Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 29 травня 2020 року

Вогонь живим, а не трупам!

Переглядів: 12381
Додано: 02.04.2004 Додав: Curiozita  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 116
 • 08:31 02.04.2004
  0 0
  Не знаю чи думали про це ви, але знаю, що про це думав я...

  Напевно, в кожному місті України є пам"ятник героям ВВ2. Напевно, біля більшості з них встановлено вогнище, що харчується газом.
  Я не помиляюсь, утримання цього вогнища сплочується з наших з вами податків? Якщо порахувати, скільки такого шаровару по всій Україні, то, певен, не один дитячий будинок облизнеться!

  Пройшло більше 50 років!
  Скільки можна грабувати себе?
  Скільки можна влаштовувати ці безглузді паради старперів?
  Скільки можна нюхати пил минувшини?

  Я за те, щоб наші діти не були голодними, а не за те, щоб гріти небіжчиків їхніми йогуртами!
  Я за те, щоб наші вагітні жінки не лічили копійки на шмат хліба, а не зате, щоб "підножчики цементу в тилу", розхожували по хрещатику в оточенні цілого війська українського!

  Справжні вояки вмерли. Скільки можна плазувати перед їхніми тінями?
   
 • 08:42 02.04.2004
  0 0
  Здається вогнище у моєму місті не харчується тим газом років з десять. Та здається мені витрати не настількі суттєві - сотні тисяч лишають газ на камфорці деколи вдома.
  Також мені проблема.
   
 • 09:25 02.04.2004
  0 0
  Не пригадує чи у Львові горить цей огонь Не бачу в чому тут проблема, невже він споживає справді стільки газу.
  Цікаво чи у американців, європейців є вічні вогні?

  Цікаво Curiozita, тема має на меті переглянути вирок програвшим в ВВ2, чи справді шкода газу
   
 • 13:42 02.04.2004
  0 0
  А тема цікава власне з цього боку--перегляд вироку, тим, що "програли". Який світ збудували Переможці? Царство грошей, культ успіху, індивідуалізму, насолод, обману та визиску. Це--цінності так званої "демократії", що перемогла "авторитаризм" в формі націонал-соціалізму та фашизму. Недарма славетний бельгієць Леон Дегрелль, лідер бельгійського католицького націоналістичного руху Christus Rex, під час війни--командир 28-ї дивізії Ваффен СС "Валлонія" сказав: "Ви знаєте, духовно ми не програли. І якби я міг, я б повторив усе знову"

  Я плюю на американську трійцю Sex, Drugs & Rock'n'Roll, і обираю триптих італійських фашистів: Credere, Obedire, Combattere!(Вірити, Підкорятись, Боротись)

  Нахтігаль.
   
 • 13:55 02.04.2004
  0 0
  2 Нахтігаль
  А я вибираю Rock'n'Roll, свободу, любов'n'секс, право на життя і виконання задачі!
  http://boy.host.net.kg/zadacha.gif

  Будь яка війна в імя духовності - абсурд. Це - не духовність, а елементарне тваринне буцання за територію. Американці, німці, москалі, хрестоносці, іспанські конкістадори - всі прикривалися ідеями духовності, хоча жодна релігія в своїх витоках, наскільки я знаю, не закликає до насильства. Все золото світу не варте одного втраченого життя.
  Блін. Ото мене на пафос потягнуло
   
 • 17:44 02.04.2004
  0 0
  До Нахтігаля.

  Фашисти теж обрали таке і де вони тепер? Будь яка духовність - штучна. ЇЇ треба постійно чимось підтримувати,а стремління людини до насолоди,багатства,волі - природє і не потребує підтримки. Це основна засада того,чому так легко перемагає "Царство грошей, культ успіху, індивідуалізму, насолод, обману та визиску" і чому ідеї "Credere, Obedire, Combattere!(Вірити, Підкорятись, Боротись)" не працюють тривалий час. Хоча "Вірити, Підкорятись, Боротись" теж переслідує якусь мету. ТОбто владу,гроші,вплив на маси,і задоволення. Але заходить не з того боку.
   
