Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 27 квітня 2018 року

КІНОМАНІЯ

Переглядів: 25073
Додано: 07.02.2004 Додав: БРУДНИЙ ЯНГОЛ  тем: 10
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 143
 • 10:38 13.07.2004
  0 0
  Детальніше про Нічну Варту, а саме спецефекти:
  http://www.computerra.ru/focus/34415/

  А ось тут лежить фрагмент книги :
  http://rusf.ru/lukian/books/zip/lukyas19.zip
   
 • 11:01 21.07.2004
  0 0
  Вчора дивився Signs (2002) з Мелом Гібсоном. Стверджували, що дуже вумний фільм з цікавим сюжетом.
  Виявилася повна туфта в стилі дишевих серіалів про інопланетян. Хороші актори виглядали тупо просто у цій пародії - фільм беззмістовний. Детальніше допишу завтра.
   
 • 12:07 21.07.2004
  0 0
  Після перегляду SIGNS двоє моїх знайомих ходили кілька днів з квадратними очима, а потім ще на протязі місяця цей фільм передивлялися, обидвоє купили з ним дорогі ДВД одним словом їхньому захопленню небуло меж.
  Отож я вирішив переписати той фільм собі... Не знаю може там якась цікава розвязка бо я той фільм докінця не додивився.

  Згоден з попередньою думкою, що повна туфта.
   
 • 18:34 21.07.2004
  0 0
  Недавно дивився романтичну комедію "Ноттінґ Хілл" в-во Англія 1999.
  Після примітивних американських комедій цей фільм хоч і не визначається великою кількістю до болю смішних сцен все ж претендує тією чи іншою мірою бути витвором мистецтва.

  В головних ролях Хю Ґрант і Джулія Робертс.

  Події фільму розгортаються у Лондоні, а саме у відомому районі Ноттінґ Хілл, де продавець маленького книжкового магазину(Ґрант) закохується у відому зірку кіно(Робертс). Море романтичних сцен, хороша романтична музика. Хороше кіно для відпочинкового перегляду.
         
   
 • 00:36 24.07.2004
  0 0
  chi htos ljubit radjanski filmy?

  takozh paradzhanowa, golos trawy, roksolanu, chas zbiraty kaminnja?

  de wzagali mozhna znajti hochab nazwani ukrajinski strichki na dvd?

  chy htos sponsoruje titry nimetskoju mowoju, abo pownistju napriklad: pereklad, aktorske ozwuchennja, zapis?

  jaki tut zastosowujutsja prawa (awtorski), jakshcho ja napriklad zapishu takij film (ozwuchu jogo) nimetskoju???
   
 • 07:51 01.09.2004
  0 0
  Король Артур

  Офіційний Сайт
  Переглянув фільм про легендарного короля Артура і лицарів круглого стола, героїв англійських легенд і переказів.

  Фільм начебто грунтується на нових фактах в історичних дослідженнях цієї особи(достаменно про нього нічого невідомо). Не знаю чи збрехали америкоси(чомусь артур у мене асоціювався з хрестовими походами першими) але нас переносять у часи розпаду Римської імперії(втрата найдальшого анклаву Риму - Британії)

  Артур начебто за походженням римлянин, а його лицарі сармати, які з дитинства змушені служити 15 років на Рим. Ну вони і служать(здається по легенді їх було 12, але в фільмі мені запамяталося - їх не більше 5, завтра перерахую чи то на акторах зеекономили чи то тим просто не переймалися дуже) вірою і правдою, воюють направо і наліво з місцевим населенням і варварами. Босс у місцевого населення - Мерлін(раніше я мав його за мага при королі артурі - в такій синій шапочці і з білою бородою, подібного до Гендальфа(не з нашого форуму, а той що в Володарі каблучок, актор-гей в реальному житті )).

  Так от у фільмі цей Мерлін справжній дикий шаман - заросший весь, темний, брудний і худий сидить в диких хащах і має купу диких аборегенів з ножами, луками і всім чим потрібно, начебто боряться за незалежність від римлян, але артура поважають як януковича українці "тому що справедливий" "тому що лідер".   

