Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 12 липня 2020 року

Шедеври українського телебачення.

Переглядів: 5448
Додано: 19.01.2004 Додав: Самійло Немирич  тем: 86
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 31
 • 15:58 19.01.2004
  0 0
  Я тут наважився трошки похворіти і подивитися дома тєлєвайзер. МАМА МІЯ!
  То повний пупєц! Якщо брати до уваги те, що я телевізора не дивився вже майже рік, я прозрів. Не далі як вчора я натрапив на одну інтєрєснєйшую пєрєдачю. Називалася вона "Пані Україна". Ну, думаю, мурва кать, на дівок файних хоч повитріщаюся. Всьо, ніби, чін-чіном, вивіска велика на сцені "Пані Україна", все як має бути, от тільки до чого тут, думаю, матроси, які "яблочко" танцюють? Потім вивалюють на сцену якісь мордасті Марфи Сукіни (тіпа, ВОНИ, ПАНІ УКРАЇНИ) і починають диким голосом вивискувати русскіє пєсні, тіпа "Тєчьот рєка Волга". Я зовсім прозрів...
  Ось яка ти, Україно... Ну але коли побачив в залі лого донецької телекомпанії "Україна", все стало ясно.

  Отже, оголошується П*ЯТИХВИЛИНКА НЕНАВИСТІ ДО УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ!
  Всі, хто став жертвою наших маразматичних мас медіа, будь ласка, пишіть сюди.
   
 • 16:05 19.01.2004
  0 0
  >Ось яка ти, Україно... Ну але коли побачив в залі лого донецької >телекомпанії "Україна", все стало ясно

  а тепер-ка та вся данєцкая паня україна буде ще й по всій Україні. Гаплик. Юзю, готуй люфи...
   
 • 16:17 19.01.2004
  0 0
  До речі, дарма ти го знову під*єднав - там єдині пристойна передача (ві Львові) - це 5 копійок та новини з Скрипіним та Шевченком на 5-ім каналі. А все інше - альбо бздури, альбо підручник для тих хто вчить рускі альбо хахляцкі (малорускі).

  Ще троха то всьо подивишся і помчиш до очкаря - най ті знову засліпить
   
 • 16:48 19.01.2004
  0 0
  А ше мене капітально приколола програма на новий рік. Три м*юзикли, в кожному з них в головній ролі один з членів сімейства Пугачьових, і !!!УВАГА!!!
  В КОЖНОМУ З НИХ ЗНІМАЛАСЯ ВЄРКА СМЕРДЮЧКА!
  Супер-пупер-мегахіт! До речі, в жіночих ролях, з цицьками він почувається на сцені набагато впевненіше, ніж без...
   
 • 20:35 19.01.2004
  0 0
  А яким було новорічне привітання президента? Я не бачила. Бо пригадую декілька років тому він на Новий рік сказав наступне: " Українці будуть жити тяжко...(довга пауза), але не довго". Після того ніхто з нашої родини навіть не наважувався більше години якийсь тост сказати. Та й їсти не хотілось.
   