 • 19:26 02.04.2004
  0 0
  Кожному своє.
  Фашистська мілітарна риторика не спрямована власне на конкретну війну--війну заради досягнення однієї вузької мети--а декларує боротьбу як перманентну форму самоактуалізації. "Ми проти комфортного життя", писав Беніто Муссоліні. Не проти комфорту в розумінні соціальної інфраструктури--якраз її фашистська держава створювала й покращувала найактивніше в тогочасному світі--а проти самозадоволеного споживацтва.

  Стосовно "золота світу, яке не варте одного життя"--якраз через отакий безвідповідальний інфантилізм сучасна Україна перетворилася на руїну. Хочеш жити достойно--борись. Вороги наступають на горлянку--вбивай їх. Бий в спину, віч-на-віч, на світанку і опівночі. Бо інакше "завтра" просто не настане.

  Стосовно того, "де тепер фашисти", відкрийте очі і погляньте на Європу. Онука Муссоліні, Алессандра, депутат італійського парламенту, лідер популярної політичної організації. Неофашистського, до речі, спрямування.

  За які такі гроші боролись фашисти? Пошукайте в гуглі фото фашистського міністра закордонних справ, Галеаццо Чіано, і порівняйте цю людину з мармизою будь-якого сучасного міністра закордонних справ, від Пауелла до Грищенка.

  Credere, Obedire, Combattere.
  Нахтігаль.
   
 • 04:02 05.04.2004
  0 0
  >Орчик

  >Та здається мені витрати не настількі суттєві

  Будь-які витрати, витрачені на вітер, є суттєвими.

  >сотні тисяч лишають газ на камфорці деколи вдома.

  І це велика проблема. Виправдовувати дії держави тупістю її деякий громадян не слід.

  >Також мені проблема.

  Держава кожного року врізає фінансування медицини та екології… не проблема?

  > Alex
  >Бандерштадтський

  >Не бачу в чому тут проблема, невже він споживає справді стільки газу.

  Так, цілодобовий вогонь споживає, найпевніше, дуже багато газу. А вже коли таких вогнів по Україні сотні…

  >Цікаво чи у американців, європейців є вічні вогні?

  Хіба що намальовані.

  >Цікаво Curiozita, тема має на меті переглянути вирок програвшим в ВВ2, чи >справді шкода газу

  Мені не стільки газу шкода, скільки безглуздої витрати грошей і тої панацеї, яку влаштовують не вартим…людям, що вкинули пів Європи в комунізм.
  Я вважаю, що навіть не переглядаючи результати «перемоги», ми повинні нарешті припинити ці святкування. Всьому є своя межа.

  > Нахтігаль

  >Який світ збудували Переможці?

  Саме про це нас і попереджали керівники НС та Ф руху. Я впевнений, що при перемозі АГ та БМ у ВВ2 з часом не залишилось би жодного українця, але чи варті сучасні українці на своє існування? Чи варте людство свого світу? …НІ!

  >Я плюю на американську трійцю Sex, Drugs & Rock'n'Roll, і обираю триптих >італійських фашистів: Credere, Obedire, Combattere!(Вірити, Підкорятись, >Боротись)

  Приємно усвідомлювати, що не всі українці не варті на своє існування

  > Самійло Немирич

  >Будь яка війна в імя духовності - абсурд.

  Які ж іще діяльні методи ви можете запропонувати для захисту духовності?

  > Це - не духовність, а елементарне тваринне буцання за територію.

  Дурня, територія зовсім не обов’язково може виступати в війні головною метою… результатом цілком можливо.

  >Американці, німці, москалі, хрестоносці, іспанські конкістадори - всі прикривалися >ідеями духовності,

  Тому що без них вони б не йшли на смерть.

  > хоча жодна релігія в своїх витоках, наскільки я знаю, не закликає до насильства.

  А сатанізм? ;))

  >Все золото світу не варте одного втраченого життя.

  Це просто смішно. Все золото світу без сумніву варте багатьох життів…

  > seneka

  >Фашисти теж обрали таке і де вони тепер?

