Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 15 жовтня 2019 року

Чи повинні ми зустрічати 8 Березня???

Переглядів: 26358
Додано: 02.03.2004 Додав: ЛЕВ  тем: 105
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 191
 • 22:36 03.03.2004
  0 0
  Шановний rpalyvoda!
  Щиро вдячний Вам за те, що систематично піднімаєте настрій своїми "відкриттями", проте все-таки раджу систематично зайнятися самоосвітою. І то терміново.

  "Нахтігаль
  Хозари, що прийняли іудейство, називаються караїми... Більше того, йхня віра є дещо відмінною від жидівської."

  Караїми--назва походить від арамейського "чтець", послідовники секти іудаїзму, що не визнавала Талмуду(виникла у Месопотамії, 7 ст.), причому з 8 по 10 ст. караїми знаходилися під владою Хозарського каганату. Матеріальною культурою близькі до кримських татар. Візуально--погляньте на портрет савєтскаффа маршала Р.Маліновского.

  Слава нації.
  Нахтігаль.
   
 • 00:15 04.03.2004
  0 0
  Думаю, що не повинні. Ті всі свята, вкупі з новими вбивають в цвяхи в труну нашої економіки.
  Але з другої сторони, що порадите робити - коли мене привітали з 23 лютого Доведеться не забути про подарунок у відповідь.
   
 • 03:47 04.03.2004
  0 0
  Сенеко, я ж просив - подивися Життя Браяна! То гарна, весела та життєрадісна комедія!!! Там навіть про жидів є!!! Проте посмієшся трішки - то одразу подобрішаєш, і мо", перестанеш видіти всюди жидівську змову. Що ти в нас інтеліґент, то ми про то все пам"ятаємо, ти ж то увесь час повторюєш. А що я - простий хлоп, і в своєму житті гній відкидав, і не бачу в цьому нічого ганебного, а навпаки - це праця, яку треба шанувати, то це теж правда, і я це теж визнаю. Буду вдячний, якщо ти мені це не тикатимеш під ніс кожного разу.

  Мій анекдот ображає не жінок, а чоловіків. Тих з нас, які на жіноче свято напиваються і тому подібне... Тиз чоловіків, які згадують про існування жінок лише раз на рік - байдуже, чи на 8 березня, чи на день матері.

  Нахтігаль - я не збираюся тут влаштовувати чергову політичну дискусію. Тут є топік про 8 березня, а но про євреїв. Як тобі на них світ клином зійшовся - то бажаю успіху. Мова, якою розмовляють караїми - тюркська (там по-моєму ще є діалекти в кожному з реґіонів, де є караїми - Литва, Крим та Галичина).

  Що стосується 8 березня, то це свято є неможливим в державі, де жінки мають в суспільстві ту ж позицію, що й чоловіки. Наразі ж - то подаруймо кожен квіти мамі, бабці... Їм то буде просто приємно. Навіть маленький букетик підсніжників.
   
 • 04:58 04.03.2004
  0 0
  Так,цей топік не про жидів.Але нічого не поробиш,якщо 8 березня має пряме до них відношення.Тому їх тут і згадують.А теж і купу людей ,яких вони забили і тепер святкують це в цей день.

  Рпаливода!Не розумію звідки така критика на мою адресу.Ти ж кажеш,що роботу розкидача гною треба шанувати.Я теж такої думки про те,що будь чию працю треба шанувати.Але тут є така деталь,що це не залежить ,що ти чи я колись працювали на полі чи ні,а залежить на тому,що ти виніс з цієї праці.Якщо ти виніс звідти кромі правдивого гною на взутті ще й гній словесний в голові,то тут є ця проблема.Я тобі ж про неї нагадав,не розкидуйся гноєм у пристойних місцях.Я ,ж, не подаю вульгарні ,хлопські анекдоти.А ти подаєш.І,якщо таких ,як ти вчасно не зупиняти,то вони понаносять гною всюди.
   
 • 05:15 04.03.2004
  0 0
  Справді анекдот специфічний і "в тему". Розвеселили


  А щодо соплів про те, що треба дарувати квіти, бо то жінки, бабці, то любов - то все фігня. Треба дарувати так часто як можеш, а не шукати приводу в цьому святі як в церкві приводу до відпущення гріхів.