 • 21:42 19.01.2004
  0 0
  талібан мав рацію, забороняючи телебачення
   
 • 06:09 20.01.2004
  0 0
  SOS - СПАСІТЬ НАШІ ДУШІ…

  Телебачення, білий екран, якраз він і мав би бути чистим. Ще не так довно в нашому раньому дитинстві він був для нас голубим, чистим, як добра настільна книга. І мабуть з усіх книг найбільш любимою. А це тому, напевне, що на його “сторінках” ми бачили живих людей. І ці люди були близькі нам, їх долі то були наші мрії, переживання все це немов взято у нас: вони так як і ми кохали, раділи, плакали, боролися, шукали і завжди вірили в добро. А разом з ними і ми починали шукати, вірити і йти до світла…
  Зараз багато говорять про те, що “ Ті застійні герої” були надто прикрашені.
  Я скажу як глядач – вони були Гарні і Світлі. І нам хотілось дотягнутись до їх світла, бути схожими на них. А хіба це погано – старатисмя бути кращими, чистішими. Хіба не в цьому є найвища мета мистецтва і творчості, Справжнього Мистецтва: - показати краще, щоб люди шукали до нього дорогу і виромтали в думках і устримліннях.
  Я і мої друзі уже кілька років підряд виключавємо телевізор і майже зовсім не ходимо в кіно. Наша добра “Настільна книга” зрадила нам, не залишивши для нашихї душ ні однієї світлої сторінки. Зараз у нас тільки включи телевізор то в твій дім так і вриваються всякі кіллери, бандити, різн і насильники, всякі бездушні шоу, відкрити чи завуальоване порно: нас принижують і обманюють. Нас вже до оскомини перегодували попсою і видовищами. Навколо одні видовища, божевілля, насильство і кров… таке відчуття , що з глядачів хочуть зробити бездушних тупих зомбі. І вся країна ( весь світ) став величезним шоу і “ країну мавп” А все телебачення як велика бутафорія, де глядачем нехтують, мовляв їжте , що подано, і ніхто не хоче почути його думки, побажанняі. Глядач давно вже не вірить ні в які рейтинги і опитування, в це й обман і гру в отупіння і бездушність. Єдине, що сьогодні може глядач – виключити телевізор і в такий спосіб оберегти свою людську гідність.
  А все таки кожна людина в глибині душі віорить в чудо. І глядач також вірить: ось настануть прекрасні часи і в людях, що сьогодні продають телебачення і кінопрокат, зраджують свого глядача, свій народ, своїх дітей, - враз і в цих людях накінець пробудиться чи воскресне вмерла Совість і їм стане нетільки встидно, а і страшно від того, що вони наробили: скількох виховали кіллерів і повій, скільки зіпсували чистих душ і голів, скількох обдурили, образили, у скількох відібрали Надію і Віру…
  Дуже жаль , що таке прозріння до них прийде дуже пізно, коли той жах, який вони сотворили почне повертатись до них бумерангом вже на їх дітях, внуках і правнуках.
  Господи, невже наше суспільство настільки низько впало, що приводити його до тями треба смертими дітей, війнами і Чорнобилями ?!
  Що нас “божевільних” чекає попереду, який черговий “ Армагедон “ буде трясти наші скам¹янілі душі. Можна пофантазувати?! Настане час і ті, хто проодає сьогодні телебачення і віру людей, накінець стане багатим. Їм стане вже самим неможливо від попси і проно, від вбивст і крові. А можливо і їм захочеться Світла…?
  І тоді враз з екранів до нас прийдуть старі добрі і знайомі рідні і улюблені герої та фільми. Там не буде роботів, там все справжнє і живе. І на якомусь хоч ождному каналі знову зазвучить класична музика. І ми знову будемо вчитись слухати тишу. І замість політики і криміналу з екранів заговорять про Покаяння, про мудрість життя, про відродження духовності, про вищщі і вічні цінності, що світ сотворенний Богом за законами любові і доброти…
  Та поки, що ми продовжуємо виключати телевізор перед нашими дітьми, щоб вони зовсім не перетворилися в бітманів і похемонів і не почали “літати на мітлі” як Паррі Потер. Сьогодні ми закуповуємо касети зі “ застійними” старими добрими фільмами , щоб не забути і краще зберегти в серці.
  Взагалі то говорять , що кінематограф ще не вичерпав себе. І буває і зараз народжуються хороші фільми. Це втішує. Правда Будуть показувати- будемо дивитися. Вдячні, що інколи як сонячні зайчиким мелькнуть наші нові серіали.
  Якраз ці зайчики дають надію не виключити назовсім телевізор. Також вдячні, що для заповнення програми іноколи по ночам, чи в робочі години показують старі фільми, як дорогі подарунки. вони не дають забувати, що таке справжнє Кіно.
  Я ще вірю, що на телебаченні і в кінопрокаті знову відродяться живі душі.
  Хтось з тих, що вирішує і має вплив скаже таке не будуть дивитись…
  А Ви попробуйте, а ми побачемо…

  Ірина Пекур
  ============узяв з Переходу 4

   
 • 06:11 20.01.2004
  0 0
  І з російського про загальні напрямки рохзвитку
  http://www.inosmi.ru/stories/02/07/18/3106/183725.html
  Додам від себе
  Згоден з цим повністю - насріть на глядача, бо тільки мудаки можуть тупо втикати в ті дебільні шоу:
  - де купка мудаків то голодає, то свариться і всі з заслиненими писками чекають - КОЛИ, КОЛИ вони почнуть перепрошую за слово трахатися.

  - Окна - ведучий молодець - він просто преться з тих дурних домогосподарок, які розпускали соплі по мексиканським бичкам
  тепер їм дали концентрований продукт, а в такій концентрації він набридне десь за 3 роки, а більшої дози немає. Тому я задоволений, коли дурнуваті тінейджери тикають пальцем в екран - подивись, що там діється - здається, що їх вилікують від "синдрому домогосподарки".

  Сірим людям подобається жити чужим життям, бо їх життя не може бути таким.
   
 • 06:41 20.01.2004
  0 0
  Донецький телеканал Ахмєтова з гучною назвою "УКРАЇНА" - повне совкове лайно, якого і до того було доста. Перший раз не звирнувши на його лейбу, оглядаючи новини був здивований, чому це в російських новинах стільки часу приділяють україні. Коли прочитав в кутку слово Україна - думав у мене телевізор глючить.
  А потім тільки кацапське совкове лайно без просвітку!