  Якщо ви маєте на увазі фашистів часів другої світової, то так, вони програли…але згадайте, що були вони в істотній меншості. Комуністи закидали ф та нс м’ясом власного народу.

  >Будь яка духовність - штучна.

  Штучна, тому що є результатом суб’єктивної діяльності людини?

  > ЇЇ треба постійно чимось підтримувати,а стремління людини до >насолоди,багатства,волі - природє і не потребує підтримки.

  Ну почнемо з того, що природними можна вважати лише бажання по задоволенню первинних фізіологічних потреб, а вже через поняття духовності (тобто розуміння поза матеріального на будь-якому рівні усвідомлення і самоусвідомлення) виникає прагнення задоволення цих потреб на іншому рівні. Інший рівень потребує іншого рівню соціалізації, в свою чергу сама соціалізація несе в собі найелементарніші поняття духовності.

  > Це основна засада того,чому так легко перемагає "Царство грошей, культ успіху, >індивідуалізму, насолод, обману та визиску"

  Шлях у прірву.

  > і чому ідеї "Credere, Obedire, Combattere!(Вірити, Підкорятись, Боротись)" не >працюють тривалий час.

  Люди не рівні, і якась частина їх, звісно, не сприймає цих позицій. Так було завжди. Не бачу в цьому проблеми. Але я бачу проблему в кількісному співвідношенні, яке перейшло критичну межу не на нашу користь.

  > Хоча "Вірити, Підкорятись, Боротись" теж переслідує якусь мету. > тОбто владу,гроші,вплив на маси,і задоволення. Але заходить не з того боку.

  «Морально лише те, що веде до досягнення мети» (с) неточно з Платона…
  Для того, щоб вичистити ідеї Віри, Підкори та Боротьби від бруду сучасної аморалі необхідний час.
   
 • 04:48 05.04.2004
  0 0
  Оу оу оу ... Круто взяли панове, занадто круто ...

  Спустіться на землю! Про що ви тут розмовляєте? Ви в своєму розумі? Ви що фашистів починаєте захищати ? ГА ? Чи мені це почулося? Ще не літо, чи яке сонце вам напікло голову що у вас такі думки?

  Фашисти знищили мільйони наших співвітчизників, проти них боровся Бандера, нас вони вважали за рабів і знищували в концтаборах! Агов, патріоти, сьогодні не перше квітня, такі жарти недоречні!

  Чому горить вогонь? Та тому що це вічна пам'ять того що люди йшли захищати таких як ти, таких як я що б всі ми могли зараз спокійно жити. Вони воювали не за Сталіна не за партію - вони воювали за свої сім'ї, за свій народ. То ж як можна казати що вони не достойні цієї "дрібнички" як вічна пам'ять!

  І що за дурниця, що герої померли на війні? Де це у вас такі логічні висновки взялися? Двоє моїх дідів воювали у цій війні, один з них ще живий - і що ти посмієш казати, що вони "картоплю різали в тилах"? Аааааа ??? І невже я пошкодую зайвий час для вшанування їх подвигу???

  А замість того що б придиратися до вічного вогню ти краще іди вимагай від влади реальних дій - примушуй уряд працювати, а ні - іти у відставку! Бо кучма звик маніпулювати народом - знайти йому постійно нових ворогів а самому залишитися в тіні, немовби він не при чому!

  Де ви всі є коли потрібно висловлювати свій громадський протест проти дій Кучми, Кравчука, Януковича, Азарова, Медведчука, Суркіса ... ? ДЕ? Звичайно дуже легко вчепитися у беззахисних пенсіонерів в той час як олігархи мільярдами розграбовують бюджети!

  Мммммм мені соромно за вас!
   
 • 06:45 05.04.2004
  0 0
  До WildNet!
  Якщо б АГ був розумніший,то героями б були ветерани СС та НС партії, а не совєти. Один тиран побив іншого. І немає ніякої різниці чи тобі на морду став російський чобіт чи німецький. Ну ,говорила б більшість міст України німецькою,а не російською і пили б не "Столічную",а шнапс. Яка різниця? Переможці принесли таку саму тиранію,як і німці. Тільки в останніх все було ясно і відкрито,а совєти ховаючись за гарними словами про визволення насадили свій режим і згноїли міліони в концтаборах та залишили велику духовну руїну. Про яку пам"ять ти говориш і про яких визволителів. Бандити вони,а не визволителі,якщо воювали за режим,а не проти нього. Єдиними героями в цій війні для України є воїни УПА та бойовики ОУН. Всі інші - злочинці,хоча дехто робив злочини і не по власній волі,а з примусу та це не применшує ваги злочину.