   
 • 05:28 04.03.2004
  0 0
  А реально - то звичайне совкове ностальгічне лайно з серії "ми помнім как ето било", сподіваюся, що наступні покоління українців не будуть сівяткувати таких "міжнародних". А думаю варто принципово привітати дівчину не в цей день смердючих пролетарів, а на роботі - доведеться.

  Як кажуть цісареві - цісареве ...
   
 • 08:44 04.03.2004
  0 0
  Дарування квітів - найпростіша річ, якою можна сказати багато і зробити людині приємно. Ви всі говорите, що дарувати квіти необов"язково в певний день, на свято. Ще обурюєтеся, що повинні робити це 8 березня, бо то не є свято для вас, то совєтський празднік. Але якщо жінки про то, згадують і пам"ятають? Чи не говорить це про те, що ви даруєте квіти дуже рідко?
  Судячи з того, що ви пишете в цій темі, ви взагалі квітів ніколи не даруєте. Як людина, що каже про "соплі з приводу дарування квітів" може взагалі їх комусь подарувати?
  Так, відразу слова про те, що потрібно дарувати квіти так часто як можеш, бла-бла-бла....
  Та ж не брешіть людям і самому собі. Такі як ви Алекс, і Лев, і Сенека ніколи не здатні подарувати квіти. Надіюся, що й немає кому.
   
 • 09:53 04.03.2004
  0 0
  2 kitta:
  на цьому тиждні я вже 3 рази дарував жінкам квіти і ви не повірете, то аж ніяк не було приурочено до якогось свята, або події.

  А під соплями я мав наувазі те що говоримо ми про це свято і не треба одразу спускатися до фраз "що вам бабці квітки шкода" - до чого тут то? Чому б не вітати жінок в перший день весни, принаймі мені то було примно.
  Так що - нонсенс, шановна kitta - я дарую квіти! Не спускайтеся на особистості, бабок, жінок, квіти, учасників дискусії - мова йде про день, яких біля 365 в році!
  А квіти - то найкращий подарунок! Раджу в ці останні зимові дні - тюльпани - якось екзотично, а аромат - . І підсніжники вже зявилися.

  Варто привітати жінок з початком весни, а 8 Березня - то для пролетарів!
   
 • 11:51 04.03.2004
  0 0
  Вкотре мушу подякувати рпаливоді за порцію здорових емоцій.

  "Нахтігаль - я не збираюся тут влаштовувати чергову політичну дискусію."

  Щось я не помічав, аби хтось Вас змушував влаштовувати тут якусь дискусію; що ж до політичного забарвлення--то будь-якому школяреві повинно бути відомо, що подіїх 1910 року в Копенгагені--це частина інформаційного накачування матриці психо-марксистами, які використовували зародження фемінізму та суфражизму як знаряддя в розпаленні соціальної напруги та зброю в класовій боротьбі. Тема 8 березня--однозначно політична.

  "Тут є топік про 8 березня, а но про євреїв."

  Це топік про тих, хто ініціював цю психоделічну пролетарсько-феміністичну маячню та фетишистські містерії, зокрема, постаті жидів Естер та Клари Цеткін. Отже, знову Ви помиляєтесь.

  "Як тобі на них світ клином зійшовся - то бажаю успіху."

  По-перше, ми з Вами на брудершафт не пили, на дівок не ходили та разом в полі не працювали, тож попрошу без пролетарсько-егалітаристських витівок. Щодо жидів--то "світ клином зійшовся" не мені на них, а їм на Україні, українцях та всіх тих силах, які спроможні чинити опір тотальному промиванню мізків та глобальній експансії.

  "Мова, якою розмовляють караїми - тюркська"

  Угу, кипчакська підгруппа. От тільки ті з низ, кого я знаю, цвенькають "на общєпонятном".

  "там по-моєму ще є діалекти в кожному з реґіонів, де є караїми - Литва, Крим та Галичина)"

  На сучасному етапі--переважно діалекти "вєлікава і магучєва".


  Слава нації.
  Нахтігаль.
   
 • 11:53 04.03.2004
  0 0
  "Але з другої сторони, що порадите робити - коли мене привітали з 23 лютого?"

  Порадимо підняти превентивну просвітницьку роботу та націонал-революційну пильність на якісно новий рівень і не піддаватися на провокації. Якщо вже так припекло--вітайте не 8 березня, а, скажімо, напередодні, в неділю, з абстрактним приходом весни.

  Нахтігаль.
   
 • 12:03 04.03.2004
  0 0
  Шановна Kitta таки невтомно поширює якісь незрозумілі міфи.