  "Згідно з чинним законодавством, 75% мовлення на українських телеканалах мають здійснювати українською мовою, а 50% програм, які виходять в ефір, мають бути власного виробництва."
  http://www.gazeta.lviv.ua/2004/01/15/NewspaperArticle.2004-01-15.4140


  Хотів дізнатися, яка бидлюча сволоч дала ліцензію на трансляцію цієї провокації по Україні. Чи цьому моральному уроду закон те саме, що данєцкіє панятія

  Для чого створювати той канал, якщо в порівнянні з російськими то рагульська копія, яка нічим не відрізняється від якогось кабельного тамбовського?

  Україна, маза фака!
  В ДУПУ ДОНЕЦЬКУ УКРАЇНУ, то знущання над всіма нормальними людьми хто ще проживає в цьому державному утворенні!

  Донецький чобіт, розчавивший в зародку Україну, тепер завис над галичиною, чи врятуємось ми від цієї "України" залежить від кожного галичанина
  НІ ТАКІЙ УКРАЇНІ!
   
 • 09:55 20.01.2004
  0 0
  Пригадую, перед минулими виборами до мене вранці завітала прибиральниця з жеку. Показала мені документ-звернення до виборців від кандидата в депутати Міської ради, в якому він цікавився, чи виборці не проти ...розширеного графіку вивозу сміття. І під цим потрібно було поставити підпис. Я погодилась, після чого виявилось, що це не оригінал документу. "Я сама за вас підпишуся, пані,- заспокоїла мене прибиральниця. Я була в шоці: як це можна за когось підписуватися? Прибиральниця дуже розлютилася і, зневажливо скрививши губи, сказала таке: "Ви ніби розумна пані, з вищою освітою, а такої простої речі не розумієте, ви шо телевізор не дивитеся? Я за всіх підписуюся, і все нормально".
  Наступного дня я пішла в жек. Спочатку хотіли на мене наїхати за квартплату, а коли побачили, що в мене заплачено за квартиру на цілий рік наперед, дуже обламались, сказали, що ніхто до мене не приходив, і виставили за двері. Через два дні я прийшла на вибори, у списках мене не було. Тобто, в списках були 7, 8, і 10-а квартири. 9-ї не було. Наступного дня я знову в жек. Мене запевняють, що все нормально, не тільки мене не внесли в списки, а ще 15 (!) тисяч людей на моїй ж вулиці! Для жеку це нормально. Я вимагаю показати мені списки. У моїй квартирі прописаний її попередній власник, який продав її мені три роки тому. Його прізвище закреслене і зверху написане моє. "Ми склали ці списки, але там, нагорі, сказали брати попередні списки. Ми нічого не можемо зробити ... пані, у вас шо поганий настрій зранку?" Далі я змушена була піти, бо пані почали діставати слоїки, і дивитися на їхні фейси з шматочками квашеної капусти і величезні, червоні від бурячка з хрінчиком, язичища, що облизували жирні ложки, було не дуже приємно. "До побачення, пані",- зригнула паспортистка. "Щось ти пересолила, Марусько, - звернулась вона до напарниці.
  А я ось думаю, може, мені і справді варто дивитись телевізор частіше. І чи правильно я його дивлюсь?
   
 • 15:00 20.01.2004
  0 0
  А єсчьо мєнья отшєнь патєшила студія Адзін плюс Адзін, показав полную сєрію канцертав маєй кумірші Пугачьовай. Абалдзєць!
   
 • 20:42 18.03.2004
  0 0
  Це все добре,але недавно,неможу пригадати по якому каналі я побачив дуже цікаву телепередачу в якій дядечко доводив що українців як народу немає,що вони малороси -(саме так і казав!!) Показував як приклад Блохіна який народився в Києві,а вважає себе москалем. Це нісенітниця як телебачення могло це допустити?
   
 • 19:36 26.03.2004
  0 0
  -Ніколи не читайте радянських газет перед обідом.
  -Так інших нема...
  -От ніяких і не читайте!
       ("Собаче серце" в моєму довільному перекладі)
  Дотримуюся цього правила вже рік. Почуваюся чудово.
   
 • 20:06 26.03.2004
  0 0
  Фаготу

  А ти як думав? Була ше така їдна зірка укртенісу Андрій Ведмедів, то він рік жи "шо таке та Україна не знає і шо їго родіна Радяцький Суюз". Але потім збивсі. Хоч то файно...
   
 • 20:07 26.03.2004
  0 0
  А якби не показували футболу тай новин, то я би сі зовсім до тої коробки не дививсі. Наробив москаль технІки, а ти бойку єбсі....
   

Шедеври українського телебачення.

Наші Друзі: Новини Львова