   
 • 19:44 05.04.2004
  0 0
  2 seneka - маразм, повний маразм. Якби тоді виграли німці то ти, друже, зараз би просто не жив бо твоїх батьків те ж скоріше за все не було б а дідів розстріляли б чи потруїли б у газових камерах та в фільтраційних таборах.

  І якщо ти не вважаєш подвиги які робили твої діди, часто йдучи на вірну смерть то чи заслуговиєш ти тепер на вільне життя ??? Ммммм ?

  Ганьба! на відміну від вас, які вважають тільки Бандеру визволителем я схиляю голови перед тими людьми які також боролися проти фашизму. не перед тими генералами які керували з Москви.

  ВСЕ! Мені вже огидно тільки подумати, що я спілкуюся з людиною яка виправдовує дії Гітлера! ГАНЬБА! Чи може твій батько був був найманим поліцаєм і допомогав вивозити наших земляків у Німеччину працювати, як це робив батько Медведчука ( за неперевіреною інформацією ). Саме тому в тебе така палка любов до нацистів?

  Мене цікавить чи пішов би ти захищати вітчизну, не дай боже якби почалася війна? А то герой мені знайшовся, судячи про події сидячи в теплій хаті.
   
 • 22:28 05.04.2004
  0 0
  Ага, і тут є "героїчні борці з фашизмом"....

  "Оу оу оу ... Круто взяли панове, занадто круто ... "

  Ми Вас ще ні за що не взяли. Рано робити висновки.

  "Спустіться на землю! Про що ви тут розмовляєте?"

  Про релятивізм. Чули таке слівце? В даному випадку мова про те, що немає в світі історії ексклюзивно чорного та білого, а є, наприклад, зелене та фіолетове. Конкретно щодо фашизму, то зауважу, що саме режимом Муссоліні в Італії та диктатурою Гітлера в Німеччині було запроваджено чимало базових для сьогодні програм соціального захисту: двотижнева оплачувана відпустка щороку, соціальні виплати по догляду за дітьми і т.д. Тобто це тоді було ВПЕРШЕ. А для історії це вагома віха.

  "Ви в своєму розумі?"

  Абсолютно. Дозвольте спитати те саме у Вас.....

  "Ви що фашистів починаєте захищати ? ГА ? Чи мені це почулося?"

  А Ви тут що, якийсь місцевий авторитет? Змініть свій тон на трохи менш менторський, і люди до вас потягнуться. Так, я вважаю, що фашисти--це така сама політична сила, як, приміром, анархосиндикалісти чи лібертаріанці. Як абстрактна соціологічна категорія.

  "Ще не літо, чи яке сонце вам напікло голову що у вас такі думки?"

  Дядечку, у мене такі думки вже років так із 10-15, а щодо сонця--то його було вдосталь під Ель-Аламейном.

  "Фашисти знищили мільйони наших співвітчизників, проти них боровся Бандера, нас вони вважали за рабів і знищували в концтаборах!"

  Дядечку, фашисти були в Італії. Годі відрижок совкового суспільствознавства. Фашизм--це один феномен, націонал-соціалізм--зовсім інший. Так скільки там Ваших співвітчизників знищили італійські фашисти? Щось я не чув, аби Бандера проти них боровся. А що вони допомагали ОУН у середині 1930-х років--то є доконаний факт. Навіть спільні вишколи проводили для бойовиків ОУН та хорватських усташів.

  "Чому горить вогонь? Та тому що це вічна пам'ять того що люди йшли захищати таких як ти, таких як я що б всі ми могли зараз спокійно жити."

