Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 29 березня 2020 року

Кучма залишається!!!

 • 09:34 01.04.2004
  0 0
  "Українці просто зобов’язані, повинні полетіти на Місяць. Щоправда, не всі. Хтось повинен залишитися і для польоту на Марс"
  (Л.Д. Кучма)

  Останні випробовування українського космольота пройшли успішно на Харківському спецлетовищі, на близькосвітловій швидкості. Тепер і ми готові до польоту на Марс. Але чи варто?

  Як стверджують опозиційні масмедіа - це лише чорний ПР-хід задля того, щоб відволікти нас від проблеми нових поселень українців на місяці , де вони живуть в жахливих умовах.
  На думку лідера Нашої України ці величезні кошти можна було витрати на соціальні програми на нових поселеннях українців на Місяці - регулярної подачі повітря, заміни старих китайських космольотів, зарплати шахтарям. Крім того чинного президента звинуватили, що по при обіцянки залишити когось з українців для польоту на марс - не залишилося жодного - одні жиди і москалі та деяки зрадники. Отже хто полетить замість українців?

  Нагадаю, що то серйозний поступ не тільки для української науки, але й для світової. До цього на Марсі висаджувалися тільки роботи-дослідники.


  Нагадую, що виліт заплановано на сьогодні. Зголосіться, якщо ви українець і проживаєте на планеті Земля, українців з місяця прохання не турбувати.
  Отже, якщо ви українець - коротко подайте дані про себе, фізичний стан ваш, що і скільки збираєтеся взяти з собою і що плануєте робити після прибуття. Якщо ви не бажаєте летіти, то чому?
  Кількість місць обмеження.
   
 • 12:12 01.04.2004
  0 0
  Товариство! Стосовно "космічних зальотів" Кучми - надибала коментарі, що називається, в саму точку. гляньте новий сайт (в усякому разі, раніше я його не зустрічала). адреса - www.mignews.org.ua Гляньте й ви, а тоді поговоримо.
   
 • 09:28 02.04.2004
  0 0
  Наталка дайте лінк на статтю, часу немає вишукувати що ви мали наувазі
   
 • 22:15 12.11.2006
  0 0
  Начнемо, що Кучма вченний був не дурнiше тих хто зараз за кермом ,
  народ пiдтримував i   пiдтримуе тих кому вiн вiре, але вiн помиляется як завжди , менi так здается
   
 • 19:28 13.11.2006
  0 0

  Цитата:
  Начнемо, що Кучма вченний був не дурнiше тих хто зараз за кермом


  Ги-и. Гарно сказано. Геббельс був достобіса розумною людиною, як і в дечому Гітлер, проте був ще й фашистом.
  Сталін у політичних інтригах був просто генієм.
  От лише не допоміг їх розум ні Тевтонії, ні СиРиСиРи.
  Доцільний приклад?
   
 • 01:41 30.04.2016
  0 0
  Фитнес-клуб «SportUP» - для меня с недавних пор стал родным домом, провожу там как можно больше времени по возможности конечно. Новый, и очень уютной клуб, с приветливыми людьми, хорошими инструкторами. В общем все есть для идеальных занятий и физической прокачки, Так что не жалуюсь))
   
Сьогодні:

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 

Кучма залишається!!!

Наші Друзі: Новини Львова