  Так от фільм якогось біса починається з історії ланселота, якого забирають ва младєнчєствє в лицарі(миротворча місія в британії) забирають не просто так, а за те що сармати продули римлянам битву(то перша сцена). Не знаю чому нашу молодь забирають і не в лицарі, а в рядові. Перша сцена ніяк не вяжеться з фільмом, починається наче б з Ланселота, а далі (проходить 15 років) все сконцентровується на Артурі.

  Фільм дуже прямолінійний, одна батальна сцена(бій саксів з обєднаним військом лицарів Артура і аборегенами Британії). Здається сюжет весь можна переказати 2-ма словами, наче творцям фільму було дуже ліньки його створювати - певно якась планова робота. Гри акторів не спостерігалося, стандартні злодії і праведники, стандартні ідеї, пафосні діалоги з пафосними мінами. Спецеефекти, щось нове - марно шукати.

  Основний сюжет - це вторгнення саксів у Британію і побиття їх Артуром. Приїжджає (поганий) єпископ з (поганого)риму де панує (погана) релігія і він посилає Артура на останнє завдання від Риму врятувати від (дуже поганих) саксів (поганого) римлянина, який розбив десь фазенду свою поза мурами. Артур ідеаліст-християнин не проти, але лицарям в лом бо вони вже дембільнулися(15 років пройшло), а указ ще не прийшов. Но Артур їх умовив і вони врятували злого експлуататора і релігійного фанатика-інквізитора разом з місцевими кріпаками, але по дорозі його придушили , добре що хоч син його був хороший. А забув - там вони ще з вязниці на фазенді витягли майбутню королеву Артура, брудну аборегенку, яка гарно стріляє з лука.

  Ну от і кульмнація - сакси приходять до мурів, Артур очолює оборону(все досить затягнуто), саксів затягують в пастку(я одразу зрозумів) і мочать з допомогою лучників аборегенів, в кінці бою Артур зарубав самого поганого дядьку сакса. Компенсацією такого простого сценарію стала смерть ланселота на полі бою(помер дуже швиденько, від стріли). Всі плакали, окрім глядачів певно.
  Те що він помре зрозумів ще на початку фільма, коли той просив Артура аби спалив його по звичаю предків як помре - погана то прикмета для кіногероя говорити такі дурості. Король артур стає королем, вінчання в аборигенському стилі і все ХЕППІ ЕНД.

  Тут і казочці кінець, а хто слухав молодець.

  Чи варто дивитися? Дивіться у фоновому режимі, щось роблячи при цьому - бо ні екшена, ні чогось цікавого не знайдете в тому. Така собі стандартна казочка.
   
 • 09:57 01.09.2004
  0 0
  Огляд , хоч не бачила я ще King Arthur
   
 • 15:53 12.09.2004
  0 0
  Коротше, не вміють люди знімати нормальний історичний блокбастер, навіть сценарій нормальний зліпити докупи не можуть. Треба допомогти.

  Робоча назва--"Меч Арея"
  Місце дії: Русь-Україна
  Час дії: 967 рік

  Сцена 1.
  Об'єднана армія русичів веде облогу візантійської фортеці, з моря візантійці висаджують допоміжний десант. Візантійський імператор Костянтин Багрянородний (роль виконує Джордж Майкл, загорнутий у малинове прострадло і в такому собі стилізованому під бронзу обладунку, з випуклими грудьми)командує контратакою візантійської армії з борту флагманського корабля "Фаллос V"(авіаносець "Ентерпрайз", оббитий деревом).

