Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 30 жовтня 2020 року

Рагулі чи Громадськість

Переглядів: 4985
Додано: 18.05.2004
Hi 0 Рекомендую 0 Коментарі: 30
 • 00:46 18.05.2004
  0 0
  > “Громадськість Гуцульщини негативно сприйняла
  > творчу “програму” артистки зі Львова Руслани
  > Лижичко “Дикі танці”, в якій маються на увазі
  > гуцульські танці, іменовані нею “дикими”. З цього
  > приводу висловилися і депутати на сесії
  > Верховинської райради. (...) Навішування штампів
  > “Дикі” танцювальному мистецтву цілої етногрупи
  > українців-гуцулів, які, до речі, відзначаються
  > дуже високою майстерністю, це вже не вкладається
  > ні в які рамки - ні в етичні, ні моральні, ні
  > загальнолюдські.
  >
  > Затія Р.Лижичко “Дикі танці” є близькою до Вєрки
  > Сердючки. Лише остання обсміює українську мову
  > шляхом всіляких перекручень, а в Русланиних “диких
  > танцях”... формується меншовартість гуцульського
  > субетносу в цілому”.

  "Громадськість" чи просто типова зацофаність рагулів, які бояться слова "дикий"?
   
 • 11:24 19.05.2004
  0 0
  А чим гiрше було б наприклад "файнi танцi", чи козацькi, нацiональнi, гуцульськi?
  До того ж, "wild" перекладається як "дикий" коли мова йде про диких тварин, дику природу тощо. В нашому випадку значення є таким: "uncivilized , savage, uncultured , rude".

  Хочу порадити вiдкрити словничок, "громадськiсть"
   
 • 13:01 19.05.2004
  0 0
  Як задрала, прости Господи, тема Руслани, Євробачення і так далі.
  Ну, зате тепер маєте: http://www.korespondent.net/main/29358
  Не буде ніякого Євробачення в Україні.
   
 • 00:29 20.05.2004
  0 0
  А чому задрала? Може заздрите? Тоді вперед,покажіть ,що ви не гірший,а не злорадствуйте. Руслана не винна,що вона іде крок попереду від уряду держави Україна. А негативні емоції проявляють хіба ті,які теж би не проти чогось добитись але "здібності" непускають. Коли б то якась "рускоязичная артистка" виграла конкурс тоді все було б ОК. "А так,Руслана,Дикі Танці,якісь гуцули немиті,козак з оселедцем,трембіти,Україна, і виграли!!! І що народ в тому побачив???"
  Не злорадствуйте,а радійте,що накінець і наша музика виходить у світ і її люди сприймають. Може і українці ,у своїй більшості теж будуть починати сприймати своє власне краще ніж чужоземне???
   
 • 02:10 20.05.2004
  0 0
  І ще, перемога Руслани включила мислення в українців і не тільки. Є про що поговорити,почитати,є чим порадуватись. Думки різноманітні. Ви так зможете? Щоб про вас заговорили і прихильники і вороги? Щоб вам присвячувались тисячі постів в інтернеті та статей в газетах? А зможете зробити так щоб ваше ім"я було на устах у всіх українців? Щоб ваші фото розповсюджувались із швидкістю світла по світовій мережі? Щоб вас вітали найрізноманітніші особистості? Слабо!!! А незадоволення висловлювати можете.

  Заява Руслани,що це не тільки її перемога,а і України робить її перемогу і нашою.
  Перед конкурсом всі недоброзичливці говорили,що Руслана не має шансів. Після конкурсу,що конкурс поганий і нічого ми їм і не довели і тому подібне.

  Розслабтесь панове. Досить мазохізму. Випийте чогось заспокійливого і час вилікує черговий припадок вашого комплексу "неудачника".
   
 • 05:53 20.05.2004
  0 0
  Радий за Руслану.Радий,що тепер обличчя України набуло більш людського вигляду після попередніх "іміджів"- мармиз Лазаренка й Кучми.
  Цікаво як сприйняли перемогу Руслани українські співаки й співачки,зокрема І.Білик,яка приїдждала до Торонто з концертною програмою "Найкраща" і яка й тепер показує свою "оригінальність",перейшовши на російські пісні і даючи інтерв"ю російською мовою (навіть якщо її питають по-українськи).Невже й далі вважає себе найкращою?
   