  "Дарування квітів - найпростіша річ, якою можна сказати багато і зробити людині приємно."

  Знаєте, ліпше не йти на спрощення, а таки справді сказати людині багато і зробити приємно--для цього існує маса більш-менш прийнятних способів, без залучення "дарів Флори" і нездорового фетишизму.

  "Але якщо жінки про то, згадують і пам"ятають?"

  Значить, неправильно виховані, зберегли нездорові забобони та упередження доби недорозвинутого соціалізму.

  "Чи не говорить це про те, що ви даруєте квіти дуже рідко?"

  Не говорить.Існує чимало інших, цілком нормальних приводів.


  "Та ж не брешіть людям і самому собі. Такі як ви Алекс, і Лев, і Сенека ніколи не здатні подарувати квіти. Надіюся, що й немає кому."

  Знову ж таки, пораджу скористатися досвідом спілкування специфічних прошарків населення та "фільтрувати базар". Чому Ви так наполегливо міряєте всіх своєю міркою?

  Нахтігаль.
   
 • 23:34 04.03.2004
  0 0
  "Надіюся, що й немає кому"
  Очевидно kitta просто хоче нас потішити тим, що їй подарують квіти. Ми щиро раді за вас. С Фасьмим Марта, дарагая!

  Мене сьогодні потішило вітання від якогось дядька з Задрюпинська по радіо - дядько говорив чистою сільською мовою, а "накінець" каже "хочу привітати усіх наших українок" далі заминка "с празніком весни Фасьмим Марта" . То наштовхує на думку, що те свято і наділі залишається таким собі рагульським Мєжнародним Жєнскім Дньом савєцкой женщіни.

  "... Порадимо підняти превентивну просвітницьку роботу "
  Немаю на то не бажання, ні часу, ні можливості. Та вважаю, що то був привід зробити щось приємне, а так з цими людьми стикаюся рідко і думаю вони не винні, що наша гнила держава сама навязує це дурне свято.
   
 • 20:20 05.03.2004
  0 0
  Рагульське? Панове, якщо ми громадяни цієї держави, що святкує це рагульське свято, ще й не працює з цього приводу, то ми самі є рагулі!
  Держава - це ми, чи хтось не погодиться? Нехай той, хто не погодиться, скаже. що він живе тут, буде працювати повний робочий день тут, і не буде поздоровляти пані з поаткової, митниці та ін. ТУТ! Мені байдуже, що там у вас в Лон'оні, але нам ТУТ доводиться св'яькувати...
  Нажаль...
   
 • 23:13 05.03.2004
  0 0
  "Рагульське? Панове, якщо ми громадяни цієї держави, що святкує це рагульське свято, ще й не працює з цього приводу, то ми самі є рагулі!"

  Відівчаємось говорити за всіх! Якщо Ваша позиція є такою--тобто, Ви проводити знак рівності між своїм статусом громадянки України та вказаним слівцем, то....не слід переносити його на інших українців.

  "Держава - це ми, чи хтось не погодиться?"

  Я от не погоджуся. Ця Україна--не моя Україна. Цей уряд, президент, парламент, державні комітети--не моя влада. Цей сурогат малоросійства, блазнювання, антиукраїнської контрреволюції та совковості--не моя культура. Україну, в якій варто

  "Нехай той, хто не погодиться, скаже. що він живе тут, буде працювати повний робочий день тут, і не буде поздоровляти пані з поаткової, митниці та ін."

  Так от я й кажу, що живу я у Львові, буду працювати повний робочий день(бо я сам визначаю, скільки він у мене має тривати), нікого не поздоровлятиму, а потім начеплю краватку та пройдуся проспектом Свободи, вип'ю кави з коньяком та піду шукати пригод...

  "ТУТ! Мені байдуже, що там у вас в Лон'оні, але нам ТУТ доводиться св'яькувати..."

  Угу, скажіть ще про податкову міліцію та митницю, яка вивертає руки, припікає черевце праскою, приковує до батареї та змушує паздравлять дєвчонок з праздніком і даріть падаркі...

  Слава нації.
  Нахтігаль.
  Нажаль...
   
 • 15:44 06.03.2004
  0 0
  ... провести його слід... в минуле

          як атавізм часів недоброї пам’яті
   

Чи повинні ми зустрічати 8 Березня???

Наші Друзі: Новини Львова