  Військо русичів веде в бій князь Святослав Завойовник (роль виконує баскетболіст Потапенко ); ударний авангард--князівська дружина варягів під командуванням конунга Олле Лукоййе (роль виконує Дольф Лундгрен), основна бойова сила--дружини, зібрані з усіх міст Русі (особовий склад 1-3 аеромобільних бригад ЗС України та загони "Беркут" з усіх обласних центрів) і народне ополчення(20000 вуйків з Бібрки і райцентрів Галичини, 30000 шахтьорів з Красноармейська--Луганська і 20000 футбольних фанатів з Центральної та Східної України, озброєння: сокири, відбійні молотки, просто молотки, порожні пляшки). Гордість армії--наші доблесні, овіяні легендами богатирі: Ілля Муромець(роль виконує російський актор-культурист "Дінаміт"), Добриня Микитович(роль виконує Василь Вірастюк) і Олекса Попович (інженер Запорізької АЕС Дмитро Гурак, чемпіон України 2004 року з бодибілдингу) та їхні безіменні колеги(моделюються на компутері) в якості елітної богатирської частини особливого призначення. Всі богатирі через специфіку своєї роботи виступають оголеними до пояса--тільки Олекса як вихідець з інтелігентної родини має чорну шкіряну безрукавку, озброєння--дворучні мечі, булави.

  На третій день битви із заходу раптово підходить армія хрестоносців, що йде на Єрусалим визволяти Святий Грааль і розібратися з арабською братвою за наругу над співвітчизниками. Вожді армії--маркграф Антуан Бульйонський(роль виконує Жак Ширак), герцог Річард Йоркширський (роль виконує Тоні Блер) та барон Фрідріх фон Шайсвассер(роль виконує Герхардт Шрьодер) надсилають послів разом із 10000 кінноти на переговори--їх не колишуть всі ці розбірки, хрестоносцям треба вантажитись на кораблі, щоби подолати море. Русичі не в'їжджають в предмет розмови, яка ведеться ламаною англійською із активним запозиченням лексикону іст-сайдських реперів, і через душевну простоту посилають послів подалі. Внаслідок імпровізованої сутички хрестоносці залишають на полі бою 9500 трупів і половину герцога Йоркширського. Тепер русичам протистоїть об'єднана візантійсько-хрестоносна коаліція; починається нерівна битва. Візантійці пускають наперед 100000 марокканської кінноти на чолі з союзним халіфом Омаром ібн Факом (роль виконує Пафф Дедді), за ними сунуть тісні ряди колаборантів з країн Близького Сходу (контингент промтоварних базарів Бейруту, Тегерану і Стамбулу), потім наступають закуті в бронзу візантійські списоносці, лучники і кіннотники, на флангах атакують добірні сили хрестоносців (1-ша дивізія морської піхоти США). Через тотальну перевагу в силах вороги тісним кільцем стискають табір русичів, з обложеної візантійської фортеці ллють "грецький вогонь"(запаси напалму, недовикористані у В'єтнамі)і виконують пісню з репертуару Емінема "Shit on you", і також атакують руські полки.

  Наші хлопці стійко відбивають натиск ворога і накладають перед табором гори ворожих трупів (за кадром звучить "Горіла Сосна палала"), за першою лінією зосереджуються резерви, яких морально гартують руські комісари-політвиховники.

  --Хлопці! Не осоромим Вітчизни...Відступати нам нікуди--за нами Кієфф...Мать...городів русськіх. Далі--щось незрозуміле речитативом церковнослов'янською на мотив "За Україну, за її волю" М.Вороного.

  Наперед виходить Святослав Завойовник в обладунку з хромованої молібденової сталі виробництва Харцизького трубопрокатного заводу групи "Інтерпайп" в оточенні варязької дружини і спеціального богатирського загону.
  --Браття і дружино!
  Далі йде короткий перелік ненормативних епітетів на адресу візантійського колеги і опис специфіки статевого життя європейських
  лицарів.

  Звучать барабани, союзники проривають зовнішній периметр оборони русичів і починається повномасштабний рукопашний бій.

  Сцена 2
  Хазарський каганат. В столичному місті Саркел у секретному бункері (колишній КП Київського військового округу, завішений хутром і відповідною символікою) збираються на нараду хазарські мудреці і глава держави з радниками. Великим планом--стіл у формі зірки Давида, на столі карта Русі і балансові звіти за останній квартал. Доповідає Мудрець н.1.(роль виконує Б.Березовський):
  --Ето же...ето же черт знаєт што такоє...Нєт, ну ви такі посмотрітє, што еті сволочі с намі дєлают...Ето же совсєм невозможно работать...

