Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 29 березня 2020 року

Вогонь живим, а не трупам!

Переглядів: 12256
Додано: 02.04.2004 Додав: Curiozita  тем: 2
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 116
 • 05:42 06.04.2004
  0 0
  До Нахтігаля.
  Де можна взяти :Е.Нольте, Р.Гріффіна, Р. де Феліче--з авторитетних дослідників-- ну і першоджерела: Муссоліні, Гітлер, Евола, Джентіле, Армін Молер, Ернст Юнгер на укр мові. Може є які лінки або в твори в електронному вигляді? Прошу поділитись.
   
 • 06:20 06.04.2004
  0 0
  Та хай собі горить, а як вже забракне газу то можна і відключити - думаю то не є якоюсь зневагою. Думаю набагато важливіше питання, привести ці поховання до ладу.
  А тот подивишся на польські, німецькі - чистенькі, ухожені і соромно стає. А той вічний вогонь - тот як рибці парасолька.
   
 • 07:38 06.04.2004
  0 0
  То Сенека:

  Дещо про перелічене вами пожна почитати тут:

  http://nationalism.org/vvv/

  Але, нажаль, московською мовою.
   
 • 13:21 06.04.2004
  0 0
  До Сенеки.

  Дослідницька література українською мовою не перекладена, є російський переклад однієї праці Нольте "Фашизм в його епосі" та одна з робіт Роджера Гріффіна, де Феліче--то є взагалі найкраще коли-небудь написане про італійський фашизм, кілька книжекок середнім обсягом по 600 сторінок, писалося в 1950-х роках, перевидавалось англійською останній раз в 1995 році, зараз навіть на Амазоні розкупили....

  Уривки з Еволи, Юнгера, Муссоліні виходили українською мовою накладами по 200-500 примірників на початку 1990-х, зараз їх дістати нереально. Моя Вам порада--судячи з усього, живете Ви в Канаді, не пошкодуйте десь так 200-300 ваших канадськх тугриків та закупіться на Амазоні--хай і в англомовному варіанті.

  Армін Молер є німецьою мовою, це взагалі шикарна штука--"Консервативна революція в Німеччині, 1918-1932", довідник по персоналіях та термінах, бібліографія на сотні сторінок.....

  Нахтігаль.
   
 • 14:28 06.04.2004
  0 0
  До Куріозіта:

  >>Які ж іще діяльні методи ви можете запропонувати для захисту духовності?
  Ти розумієш, війна в імя духовності - це згвалтування в імя цнотливості. Як ти, шановний розумієш духовність? Як на мене, це внутрішній стан, самодисципліна, пошуки людини перш за все в собі, а не у сусідові.

  >>Тому що без них вони б не йшли на смерть.
  А нафіга йти на смерть? Ти був учасником якої-небудь війни? Брав участь у бойових діях? По тобі стріляли? Звідки такий популізм? Люди на війні помирають зовсім не за ідеї, а за політиків. А ще тому, що не мають іншого виходу, оскільки в іншому випадку їх розстріляють як дезертирів.

  >>А сатанізм? ;))
  А сатанізм - це така сама профанація ідеї духовності, як і те, що ти говориш. Будь-яку ідею можна крутити як тобі захочеться, це і є найстрашніша властивість ідей.

  >>Все золото світу без сумніву варте багатьох життів…
  Бугага. Ти будеш першим?

  Ти вибач, але твої погляди на духовність здебільшого абсурдні. Людська культура створює себе тисячі років, для неї немає і не може бути вказівок ззовні, будь-яке насильство ззовні приведе до тупика. Це як Мюнхгаузен, який витягує себе сам з болота. В культурі час від часу зявляються явища, які набувають розвитку і залишають помітний слід у історії (наприклад, християнство) і тупикові явища (наприклад комунізм, фашизм etc.) Фашисти не створили жодного вартого уваги явища культури. Їхні ідеї - мертві. Окремі фанатики будуть існувати завжди, але це явище радше клінічне, ніж таке, яке можна сприймати серйозно.
   