 • 08:21 20.05.2004
  0 0
  2 seneka

  Цікаво, що абсолютно різні люди на різних форумах пишуть одну й ту саму фігню: "не подобається - покажи, що ти можеш краще!" Я, на щастя, не співачка, і співати не зобов'язаний. Коли ви засуджуєте Кучму, ніхто не закликає вас показати, яким би ви були Президентом Кожен робить своє, і якби з якихось моїх успіхів роздули ейфорію на всю країну, мені було б дуже незручно, повірте. Власне, мене харить непропорційність кількості вашої радості до масштабів перемоги. Ось вона, власне, показує справжній комплекс невдахи (саме так українською називається "неудачник"), цілого народу, який настільки не звик перемагати, що кожна, навіть найменша перемога викликає в нього масовий оргазм.
   
 • 11:08 20.05.2004
  0 0
  Добре кажешь. Продовжуй!
   
 • 11:41 20.05.2004
  0 0
  otarко світоч ти наш
  який ти розумний
  ти за собою поведеш народи, станеш філософом як Сковорода
  багато словом зробиш для України
  тільки не нав"язуй їй своїх ідей, добре, пророк ти наш, геній
   
 • 11:48 20.05.2004
  0 0
  2 мальва

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
   
 • 13:53 20.05.2004
  0 0
  Блін, спеціально дістав диск з "Дикими танцями" і послухав. Та нормальна музика, дещо одноманітна, без зайвих претензій на інтелектуальність, одна пісня навіть Кузьмою зі "Скрябіна" написана, а одна пісня мені навіть сподобалася.
  Надавав-бим по сраці обом партіям - як тій, що обкакує її, звинувачуючи ледь не у всіх смертних гріхах, так і тій, що прагне канонізувати.
  З одного боку, це - музика, спрямована на дискотечну публіку, а погодьтеся, такої музики в Україні бракує. Перемога Руслани може почати нову моду на українську музику в Україні, а це, погодьтеся немало. Людям хочеться з чогось тішитися, хочеться якоїсь ейфорії - для чого накривати їх мокрим мішком?
  З іншого - це не є аж таке мистецьке явище, яке варте надмірної уваги і глибокого аналізу. Як слушно зауважив Отар, Руслану не можна порівнювати з тими ж "Плачами", але ж і публіка в Плачів і в неї різна!
  Ну не заставиш ти Васю з Бібрки слухати хитровиграні Чубаєвські верлібри! А таких Вась - більшість, і краще хай слухають шідірідідана у своїх пижиках, ніж "Ти мєня нє понял".
  А взагалі все, мене це задовбало, більше не напишу жодного комента на цю тему, навіть читати не буду, хоч побийтеся тут. :р
   
 • 04:21 22.05.2004
  0 0
  "Коли ви засуджуєте Кучму, ніхто не закликає вас показати, яким би ви були Президентом "

  Це взагалі "нє в ту стєпь". Я говорив про визнання серед українців,а не про політичні дії тої чи іншої людини. Тобто,якщо ви так посилено критикуєте визнання Руслани серед наших громадян,то покажіть,шо і вас,як митця,можуть так само визнати. Слабо???
  А якщо говорити про Кучму,то його діяльність теж заслуговує визнання. Він створив свій режим. Обдурив всіх і вся. Тримає на короткому поводу олігархів і спускає їх тільки тоді,коли хоче. От тільки одна вада. Все це він робив і робить для задоволення своїх власних матеріальних амбіцій і ніяк не пов"язує свої дії із сучасним та майбутнім України. На свої перші президентські вибори він ішов під антиукраїнськими гаслами.

  "Кожен робить своє, і якби з якихось моїх успіхів роздули ейфорію на всю країну, мені було б дуже незручно, повірте."