  Вступає мудрець н.2 (роль виконує В.Рабінович):
  --Антісєміти! Разбойнікі! Только за етот квартал прібиль упала на 20%! Єслі так пойдет дальше, то я конєшно ізвіняюсь, но, прідется мєнять ринкі сбита...

  Камера показує великі каравани, вантажені бурдюками зі спиртом та мішками опію під конвоєм хазарської кінноти, атака руських прикордонників і варязьких загонів спецпризначення, хазарських купців садять на палю, товар нищать на великих вогнищах, довкола яких русичі кружляють в хороводі...

  Мудрець н.1 продовжує: А еті варягі? Сколько раз я гаваріл: зачєм платіть етім афєрістам, єслі оні потом всє равно не дают нам работать?

  Втручається Великий Каган (роль виконує Аріель Шарон):
  --Ну варягі, оні вообщє подонкі.... Надо шо-та рєшать…Ну це просто вже, бля, оборзєлі…

  Мудрець н.3:
  --Лукоййе?

  Великий Каган:
  --Ну подонок, бля, висшей мєри…

  Мудрець н.1:
  --Ну, це така скотина, що може бути…Сьогодні мені доповідали. Ми там дєлаєм трошки, трошки треба вивчити, ми зробимо. В мене зараз команда боєвая, орли такіє…

  Приймається план терактів проти міст Русі-України і збройної інтервенції. На задньому плані—хазарський гарем (моделюється на компутері, за основу беруться учасниці груп “Алібі” та “ВІА Гра”).

  Сцена 3.
  Військо русичів перемелює візантійців, ентузіазмові вуйків з Бібрки і богатирського спецназу не можуть протистояти ані бойові слони, ані арабські найманці, ані європейське лицарство.
  Олле Лукоййе і Добриня Микитович починають сперечатися через адекватний розподіл надлишків трофейних матеріальних цінностей; через прикре непорозуміння стосовно варіантів розподілу Олле Лукоййе і 10 варягів-качків із криками "факн рашнз" кидаються на Микитовича; Олле дістає дружнього потиличника, пролітає 33 метри і погоджується видати за Добриню свою сестру Ерну (роль виконує чеська модель Кароліна Куркова) в обмін на частку трофейних фондів. Обіцянка скріплюється масованим споживанням автентичних древньоруських напоїв(люб'язно надаються торговельними марками "Оболонь", "Львівське", "Чернігівське", "Nemiroff", "Гетьман")…

  Сцена 4
  Смарагдові луги, вкриті сріблястою росою та легкими пасмами туману. На фортечний вал князівської резиденції (виконання робіт--"Київміськбуд" та "Укрзалізниця", прораби--Омельченко і Церетелі) виходить княгиня Ярославна (роль виконує Лів Тайлер) і сумовито вдивляється у приховану туманом далечінь. Лунають автентичні древньоруські мелодії. Княгиня розпускає косу і співає.

  Сцена 5
  Злітають в повітря сторожові вежі руських фортець в прикордонних містах, з офіційних торгівельних представництв хазарських фірм випускають підготовані групи терористів, які захоплюють адмінприміщення. Степовий кордон переходить 5000000 армія хозарів (моделюється на компутері), над ними летять вогнені дракони, попереду йде загін големів-смертників, створених злим генієм сіонських мудреців. Саундтрек—пісня “Давай за” гурту “Любе”. Захоплені території нещадно плюндруються, мешканців женуть в хозарське рабство.