 • 15:28 06.04.2004
  0 0
  " будь-яке насильство ззовні приведе до тупика"

  Всі світові релігії впроваджувались насильно. Основну масу людей в Києвській Русі "хрестили" княжі дружинники мечами. Християнство ще до недавна впроваджувалось силою,а під час розвинутого соціалізму силою знищувалось. Фашистські режими існували ,за ледве, декілька десятиліть,а залишили слід в історії на завжди. Будь які податки держави збирають використовуючи силу. І так було з самого початку. І так буде,бо тільки використовуючи силу можна підкорити собі масу та зберегти державу та вийти на інший рівень розвитку. Навіть в християн є таке,що "Цраство Боже здобувається силою". А те Що ви кажете -
     "Фашисти не створили жодного вартого уваги явища культури. Їхні ідеї - мертві",говрить про те,що ви не розумієте,що таке культура. А самі християни створили в культурі тільки свій культ ,а знищували все,що цьому культу суперечило.
   
 • 18:45 06.04.2004
  0 0
  Пффф, я в збентеженні. Чесне слово. Не думав що тут так багато людей які б захищали фашизм.

  Це одночасно і парадоксально і закономірно.

  Така вже у нас натура ( українців ) ми прагнемо виправдати і ще більше лягти під ворогів.

  Дехто пишається Совєтами, підносить їх культуру, мріє про Сталіна а дехто обожнює Гітлера і марить фашизмом.

  Але я вірю що часи змінюються. Змінемося і ми. І почнемо вести свою власну історію. А наша історія полягає в тому, що у Другій Світовій нашими ворогами були як фашисти так і Совєти.

  Але потрібно зрозуміти одне. ми пережили Совєти. Потрібно радіти. Потрібно відроджувати власну національну ідею а не самим тягнутися в обійми ворогу, якого ми разом з іншим ворогом 60 років назад перемогли. Як взагалі ми можемо судити ким би ми зараз були? Адже дуже ймовірно що нас з вами зараз і не було б. Просто не було б. Відповім Сенеці, здається він це казав: "Яка різниця коли б я жив, я ж не збираюся жити вічно". Та мова йде про те що після фашистів ми можливо б не існували б зараз як нація. Чи влаштовує це вас?

  Нахтігаль. Не треба вам емоцій. Якщо я шаную людей які проливали за нас з вами кров це не значить що я за Совєти. Чи ви так часто звикли міряти кожного на його "націоналістичність"? Може ви вже апарат видумали який автоматично це робить?

  Нахтігаль. Ви нічим не відрізняєтесь від тих людей які плазують перед Москвою, хоча ви й розмовляєте україньскою. Бо ви плазуєте перед фашизмом. За ганьбою це однаково.

  Вам не могло прийти до думки, що у нас можуть бути власні інтереси замість усяких там фашизмів і комунізмів? Це ворожі до нас ідеології, в однаковій мірі.

  І ще. Чим ви там пишаєтесь? У що вчитуєтесь? Мета фашистів була звеличення своєї нації а не допомога інщим. Інших вони просто знищували. То може ви ще почитаєте торру і станите прихильником сіонізму? Але як і в випадку з фашизмом вас просто знищать як непотріб, бо людина не може поважатися якщо вона живе чужою культурою.

  Так у нас було з фашистами, так само було і з комунізмом. Бо все це не наше, це чуже до нас.

  І на останок. Якось ви сказали:

  "Угу. Розкажіть ще нам про свою героїчну участь у подіях 9 березня 2001 року."

  До чого це лукавство? Ці посмішки? Скажіть мені хіба я не прав? Чи не краще іти боротися за свої права чим навіть сидіти в інтернеті і філософтувати? Бо якщо будемо дозволяти з собою так поводитися то й надалі у центрі Львова й надалі будуть вбивати українських музикантів.
   
 • 18:54 06.04.2004
  0 0
  До речі не робіть з мене варвара

  Я читав деякі твори ідеологів фашизму, але вчитуватися зі слюною в те як вони повинні панувати над світом мені не приносить задоволення.

