Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 16 жовтня 2019 року

Питання до модераторів

Переглядів: 123252
Додано: 27.03.2004 Додав: Модератор  тем: 25
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 602
 • 08:47 27.03.2004
  0 0
  Виникла нагальна проблема у створенні цієї теми внаслідок дискусій, які виникли на форумі щодо модерування. Таке виникає на кожному форумі час від часу і є ознакою того, що він живий і розвивається .

  Як у житті виникають суперечки, які важко навіть суду з адвокатом і прокурором чесно вирішити і при цьому не образити жодну зі сторін. То що сподіватися від модератора на збитковому(не приносить жодного прибутку - окрім витрат) порталі - модеруємо як можемо, прислухаємося до учасників.

  На сайті є 3 модератори - Немирич, Гендальф, я + супер-пупер дядько Адмін Мирослав.

  Трохи історії...

  Основною політикою форуму було якомога менше модерування і звичайно при цьому недопустити лайки і образ, до цього додалася проблема захаращення тем повідомлення, що не стосуються теми (ну це для всіх модераторів зубна біль )

  Було знищено одну маленьку тему, в якій було пару повідомлень і незрозумілий субєкт. Також пару оффтоп повідомлень у форумі та прямих образ.

  Правил форуму не розробляли - бо правила завжди можна трактувати по різному, а хочеться цензури по мінімуму - основне, що як і в більшості форумів
  заборонено
  - оффтоп (захаращення тем абсолютно зайвою інфо, яка заважає розкрити тему іншим)- у нас залишається багато надалі оффтопу по темах
  - прямі образи(тут також треба покладатися, що рахувати образою)
  - нав'язлива реклама по всіх темах
  - приорітет українського - команда "Укрцентру" українці і ми позиціонуємо цей сайт в інеті як український.

  Основним бажанням всіх нас є максимальна демократичність форуму, без табу для всіх. Щоб кожен міг висловити безперешкодно свою думку.
  І те, що мені довелося відредагувати пару повідомлень в темах дотичних до суперечливого питання і переконав залишити тему від "Просто хороший человек".
  Ніяких "тотальних чисток" з нашої сторони не здійснювалося!!!!

  Є підозра, що на сайті з'явилися провокатори і тому ці теми встають під пильний контроль модераторів.
  І ми просимо віднестися з розумінням до самих радикальних учасників форуму, щоб не перетворити теми на сміттєзвалища образ, прошу допомогти зробити його цивілізованим, доступним для всіх.

  Всі претензії складаємо тут і при затримці відповіді віднесіться з розумінням - інколи не вистарчає часу та й у форумі хочеться взяти участь.

  !!!!!!!!!!
  Домовляємось так, відповідь даємо тим, хто є зареєстрований в Українському Клубі!!!!!!!!!!!

  Не забувайте про приорітет реєстрації в Українському Клубі , чим скоріше і більше повідомлень тим ваш голос для нас цінніший.


  ОТЖЕ ВАШІ ПИТАННЯ, СКАРГИ, ПОБАЖАННЯ до модераторів, які ви хочете задати, або задавали де інде.

  З.І. Відповідь від мене буде - через день , бо завтра ну буду мати можливості зайти в інет.
   
 • 09:24 27.03.2004
  0 0

  Переглянув Останнє повідомлення від Брудного Янгола
  http://ukrcenter.com/forum.asp?message_id=3265


  І викликала у мене воно просто повне здивування, про яку тему йдеться?
  Які дії?
  Я переконаний, що то непорозуміння і наші дії аж ніяк не заслоговують на таку оцінку


  Мені справді шкода, що якесь непорозуміння заставило нашого давнього учасника піти, при цьому в обговореннях я схилявся на його сторону. Але нажаль жодних пояснень його дій він не дав і це залишеться для нас загадкою.


  "(як мені здається,я маю на це право...чи цього права ви мене теж позбавите???.."
  На прохання знищити всі ваші повідомлення на прощання

  - думаю це недоречна пропозиція і ще я ніколи такого не чув на форумах про такий сервіс. І то буде неповагою до інших учасників, які дискутували в ваших темах, або з Вами.
  При всій повазі до Вас я не можу виконати ваше прохання і ніхто не збирався видаляти Вашу тему.

  МИ НЕ ВИДАЛЯЄМ ТЕМ!

  Шкода, але не наша в тому вина
   
 • 11:21 27.03.2004
  0 0
  МИ НЕ ВИДАЛЯЄМ ТЕМ!
  Ну це вже зовсім нахабно з вашого боку.
  Всі хто сюди заглядав,протягом,останнього тижня,я рахую,знають про яку тему говорив Брудний янгол.Тема ця називалась "Захистимо російську мову"(якщол я не помиляюся)і містила,як я рахую,не провокативний,а роздумувальний характер.Було поставлено до обговорення,чи необхідно так тято рубити російськомовні месегі.
  І робити з себе чистих і наївних,як я рахую не личить людям,що розтинаються про чесність.Соромтеся
   
 • 11:44 27.03.2004
  0 0
  Дякую за інфо, щиро шкодую що таке сталося. Сподіваюся, що можна буде якось поновити цю тему з вашою допомогою!