  Сцена 6.
  Степ. Військо русичів форсованим маршем рухається на схід (великим планом показують Дніпровський каскад гідроелектростанцій, технологічну зону "Азовсталі" і колгоспи чи то пак КСП), фонова музика--пісня "Микита Швачка" у виконання гурту "Кому вниз". Зубри і воли тягнуть розмаїті облогові машини і приладдя для штурму. Дорогою зустрічається делегація місцевих мешканців (постановка--трудовий колектив слюсарів заводу "Красний Пєрєц"), яка з ентузіазмом вітає захисників вітчизни. Сцени сплюндрованих хозарами населених пунктів (промзони підприємств Луганської області). Розбиваючи передові загони ворога, русичі підходять до Саркелу на Волзі.

  Сцена 7
  Першою в атаку кидається хвиля союзної хозарам степової кінноти з представнків тюркських народів(1000000000 вершників) на чолі з ханом Балуяном (роль виконує Джекі Чан). Показовий поєдинок руської делегації богатирів із степовими колегами (10 хв, великі плани, озвучення—спорткоментатори УТ-1 та Інтера). Криваві шматки картинно розлітаються навсебіч, якась червона шмата падає на камеру. Богатирське тріо Муромець—Попович—Добриня гуртує навколо себе підрозділи варягів, вуйків-ополченців і шахтьорів добровольців та сунуть просто на особисту охорону Великого Кагана (ролі виконують: призери чемпіонату Японії з сумо, збірні важкої атлетики Китаю, Монголії та Південної Кореї). Камера підіймається вгору: на полі бою чадять юрти кочівників, лежать гори порубаних степовиків, шахтьори догбивають відбійними молотками велетнів-големів, вуйки і футбольні фани порожніми пляшками збивають хозарських вогненних драконів, ефектний блискучий клин русичів глибоко врізається в бойові порядки хазарів. Тактичний відступ супротивника—і боротьба переноситься в межі забудови хозарського мегаполісу. Штурмові машини розбивають міські мури, хвилі хазарських піхотинців кидаються в проломи, аби зупинити наших хлопців, та марно. Не допомагають ані вогняний смерч, ані сталева злива—руські полки нестримно штурмують укріплення. Хазари кидають в бій останні резерви, і таки відтинають руський авнгард від основних сил на чолі з князем Святославом. Саркел нагадує Сталінград, але збільшений разів в 15, бій ведеться за кожен будинок, за кожний метр вуличної площі. Руські частини займають кругову оборону і готуються дорого віддіти свої життя; богатирі здійснюють чудеса героїзму; залізна хвиля ворожих контрнаступів розбивається об природню впертість мешканців Бібрки та Красноармейська. Тим часом в ставці князя Святослава плануєтьтся операція прориву для деблокади оточеного угруповання: коли у хазар наступає шаббат, ударна група варязького легіону на чолі з Олле Лукоййе і Святославом прориває кільце в вривається в центр Саркелу.
  Великий каган з гаремом оперативно відбуває чартерним караваном верблюдів на Синайський півострів, сіонські мудреці вилітають на килимах-самольотах в невідомому напрямку. Вождь степовиків(Джекі Чан) та залишки його армії братаються з русичами.

  Сцена 8

  З піснями наші доблесні полки повертають на захід, попередньо знищивши гніздо хазарського імперіалізму та зруйнувавши осідок мілітантного сіонізму.

  На смарагдових луках біля руської столиці стоїть табором переможне військо, палають тисячі вогнищ, йде небачений бенкет….Богатир Добриня Микитович знайомиться з сестрою Олле Лукоййе Ерною та усамітнюється з нею в наметі, князь Святослав іде в намет до княгині, подібні акції відбуваються по всьому табору. Великі плани, романтична музика, показ триває 15 хвилин.

  Глядачі чоловічої статі мерзенно посміхаються, жіноцтво трохи червоніє, штурхає свою половину ліктем під бік і сердито шепоче "А ти, козел, хоч би раз отак..."

  Над руською землею рожевим полум'ям запалюється світанок нового дня.

  Кінець.

  Торін Дубощит.
   
 • 08:50 15.09.2004
  0 0
  Німецькі кінематографісти зобразили Гітлера... тихим мрійником
  http://www.ictv.ua/content/publications/culture/we...
   