  Хоча з іншого боку. У нас за конституцією закріплені права на вільне висловлення думок, свободу слова, свободу совісті. То ж захоплюйтесь чим хочете.

  PS. Я знав одного єврея який захоплювався Гітлером, фашизмом ... Ото була сміхота. Блазень.
   
 • 22:14 06.04.2004
  0 0
  Отож, незважаючи на наявність цілого сувою примітивних ідеологем совєтського розливу, що стосуються феномену фашизму, у постінгах учаника WildNet, поки що зупинюся на тих положеннях, які він адресує мені.

  "Нахтігаль. Не треба вам емоцій. Якщо я шаную людей які проливали за нас з вами кров це не значить що я за Совєти."

  Мене у цю справу не вплутуйте. Нічого я їм не винен. За мене і мою сім'ю РСЧА-РА(Робітничо-Селянська Червона Армія--Радянська армія),Ж як і війська НКВС-НКДБ не воювали. Мої родичі билися в рядах 14-ї Гренадерської Дивізії Військ СС "Галичина" та у формуваннях Української Повстанської Армії і контррозвідувальних підрозділах Служби Безпеки ОУН.
  А той, хто дотепер вшановує совєтських "визволителів", мені не брат.

  "Чи ви так часто звикли міряти кожного на його "націоналістичність"?
  Щодня цим і займаюся, піднімаючи вимоги--в першу чергу до себе.

  "Може ви вже апарат видумали який автоматично це робить?"

  Життя навчить. Читайте розумні книжки, пізнавайте світ та історію суспільства ХХ століття, і тоді багато що з'ясується.

  "Ви нічим не відрізняєтесь від тих людей які плазують перед Москвою, хоча ви й розмовляєте україньскою."

  Не міряйте інших власною міркою. Слова які гучні. Звикли плазувати, то це Ваш клопіт. Я рівно стою на своїй землі і чесно дивлюся людям в очі.

  "Бо ви плазуєте перед фашизмом. За ганьбою це однаково."

  Перед фашизмом я не "плазую", бо робити цього не вмію взагалі. А його цінності, символіку та стилістику поділяю. І не таким як Ви, мене судити.

  "Вам не могло прийти до думки, що у нас можуть бути власні інтереси замість усяких там фашизмів і комунізмів?"

  У Вас, безперечно, можуть бути будь-які інтереси. Але мене у це не вплутуйте. Ніколи не кажіть "у нас" і т.д. Бо МИ--це не ВИ. Фашизм був наріжним каменем європейського політичного процесу з 1922 року, і в багатьох країнах послідовники цього руху сформували дуже серйозні громадсько-політичні рухи. Навіть в Сполученому Королівстві був потужний фашистський рух сера Освальда Мослі, який у 1934 році мав до 50,000 активних прихильників, навіть у далекій Бразилії рух інтегралістів міг вивести на вулиці тисяч 200 своїх членів. І це--непересічна сила. Не лише в суспільно-політичному плані, але й в ідейному.

  "Це ворожі до нас ідеології, в однаковій мірі."

  А розповісти Вам, як фашистська італійська розвідка допомагала бойовикам ОУН у протистоянні з ОГПУ-НКВС?

  "І ще. Чим ви там пишаєтесь?"

  Пишаюся належністю до тієї ідейно-політичної течії, яка створила цінності, за які не соромно померти. Байдуже, де: під Варшавою, біля Аддіс-Абеби, під Гвадалахарою, при Дюнкерку, Ель-Аламейні, Бродах чи Берліні.   

  "У що вчитуєтесь? Мета фашистів була звеличення своєї нації а не допомога інщим."

  Читаю першоджерела. От прочитаєте мемуари, скажімо, лідера бельгійських фашистів-католиків Леона Дегрелля, командира 28-ї дивізії Ваффен СС, тоді й поговоримо. А до того...

  "І на останок. Якось ви сказали:

  "Угу. Розкажіть ще нам про свою героїчну участь у подіях 9 березня 2001 року."

  "До чого це лукавство? Ці посмішки?"

