюлі захотілося якомога швидше залишити це місце страти.
      Вона кинула водієві гроші й вибралася з машини, вирішивши дістатись пішки. Прибігла в ліцей захекана й відразу кинулася в репетиційний зал, сподіваючись проскочити непоміченою.
              

  [перепереклад]
          Не те що б я любив свиней. Навпаки, коли ще думка їсти звірів не була цілковито огидною, то починав уникати з яловиччини.

          Але народ! як можна їсти свинство якщо свиня — майже що людина, (або й навпаки : людина — майже як свиня. То ж явне неподобство! Чому би в такому випадку не почати з людей — їх, здається, більше І деякі явно свинячать і влаштовують час від часу "поросячий вереск"
   
 • 17:52 04.02.2009
  0 0
  Чи огиднi поросята менi байдуже. Так само,як i факт подiбностi людини й свинi. Головне- що сальце смачне пресмачне) Чи не так?)
   
 • 18:54 04.02.2009
  0 0
  Деякі свинські кнурі виглядають симпатичніше, ніж кнурі людські. Принаймні кнура Коханого в своєму "Ще не вмерла" я описувала з натури, бачила такого красеня в Хмельницькій області - що ой! А якщо комусь нестерпна думка, що для того, щоб одержати м"ясо чи сало, треба порішити тварину - хай стає вегетаріанцем. Але для мене роль "травоядного" просто нестерпна. Я кішка! Я мня-я-ясо люблю! І сало.

  Розповідаю: взяла шмат курячого філе, обсипала приправами, загорнула в нього печерицю. Потім усе це обгорнула добре відбитою, приперченою і приправленою свинячою відбивною з сальцем. Обв"язала ниткою, щоб трималося, обклала пластинками з печериць, обгорнула фольгою - і на годинку в духовку на 250. Делікатес! Козаки мої поцінували.
   
 • 19:00 04.02.2009
  0 0
  А ми,пані, поцінували ваш рецепт хліба!
  Тепер жінка тільки так і пече, і хліб не кришиться
  Дякуємо
   
 • 19:19 04.02.2009
  0 0

  До: Чорнобилянка - #160453

  а у риб сало є?
  здається є, напр., у "сьомги"

  То чому тре їсти саме свиняче?
   
 • 22:36 04.02.2009
  0 0
  еее... риб’яче то вже екзотика пiшла....) Ти наше,поросяче, сиди з цибулькою смакуй)
   
 • 03:37 05.02.2009
  0 0
  До: Bobua - #160458
  Скільки ж там у ній сала, у тій сьомзі? Так - капочка. А ви б змогли розгодувати сьомгу до розмірів кнура? Це по-перше. По-друге, з власного досвіду можу сказати: з цибулькою воно не смакує. І багато його не з"їси. Принаймні моїй печінці воно не дуже подобається.

  До: п.Коцький - #160454

  На жаль, я зараз всі кулінарні експерименти відклала. Хоча народ морочить голову, коли я нарешті закінчу свою кулінарну книжку. але щойно я сідаю до компа, з"ясовується, що цю справу варто відкласти. Зокрема доведеться почекати до літа, щоб перевірити дещо на смак. Наприклад, що вийде, якщо спекти пиріг з начинкою з бурякової гички. Принаймні омлет з ним я вже робила і вийшло добре. До речі, якщо хто підкаже якусь цікаву страву з того, що ми звикли вважати неїстивним - буду вдячна.
   
 • 09:18 05.02.2009
  0 0
  Чорнобилянко, менi сусiдка радила рецепт з часникових дудок. Мабуть,всi знають, що на часнику виростають кучерявi дудки. Так ось: обрiзаєте тi дудки, миєте, кiнчики з пустоцвiтом краще зрiзати взагалi. Самi дудки рiжете трубочками приблизно 3см. Далi їх на сковорiдку. Щойно почнуть пiдсмажуватись, залийте туди збитих яєть. Смажите до готовностi. На смак ця страва нагадує гриби
   
 • 09:30 05.02.2009
  0 0


  Не нагадуйте про кнура, якщо ви хоч раз поїсте кнурячого сала чи мяса , вас надовго відверне від свинини, тому що, кнур - це кабан запліднювач у якого не вирізані "яйця", і якщо ви те мясо, чи чисало будете жарить, ви задихнетесь від запаху аміаку.
  Саме краще невелика культурна свинка. Підходить для усіх випадків.
   
 • 14:17 05.02.2009
  0 0
  До: Ейфорiя - #160484
  Ідея дуже навіть цікава. У нас якийсь час продавали ці дудки мариновані, казали, що це "черемша", але як виглядає справжня, я знаю. У Вірменії таке роблять з незрілими стручками квасолі - котрі зелені і не пласкі, тільки спершу їх відварюють. Теж смачно. А люди з одного боку скаржаться, що нема чого їсти, а з іншого - викидають такі цінні продукти. Казав мені один осетин: ви дивні люди, у вас харчі просто під ногами ростуть, а ви на них і не дивитесь.

  А кнура я не їстиму! Я йому медаль дам - за тих свинок, батьком яких він є.
   
 • 20:52 05.02.2009
  0 0

  А кнура я не їстиму! Я йому медаль дам - за тих свинок, батьком яких він є.

  Це буде перший самець медаліст, нагороджений "за половий труд".
   
 • 02:31 07.02.2009
  0 0
  А що? Це вам не хецьки-пецьки, це вміти треба. Принаймні той кнур Коханий, з якого я списала свого героя, на медаль заслуговував. Уявіть собі - стоїть посеред сажу таке здоровило, мені по груди, щетина як у того кавказця, басило... а навколо загородки з його гаремом - і такі ж вони всі умиротворені, зманіжені - одразу видно, що жодну своєю любов"ю не обділив. Не кожен на таке спроможеться - маю на увазі не лише у свиней.
   

А ви любите сало?

Наші Друзі: Новини Львова