  Я їм абсолютно нічим не зобов'язаний. В роки Другої Світової війни я волів би воювати на боці держав Осі. Байдуже, чи в італійській парашутно-десантній дивізії "Фольгоре", чи в бельгійській "Валлонії", чи в рідній "Галичині", чи може в естонській "Ерні".
  А совєти для мене--окупанти, ще й не дуже кваліфіковані у галузі оперативно-тактичного мистецтва. Нагагдати Вам, скільки танків мав округ Кирпоноса 22 червня 1941 року? А скільки танків було у 1-й танковій Группі Евальда фон Клейста? Менше десь так на 500 основних бойових машин. І то--чеські танки 35 та 38 років випуску плюс трохи Т-ІІІ і зовсім мало Т-IV, проти совєтських Т-34 і КВ-1....Незважаючи на це, Клейст викопнув совєтів із Західної України за два тижні.


  "Де ви всі є коли потрібно висловлювати свій громадський протест проти дій Кучми, Кравчука, Януковича, Азарова, Медведчука, Суркіса ... ? ДЕ? Звичайно дуже легко вчепитися у беззахисних пенсіонерів в той час як олігархи мільярдами розграбовують бюджети!"

  Угу. Розкажіть ще нам про свою героїчну участь у подіях 9 березня 2001 року.

  "Мммммм мені соромно за вас!"

  Людині можу бути соромно хіба за себе. Взагалі, шановний, менше істерик. Годі про небезпеку фашизму--цю пісню вже й так чути занадто голосно--сховайтеся під ковдру і небезпека зникне разом із Вами.


  Credere, Obedire, Combattere!
  Нахтігаль.
   
 • 22:34 05.04.2004
  0 0
  2 WildNet

  "Ганьба! на відміну від вас, які вважають тільки Бандеру визволителем я схиляю голови перед тими людьми які також боролися проти фашизму. не перед тими генералами які керували з Москви."

  С празднічкам Вас, дарагой таваріщ! С дньом 23 февраля!

  А генерали були різні. Навіть совєтські деякі були нівроку. Але дужжже мало таких, що по людськи ставились до вояків. Хіба що Рокоссовський і ще може Черняховський.
  А Ватутін, якого завалили на Волині 16-річні хлопчаки, як і його кумпель Жуков, слова без матюка не міг сказати.


  Нахтігаль.
   
 • 22:57 05.04.2004
  0 0
  І ще одне. Чомусь існує така закономірність: палкі "антифашисти" чомусь дуже не люблять читати книжечок, і всі їхні аргументи--з розряду "да мій дід порвав пів-Берліна і одну дивізію СС", або банальні агітпроповські гасла.

  WildNet, хочете подискутувати на тему фашизму--прочитайте спершу Е.Нольте, Р.Гріффіна, Р. де Феліче--з авторитетних дослідників-- ну і першоджерела: Муссоліні, Гітлер, Евола, Джентіле, Армін Молер, Ернст Юнгер...для початку.

  І щось про Другу Світову--Манштайна, Гудеріана, Тіппельскірха, Гота, Ейзенхауера, Бредлі, Монтгомері. Знову ж таки, для початку.

  Поговорим....

  Нахтігаль.
   
 • 05:09 06.04.2004
  0 0
  До Дикого Нету.

  Наслідком перемоги Сталіна у 2СВ стало продовження масового фізичного і духовного геноциду українців,як нації. І злочинці,які знову принесли на своїх багнетах "братські обійми москаля" нічим не відрізняються від окремих Гітлерівських ідіотів і їх підопічних,котрі не розуміли,який вклад може внести у 2СВ Україна. Тому злочинець є злочинцем і від цього нікуди не дінешся. Чи він був червоним чи коричневим - вони злочинці.
  А на рахунок того,що мене б не було,якщо б переміг АГ,ну то й що? Ні мене ні Вас не було ще 100 років тому і світ існував і не завалився. Небачу в тому ніякої логіки. Якщо б я народився для вічного життя і вічної боротьби,то ваші слова ще б мали якийсь сенс але всі ми смертні, тому менше манії величі у своїх постах,шановний.
   

Вогонь живим, а не трупам!

Наші Друзі: Новини Львова