 • 00:18 21.09.2004
  0 0
  IM JULI або СОНЦЕ АЦТЕКІВ

  дуже хороший фільм. світлий такий
  було багато сцен, де я прикидувала, як би це зняли американці--і вийшло би примітивне мило.. а так, з німцями--не вийшло)
   
 • 09:54 20.01.2005
  0 0
  Торін Дубощит
   
 • 11:58 20.01.2005
  0 0
  Ми вчора жартували про сучасне кіно:

  В ньому є кілька жанрів:
  1. Любовна лірика - велике кохання слідчого і дівчини-кілера
  2. Детектив: це зрозуміло, герой ловить вбивцю.
  3. Тонка психологічна драма: взаємовідносини слідчого і серійного вбивці.
  4. Фантастика: зоряні війни - галактика вбиває іншу галактику.
  5. Фентезі: війни з міфічними чудовиськами.
  6. Фільм жахів - вбивство з жахливими подробицями на екрані.
  7. Жанр дитячий фільм - діти захоаплюють супер бандитів (ніхто не вбитий, що характеризує потяг нашого людства до добра і виховання дітей в дусі моральності і духовності)

  крадіжки уже не в фаворі - занадто просто
   
 • 20:24 09.04.2005
  0 0
  2Торін Дубощит

  Хех, хочеться і своїх пару любимих фільмів описати(не сучасні):

  Почну з "Амелі" :
  У кількох словах романтична мелодрама у стилі прекрасного і саме головне доброго французького кіно. Бідній французькій дівчині -Амелі Пулен(Одрі Тоту) тєжко жити в сучасному світі, проте вона все таки находить свою любов, а попри неї так само щасливо закінчуються і другорядні лінії сюжету. Неймоввірного шарму додає музика чудового композитора Яна Тірсена (Yann Tiersen).

  "Хрещений Батько":
  Це треба побачити. НЕймовірний фільм. Чудова музика (Ніно Ротта-Nino Rotta)

  "Нічия земля":
  Французи, бельгійці, італійці і Югослави зняли фільм про війну в Боснії і Герцеговині. Два солдати вороги один одному(певно серб і ше якийсь) попали на війні в один окоп і мусіли жи собі якось давати раду бо той редут був між воюючими арміями і не могли з нього вибратись. Аж потім прийшли сили ООН, але славного Хеппі енду не сталось. Фільм сильний, раджу всім,- реальна війна злегка в гумористичному тоні( мені
  так здалось).

  "Реальна любов"(2003)(так називався на мому компутері):
  Неймовірно веселий і добрий набір любовних історій(англійський прем"єр - його секретарка, письменник - дівчина татинос, гомосексуал рок-зірка- його друг, 6 річний малий і така сама мала і.т.д), які всі на Різдво закінчуються щасливо- глобальний Хеппі Енд.Раджу подивитися.

  "Піаніст":
  Добрий фільм про єврея,який грав на піаніно, і його за те що він єврей хотіли вбити бо то все відбувалося в часи 2 світової у Варшаві.
  Його спасли поляки і німецький офіцер, а він їм не віддячив от-такий то вони нарід....

  буде далі...
   
 • 23:39 09.04.2005
  0 0
  Вчора дивилися " Олігарха" , фільм сильний, дає відпочити від цього суцільного голівудівського хепі енду, до речі що здивувало ні одного мату, це вражає, бо при подібному американському сюжеті факами було б заповнено більшу половиниу звукової доріжки. В одне важко повірити в ідеалізм головного героя. Загалом типічна картинка постсовєтської Росії, України. Фільм експресивний, тримає в напрузі від самого початку до кінця.
  " Контрольна кімната" ( Control room). Фільм про Аль-Джазіру, початок війни в Іраку, трійочка , чекав більшого
   
 • 08:18 10.04.2005
  0 0
  А чи хтось бачив "Sliding doors"? Досить цікаво закручений сюжет.
   

КІНОМАНІЯ

Наші Друзі: Новини Львова