  Поперше,ніхто нічого не роздував воно роздулось само по собі. Людям сподобалось,що Руслана підкорила Євробачення. І вони це вітають. Що тут дивного? Ніхто ж не прирівнює її із класиками,ніхто не проголошує її політичним лідером,ніхто не рахує її "Дикі танці",як вершину світової музичної слави. А те,що вам би було "незручно",то ви лукавите. Хочете оправдати хворе самолюбство .

  "Ось вона, власне, показує справжній комплекс невдахи (саме так українською називається "неудачник"), цілого народу, який настільки не звик перемагати, що кожна, навіть найменша перемога викликає в нього масовий оргазм."

  Якщо ви були десь за кордоном і спостерігали,як роздувають фани того чи іншого артиста чи спортсмена його пермогу або черговий успіх,то б говорили інакше. При чому тут комплекс невдахи? В цьому питанні вам бракує життєвого досвіду. Поїдьте країнами,подивіться,як люди реагують на перемогу своїх хокейних баскетбольних або футбольних команд,подивіться,що робиться в інеті після виступів,я вже не говорю перемоги, улюблених артистів. А те,що робиться у країнах ,футбольні збірні яких перемогли або зазнали поразки на футбольних турнірах це теж - комплекс невдахи?
  "Комплекс невдахи" це протилежне. Це те,коли людина навіть не допускає того,що вона сама або хтось із оточуючих може чогось добитись. І на кожну перемогу сусіда такий невдаха знаходить сотні причин,які цю перемогу принизять.
  От і ви:"...що кожна, навіть найменша перемога викликає в нього масовий оргазм...".
  Як це найменша? Міліони людей з усієї Європи в один і той же час спостерігали за цим,як ви вважаєте "малим" явищем і бачили цю "найменшу перемогу",сприяли цій найменшій перемозі... Тисячі газет висвітлювали цю "найменшу перемогу" із різних сторін.... Це не комплекс невдахи,це можна назвати "позитивний масовий психоз" спричинений виступом і перемогою Руслани і її команди.   

  Вільні люди вільно висловлюють свою радість і жалі,радіють перемогам і сумують з приводу поразок. Так є у вільному світі. Руслана дуже життєрадісно виглядала на самому конкурсі. Це і передалось її шанувальникам. Вона відкрито заявляла,що її перемога це перемога України. Люди це відчули і радіють разом з нею. А ті,що заздрять - злорадствують. Успішного подолання своїх комплексів панове невдахи .

   
 • 13:44 22.05.2004
  0 0
  2 Самiйло Намирич i seneka
   
 • 13:48 22.05.2004
  0 0
  Перепрошую, НЕмирич.
   
 • 17:19 22.05.2004
  0 0
  Тільки не треба дурити посполитих. Всі ці огидні прояви маових істерій, так красномовно розписаних шановним поціновувачем вокально-організаційних "талантів" Руслани, зайвий раз демонструють гідне жалю здрібніння форм виразу людських емоцій, притаманне масовому суспільству з масовою культурою. Це--радість від липових "перемог", яку відчувають люди, іманентно чужі самому поняттю "перемога", через те, що ніколи не перемагали у своєму житті і дуже хотять, аби це замість них робив хтось інший, нездатні перемогти у повсякденному житті самих себе та свої слабкості. Звідси--така палка жага до споживання продуктів масової культури та їх візуальних ерзаців, включно з очікуванням таких-от "перемог".

  Оце сьогодні маємо "День Героїв"...то жодне створіннячко з поціновувачів "перемог" навіть не писне, бо ж шо то за "свято", якщо ніхто в шкіряних трусах не стрибає та не гей-гейкає.....

  А оце позавчора сиділи ми з дружиною та Нахтігалем у такому львівському ресторанчику "Оселя", куди на нашу голову принесло частину танцювальної групи кирпатого дива....Все російськомовне, дівки страх розпусні, "хлопці" напівпедерастичного типу...бррррр....повбивав би.

  Кальтенбруннер.
   

Рагулі чи Громадськість

Наші Друзі: Новини Львова