  Бо на таких, як Ви, я вже вдосталь надивився. І, знаєте, щось не дуже в захопленні. Як від моральних якостей, так і елементарних полемічних прийомів. Слабенько так якось.

  Credere, Obedire, Combattere!!!
  Нахтігаль.
   
 • 22:16 06.04.2004
  0 0
  "Я читав деякі твори ідеологів фашизму..."

  Будьте ласкаві конкретно, по прізвищах.

  Нахтігаль.
   
 • 22:23 06.04.2004
  0 0
  2Самійло Немирич
  "Фашисти не створили жодного вартого уваги явища культури. Їхні ідеї -мертві."

  Не смішіть мене. Чули коли-небудь про солідаризм? А про корпоративізм? А про те, що обидва ці поняття лягли в основу інсуючого нині соціального порядку в Європі, вперше запроваджених фашистами?

  Взагалі фашисти боролися проти багатьох речей, проти яких і зараз виступає чимало свідомих громадян Європи. Заборона абортів, бій гомосексуалізму, обмеження кольорової іміграції, боротьба проти злочинності, кримінальних капіталів...І ця боротьбя була реальністю не тільки там, де встановилися фашистські чи близькі до них режими, а й там, де були сильні автентичні фашистські рухи. Прочитайте що-небудь про Залізну Гвардію в Румунії та Корнеліу Зеля-Кодряну. Про фалангістів в Іспанії. Про інтегралістів в Бразилії. Отоді зрозумієте, про які цінності йдеться.

  Нахтігаль.
   
 • 06:37 07.04.2004
  0 0
  >Ти розумієш, війна в імя духовності
  >- це згвалтування в імя цнотливості.

  На тему зґвалтування...
  Я чув (я не стверджую, що це правда), при взятті Берліну комуністи зґвалтували до 90 000 німецьких жінок.

  А один ветеран у «дворі на лавці» розповідав (звісно, сам він такого не робив ) про те, як солдати викидали зґвалтованих жінок з вікон та про інший бруд тих подій!

  Вірити чи не вірити в ці плітки справа кожного, але факт самого існування таких пліток наводить на думку їх, хоча б часткової, правдивості...   
   
 • 07:35 07.04.2004
  0 0
  Дикі комуняки і їх армія не мали поняття про потребу борделів для армії. З часів Наполеона бордель входить до видів тилового забезпечення, тобто на окупованих територіях солдат може законно купити кохання.
  Крім того чув, що була секретна спецдиректива сталіна до комісарів щодо згвалтування німкень, щоб мали страх перед російським солдатом. Й досі цей страх німці мають.
  Для деяких ветеранів і зараз можна було влаштувати їх Нюрнберг
   
 • 08:12 07.04.2004
  0 0
  Я був шокований коли це прочитав (мій лінк), мені знайомий австрієць казав що було дуже багато згвалтувань, але щоби так тотально як тут описуєтся. Ще один прікол (друг історик розказав) хто бачив (може хто може дістати лінк) фотографію солдата що тримає радянський прапорнад Рейхстагом, в нього на руці 2 годинника, очевидно що крадені.

  http://ssgalicia.onestop.net/memoirs.html
   
 • 08:25 07.04.2004
  0 0
  Чув розповіді від німців очевидців того - отже, казали спочатку пройшли передові частини, танки - то люди ховалися, а вони покликали війта(то було село) і сказали, щоб не боялися бо не звірі. Були чемні, навіть чимось ділилися, а на другий день пішли на Берлін. А за ними вже прийшла гола0-боса орда, навіть 80-и річну бабу згвалтували.

  Тобто справді було, справді в грандіозних масштабах і не тільки в берліні траплялися самі дикі випадки. В основному - нормою було то для арміїх, яка кувалася за Уралом(усякі чурки), які ще однією ногою залишалися в Кам"яному віці, хоча вони і зараз не далі.
  ІМХО німці по законам моралі були в загальному набагато вищі.
   

Вогонь живим, а не трупам!

Наші Друзі: Новини Львова