  Справді за всім не услідкуєш і якщо вдасться попробуємо відновити цю тему. Теиа, на мою думку була повністю правомірна і справді мала всі підстави залишатися.

  На вихідних ми з'ясуємо як таке могло мати місце на форумі. Попереджую інших модераторів, видалення тем в якій є коментарі є неприпустиме без погодження.

  Наразі прошу вибачити за такі дії одного з модераторів. Спробуємо з'ясувати ....
   
 • 11:52 27.03.2004
  0 0
  "Соромтеся"

  2 Танігава

  Не потрібно одразу починати з наїздів! Послуги порталу доводиться оплачувати, і все ж ми не вішаємо так по 5 банерів як на інших порталах - тоді було би справді соромно.
  Ви б могли допомогти, ми тільки підемо назустріч. Щодо "ми не видаляємо тем" - видалення тієї теми стало прикрим винятком з правила!
  І ... Розберемося, шкода, що ця тема виникла трохи пізно.
   
 • 16:20 28.03.2004
  0 0
  Тему про рос-мову видалив я, попрошу без наїздів на інших модераторів.
   
 • 19:06 28.03.2004
  0 0
  Отже повертаємось до теми "Захистимо російську мову".
  Повторю з пам"яті, але майже дослівно, частину свого допису у цій темі -

  "Якщо чоловік китайською, киргизською, урду (і т.п.) сповідує українські державницькі ідеї - він мій друг, брат і товариш! Якщо чоловік українською веде мій народ до ярма - він мій особистий ворог!"

  На підтвердження своїх слів я привів як приклад вірш Тараса Григоровича Шевченка "Пісня караульного..." російською мовою. Ви, пане Gandalf, мій допис витерли, а заодно і вірша Тараса Григоровича. Коментарі, як то кажуть, лишні. Перше.

  І друге. Останнє. Якщо будь-яку критику сприймати як наїзд - навішо Ви відкривали цю тему???
  -----------------------------------------
  З повагою
  Крук
  http://www.kruk.com.ua
   
 • 00:59 29.03.2004
  0 0
  Хотів би почути пояснення від Гендальфа по якій причині, щось не помітив я в тій темі чогось забороненого.
   
 • 20:03 29.03.2004
  0 0
  Kruk, "не знаєш броду, не лізь в воду"; я не видаляв вашого повідомлення з віршом Тараса, і мушу сказати що це цілком зрозуміле, хоча на всяк випадок витлумачу вам очевидну істину: я і той хто пише під псевдо "Модератор" - різні люди. На рахунок "наїздів", то це я сказав бо критикували не тих хто це зробив.
  Орчик, зробив я це, бо вважаю що на такому порталі як УкрЦентр, який намагається внести свою лепту в захист Української мови (насамперед від тієї ж самої Рос. мови), не місце таким темам.
   
 • 13:39 30.03.2004
  0 0
  Пане,Гандальф.
  Коли у вас посеред хати лежить лайно,то треба думати,яким чином його прибрати,а не накривати газеткою і казати,що його там нема.
   
 • 13:47 30.03.2004
  0 0
  Пане,Гандальф.
  Оскільки маю безпосереднє відношення до того,хто цю тему створив(якщо точніше,є його родичем,хоча й не дуже близьким),то зацитую його слова:
  "Коли у вас посеред хати лежить лайно,то треба думати,яким чином його прибрати,а не накривати газеткою і казати,що його там нема."
  Здається,точніше не змовиш.
   
 • 23:18 30.03.2004
  0 0
  Вони і прибрали. Бо у відповідь на "роздумування" з'явилося досить образливе повідомлення на тему "не можна піддавати сумніву засади державності". Мабудь, оскільки лише цей малопристойний меседж зі всього топіку по духу був близьким адміністрації форуму, то вони вирішили, що несправедливим буде видалити лише його...
   
 • 00:57 31.03.2004
  0 0
  2 Sitro

  Адміністрація форуму офіційно не поділяє видалення цієї теми!!!
  Якщо ви бажаєте її поновити - будь-ласка, якщо ви слідкували за темою то думаю не буде складним в новій темі подати основну частину дискусії. Нажаль ми не змогли дістати бекап бази даних від хостера.

  "Мабудь, оскільки лише цей малопристойний меседж зі всього топіку по духу був близьким адміністрації форуму, то вони вирішили, що несправедливим буде видалити лише його...
  "
  Будьте ласкаві повторіть цей месседж. І не бачу здорового глузду в цьому реченні - якщо близьким, то пощо нам її стирати?
   
 • 07:45 31.03.2004
  0 0
  2 Танігава
  як бачите, ми нічого не накриваємо газеткою
   
 • 17:44 26.04.2004
  0 0
  Translit ne dije vzhe dwa dni.

  Chy je inshi dijuchi translity?
   

Питання до модераторів

Наші Друзі: Новини Львова